Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Yuviel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pt gru 11, 2009 10:09 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz gru 13, 2009 12:15 am

Brilchan pisze:
Namrasit pisze:
Yuviel napisał(a):

Namrasit napisał(a):To się powinieneś

powinnaś ;)


Ops :P, no akurat wypowiedzi nie było słów płciowskazujących, to przez to :D. Mam nadzieje, że zostanie mi wybaczone.


To czemu gameta w twoim profilu Yuviel, jest ustawiona na męską ? Pomyłka? :razz:

Nie jest w ogóle ustawiona, bo nie mogę jej zmienić :3

A do tematu. Wydaje mi się, że BNów nie tyle rozpisać jest szybciej, co łatwiej i chyba przyjemniej :)
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz gru 13, 2009 8:37 am

Yuviel pisze:
Nie jest w ogóle ustawiona, bo nie mogę jej zmienić :3


Jak się rejestrowałaś to było automatycznie ustawione a ty pewnie nie zwróciłaś uwagi, teraz to chyba musisz zgłosić się z tym problemem do moderatorów , proponuje żebyś napisałą o swoim problemie w tym temacie

problem-z-serwisem-vt864-unread.html#unread

przepraszam wszystkich z offtop ale stwierdziłem że trzeba koleżance pomóc :D
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz gru 13, 2009 8:39 am

Brilchan pisze:
weź pod uwagę że BNów szybciej rozpisać niż opowiadanie a do matury też się trzeba uczyć :razz:

Chociaż na pewno bym nie narzekał gdybyś wrzuciła kolejny rozdziallik Zireael,


Też prawda. Mam maturę, olimpiadę z angielskiego, w piątek pojechałam ze znajomymi do kina... puenta? Siedzę w domu, jakieś choróbsko złapałam. Nic wielkiego, ale nie napisałam ani wypracowania, ani nic nowego dla Was.

@ powyżej: Nie wydaje mi się, żebyś nie mogła tego zmienić, ale jakby co, to pytaj w wątku problemy z forum (na stronie głównej forum). Ja na przykład długo nie mogłam zrobić indeksu.... :D Ale w końcu problem został rozwiązany.

Edit: aha, widzę, że Brilchan mnie ubiegł.

EDIT: Rysunki się wyniosły. Prawie wszystkie. Od tej pory będą poprzyczepiane do danych postaci.

http://sgtkneecaps.deviantart.com/art/Master-Istdorl-132417156 - Krwawa Stal

http://www.elfwood.com/~julchen75/A_Prayer_Answered.2875190.html - Gromph i Triel
http://nwvault.ign.com/fms/Image.php?id=28250- Jaheira
http://nwvault.ign.com/fms/Image.php?id=28257 - Mazzy
http://img.photobucket.com/albums/v292/lasiliekki/portraits/solaufeinfinal.jpg - Sola jako drow
http://harruka.deviantart.com/art/To-be-a-Prince-60235706 - Yoshi II

http://www.shsforums.net/index.php?showtopic=42800&hl=fanart - Bodhi
http://www.shsforums.net/uploads/monthly_03_2007/post-4612-1174766627.jpg- Irenicus oraz Bodhi

Scaliłem podwójne posty.
Mod. Helldog.
Ostatnio zmieniony sob maja 01, 2010 8:04 pm przez Helldog, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Ginden
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 831
Rejestracja: pt gru 19, 2008 1:15 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

czw gru 17, 2009 6:19 pm

Ogółem, portrety nie są złe.
Radzę jednak przejrzeć nwvaulta - portrety są wprawdzie dla NWN, ale można znaleźć prawdziwe perełki (takie jak Mystra).
Zireael pisze:
szkoda że tu nie można go ustawić

A po zmniejszeniu jest zły...?
ObrazekObrazek
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

czw gru 17, 2009 6:58 pm

Dzięki. Zarówno za linki, jak i za zmniejszony portret. (Nigdy nie umiałam porządnie zmniejszyć obrazka, żeby coś się nie rozjechało.)
Jeśli chcecie może zobaczyć rysunki do innych postaci z wątku, proszę bardzo pisać.
Edit: Próbowałam sobie ustawić ten rewelacyjny portrecik jako awatara, ale nie mogę. Coś na temat 6 kb. O co chodzi?
Ostatnio zmieniony czw gru 17, 2009 7:14 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Namrasit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2079
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 11:12 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

czw gru 17, 2009 7:57 pm

Otwórz w paincie i zapisz jako jpg i będzie wszystko cacy (będzie miał miej niż 2 kB)
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pt gru 18, 2009 7:26 pm

A oto przedstawiciel trzeciej frakcji z Ched Nasad z czasów po Milczeniu Lloth!



P.S Zobaczycie go w tomie IV już niedługo!

A oto szwarccharakter z NWN HotU.



Proszę o uwagi. Następni - chyba Yasraena i Divalir... z modu do BGII.

Scaliłem podwójne posty.
Mod. Helldog.
Ostatnio zmieniony czw lip 08, 2010 5:07 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 6 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Yuviel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pt gru 11, 2009 10:09 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz gru 20, 2009 4:41 pm

Zammzt - ciekawa postać muszę przyznać. Na wzmiankę "niezwykle ostry rapier – główna zaleta Zammzta w oczach kobiet" aż się uśmiechnęłam ;) obiecuję, że przez święta przeczytam twoje opowiadanie i może wtedy wypowiem się bardziej konstruktywnie. A na razie życzę pomysłów :>
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

śr gru 23, 2009 12:34 pm

Czekam na Twoje uwagi do opowiadań, Yuviel!
A poza tym - dodałam linka do Dzieci Ildibane'a w indeksie i poprawiłam czar Gniew Malavona zgodnie z sugestią Gindena.
Yasraena i Divalir pojawią się już niedługo, kiedy wprowadzę ostatnie poprawki.

Oto obiecane już dawno postacie. Pojawią się w opowiadaniu daleeeko po Milczeniu Lloth.





EDIT: Obie postacie pochodzą z Yasraena mod do BG II.

Czekam na uwagi. Następny - ktoś z grupy Larala, Kael syn Aliiszy, Uthegenthal, albo dwie kobiety z domu Despana.

Scaliłem podwójne posty.
Mod. Helldog.
Ostatnio zmieniony czw lip 08, 2010 5:09 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz sty 03, 2010 2:43 pm

Zgadzam się z tym że Zammzt to doskonałą postać wreszcie jakieś zagrożenie dla Sinafey (niewielkie ale zawsze to smok :razz: ) przy okazji rozpisany z humorem

Te dwie nowe postacie też są świetne niby wykorzystują ograne schematy ale jednak widać w nich życie dobra robota :spoko: (czy to postaci twojego pomysłu?)
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz sty 03, 2010 7:10 pm

Nie. Oj, nie wpisałam w indeksie. Postacie z moda do BG II - "Yasraena Mod". Mod niestety już niespecjalnie rozwijany, ale świetny.
A następny będzie Kael lub Ssri'Faern (Kael jest już w połowie napisany, a Ssri'Faerna wystarczy tylko leciutko przerobić).
 
Awatar użytkownika
Yuviel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pt gru 11, 2009 10:09 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz sty 03, 2010 11:18 pm

No to narobiłaś mi smaku, żeby po raz kolejny zagrać w BG II :) a postacie naprawdę bardzo mi się podobają w Twojej rozpisce. Wydają się niesamowicie sympatyczne ^^
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pn sty 04, 2010 5:21 pm

Dzięki, Yuviel! Sama swego czasu długo nie grałam, a potem wpadłam. Najpierw Sola, potem Yasraena... potem znalazłam IWD II NPC (i tylko dla niego jeszcze nie wyrzuciłam IWD II na śmietnik xD)...

A oto syn Aliiszy i Pharauna!



Czekam na uwagi. Następny - Ssri'Faern albo Kymil Nimesin.
Ostatnio zmieniony czw lip 08, 2010 5:12 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Yuviel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pt gru 11, 2009 10:09 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

wt sty 05, 2010 1:48 am

No tak, ja tylko przez IWD II NPC zdecydowałam się przejść Icewinda, no bo nie umiałam, takie to nudne było. Właśnie mam zamiar tym razem w BG II zagrać z Solą, aczkolwiek coś mi się widzi, że będę miała sentyment do ponurego Xana <3 (i Edwina z romansu xD ale chyba jednak wole Xana).

Okej, a co do Kaela. Niby wszystko ładnie, ale jakiś taki pusty mi się wydaje. Znaczy, dobrze rozpisany, wygląd i osobowość ciekawa, przy historii coś mi zgrzytnęło, ale ja chyba po prostu nie lubię paladynów :3
Ostatnio zmieniony wt sty 05, 2010 1:51 am przez Yuviel, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

wt sty 05, 2010 12:14 pm

Mi się Kael podoba i przypomina postać w podobnej sytuacji z trylogii "Wojna Krwi" dobrze rozpisany a że Paladyn to można zbudować na ten temat wiele śmieszny sytuacji xD
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

wt sty 05, 2010 8:31 pm

Oto Kymil Nimesin. Jedna z moich ulubionych postaci z FR.



Czekam na Wasze uwagi.
Następny powinien być Azoun V - efekt nudów w szkole. Albo Ssri'Faern...
Ostatnio zmieniony czw lip 08, 2010 5:13 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

wt sty 05, 2010 9:26 pm

Ciekawa postać, z jakiej serii książek pochodzi ? Sorry że komentarze takie krótkie ostatnio ale nie mam za rdzo co pisać :razz: postaci są interesujące i dobrze rozpisane ale trudno dodać coś po za tym :D
Ostatnio zmieniony wt sty 05, 2010 9:31 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Ginden
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 831
Rejestracja: pt gru 19, 2008 1:15 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

wt sty 05, 2010 9:47 pm

Czemu nie wziął żadnego epickiego atutu? Epickie skupienie na umiejętności pasuje niemal do każdej postaci. W ogóle, tego trochę brakuje - epicka postać z zasady bierze epickie atuty, chyba, że coś jest must - have, a zabrakło na to innych atutów.
U Drizzta zobaczyłem zdolności "czaro podobne"... I w wielu innych miejscach też są.
Wskazówka: „Jestem synem domu Jae’llat i opiekunem córki Lloth”.
Taktyka: Przed walką mężczyzna rzuca na siebie tarczę i pajęczą skórę. Solaufein najchętniej miota zaklęcia ze szkoły wywoływania, wybierając takie żywioły, które zaszkodzą najbardziej jego wrogom. Jeżeli przeciwnicy zanadto się zbliżą, mężczyzna podnosi półtoraręczny miecz. Pomimo jego wagi posługuje się nim zaskakująco biegle (dwiema rękami, niezależnie od formy). Jest lojalnym strażnikiem i nie boi się śmierci. Wie, że będąc demonem odrodzi się w Demonicznej Otchłani.
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

śr sty 06, 2010 4:33 pm

Ginden pisze:
Czemu nie wziął żadnego epickiego atutu? Epickie skupienie na umiejętności pasuje niemal do każdej postaci. W ogóle, tego trochę brakuje - epicka postać z zasady bierze epickie atuty, chyba, że coś jest must - have, a zabrakło na to innych atutów.
U Drizzta zobaczyłem zdolności "czaro podobne"... I w wielu innych miejscach też są.
Wskazówka: „Jestem synem domu Jae’llat i opiekunem córki Lloth”.
Taktyka: Przed walką mężczyzna rzuca na siebie tarczę i pajęczą skórę. Solaufein najchętniej miota zaklęcia ze szkoły wywoływania, wybierając takie żywioły, które zaszkodzą najbardziej jego wrogom. Jeżeli przeciwnicy zanadto się zbliżą, mężczyzna podnosi półtoraręczny miecz. Pomimo jego wagi posługuje się nim zaskakująco biegle (dwiema rękami, niezależnie od formy). Jest lojalnym strażnikiem i nie boi się śmierci. Wie, że będąc demonem odrodzi się w Demonicznej Otchłani.


Bo epickiego skupienia na umiejętności nie lubię. Robi dysproporcje, zwłaszcza jeśli postać ma być wszechstronna, tak jak Kymil. A inne epickie atuty (te, które do niego pasują) niestety wymagają rang 30+.

Do powyższego:
Zdolności czaro podobne pisze mi Word i nie mam siły poprawiać tego. Na to samo wychodzi, czy ze spacją czy bez.
Nie wiem, co ci nie pasuje w posługiwaniu się półtorakiem dwiema rękami. Przecież można, jest to zaznaczone w PG.
 
Awatar użytkownika
Ginden
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 831
Rejestracja: pt gru 19, 2008 1:15 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

śr sty 06, 2010 5:41 pm

Dwoma rękami, nie dwiema rękami. :P
 
Awatar użytkownika
Namrasit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2079
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 11:12 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

śr sty 06, 2010 6:29 pm

Zireael pisze:
Zdolności czaro podobne pisze mi Word i nie mam siły poprawiać tego.


Dodaj do słownika - czaropodobne, a z tym co masz użyj zamień "czaro podobne" na "czaropodobne" :)
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

śr sty 06, 2010 7:32 pm

Dobra, poprawię te ręce. Zdolności... muszą poczekać.

Oto nowy król Leśnego Królestwa!



Czekam na uwagi. Następny - Ssri'Faern, mam nadzieję.

Ręce poprawiłam.

Nadal czekam na uwagi.

W indeksie macie teraz linki do "Dzieci Ildibane'a" i do "Następnego pokolenia" - w odpowiednich nagłówkach.

Ssri'Faern, lekko obcięty w porównaniu z wersją wiszącą gdzie indziej na forum.



Czekam na uwagi. Następna - Alusair Obarskyr.

Scaliłem podwójne posty.
Mod. Helldog.
Ostatnio zmieniony pn maja 03, 2010 11:02 am przez Zireael, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

sob sty 09, 2010 6:20 pm

Zireael pisze:
Nadal czekam na uwagi.


Do Azoun V uwag nie mam postaci nie znam a mechanika to nie moja broszka. Kolejna dobrze rozpisana postać i tyle. Oczywiście Ssri'Faern to już zupełnie inna historia do tego co napisałem w temacie jego dotyczącym mogę dodać że bardzo cieszą mnie wprowadzone przez ciebie zmiany. Po pierwsze fajnie opisałaś pokonanie jego byłego "właściciela" i zbudowanie wieży. Przejście na Shar też jest dobrze uzasadnione mam wrażenie że zaczynasz lepiej rozumieć tę boginię. Po za tym fajnie że wykorzystałaś klasę dualisty którą sama przetłumaczyłaś i przerobiłaś pod 3.5 (bo wcześniej chyba miał inną klasę). Aha po za tym cieszy mnie żę mroczny mag odnosi się do pomysłu odbudowy Netherilu podobnie jak ja :lol: :spoko: . Podsumowując naprawdę świetna robota :D Mogę ci jeszcze poddać pomysł że Velderin "Cień" z pewnością byłby zainteresowany znajomością z tym panem i ewentualną pomocą w jego badaniach. Obaj panowie mają podobne korzenie wyzwoleńcy którzy doszli do potęgi dzięki swojej osobistej mocy i pracy. Czą tę samą boginie z tych samych powodów. Velderin jest kapłanem Shar co powinno pomóc Mrocznemu Magowi w pokonaniu swojej wrodzonej niecięci do Drowów (dogmaty Shar nakazują szacunek i posłuszeństwo jej kapłanom) elfy odniosłyby obopólne korzyści z współpracy Cień z wielką chęcią wykona drobne przysługi dla swojego mrocznego współwyznawcy za co oczekiwałby odrobiny wiedzy na temat planu cienia jaką Ssri'Faern zgromadził przez stulecia(Velderin z pewnością byłby zainteresowany przemianą w Podmroka) lub pomocą ze strony niegdysiejszego elfa gdyby jego komórka Pośród Dzieci kiedykolwiek wpadłaby w kłopoty. Co myślisz o tej idei ? :wink:
 
Awatar użytkownika
Ginden
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 831
Rejestracja: pt gru 19, 2008 1:15 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

sob sty 09, 2010 6:29 pm

Zireael pisze:
Długie życie [ELH]

Mam dziwne wrażenie, że pomroki są nieśmiertelne...
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

sob sty 09, 2010 7:17 pm

Ginden pisze:
Zireael pisze:
Długie życie [ELH]

Mam dziwne wrażenie, że pomroki są nieśmiertelne...


A ja jakoś nie. Mają wydłużone życie, owszem. Ale nieśmiertelność... nigdzie nie znalazłam potwierdzenia tej częstej teorii. Jeśli by się znalazło, to Długie życie zawsze można na coś zamienić.

EDIT: Wg. PGTF Pomroki mają maksymalny wiek. Nawet policzyłam gdzieś kategorie wiekowe dla elfa-pomroka. Porównałam po prostu człowieka i zwykłego pomroka.
O mam: Pomrok (elf) 1575 lat 2360 lat 3150 lat +6k% lat.
Było tez w pierwotnym opisie Ssri'Faerna.

@ Brilchan: Świetny pomysł z ich współpracą, chyba to wykorzystam.

Stalowa Księżniczka Cormyru!



Czekam na uwagi. Kilka postaci jest zaczętych, ale nie wiem, kiedy je skończę. Po głowie krąży mi kilka następnych, a poza tym szykuję się do olimpiady z anglika dn. 25.


EDIT: Trochę poprawiłam indeks. Od tej chwili rosnąca enigmatyczna grupa pt. Powierzchnia została rozbita na kilka części, zależnych od rejonu. Poza mrocznymi elfami, wszystkie powędrowały bliżej końca.
Jak chyba zauważyliście, podzieliłam indeks kreskami na trzy wyraźne działy. Pierwszy - to mroczne elfy. Drugi - to wszyscy inni. Trzeci - to następne pokolenie. Mam nadzieję, że to wam ułatwi życie.

Postać-niespodzianka.



I co wy na to? Zwłaszcza czekam na Twoje uwagi, Bril ;)
Następni - Elaith, Uthegenthal.

Scaliłem podwójne posty.
Mod. Helldog.
Ostatnio zmieniony ndz mar 27, 2011 5:37 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 7 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

wt sty 12, 2010 7:46 pm

JAKIE TO MIŁE :D :D :D :D

moja pierwsza reakcja druga to pochwałą dobrze dobranej klasy :wink:

Zireael pisze:
Resztę jego ciała zasłania wygodna szata czarodzieja, dla pewności przytrzaśnięta książką, traktującą o wampirach, autorstwa niejakiej Laurel Ham.


:hahaha: :hahaha: :hahaha: jesteś genialna xD

Zireael pisze:
rilchan spędził w bibliotece, wśród książek, większość swego życia. Uwielbia przeglądać starożytne dzieła pozostawione pod jego opieką. Równie chętnie wyszukuje w nich wszelkiego rodzaju zdumiewającą wiedzę. Najczęściej można go znaleźć pochylonego nad kawałkiem pergaminu, studiującego kolejną książkę.


Zarówno w realu jak i większość moich postaci :mrgreen:

Zireael pisze:
. Gdyby nie oczywista potrzeba, najprawdopodobniej nawet by nie spał, tak dalece pochłania go wszelkie słowo spisane.


Są chyba przedmioty magiczne które niwelują tą potrzebę :razz: ale i tak od czasu do czasu bym spał z rozsądku :p

Jednym słowem postać jest CUDOWNA nawet nie wierz ile mi radości sprawiłaś podoba mi się aż tak bardzo że chyba odłożę na bok projekt z wyznawcą Valsheroona i zacznę spisywać swoje własne przygody :D comig up next : Dzienniki Brilchana szalonego bibliotekarza z Sshamath. :lol: :hahaha:


Jestem tak szczęśliwa że ledwo to piszę czuje się doceniony :D Teraz siedzę przed monitorem i na przemian chichoczę i piszczę z radości :razz: :D :hahaha: :mrgreen: :spoko: :spoko: :spoko:

Zireael pisze:
Taktyka: Brilchan unika walki, na ile może. W miejscu, gdzie żyje i pracuje, może wykorzystać rozliczne stoły, ławki i krzesła, by powstrzymać przeciwników. Jeżeli to zawiedzie, próbuje przelecieć albo teleportować się gdzieś indziej. W ostateczności zawsze zostaje kamienna skóra i kilka klasycznych czarów ofensywnych.


Idealna taktyka :D ale starałbym się nie używać zaklęć ogniowych i odciągnąć napastników od cennych woluminów więc raczej zamieniłbym ognista strzała na coś innego czy kwasowa strzałą jest na tym samym poziomie ?

Aha, brakuje chowańca bo sprawienie sobie takiego ot chyba pierwsza rzecz jaką bym zrobił ale tym mogę się zająć w opowiadaniu xD naprawdę genialny pomysł :) (jak skończę się cieszyć to zerknę na tę księżniczkę ) BTW: czy podwspólny to inna nazwa dorwiego ? Bo głupio by było iść pośród dorwy i nie znać ich języka

Co do wskazówki to proponuje : hmm, to ciekawe...
Ostatnio zmieniony wt sty 12, 2010 8:43 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 8 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Namrasit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2079
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 11:12 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

wt sty 12, 2010 9:18 pm

Heh. Tylko czekać aż cię wena najdzie na innych userów. :P. To by dopiero była ciekawa rzecz :D
 
Awatar użytkownika
Dagome
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 417
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 9:31 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

wt sty 12, 2010 9:47 pm

Brilchan nie masz teraz wyboru, musisz się zrewanżować Zi.

Heh. Tylko czekać aż cię wena najdzie na innych userów. :P. To by dopiero była ciekawa rzecz :D

A może osobny temat gdzie każdy będzie mógł przedstawić własną rozpiskę innego użytkownika :razz: .
No trzeba by dorobić np. nowe atuty typu np.
"System 3Z*"[ogólny]
Wymagania: Trzy dowolne Wiedza(przedmiot szkolny) ranga 3, żelazna wola, Int 15+.
Korzyści: Jeśli Będziesz zakuwać się 4 godziny minus połowa modyfikatora z int, nie mniej niż jedną godzina to następnego dnia przez jeden plus mod. z int. testów na wybrany przedmiot szkolny dodajesz modyfikator równy twojemu poziomowi.
Specjalne. Student 1. poziomu dostaje ten atut jako darmowy.

*Zakuć zaliczyć zapomnieć- jakby ktoś nie wiedział.
Jest jeszcze system 6Z. :razz:
Ostatnio zmieniony wt sty 12, 2010 9:48 pm przez Dagome, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

Dom Vrinn [3.5 FR]

wt sty 12, 2010 10:02 pm

Namrasit pisze:
Heh. Tylko czekać aż cię wena najdzie na innych userów. . To by dopiero była ciekawa rzecz


Ciebie widziałbym jako barda z Waterdeep słynącego z przezabawnych historii i obrony goblinów przed nadgorliwymi paladynami :wink: . W wolnych chwilach zajmującego się ocenianiem dzieł innych innych bardów którzy obawiają się ciętego języka i wnikliwych obserwacji

:lol:
 
Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3534
Rejestracja: wt maja 24, 2005 3:11 pm

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

śr sty 13, 2010 5:47 pm

Hahaha. Miło widzieć, że tak się wam spodobał pomysł.

@ Brilchan: Podwspólny to odpowiednik wspólnego, używany w Podmroku. Język drowów to elfi. Wg. mechaniki to to samo, co język elfów powierzchni. W moim opowiadaniu już niekoniecznie. Załóż po prostu, że jeśli postać jest w Podmroku i ma elfi - to zna język drowów. Jeśli na powierzchni - jest to język elfów faerie.

Co do Waszych pytań: dawno temu na forum był taki wątek, że każdy mógł przedstawić każdego według mniej lub bardziej dokładnych zasad D&D.


A oto Uthegenthal Armgo. Z trzech fechtmistrzów Menzoberranzan został tylko Zaknafein. Nie bójcie się, on też tu kiedyś się znajdzie.



Czekam na uwagi. Następny - nie wiem, prawdopodobnie Kharza-kzad Xorlarrin.
Ostatnio zmieniony czw lut 03, 2011 7:27 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 6 razy.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości