Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Furiath
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3802
Rejestracja: ndz mar 23, 2003 12:10 am

Amatorski film: Inkwizytor - Droga Potępienia

ndz maja 15, 2005 9:42 pm

Grupa młodych ludzi z Polski zwarła szeregi i postanowiła stworzyć porządny, około 80-minutowy film w realiach Warhammera 40 000. Otrzymała, błogosławieństwo Games Workshop, a obecnie dział Warhammera naszego serwisu zawiązał współpracę medialną z twórcami projektu.

Projekt nosi nazwę: Inkwizytor: Droga Potępienia
Oto strona projektu: http://www.inquisitor.boo.pl

Pamiętam, że swego czasu była tutaj gorąca dyskusja o amatorskich filmach w konwencji postapokaliptycznej. Mam nadzieję, że swoimi radami oraz zaangażowaniem, będziemy mogli wesprzeć twórców.
 
Awatar użytkownika
Gerard Heime
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3299
Rejestracja: czw mar 20, 2003 9:02 am

ndz maja 15, 2005 10:26 pm

Szkoda, że ekipa jest z Małopolski. Choc ni w ząb nie znam WH40k, to z chęcią bym pomógł w razie skromnych możliwości.
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

ndz maja 15, 2005 10:34 pm

Trailer niezly. Jestem pod wrazeniem.
 
Tyhagara
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1495
Rejestracja: sob cze 19, 2004 8:19 pm

ndz maja 15, 2005 11:42 pm

Szczerze, to nie jestem pod wrażeniem.
Z kolei fajny ubiór inkwizytora, sztukowany ale efekt naprawdę niezły.
Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale żeby zaraz 80 minut filmu? Ehh moim zdaniem lepiej gdybyście postawili na jakość i nakręcili na przykład 20-40 minut filmu. Koszta te same, tyle samo włożonej pracy, ale efekt końcowy lepszy. Z tego co widzę po zwiastunie, zamierzacie wykorzystać efekty komputerowe. W przypadku małych, fanowskich produkcji, efekty komputerowe bardziej szkodzą niż pomagają. Dlatego lepiej skupić się na klimacie i fabule, a dopiero na samym końcu na efektach specjalnych.
 
Pervver
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pn maja 16, 2005 8:27 am

Inquisitor

pn maja 16, 2005 8:36 am

Witam.

Jestem oficjalnym przedstawicielem grupy i będę tu od czasu do czasu zaglądał, więc można pytania pisać, sugestie, z chęcią poczytam...

Cóż, niestety jesteśmy z małopolski i tu już chyba zostaniemy. Jakoś nam z tym dobrze :wink:

Co do sugesti filmu 20-30 minutowego. Niestety redukcja czasu trwania nie pokrywa się z redukcją wydatków. Co do jakości, to pracujemy nad tym :) Prosimy o trochę czasu i wyrozumiałości... Oraz konstruktywnej krytyki.
Jeśli chodzi o efekty komputerowe, to się zgodzę i NAPRAWDĘ staramy się ich unikać w miarę możliwości, jednak niektórych rzeczy po prostu nie da się zrobić zwyczajną pirotechniką, a nie chcemy wycinać scen ze scenariusza, który naprawdę ładnie się nam skomponował.

Czekam na kolejne posty i sugestie. Pozdrawiam
Perv
 
Tyhagara
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1495
Rejestracja: sob cze 19, 2004 8:19 pm

pn maja 16, 2005 10:01 am

Na razie niewiele jest do oceniania.
Linki: Obsada i Księga Gości - nie działają.
W dziale Galeria są tylko banerki i nic więcej.

Zwiastun to głównie napisy informujące, jest ich chyba więcej niż samego filmu! Mam wrażenie że jesteście mało konkretni. Przez to zwiastun jest po prostu nudny. Zamiast tego wolał bym zwiastun i zdjęcia próbne w jednym, bez wstawek typu - klonowanie napisu, albo płonący napis.

Napiszcie coś o fabule filmu, bo na razie wiemy tylko tyle, że akcja dzieje się w świecie Warhammer 40.000.
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pn maja 16, 2005 1:14 pm

Jestem oficjalnym przedstawicielem grupy i będę tu od czasu do czasu zaglądał, więc można pytania pisać, sugestie, z chęcią poczytam...

Hej

To ja od razu pytanie: Ty do mnie pisales na majla? Bo z Polterem juz widze dogadane ;), ale moze GGFF bylaby chetna cos wspomoc, jako ze to Krakow (a doswiadczenie ajkeis mamy - patrz nowy film Staszak M. ;))
 
Pervver
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pn maja 16, 2005 8:27 am

Inkwizytor

pn maja 16, 2005 1:43 pm

Więc tak...

Tyhagara:
Stronka dopiero powstaje, daj czas biednym maturzystom też na naukę.
Dziś został dorzucony jeden dział w galerii i uruchomiona księga gości.
Wieczorem powinienem wrzucić kolejne rzeczy.

Co do zwiastunu...
Hm, a co mamy tam wrzucać skoro dopiero zaczynamy zdjęcia?
Próbne to bonus, bo po prostu wprawka montażysty się spodobała i wystawiliśmy ją...
Za miesiąc powinno być na tyle zdjęć, żebyśmy sklecili już coś na poważnie i do rzeczy, tak żeby napisów już praktycznie nie było.

Coś o fabule...
Na którymś forum już o tym pisałem...
Ale przyjmijmy że ludziom się nie chce szukać.
Takie rzeczy będą na stronce praktycznie na samym końcu, jak wszystko będzie działać i ograniczymy się już tylko do newsów i nowcyh grafik/filmów/zdjęć.

Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć tyle:
Młody, lecz utalentowany inkwizytor, Carl Holton wraca wraz ze swym oddziałem z niebezpiecznej misji. Wiedziony wizją odpoczynku składa raport swemu mistrzowi, Lordowi Matthiasowi. Po drobnych przeszpiegach udaje mu się jednak odkryć działający w mrowisku chaotyczny kult. Postanawia wytropić przywódcę i wybić heretyków do nogi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, jak głęboko sięga spaczenie...

Z ciekawszych wiadomości dodam, że w charakterach mamy nie tylko imperialnych i chaotycznych...

Seji:
Owszem ja pisałem i jak widzę niewiele pogadaliśmy.
Nie tu to gdzie indziej :razz: , na dzień dzisiejszy nie mam czasu czekać tygodniami na odpowiedzi.
Napisz coś więcej jeśli masz jakiś pomysł, bo dla mnie wymieniony tu skrót nic nie oznacza, a źle się kojarzy :wink:

Pozdro dla wszystkich którym się chce.
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pn maja 16, 2005 1:52 pm

Pervver pisze:
Nie tu to gdzie indziej , na dzień dzisiejszy nie mam czasu czekać tygodniami na odpowiedzi.

A ja mam odwrotnie - czasem tygodniami odpisuje,z przyczyn roznych.

Pervver pisze:
Napisz coś więcej jeśli masz jakiś pomysł, bo dla mnie wymieniony tu skrót nic nie oznacza, a źle się kojarzy

Zle? ;)
Galicyjska Gildia Fanow Fantastyki. Odezwe sie na priv.
 
Awatar użytkownika
zgreg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: sob cze 07, 2003 12:53 pm

Re: Inkwizytor

pn maja 16, 2005 2:14 pm

Pervver pisze:
Stronka dopiero powstaje, daj czas biednym maturzystom też na naukę.


Wiec, biedni maturzysci ;), poprawcie deklaracje kodowania znakow. I milo by bylo gdyby odnosniki nie otwieraly sie w nowych oknach.

Czy jest sens umieszczac niekompletna strone (w dodatku z odnosnikami w buraki) to juz zostawie Wam do rozwagi. Mnie uczono, ze tego typu dzialania (na rowni z wiecznymi "under construction") to klasyczny sieciowy samoboj. Generalnie (o ile nie krecicie tego 'do szuflady") rownie wazne jak Wasze dokonania jest to, jak je "sprzedacie".

Dziś został dorzucony jeden dział w galerii i uruchomiona księga gości.
Wieczorem powinienem wrzucić kolejne rzeczy.


Zdjecia to moglyby by byc ciut wieksze...

Co do zwiastunu...
Hm, a co mamy tam wrzucać skoro dopiero zaczynamy zdjęcia?


No to po co go robic skoro nie ma co do niego wrzucic? Zwiastun ma zachecac, jesli jest robiony na sile moze przyniesc efekt odwrotny ("eee, jakas banda amatorow, na pewno wyjdzie chala").

Za miesiąc powinno być na tyle zdjęć, żebyśmy sklecili już coś na poważnie i do rzeczy, tak żeby napisów już praktycznie nie było.


Moze korzystniej byloby do tego czasu jednak usunac obecny zwiastun? Cierpliwosc jest cnota ;)

Na którymś forum już o tym pisałem...
Ale przyjmijmy że ludziom się nie chce szukać.


dla mnie wymieniony tu skrót nic nie oznacza, a źle się kojarzy :wink:


Przyganial kociol garnkowi :P

Ogolnie sam projekt zapowiada sie fajnie, zycze powodzenia.
 
Pervver
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pn maja 16, 2005 8:27 am

Inquisitor

pn maja 16, 2005 8:13 pm

Wiecie, kocham to forum, jakich ludzi tu można spotkać... i inne stworzenia także.

Seji czekam na ciebie z utęsknieniem :mrgreen:

Zgreg... lubisz cytować ludzi, co?
Już ci wyjaśnię dlaczego popełniamy takie ładne samobójstwo medialne, jak to miło określiłeś. Sprawa jest prosta, ten projekt ma już 2 lata i długą brodę, tylko nie było kiedy kręcić. Kombinowaliśmy więc stroje, sprzęt i inne głupoty. W końcu poczuliśmy moc i postanowiliśmy coś ruszyć. Ta stronka to przede wszystkim dla ludzi którzy od roku nas męczą "Czy coś zrobiliście?".

A jak już jest, to niech służy wszystkim. A dlaczego niepełna? Bo obiecaliśmy że w zeszły weekend na oficjalnej stronie będą banery no więc w niedzielę wieczorem musiały być... I cała historia. Dziś kończymy galerie (działają już 2 będą 4), jutro będzie podstawa obsady i newsy.

Co do tych konstruktywnych uwag, to może w podpunktach.

1)Jakie znaki? Jakie okna? A cholero kiedy ja znajdę czas żeby zrobić przyciski "wróć" co by było ładnie i cacy? Nie wszystko na raz, jak będą materiały, będzie lepsza jakość wprowadzana...

2)Wielkość zdjęć.... Niech Cię, ale tu masz rację... Grrr... Zaraz poprawię...

3)Zwiastun robić po to by Games Workshop miał co zobaczeć, skoro odpowiedzialni ludzie są tu raz na rok i dowiadujemy się o tym dwa dni wcześniej...

4)Nie jestem cnotliwy, przykro mi... <ale kryptoreklama :razz: >

5)Te, garnek... nie prowokuj mnie :konskie: :wink:

6)Dzięki i pisz jak najczęściej, do reszty to też się tyczy....

Pozdro
 
Pervver
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pn maja 16, 2005 8:27 am

WKŁAD FANÓW!!!

pn maja 16, 2005 10:08 pm

Witam.
Postanowiliśmy zrobić coś interaktywnie z ludźmi.

Jako że nasza strona jest jeszcze w budowie i jak wszyscy widzą troche kuleje to przede wszystkim chciałbym prosić o wyrozumiałość.
Postaramy się wszystkim dogodzić, dlatego... :help:

1) LISTA ZAŻALEŃ
Piszcie, czego wam na stronie brakuje jak na razie najbardziej.
Uwzględnimy przy kolejności wprowadzania nowych rzeczy/modyfikacji na stronce.
Od razu zastrzegam, że poważniejsze/czasochłonne modyfikacje damy radę zrobić dopiero w następnym tygodniu, więc cierpliwości...

2) MAŁY KONKURS NA FORUM!!!
Wypisujcie tu swoje ulubione cytaty/wiersze/złote myśli.
Wśród wszystkich zgłoszonych wybierzemy najbardziej pasujące do klimatu i wzbogacimy naszą stronę... a może nawet coś więcej.
Osoba która napisze najwięcej tego typu tekstów dostanie od nas skromne wyróżnienie.

< Tak zgreg mea culpa... przyznaję i sory>
 
Awatar użytkownika
Seji
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 7523
Rejestracja: czw mar 20, 2003 1:43 am

pn maja 16, 2005 10:21 pm

Pervver pisze:
< Tak zgreg mea culpa... przyznaję i sory>

To jeszcze nie pisz postow pod soba i bedzie ok. Jest funkcja Edytuj. Takie tu sa zasady.
 
Awatar użytkownika
zgreg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: sob cze 07, 2003 12:53 pm

Re: Inquisitor

pn maja 16, 2005 10:23 pm

Pervver pisze:
Zgreg... lubisz cytować ludzi, co?


Nie bardzo lapie o sso chodzi - to chyba normalne na forum?

A jesli chodzi o czepianie sie slowek to tak, bardzo ;)

Już ci wyjaśnię dlaczego popełniamy takie ładne samobójstwo medialne, jak to miło określiłeś.


Nie wiem czy to jest az samobojstwo, ale moze zle wplynac na wizerunek projektu.

Ta stronka to przede wszystkim dla ludzi którzy od roku nas męczą "Czy coś zrobiliście?". (...) A dlaczego niepełna? Bo obiecaliśmy że w zeszły weekend na oficjalnej stronie będą banery no więc w niedzielę wieczorem musiały być... I cała historia. Dziś kończymy galerie (działają już 2 będą 4), jutro będzie podstawa obsady i newsy.


Coz, moim zdaniem warto bylo zaczekac i wrzucic wszystko. Ewentualnie przygotowac stronke tymczasowa. Strone (szczegolnie po reklamie na forach) beda ogladac wszyscy potencjalnie zainteresowani, nie tylko "ci, ktorzy Was mecza". Ja bym nie ryzykowal zniechecania ich juz na starcie (a w zasadzie nawet przed startem :) ).

1)Jakie znaki?


Polskie znaki. Na kazdej stronie zamiast:

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1">

powinno byc:

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-2">

Jest to sprawa elementarna przy tworzeniu polskojezycznej strony www.

Jakie okna?


Gdy klikasz na odnosniki z obrazka na glownej stronie podstrony otwieraja sie w nowych oknach - osobiscie bardzo tego nie lubie (podejrzewam, ze podobnie sadzi 100% uzytkownikow Opery i Firefoxa i wiekszosc IE). Wystarczy w znaczniku <area> zamienic target="_blank" na bodajze target="_self" (na wszelki wypadek sprawdz).

Nie wszystko na raz, jak będą materiały, będzie lepsza jakość wprowadzana...


To na pewno dobre podejscie? Nie lepiej od razu ruszyc na wysokim pulapie? To sa w sumie drobiazgi, ale moga bardzo zepsuc wrazenie...

Na marginesie: strona zawiera bledy skladniowe:

http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.inquisitor.boo.pl%2F

Technike copy&paste dobrze jest stosowac swiadomie, unikajac np. dublowania znacznikow <html> i <title>.

3)Zwiastun robić po to by Games Workshop miał co zobaczeć, skoro odpowiedzialni ludzie są tu raz na rok i dowiadujemy się o tym dwa dni wcześniej...


OK. Warto go dawac na siec skoro jest niedoskonaly i za miesiac bedzie z czego zrobic lepszy?

EDIT

Tak zgreg mea culpa... przyznaję i sory


E, tam, po prostu przemysl sobie sprawe i wprowadz poprawki.
 
Pervver
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pn maja 16, 2005 8:27 am

Inquisitor

wt maja 17, 2005 9:20 am

Heh... Ile to się człowiek w życiu musi nauczyć...

Stronkę poprawiłem, powinno być dobrze. Zgreg, internauci są ci winni dobre piwo... :wink:

Problem z wrzuceniem na raz jest taki, że serwer odmawia posłuszeństwa.
Na dzień dzisiejszy mamy tam już 22mb danych (w dwa dni), a wczoraj wieczorem strona już sie nie chciała ładować.
Myślę, że to kwestia podejścia do sprawy.

Co do błędów składniowych to sam się zdziwiłem, stronka jest robiona w starym, lecz dość profesjonalnym programie...
W każdym razie sory, jak jeszcze jakieś takie cudeńka znajdziecie to dajcie znać.

Co do zwiastuna... Z drugiej strony czy warto robić stronę zupełnie bez materiałów?
Chcemy pokazać, że coś już ruszyliśmy z miejsca. :sprint:
No, może nie koniecznie aż tak :razz:

Co do myślenia, to ciężko mi ostatnio idzie...
Matura z fizyki i chemi trochę daje mi w kość.
A jeśli chodzi o poprawki, to jestem w trakcie...

Dzięki za radę i czekam na następne uwagi.
 
Awatar użytkownika
zgreg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: sob cze 07, 2003 12:53 pm

Re: Inquisitor

wt maja 17, 2005 12:10 pm

Pervver pisze:
Heh... Ile to się człowiek w życiu musi nauczyć...


Pewnie wciaz to slyszysz, ale poczekaj az pojdziesz na studia ;)

Stronkę poprawiłem, powinno być dobrze.


Deklaracja kodowania podstron wciaz jest zla. I strony dalej sie nie waliduja (na glownej usunales niewlasciwy znacznik <html>).

Akurat na Java Scripcie sie nie wyznaje, ten zamieszczony ma chyba wypisywac tekst w pasku statusu? Coz, u mnie (Mozilla Firefox) nie dziala, albo jest to kwestia przegladarki (do IE nie mam teraz dostepu) albo tego, ze jest zdefiniowany poza sekcja <head> (ktora moze byc tylko jedna i jest juz zdefiniowana powyzej).

Zreszta nawet sie ciesze, ze nie dziala, bo strony, ktore zawlaszczaja dla siebie pasek statusu tez mnie irytuja ;) Ogolnie jestem fanem prostoty.

Co do zamieszczania Real Playera: czy warto zapychac miejsce na dysku i potencjalnie lacza (jesli ktos go bedzie stamtad sciagal)? Lepiej IMHO zamiescic odnosnik do strony producenta, niech go sobie stamtad "ssa". Oszczedzacie dwa zasoby (dysk i lacze), a efekt ten sam.

Problem z wrzuceniem na raz jest taki, że serwer odmawia posłuszeństwa.
Na dzień dzisiejszy mamy tam już 22mb danych (w dwa dni), a wczoraj wieczorem strona już sie nie chciała ładować.


O ile nie jest to sprawa limitu miejsca na dysku ilosc danych, ktore wrzucacie na serwer nie powinna miec z tym nic wspolnego.

Co do błędów składniowych to sam się zdziwiłem, stronka jest robiona w starym, lecz dość profesjonalnym programie...


Program jak to program, jest to automat i trudno od niego zbyt wiele wymagac (szczegolnie jesli nie jest to edytor HTML'a, a program do tworzenia stron z gatunku WYSIWYG). Osobiscie uwazam, ze bez chocby podstawowej znajomosci html'a nie mozna zrobic dobrej strony. U Ciebie chyba z tym srednio ;), jest taki mily kurs html'a (i nie tylko), moze Ci sie (teraz lub kiedys) przyda:

http://webmaster.helion.pl/kurshtml/

Poprawnosc skladniowa strony to do pewnego stopnia nie jest rzecz bezwzgledne konieczna (przegladarki jakos bledy zniosa, pytanie tylko jak? ;) ), ale bardzo wskazana.

Co do zwiastuna... Z drugiej strony czy warto robić stronę zupełnie bez materiałów?


Oczywiscie, ze nie. Ale nie wiem czy nie warto po prostu napisac pare slow o filmie (chocby skrot fabuly, ktory przedstawiles na forum), dac pare zdjec i z trailerem sie wstrzymac.

Wiesz, o ile Ci, ktorzy na Was naciskaja nie sa sponsorami :) to jesli juz tyle wytrzymali, to pewnie jeszcze miesiac poczekaja ;) Ja bym rozwazyl czy wazniejsze jest _istnienie strony_ czy jej _zawartosc_ (a dokladniej jakosc owej zawartosci).
 
Pervver
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pn maja 16, 2005 8:27 am

wt maja 17, 2005 2:08 pm

Co do studiów, to pewnie niedługo się przekonam... Albo będę latał z chłopakami w moro.

Jeśli natomiast chodzi o stronkę, to wydaje mi się, że jest już ok.
Problem w tym, że mój html jest bardzo zakurzony (2 lata leżał i czekał na zbawienie), więc mogę pewne rzeczy jeszcze przeoczyć.
A druga sprawa jest taka, że jest dwóch ludzi piszących tę stronę, więc jak dostaję coś do zamieszczenia, to wychodzę z założenia że jest już w miarę poprawne... niestety.

Postanowiłem się odwdzięczyć za dobre rady i uruchomić ten skryp :wink:
Powiedz czy teraz działa czy też nie. Niestety mam tylko IE, na którym praktycznie zawsze wszystko chodzi.

Co do linku do producenta, to będę musiał poszukać... Punkt dla ciebie.

Jeśli chodzi o te dane i wpływ...
Niestety nie wiem dlaczego, jeśli wrzucę na serwer więcej niż 1,5mb na 6godzin, to stronka zaczyna wyczyniać dziwne rzeczy i albo sie nie ładuje, albo chodzi tak, że lepiej nie gadać.
W opisach serwera nic na ten temat nie było, więc jeśli się będzie powtarzać, to zgłoszę sprawę do adminów...

Cóż, widzę, że zeszliśmy na tematy typowo techniczne, a liczyłem na jakieś opinie z rodzaju estetycznych :cry:
No nic, jakoś przeżyję... :wink:

A co do wypowiedzi na temat studiów, to mam ją zaliczyć do tych tekstów i cytatów w klimacie?
W takim razie 1:0 Zgreg prowadzi nad resztą świata :)
 
Awatar użytkownika
zgreg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: sob cze 07, 2003 12:53 pm

wt maja 17, 2005 2:25 pm

Pervver pisze:
Albo będę latał z chłopakami w moro.


Podobno ostatnio wcale za chetnie nie biora.

Jeśli natomiast chodzi o stronkę, to wydaje mi się, że jest już ok.


Walidator sie wciaz burzy ;) I wciaz sa bledy w podstronach.

Postanowiłem się odwdzięczyć za dobre rady i uruchomić ten skryp :wink:
Powiedz czy teraz działa czy też nie. Niestety mam tylko IE, na którym praktycznie zawsze wszystko chodzi.


Nie dziala. Sciagnij sobie Firefoxa i Opere, wyprobuj, moze sie do nich przekonasz. A na pewno bedziesz mial mozliwosc sprawdzenia jak wyglada w nich Twoja strona (a bywaja czasem spore roznice w wygladzie stron o jak najbardziej poprawnym kodzie).

Jeśli chodzi o te dane i wpływ...


Nie przychodza mi do glowy zadne techniczne powody takiego zachowania. Po przeslaniu wszystko powinno dzialac o ile sama strona jest poprawna.

A co do wypowiedzi na temat studiów, to mam ją zaliczyć do tych tekstów i cytatów w klimacie?


Lubie swiat WH40k, ale nigdy w bitewniaka nie grywalem i szczegolnie dobrze go nie znam. Jedyny cytat, ktory kojarze i ktory bezwzglednie powinien znalezc sie w filmie to "Blood for the blood god!" :)

Sprobuj zareklamowac produkcje na forum bitewniakow, jest juz watek:

http://forum.polter.pl/warhammer-40k-film-amatorski-vt18142.html
Ostatnio zmieniony wt maja 17, 2005 5:44 pm przez zgreg, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Pervver
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pn maja 16, 2005 8:27 am

Inquisitor

wt maja 17, 2005 2:55 pm

Cóż, podstrony muszą trochę poczekać (jeszcze z 2 godzinki), wtedy będzie sens je zmieniać.

Ściągnę i będę walczył dalej...

Bitewniaki mówisz... Zobaczymy kto jest lepszy :wink:
2:0 Zgreg kontra reszta świata :spoko:
 
Awatar użytkownika
Tess
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: śr sty 28, 2004 1:21 am

wt maja 17, 2005 4:05 pm

Masz Ci los Perv. Trafiłeś na równych sobie. Brawa dla Zgrega :P.


Mam propozycję dla Ramirez. "Kto powiedział, że zadaję głupie pytania?"

:P
 
Pervver
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pn maja 16, 2005 8:27 am

Inquisitor

wt maja 17, 2005 6:33 pm

Nie, no, dwoje na jednego? :razz:

Odnośnie Ramirez, to nie zdradzaj za dużo na tym biednym forum...
Zostaw coś na stronę.
A jak chcesz się pobawić, to wiesz jak mnie znaleźć Tess...

Udało się dziś wkleić galerię z próbnych zdjęć oraz część obsady, reszta jutro, podobnie jak drobne udogodnienie odnośnie linków (koloryt).

Zaproponowano inny typ menu, musimy sprawę przeanalizować, bo coś jest na rzeczy. Może piątek albo sobota.

Zainstalowałem sobie Operę i komp odmówił posłuszeństwa. Postawiłem już na nogi, ale straciłem z 2 godziny.
Nie wiem o co mu poszło, w każdym razie już jest dobrze.
Mam problem, nie jestem w stanie tak ustawić strony, żeby i w IE i w Operze były polskie znaki.
Jak ktoś ma pomysł to piszcie...

Pozdrawiam wszystkich
 
Awatar użytkownika
Tess
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: śr sty 28, 2004 1:21 am

wt maja 17, 2005 7:45 pm

Dobra, dobra... Przecież wiesz że nie było to złośliwe :beer: .
A co do materiałów na stronkę, to mam pewnego pomysła :D . Ale to na priv :wink: :razz:
 
Tyhagara
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1495
Rejestracja: sob cze 19, 2004 8:19 pm

Re: Inquisitor

wt maja 17, 2005 10:51 pm

Pervver pisze:
Mam problem, nie jestem w stanie tak ustawić strony, żeby i w IE i w Operze były polskie znaki.
Jak ktoś ma pomysł to piszcie...

Zapewne używasz złej czcionki, ta pisana w wordzie lub w notatniku niema polskich znaków w standardzie ISO.
Możesz pobrać bardzo prosty program PitPad (to zaawansowany notatnik) dzięki któremu bardzo łatwo i szybko przekonwertujesz czcionkę na stronie, na zgodną ze standardem ISO.
Program nie wymaga instalacji, waży bardzo mało, do tego jest darmowy.

Żeby przekonwertować czcionkę na w ISO w programie PitPad należy wejść do menu:
Funkcje > Konfiguracja > Edytor
i zaznaczyć: Kopiuj przed zapisem do ISO-8859-2

Teraz wystarczy zapisać dokument. Od teraz każdy dokument, który zapiszesz w tym programie będzie miał polskie znaki w standardzie ISO.

Oprócz tego na stronie musisz w nagłówku <head> </head> umieścić:
<meta http-equiv="Content-type" content="text/html; charset=iso-8859-2" />
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

wt maja 17, 2005 11:12 pm

a macie zezwolenie na uzycie call to arms z World of Warcraft? :)

Jak tylko uslyszalem pierwsze nuty wiedzielem, ze mi sie spodoba ;)
Jestem z wami :)
 
Pervver
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pn maja 16, 2005 8:27 am

KONKURS!!!

śr maja 18, 2005 10:42 pm


Od dnia dzisiejszego, do 28 czerwca ogłaszamy nowy konkurs!!!

Tym razem jest to test wiedzy na temat Warhammera 40,000.

Pytania i dokładne zasady:
http://www.fantastyka.com.pl/forum/viewtopic.php?t=643

Serdecznie zapraszamy do udziału, gdyż dzięki uprzejmości sklepu:
www.fantastyka.com.pl nagrodą jest bardzo ciekawa książka!!!

Wszystkie szczegóły na podanej stronie, prosimy o zapoznanie się z regulaminem.
Pozdrawiam.
 
Pervver
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pn maja 16, 2005 8:27 am

Konkurs

czw cze 23, 2005 9:58 am

Mamy zwycięzcę konkursu!!!
Został nim Wojtek Tarnowski z Wrocławia.
Dziękujemy wszystkim za udział.

Na stronie pojawił się większy update, niebawem kolejne materiały.
Niebawem także pojawi się rozpiska kiedy kręcimy zdjęcia.

Pozdrawiam wszystkich.
 
Pervver
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pn maja 16, 2005 8:27 am

ndz mar 05, 2006 2:37 pm

Witam.
Pojawiła się w końcu nowa strona Inkwizytora, serdecznie zapraszam.
Inkwizytor - Droga Potępienia
Tym razem jest już profesjonalnie.
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

ndz mar 05, 2006 5:17 pm

Właśnie ściągam trailera, wtedy jakoś się za to nie zabrałem, a teraz widzę stronka rzeczywiście przypomina powoli profesjonalny film :wink:
 
Pervver
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: pn maja 16, 2005 8:27 am

czw mar 23, 2006 9:17 am

Witam.

Obecnie ogłoszony jest casting do roli psioniczki oraz nabór statystów.
Wszelkie dokładniejsze informacje znajdują się na naszej stronie.
Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych, zainteresowanych czy też krytycznie nastawionych.

Na stronie został zamieszczony dodatkowy filmik, a kilka kolejnych rzeczy jest w drodze.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości