Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Inkayon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 294
Rejestracja: sob lut 14, 2004 12:51 pm

Ankieta! Pilne!

czw lip 07, 2005 1:16 pm

Tytułem wstępu: Nazywam się Wojciech Jagodziński (znany Wam być może jako Inkayon) i zajmuję się pisaniem pracy licencjackiej „Kultura Japonii w narracyjnych grach fabularnych”.

Poniższa ankieta będzie wielce pomocna, z góry dziękuję za jej wypełnienie.
Na pytania możecie odpowiadać opisowo.
Prosiłbym też o jak najszybsze odesłanie mi jej (na PW).

Ankieta przeznaczona jest dla osób grających w narracyjne gry fabularne.

1. Imię, wiek, zawód (lub kierunek studiów), mailowy adres kontaktowy.

2. Od jak dawna grasz w narracyjne gry fabularne? Wymień kilka powodów, dla których wybrałeś/aś ten rodzaj rozrywki.

3. Czy grasz w grę Legenda Pięciu Kręgów? Jeśli tak, to od jak dawna? Co spowodowało, że ten system Ci się spodobał?

4. Czy L5K spowodowało u Ciebie zainteresowanie kulturą Japonii? Czy może grasz w L5K, bo interesowałeś/aś się Japonią wcześniej?

5. Jeśli interesujesz się kulturą Japonii, to jaką formę przyjmuje to zainteresowanie?


Dziękuję jeszcze raz za wypełnienie ankiety.

Wojtek „Inkayon” Jagodziński
 
Awatar użytkownika
ShpaQ
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1387
Rejestracja: wt lis 25, 2003 5:47 pm

czw lip 07, 2005 2:43 pm

Inky - do tej ankiety wrzuc jeszcze KOTE :wink:
 
Awatar użytkownika
karp
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3116
Rejestracja: sob cze 07, 2003 1:31 pm

pt lip 08, 2005 9:03 am

Nie to żebym był jakiś najmądrzejszy, ale jeśli to ma być do pracy naukowej, to niech to będzie ankieta z prawdziwego zdarzenia, bo Ci ją promotor wychrzani. Ot taka metryczka: jak anonimowa, to nie imię, a płeć, a jak nie anonimowa, to nazwisko. Wogóle poświęć na metryczkę kilka punktów, zrób przedziały wiekowe, miejsce zamnieszkania (jego wielkość), dużo czasu Cię to nie kosztuje, a będzie wygodniej, szybciej i kilka wniosków więcej można wyciągnąć. Odpowiedzi jak najmniej opisowych, pytania powinny zachecać do odpowiedzi tak lub nie, albo tylko taką możliwość pozostawiać - to znacznie uąłtwia pracę. Poczytaj sobie o robieniu ankiet, jest fajne opracowanie dr. E Młyńca z Uniwerku Wrocławskiego (fajne bo krótkie i na temat :wink: ) w jego książce "Opinia publiczna" (mam nadzieję, ze nie przekręciłem tytułu).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości