Zrodzony z fantastyki

 
Bo-Lesław
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: ndz sie 24, 2008 1:00 pm

7th Sea 2 edycja...?

wt lis 03, 2009 1:18 pm

Ja mam pytanie odnośnie wspomnianej tu Sarmacji http://komiks.polter.pl/Mayhnavea,blog.html?dRPG może ktoś podać jakieś inne źródło w którym mowa, że nowa kraina ma zostać dodana. Marzy mi się poprowadzenie 7th sea ale chciałbym mieć w miarę kompletny obraz świata (by potem nie dokleić kraju podczas gry). Bo o ile dorzucenie nawet kilkunastu małych hrabstw w Eisen nie stanowi problemu to wklepanie całego kraju już w trakcie gry zburzyć może kampanię.
 
Awatar użytkownika
Uszaty
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 252
Rejestracja: czw paź 06, 2005 7:46 pm

Pytania początkujących

śr lis 04, 2009 11:04 pm

Pewnie kilkudziesięciu Polconowiczów to potwierdzi. A czy rzeczywiście do tego dojdzie? No i o kampanię się nie bój, jeśli by nawet coś takiego nastąpiło, to nie prędzej niż za 2-3 lata.
Ostatnio zmieniony śr lis 04, 2009 11:05 pm przez Uszaty, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Bel esprit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 281
Rejestracja: czw sty 11, 2007 6:14 pm

Pytania początkujących

sob lis 07, 2009 1:05 pm

Pewnie kilkudziesięciu Polconowiczów to potwierdzi

Potwierdzam! :)
Bo-Lesław, zawsze możesz ustami NPCa powiedzieć graczom, że gdzieś tam, na granicy z Sułtanatem Półksiężyca, jest ni-to orientalne, ni-to usuryjskie państwo, którego mieszkańcy co i rusz odpierają ataki pogan i są przedmurzem Wiary Proroków. Najwyżej go nie wykorzystasz, a będziesz miał w zanadrzu.
 
Awatar użytkownika
WieszKto
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 268
Rejestracja: sob cze 11, 2005 11:32 pm

Re: 7th Sea 2 edycja...?

wt gru 01, 2009 12:24 pm

Wiadomość zaskakująca - na pewno fanów 7th sea tylko... Czy naprawdę będzie komuś chiało się wydać 2 edycje jeśli pierwsza niezbyt się przyjęła w Polsce? Dodawać kraj w którym nie wyszedł żadaen dodatek do podstawki ze względu na małe zainteresowanie - dla mnie to troszkę utopijnie brzmi. Ale jak rzeczywiście wyjdzie to oczywiście że kupię :rockpunk:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość