Zrodzony z fantastyki

Kaldrin
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

[KG] Santa Claus

czw gru 03, 2009 3:08 pm

Obrazek

Santa Claus :3::W::W:
Planeswalker-Santa
+1 Remove a present counter from creature you control: choose one: you gain 5 life, or put 1/1 white soldier token onto the battlefield, or target creature gain protection of color of your choice until end of turn.
0 Put a present counter on up to three creatures you control.
-8 Put a present counter on each creature you control. Destroy all gremlins in play.
Oto i moja praca. Mama nadzieję, że się podoba. Wiem, że nie ma w magicu żadnych gremlinów, ale w końcu to un-sety.
Ostatnio zmieniony czw gru 03, 2009 9:28 pm przez Kaldrin, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:

Awatar użytkownika
Xolotl
Częsty bywalec
Częsty bywalec

Re: [KG] Santa Claus

czw gru 03, 2009 9:15 pm

Strasznie niezrównoważnone i nieprzemyślane. Niby karta ma być śmieszna, ale sensowna też musi byc:P

W "oraclu" mówisz o gremlinach a na karcie jest napisane "goblins":P
Ostatnio zmieniony czw gru 03, 2009 9:16 pm przez Xolotl, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kaldrin
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

[KG] Santa Claus

czw gru 03, 2009 9:30 pm

Dzięki za zwrócenie uwagi na te goblins/gremlins. Niestety, zapisałem przypadkowo złą wersję.
I proszę nie wyrzucac mi nieprzemyślania - 2 dni w szkole słuchałem piąte przez dziesiąte jak tu zrobić coś co ma ręce i nogi :razz:

Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

[KG] Santa Claus

czw gru 03, 2009 9:45 pm

W szkole myśl o szkole, po lekcjach o kartonikach, taka drobna porada zrzędliwego kujona ;)

Po za tym pierwsza abilitka jest taka sobie - zamiast wielu opcji spróbuj wymyślić jedną, ale za to dobrą i oryginalną. Druga umiejka mogłaby być na plus jeden, nie jest aż tak silna. Po za tym typ powinien brzmieć: Planeswalker - Claus.

I to chyba tyle, co przychodzi mi na tą chwilę do głowy ;)