Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
WilliamWolfes
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1308
Rejestracja: sob lis 13, 2004 1:29 pm

Warhammer 40k

sob lip 24, 2010 10:50 am

Teoretycznie to właśnie commander. Choć IMO jest za brzydki na dowódcę


Nie no nie moge, za brzydki na dowódcę... ty myślałeś, że co oni to są jacyś przystojniacy? :D :hahaha:

Wracając do twojej armi, to skupiłbym się na twoim miejscu, aby zbudować mocną armię na 1k pkt i potem dalej myśleć. Z przykroscia musze przyznac, ze takie jednostki jak np. Landspeeder to szybko nie wystawisz :/
Ostatnio zmieniony sob lip 24, 2010 10:50 am przez WilliamWolfes, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Largus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 899
Rejestracja: wt lut 08, 2005 10:39 pm

Re: Warhammer 40k

sob lip 24, 2010 11:38 am

Largus pisze:
A mam taki pomysł. Może by kupić Chaplaina, a do niego dodać 4 jednostki Command Squad? A dla nich Razorbacka.

A co do Czempiona Imperatora, muszę go i tak posiadać jeżeli mam armię za co najmniej 750 pkt :)

EDIT:

Troche bym musiał zmienić mój zamysł. Kapelan + Sierżant i + 4 jednostki Command Squadu, w tym jeden upgradeowany na Aptekarza. Dla nich wszystkich Razorback jako transport.
Ewentualnie zamiast Kapelana, dać Komandora, choć jednak Kapelan jakiś taki bardziej klimatyczny dla tej armii :) A Komandor może być niezależną jednostką po prostu.
I tu jeszcze mam pytanie. Czy ten "boss" Kapitan z AoBR to jest Komandor czy po prostu jakiś lepszy Marines?


Mogę prosić o odpowiedź na te pytania?
A o Land Speederze to ja nawet nie chcę słyszeć w mojej armii :P
 
Awatar użytkownika
WilliamWolfes
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1308
Rejestracja: sob lis 13, 2004 1:29 pm

Warhammer 40k

sob lip 24, 2010 10:30 pm

To jest dobry pomysł. Jednak na armie do 2k pkt. nie wsadzil bym wiecej niz jednego HQ, niewiem jak to nazywają w j.polskim. Jednak pamietaj, ze Assault Sqds sa znacznie lepsze niz Tacticale. Jak zrobisz sobie armie cala na razorbakach z troopswami w srodku i gdzies tam jakis Kapitan czy kogo tam masz to bedzie ok. Bedziesz mial szybka mobilna armie. Musisz miec sprzet przeciw czolgowy wiec potrezbujesz min 2x landspeeder z multimeltami, w kazdym oddziale tez min jedna meltagun i power fisty.

co do tego Bossa to nie mam pojecia. Nie mam codexu do twojej armii.
 
Awatar użytkownika
the czart
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1705
Rejestracja: pn lis 21, 2005 1:52 pm

Warhammer 40k

pn lip 26, 2010 1:23 pm

WilliamWolfes pisze:
Nie no nie moge, za brzydki na dowódcę... ty myślałeś, że co oni to są jacyś przystojniacy? :D :hahaha:

Model jest brzydki. Nawet plastikowy commander z boxa jest ladniejszy. Wiem bo mam obu :razz: .

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości