Zrodzony z fantastyki

 
Hej...Ty!
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: pn mar 04, 2013 7:22 pm

[warszawa] szukam graczy/MG

wt kwie 15, 2014 11:06 pm

Witam.

Szukam Graczy/Narratorów z okolic Legionowa, Tarchomina, Białołęki, lub z okolic, bądź chętnych przyjeżdżać na grę.
Osobiście mam łatwy dostęp do całej warszawy, jeśli drużyna z Warszawy szuka gracza/narratora na własne spotkania.

Szukam graczy chętnych w wspólna grę RPG.
System jest mi zupełnie obojętny, choć osobiście mam parę modyfikacji systemu DnD 3.5, jeśli są chętni zagrać w uniwersum Wiedźmina bądź mordowanie.
Mam 21 lat (rocznik 93).
Mam 8 letnie doświadczenie w graniu, i 7 letnie doświadczenie w prowadzeniu.
Jestem graczem który potrafi znaleźć się w każdej drużynie (w 90%, reszta to po prostu zły skład postaci w drużynie ).
Grałem w: Dnd 3.5, Dnd 4.0, Shadowrun, Warhammer 2 ed, Warhammer 1 ed, Neuroshima, Wod 1 ed, Wod 2 ed(wampir, changeling, wilkołak, mag), Klanarchia, Balon przygód barona munchausena, oraz wiele mniejszych autorskich.

Szukam też graczy to testowania mojego własnego systemu, świat i mechanika całkowicie moją twórczością.
Dodam jeszcze że mogę uczyć gry chętnych.
A jeśli chodzi o grupę wiekowa to nie ma żadnego znaczenia.
Prowadzę sesję storytelling, typowe sieczki, intrygi, detektywistycze, improwizowane, chętnie prowadzę, a chętnie też zagram.

Jak każdy człowiek w tym nudnym świecie mam pewne wady, jakimi są alkohol, tytoń , ale to chyba standard jak dla niewtajemniczonych w świat magyi...

Proszę o PW, lub ewentualne pytania jako komentarze, postaram sie na nie odpowiedzieć.
Odpowiedz w ciągu kilku najbliższych dni.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 27, 2014 11:15 am przez Hej...Ty!, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
Phyrexia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: czw mar 14, 2013 9:01 pm

[warszawa] szukam graczy/MG

śr cze 04, 2014 7:46 pm

Hej! Ogłoszenie aktualne?
 
Hej...Ty!
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: pn mar 04, 2013 7:22 pm

[warszawa] szukam graczy/MG

czw cze 05, 2014 7:01 pm

Nadal aktualne.
 
Awatar użytkownika
Andre
Autor Diademu
Autor Diademu
Posty: 142
Rejestracja: wt mar 02, 2004 5:23 pm

[warszawa] szukam graczy/MG

sob wrz 13, 2014 8:13 pm

Hej, jeśli nadal szukasz graczy bądź całej drużyny, zajrzyj na grupę RPG Instant na Facebooku a dokładniej do wydarzenia na najbliższą sobotę (sam nie musisz mieć konta, choć lepiej napisać do osób, aby mieć pewność dogadania w kwestii sesji).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość