Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

ndz lis 20, 2016 9:43 pm

Pomalowałem zestaw Wooden Barrels Set od HQResin.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

pn lis 21, 2016 11:27 pm

No to idzie zima... Zima ma trzy metry wzrostu, ostre jak brzytwa pazury, zionie mrozem i jest wściekła!

Obrazek
Obrazek

Więcej na BLOGU.
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

pn lis 28, 2016 12:01 am

Pomalowałem zestaw Food Market Basing Kit od HQ Resin.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

pn gru 05, 2016 1:16 am

Pomalowałem zestaw Travel Set – Basing Kit od HQ Resin.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

czw gru 08, 2016 6:29 am

Farbami akrylowymi i chemią od AK Interactive pomalowałem drzwi, które znajdą się na makiecie 'Domu Kupca'.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

sob gru 24, 2016 8:53 pm

Wampir Von Carstein na scenicznej podstawce RISE of the UNDEAD, czyli mój prezent dla Potsiata z Gangs of Mordheim pomalowany w ramach I Świątecznej Wymiany Figurkowej 2016.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr kwie 05, 2017 8:34 am

Po przerwie powoli wracam do budowania i malowania makiet i figurek do Warheim FS. Na warsztacie mam obecnie dwa rozpoczęte projekty - Rycerzy Zakonnych do Sióstr Sigmara oraz makietę Domu Kupca - które jednak muszę chwilę poczekać.

Powrót postanowiłem zacząć od czegoś lekkiego i prostego, a że budowę pomnika z użyciem modelu Gloria Invicta od GameZone Miniatures planowałem od dawna, to postanowiłem w końcu wcielić go w życie.

Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć przygotowany do malowania piedestał i stojący na nim pomnik, który po zakończeniu prac ozdobi ulice Oldenlitz.

Więcej o figurce Gloria Invicta od GameZone Miniatures napiszę w najbliższej piątkowej recenzji. Natomiast do waloryzacji piedestału użyłem bitsów od GW: czaszki, złamany miecz, pieczęcie czystości, krzyż; HQ Resin: pochodnie, księga i pulpit, ławka; MaxMini: świece; Scibor MM pęknięte tarcza.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr kwie 12, 2017 8:53 am

Skończyłem malowanie pomnika zbudowanego z modelu Gloria Invicta od GameZone Miniatures. Do zrobienia pozostała makieta na której znajdzie się monument, a która będzie częścią miasta Oldenlitz.

Więcej o figurce Gloria Invicta od GameZone Miniatures możecie przeczytać w recenzji którą opublikowałem w miniony piątek. Do waloryzacji piedestału użyłem bitsów od GW: czaszki, złamany miecz, pieczęcie czystości, krzyż; HQ Resin: pochodnie, księga i pulpit, ławka; MaxMini: świece; Scibor MM pęknięte tarcza.

Obrazek
Obrazek
Pomnik Magnusa Pobożnego | Gloria Invicta | Pomnik Pięciu

Więcej zdjęć znajdziecie na blogu DansE MacabrE.
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr maja 03, 2017 9:23 am

Dzisiaj mam dla Was zdjęcia pierwszego  z trzech Rycerzy Zakonnych do kompanii Sióstr Sigmara do Warheim FS.

Więcej o budowie modeli Rycerzy Zakonnych przeczytacie TUTAJ.

ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek

Wpis dostępny jest także na DansE MacabrE.
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr maja 10, 2017 7:03 am

Dzisiaj mam dla Was zdjęcia drugiego z trzech Rycerzy Zakonnych do kompanii Sióstr Sigmara do Warheim FS.

Więcej o budowie modeli Rycerzy Zakonnych przeczytacie TUTAJ.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wpis dostępny jest także na blogu DansE MacabrE.
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr maja 17, 2017 2:30 pm

Dzisiaj mam dla Was zdjęcia ostatniego z trzech Rycerzy Zakonnych do kompanii Sióstr Sigmara do Warheim FS.

Więcej o budowie modeli Rycerzy Zakonnych przeczytacie TUTAJ.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wpis dostępny jest także na blogu DansE MacabrE.
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr maja 24, 2017 6:05 am

Rycerze Zakonni stanowią główną siłę militarną Kultu Sigmara wykorzystywaną przez hierarchów Świątyni Sigmara w czasie krucjat, przydzielaną do ochrony świątyń, wiernych oraz dygnitarzy Kultu, takich jak Inkwizytorzy czy Przeorysze Sióstr Sigmara, a także utrzymywania porządku na ziemiach Imperium.

Dobrze wyszkoleni i zaufani Templariusze Sigmara włączani są do osobistej straży Wielkiego Mistrza. Rycerze, którym udało się dowieść swej lojalności i wierności Sigmarowi werbowani są przez Zakon Pięści, który wyznacza im specjalne, utrzymywane w tajemnicy zadania.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wpis dostępny jest także na blogu DansE MacabrE.
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr cze 07, 2017 3:18 pm

Po przerwie na malowanie Rycerzy Zakonnych powróciłem do warsztatu do prac na Pomnikiem Gloria Invicta w Oldenlitz.

Postanowiłem umieścić Pomnikiem Gloria Invicta na odpowiednim piedestale i tak zrodził się pomysł zbudowania Mauzoleum Morra.

Makietę mauzoleum zbudowałem ze styroduru i umieściłem na podstawie o wymiarach 300x150 mm. Natomiast bruk wyrzeźbiłem w gipsie, a obramowania drzwi zrobiłem tak, by przypominały Bramę jeden z symboli Morra, pana umarłych i snów w uniwersum Warhammer Fantasy.

Osadzone w bramach drzwi zrobiłem tak samo jak wrota do domu bogatego mieszczanina.

Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć pokrytą czarnym podkładem, gotową do malowania makietę.

ObrazekObrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr cze 14, 2017 8:56 am

Prace nad Mauzoleum Morra, pana umarłych i snów trwają.

Farbami akrylowymi i chemią od AK Interactive pomalowałem drzwi, które zrobiłem tak samo jak wrota do domu bogatego mieszczanina.

Pomalowałem także pomniki strażników, które z kolei zrobiłem z figurkowego złomu, który jakiś czas temu otrzymałem w prezencie od Dudersona.

Modele, sądząc po herbach na tarczach z LotRa nie posiadały ostrzy mieczy, które uzupełniłem zgromadzonymi w skrzynkach bitsami.

ObrazekObrazekObrazek

Zobacz wpis na DansE MacabrE.
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

czw cze 15, 2017 11:39 am

W ramach #34 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego pomalowałem dwa znaczniki poległych modeli.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr cze 21, 2017 4:09 pm

Przykleiłem Pomnik Gloria Invicta do podstawy Mauzoleum Morra, pana umarłych i snów oraz osadziłem drzwi w kamiennych bramach.

Drzwi zrobiłem tak jak wrota do domu bogatego mieszczanina.

Przy użyciu farb akrylowych i chemii modelarskiej pomalowałem ściany i zrobiłem zacieki na kamieniach.
Obrazek

Zobacz wpis także na DansE MacabrE.
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr cze 28, 2017 9:02 am

Dziś mam dla szanownego państwa-draństwa zdjęcia pomnika Gloria Invicta oraz Mauzoleum Morra. Jest to kolejny ukończony moduł, który wejdzie w skład makiet do miejskiego stołu Oldenlitz do Warheim FS. Krótką historię powstania pomnika i mauzoleum możecie przeczyta powyżej, a więcej informacji na temat powstawania makiety znajdziecie na łamach bloga DansE MacabrE.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

pn lip 10, 2017 4:32 pm

Model pomalowany, na #34 edycję Figurkowego Karnawału Blogowego:

Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr lip 26, 2017 7:47 pm

Jak zapewne wiecie nie jestem wielkim zwolennikiem wydanej przez GW gry AoS oraz nowej stylistyki dedykowanych do gry modeli. Jednak nie zamierzam obrażać się na GW i z uwagą śledzę nowości co jakiś czas odnotowując warte uwagi modele.

I tak też było z Arkanaut Frigate oraz całą linią Kharadronów do AoS. Model fregaty kupiłem i skonwertowałem, a dla Kharadronów planujemy stworzyć zasady Klanu szkutników z Barak Varr i zaadaptować do Warheim FS.

Przy całej sympatii to Kharadronów nie umiem zaakceptować kul mocy, których stylistyka nijak mi nie pasuje. Dlatego zainspirowany znalezioną w odmętach internetu ilustracją latającej łodzi postanowiłem przy użyciu, głównie krasnoludzkich bitsów z WFB, przebudować fregatę, a kapitanem uczynić model Gnoma z muszkietem od SpellCrow.

Element na podstawce to część zestawu Dwarven Ruins od Scibor MM.

Efekty konwersji możecie obejrzeć poniżej.

A więcej zdjęć znajdziecie na blogu DansE MacabrE.

Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr paź 11, 2017 12:32 pm

Plac Trzech Tronów to mój wkład w październikowy Figurkowy Karnawał Blogowy, którego gospodarzem jest Bahior z bloga The Dark Oak oraz moja praca konkursowa na Bejcowe kitbasze, które zorganizował Rebe Spell.

Jest to także makieta, która będzie częścią Oldenlitz, miasta w którym toczyć się będą potyczki według zasad gry Warheim FS.

Podobnie jak inne makiety, także Plac Trzech Tronów umieściłem na pleksi o wymiarach 15 x 15 cm. W gipsie szpachlowym naostrzonym gwoździem wyrzeźbiłem bruk. Toalety zrobiłem z balsy i patyczków z zapałek, a zniszczony mur zrobiłem ze styroduru.

Temat październikowego FKB to w przerwie walk i właśnie tą scenę prezentuje siedzący w wychodku i czytający księgę żołnierz imperialny, nieświadomy dobrej zabawy, którą Nurglingi urządziły sobie na tyłach Placu Trzech Tronów.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

sob paź 14, 2017 12:12 am

Rozpocząłem malowanie makiety Placu Trzech Tronów. Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć pomalowane wychodki, Nurglingi oraz beczki.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

pn paź 16, 2017 11:43 pm

W tym tygodniu pomalowałem imperialnego żołnierza wraz z orężem oraz worek.

Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr paź 25, 2017 10:02 am

Oldenlitz, choć nigdy nie było dużą osadą, to dzięki prężnie działającej gildii kamieniarzy zrzeszającej w swych szeregach uzdolnionych rzemieślników, niemal od samego początku mogło cieszyć się dużą liczbą kamiennych budowli, w tym działającą siecią podziemnych kanałów ściekowych odprowadzających nieczystości poza mury miasta.

Wśród mieszkańców Oldenlitz powtarzanych jest wiele nieprawdopodobnych opowieści o tajemniczych stworzeniach żyjących w kanałach pośród brudu i nieczystości, a odpowiedzialni za utrzymanie infrastruktury kamieniarze oraz straż miejska dość często podsycali plotki, dzięki którym mieszczanie i ich dzieci trzymali się z dala od niebezpiecznych dla niedoświadczonych poszukiwaczy przygód tuneli.

I choć w większości powtarzane przez żądnych wrażeń mieszczan opowieści można włożyć między bajki, to w kilku rejonach miasta, mimo starań rzemieślników, kanały zaczęły w niewyjaśniony sposób zapadać się, a płynące korytem nieczystości zatykały tunele zmieniając się w niebezpieczne zbiorniki trującej mazi i grożących wybuchem skupisk metanu.

Jednym z takich rejonów Oldenlitz jest położony na obrzeżach Plac Trzech Tronów, nazwany tak przez mieszczan z uwagi na trzy znajdujące się tam wychodki, który w ostatnim czasie zmienił się w wiecznie podtopione nieczystościami, cuchnące i duszne bagno. Nieliczni mieszkańcy, którzy wciąż próbowali korzystać z wygódek opowiadali o dziwnych stworzeniach ukrywających się w kanałach oraz złowieszczym śmiechu, dobywającym się z kloaki. A gdy kilku z mieszczan nie wróciło z posiedzeń, mieszczanie zaczęli omijać Plac Trzech Tronów szerokim łukiem.


Jak zapewne szanowne państwo-draństwo zdążyło już przeczytać w poprzednich wpisach widoczny na zdjęciach poniżej Plac Trzech Tronów powstał przy okazji #38 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego nad którą pieczę sprawuje  Bahior.

Jest to także makieta, która będzie częścią Oldenlitz, miasta w którym toczyć się będą potyczki według zasad gry Warheim FS.

Podobnie jak inne makiety, także Plac Trzech Tronów umieściłem na pleksi o wymiarach 15 x 15 cm. W gipsie szpachlowym naostrzonym gwoździem wyrzeźbiłem bruk. Toalety zrobiłem z balsy i patyczków z zapałek, a zniszczony mur zrobiłem ze styroduru.

Temat październikowego FKB to w przerwie walk i właśnie tą scenę prezentuje siedzący w wychodku i czytający księgę żołnierz imperialny, nieświadomy dobrej zabawy, którą Nurglingi urządziły sobie na tyłach Placu Trzech Tronów.

[align=center]Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek[/align]
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

czw lis 23, 2017 4:45 pm

Po kilkumiesięcznej przerwie wróciłem do prac nad Domem Kupca.

Po głębszym zastanowieniu usunąłem moim zdaniem zbędny fragment piętra wraz z kominem oraz kominkiem, a także usunąłem fragment dachu i wymieniłem dachówki na mniejsze, tak by pasowały do tych, które umieściłem na Trzech Tronach.

Obrazek

Po zakupie plastycznych farb akrylowych rozpocząłem malowanie makiety.

Każdy z poziomów pomalowałem innym kolorem i wstępnie ubrudziłem. Elewację pomalowałem na biało, a dachówki na niebiesko. Następnym krokiem będzie ubrudzenie ścian i dachu.

Obrazek

Więcej zdjęć na BLOGU.
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr lis 29, 2017 9:24 am

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia pomalowanego zestawu Signposts od Mini Monsters. W trakcie rozgrywek w Warheim FS zestaw będzie używany zarówno wewnątrz jak i poza murami.

A jeśli chcecie zobaczyć jak malowałem drogowskazy i tablicę ogłoszeń to kliknijcie w poniższe odnośniki:
Część 1, przygotowanie do malowania.
Część 2, malowanie starego drewna.
Część 3, malowanie nowego drewna.
Część 4, malowanie detali.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr gru 06, 2017 10:44 am

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia pomalowanego zestawu Wooden Road Signs od Rituls EM. W trakcie rozgrywek w Warheim FS zestaw będzie używany zarówno wewnątrz jak i poza murami.

A jeśli chcecie zobaczyć jak malowałem drogowskazy i tablicę ogłoszeń to kliknijcie w poniższe odnośniki:
Część 1, przygotowanie do malowania.
Część 2, malowanie starego drewna.
Część 3, malowanie nowego drewna.
Część 4, malowanie detali.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Więcej zdjęć na BLOGU.
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

czw gru 07, 2017 1:53 pm

Zwiadowcze stado klanu Eshin to kolejna kompania do Warheim FS, którą postawiłem złożyć.

Rekrutację zacząłem od modeli stronników, a jako Wielkie szczury wykorzystałem figurki z zestawu Giant Rats Set od HQ Resin.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zobacz także na BLOGU.
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr gru 13, 2017 11:03 am

Jeśli kiedykolwiek szanowne państwo-draństwo zadawało sobie pytanie: kawa czy herbata? To w przypadku brudzingu białych powierzchni odpowiedź jest jedna: zarówno kawa jak i herbata.

Trzeba tylko zaparzyć mocny napój, a potem śmiało i z rozmachem malować ściany makiet.

Efekt brudzienia ścian Domu Kupca kawą i herbatą możecie zobaczyć poniżej.

Na zdjęciach nie widać tego za dobrze ale wyrzeźbiłem także bruk otaczający budynek.

http://quidamcorvus.blogspot.com/2017/1 ... znego.html

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kalendarium:
2016 Imperium, część 30 - Prowincje. Wielkie Hrabstwo Averlandu, część 1 - Kraina.
http://quidamcorvus.blogspot.com/2016/1 ... elkie.html

2015 Zebrane z tygodnia #248
http://quidamcorvus.blogspot.com/2015/1 ... a-248.html

2011 Warsztat: Zbrojni z Middenheim, część 18.
http://quidamcorvus.blogspot.com/2011/1 ... sc-18.html

2010 Warsztat: Stół.
http://quidamcorvus.blogspot.com/2010/12/sto.html
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr gru 20, 2017 5:22 pm

Powoli w Domu Kupca pojawiają się wyposażenie. Pierwszym meblem jest zbudowana z balsy i styroduru biblioteka, którą umieściłem we wnęce na piętrze budynku.

Niebawem na blogu opublikuję poradnik w którym w kilku słowach opiszę wam jak zbudować bibliotekę. To bardzo proste.

http://quidamcorvus.blogspot.com/2017/1 ... go_20.html

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
 
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2144
Rejestracja: pn mar 27, 2006 12:52 am

Re: [Warheim]Figurki i makiety

śr sty 03, 2018 4:53 pm

Witraże, to kolejny element, który pojawił się w Domu Kupca.

Jeśli podoba się Wam witraże i chcielibyście zobaczyć jak można je zrobić napiszcie komentarz.

Jak zapewne zauważyliście wokół budynku zrobiłem bruk, który w niedalekiej przyszłości będzie trzeba pokryć gruzem i śmieciami ale wcześniej w budynku pojawią się świece.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Więcej zdjęć na BLOGU.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość