Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
erman
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1005
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 4:28 pm

Własny podrecznik/zbiór prac

pt sty 01, 2010 3:04 pm

Witam. Ostatnio zacząłem przeglądać prace forumowe tzn: klasy, potwory, atuty itp i pomyślałem "Dlaczego nie polączyć najciekawszych prac w jedną książke?" Na forum odczytywanie takich prac jest trudne, nie wiadomo co gdzie jest, tabele są nieczytelne. Oczywiście Taka książka była darmowa i nie zamieszczałbym żadnych prac jeśli autor nie wyrazi zgody. Pisze tylko dlatego żeby się rozeznać czy ktoś byłby potem zainteresowany taką książka w pdf-ie. Były by takie rozdziały jak (kolejność nie ustalona) - klasy prestiżowe, potwory, czary, atuty, przedmioty magiczne, warianty klas podstawowych/klasy podstawowe, rasy. Co wy na to?
 
Awatar użytkownika
Schpeelah#144
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 939
Rejestracja: pn sie 21, 2006 8:26 pm

Własny podrecznik/zbiór prac

pt sty 01, 2010 6:11 pm

Oj, nie wróżę powodzenia. Jedyny taki projekt, jaki widziałem zrealizowany to The Tome, a on ma rdzeń w postaci ponad 200 stron zawartości napisanej przez tych samych dwóch autorów, z czego jeden jest współautorem Shadowruna 4, a na dodatek ma całe forum fanów, czego nie można powiedzieć tutejszej twórczości forumowej. Jeśli takich kwalifikacji potrzeba,żeby się udało, to nie mamy szans.

Głosy na temat takiej Polterowej kompilacji pojawiają się już od jakiegoś czasu i do niczego jak na razie nie doprowadziły, choć z drugiej strony działalność Grzebaczy...
 
Awatar użytkownika
Azgoth
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 646
Rejestracja: sob sie 02, 2008 5:47 pm

Re: Własny podrecznik/zbiór prac

pt sty 01, 2010 6:30 pm

Proponuję ci zerknąć na ten temat.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości