Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Zarządzanie Archiwum

sob sie 10, 2013 1:15 pm

Witajcie, moderatorzy są często bardzo zajęci pomyślałem więc że założę ten temat aby ułatwić im pracę. W zamyślę w tym temacie będzie można pisać o zakończonych sesjach lub rozgrywkach które chcielibyśmy wyciągnąć z archiwum

Wydaje mi się że taki temat ze zbiorczą informacją byłby wygodniejszy niż nękanie moderatorów przez PW. wydaje mi się że taki temat może okazać się pomocny w utrzymaniu porządku

Pozwolę sobie zacząć

wyciągnięcie

Chciałbym prosić o wyciągnięcie tego tematu z archiwum a-wiec-wojna-vt61818.html

Powód\ szczegółyRozmawiałem z MG przez PW i ma w planach do końca tygodnia napisać epilog. Wiem że jest to trochę zawracanie głowy dla jednego posta ale wydaje mi się że epilog ładniej by wyglądał tam niż w skrzynce.

Przeniesienie

Proszę o przeniesienie 4 rozdziału Inwazji do archiwum inwazja-rozdzial-4-vt66720-450.html

Powód \Szczegóły: Ten rozdział został zakończony kilka miesięcy temu o czym świadczy ten cytat

Heretyk pisze:
Koniec Rozdziału
Ciąg dalszy w Epilogu już wkrótce


Mam nadzieje że ten temat się przyjmie i ułatwi funkcjonowanie tego działu podobnie jak nieobecności
 
Awatar użytkownika
Morel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4566
Rejestracja: śr mar 03, 2010 10:59 am

Zarządzanie Archiwum

pn sie 12, 2013 8:44 am

Dla mnie może sobie być.

Ale do tej pory zawsze po prostu dotawałem PW z prośbą o wyciągnięcie z Archiwum ;)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Zarządzanie Archiwum

pn sie 12, 2013 9:01 am

Morel pisze:
Ale do tej pory zawsze po prostu dotawałem PW z prośbą o wyciągnięcie z Archiwum ;)


Pomyślałem że nie ma co ci zaśmiecać skrzynki ;) wydaje mi się że taka metoda jest sprawniejsza. Może od czasu do czasu ktoś jeszcze mógłby tu zajrzeć bo to trochę nie fair żeby spadało wszystko na barki dwóch osób które grają w PBFy. Ale nie będę się mądrzył bo się nie znam :P ja tam nie mam nic prócz pochwał dla moderacji :D

Przy okazji

quid-est-veritas-vt68673.html ta sesja też jest do zamknięcia Agnostos, najwyraźniej o niej zapomniał

quid-est-veritas-komentarze-vt68672-150.html tu jest link do komentarzy i cytat z przed 2 miesięcy

Agnostos pisze:
przez Agnostos » 18-06-2013 12:00
Cześć, niestety wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie będę w stanie kontynuować tej sesji.
 
Awatar użytkownika
Morel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4566
Rejestracja: śr mar 03, 2010 10:59 am

Zarządzanie Archiwum

wt sie 13, 2013 1:37 pm

Ale zaraz, zaraz - czy ja dobrze rozumiem, że zwykły user nie ma dostępu do archiwum? W sensie nie może nawet przeglądać postów w tematach jakie tam siedzą ?
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Zarządzanie Archiwum

wt sie 13, 2013 1:46 pm

Morel pisze:
Ale zaraz, zaraz - czy ja dobrze rozumiem, że zwykły user nie ma dostępu do archiwum? W sensie nie może nawet przeglądać postów w tematach jakie tam siedzą ?


Przeglądać można bez problemu ale nie można robić nic oprócz tego, w tym temacie chodziło mi o przesuwanie tematów

tz. te które należy zamknąć wrzucić do archiwum a te które chciałoby się wznowić wyciągnąć stamtąd :)
 
Awatar użytkownika
Morel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4566
Rejestracja: śr mar 03, 2010 10:59 am

Zarządzanie Archiwum

wt sie 13, 2013 1:48 pm

Wyciąganie tematu, dla jednego posta jest nieco bez sensu. Niech MG wyśle Ci to na PW, albo do mnie, a ja dokleje do tematu, bo wyciąganie tego, wklejanie etc - bez sensu, będzie śmietnik.

Co do wciągania sesji do Archiwum - sprzątanie jest co jakiś czas. Nie ma co tego przyśpieszać.
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Zarządzanie Archiwum

wt sie 13, 2013 2:10 pm

Morel pisze:
Wyciąganie tematu, dla jednego posta jest nieco bez sensu. Niech MG wyśle Ci to na PW, albo do mnie, a ja dokleje do tematu,


Ok, po prostu lubię porządek i szkoda mi żeby coś fajnego utknęło u mnie na PW i się marnowało

Morel pisze:
Co do wciągania sesji do Archiwum - sprzątanie jest co jakiś czas. Nie ma co tego przyśpieszać.


Chciałem usprawnić proces i wszystko przyspieszyć. Myślałem że będzie łatwiej jak byłaby po prostu informacja. Ale jeżeli jestem nadgorliwy to po prostu skasuj ten temat i będzie spokój
 
Awatar użytkownika
Morel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4566
Rejestracja: śr mar 03, 2010 10:59 am

Re: Zarządzanie Archiwum

wt sie 13, 2013 2:14 pm

To nie jest kwestia nadgorliwości, ale po prostu sprzątania za jednym zamachem wszystkiego - teraz to i tak nie wygląda najgorzej, patrząc co się działo jeszcze pół roku temu.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości