Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
NoOne3
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1908
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 4:42 pm

sob lis 15, 2008 6:24 pm

A na pewno do COD2? Znalazłem tylko do jedynki. Do dwójki jest chyba tylko wczesna wersja "mini-GFM". W sumie szkoda, bo dwójkę mam, a jedynkę komuś pożyczyłem...
Ostatnio zmieniony pt paź 26, 2012 12:26 pm przez NoOne3, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Khelben
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 146
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:19 pm

śr lis 26, 2008 8:19 pm

Mi najbardziej podoba się 5 na PS3. Grafika wypisz wymaluj,fabuła no i ten klimat :razz: .
 
Awatar użytkownika
NoOne3
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1908
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 4:42 pm

śr lis 26, 2008 11:18 pm

PS3? Mam dwójkę, ale nie potrafię grać w FPP na padzie. Podobno można się przyzwyczaić, ale nigdy mi się to nie udało, a mam nawet pierwszego Half Life'a, którego uwielbiam, więc nie można mnie posądzić o brak chęci.
 
Awatar użytkownika
Khelben
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 146
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:19 pm

czw lis 27, 2008 9:25 pm

A propo COD bardzo opłaca się załączyć neta na PS-a. Dostępne są tam akualizacje, gry przez neta ,ściąganie dem np. ostatnio było demo FIFA 09.I wiele wiele innych , polecam. :razz:
 
Awatar użytkownika
Khelben
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 146
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:19 pm

pt cze 12, 2009 10:52 am

A tak odbiegając od tematu, mam do forumowiczów małe pytanko : czy ktokolwiek z was gra w COD 4 lub 5 na PS3 w necie?
 
Awatar użytkownika
Khubas
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 152
Rejestracja: pt lut 06, 2009 5:45 pm

pt cze 12, 2009 11:33 am

Gram w CoD 4 po sieci, nick taki sam jak tutaj.
 
Awatar użytkownika
Khelben
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 146
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:19 pm

pt cze 12, 2009 11:34 am

Ma się rozumieć grasz w sieci na PS3 tak?? Czy na kompa??
 
Awatar użytkownika
Khubas
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 152
Rejestracja: pt lut 06, 2009 5:45 pm

pt cze 12, 2009 12:00 pm

PC oczywiście.
 
Awatar użytkownika
Khelben
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 146
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:19 pm

pt cze 12, 2009 12:37 pm

Acha to raczej razem nie pogramy, bo ja gram w 4 i 5 na PS3 :razz: .
 
Awatar użytkownika
the czart
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1705
Rejestracja: pn lis 21, 2005 1:52 pm

wt lip 21, 2009 2:59 pm

Właśnie przeszedłem jedynkę tego wspaniałego cyklu. Na razie bez dodatku co prawda :) . I muszę przyzać, ze mimo dosć niedzisiejszej grafiki gra jest nadal naprawdę niezła :) . Nawet w porównaniu do świetnej czwórki i dwójki. Kilka etapów jest co prawda takich sobie, ale te lepsze wynagradzają te gorsze. No i apteczki - dziś to już oldskul :razz: . Grało sie świetnie, nawet mimo dość głupiego wrażenia, ze dwójka ( o czwórce już nie wspominając ) jest jednak krótsza :( . Niezależnie od tego - nadal warto.

I jeszcze - heh - sądząc po ilosci hedshotów jakie strzelałem to moze wrócę do CS-a :razz: ?

Teraz tylko czekać na cz.6 czyli drugą "modern warfare" . Jeśli rzeczywiscie ma być etap nastacji kosmicznej to moze być bardzo ciekawie :mrgreen: .
 
Awatar użytkownika
Antek741
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 7:02 pm

Call Of Duty - ogólne

pn wrz 28, 2009 7:22 pm

Gra ktoś jeszcze w COD2?Multiplayer jest super :D
 
Awatar użytkownika
Antek741
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 7:02 pm

Call Of Duty - ogólne

pn wrz 28, 2009 7:23 pm

Gra ktoś na Delta ServPL?w COD2?
 
jeromi11
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr gru 16, 2009 10:18 pm

Re: Call Of Duty - ogólne

śr gru 16, 2009 10:41 pm

ja gram, chcesz pograc?>
_________________
moje gry darmowe gry online moje gry gry online
 
Gamesmith
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: pn kwie 20, 2009 9:01 am

Call Of Duty - ogólne

ndz gru 20, 2009 12:45 am

Giera przyjemna, szczególnie 4, jednak jej liniowość momentami strrrasznie razi ;)
 
Awatar użytkownika
daft_count
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 188
Rejestracja: sob gru 19, 2009 7:43 pm

Call Of Duty - ogólne

pn gru 21, 2009 6:45 am

jak wrażenia po premierze cod mw2? dla mnie to jest to. ale jeszcze nie gram, mam do skończenia "wolfensteina" w pierwszej kolejności. a w cod gram cały czas, albo na pc albo na ps2. nie ma lepszej gry fpp.
 
Awatar użytkownika
Landovsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 366
Rejestracja: śr mar 11, 2009 5:36 pm

Re: Call Of Duty - ogólne

wt gru 29, 2009 11:28 pm

Modern Warfare 2 pozostawił u mnie pewien nie dosyt - nie było takiego "boom" jakiego oczekiwałem. A multiplayer mnie po prostu zawiódł. Tylko coop jest zjadliwy, szczególnie z kumplem i ts'em.
 
Awatar użytkownika
daamian87
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1315
Rejestracja: wt gru 29, 2009 10:39 am

Call Of Duty - ogólne

śr gru 30, 2009 9:26 am

A w porównaniu z 1? Lepsze czy gorsze? Bo szczerze mówiąc MW1 gram od kilkunastu tygodni, mówię tylko o singlu, i jakoś mi się to nie nudzi :) i mocno zastanawiam się nad zakupem MW2. Jest sens wydawać 139 zł?
 
Awatar użytkownika
Landovsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 366
Rejestracja: śr mar 11, 2009 5:36 pm

Re: Call Of Duty - ogólne

pt sty 01, 2010 10:33 pm

Jeśli faktycznie chcesz poznać dalszy ciąg historii przedstawionej w pierwszym Modern Warfare - to warto.
 
Awatar użytkownika
kaduceusz
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2843
Rejestracja: śr lut 11, 2004 12:15 am

Re: Call Of Duty - ogólne

pn sty 04, 2010 6:42 pm

CoD6 ogólnie wymiata, zwłaszcza jeżeli traktujesz go jako komplet rzeczy, w które chcesz grać. W końcu dostajesz za swoją kasę dwie gry plus dodatek (SP, MP i SpecOps). Single jest bardzo fajny, ma masę mocnych momentów i dynamikę i w sumie jedyne co z nim szwankuje to fabuła... ale zdajesz sobie z tego sprawę dopiero po napisach końcowych. Multi - cóż, były różne narzekania, ale multi MW po prostu rządzi - mam teraz na koncie jakieś 60 godzin gry i pewnie spokojnie pogram jeszcze dwa razy tyle. Co najciekawsze, dla porównania włączyłem sobie multi z czwórki i doszedłem do wniosku że wolę 6vs6 z szóstki niż te chaotyczne nawalanki kilkanaście na kilkanaście na małych planszach z czwórki. A przecież kiedyś to w MP czwórki zwykłem się zagrywać.

Także na pytanie - czy warto te 140 zeta - odpowiadam - idź do media marktu, czy tam nawet empiku, znajdź grę za 120 i kup ;-) A jeżeli chcesz grać tylko w singla to poszukaj na allegro albo kup piątkę, bo piątka ma imho znacznie lepszego singla i od czwórki i do szóstki ;-)
 
Awatar użytkownika
Deckard
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2097
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:50 pm

Call Of Duty - ogólne

pn sty 04, 2010 7:07 pm

@Daamian87:

Strasznie długo grasz w MW1 - ja w tym czasie już 40% mapy i 20 leveli w Falloucie 3 nabiłem. Arcade'a robisz?

@Kaduceusz:

MP w MW - to moje narzekania masz na myśli, co? ;) Jak pisałem, MW jest oparte na stylu gry, który promuje cheaterstwo - i zarazem jest grą, w której strasznie łatwo odkryć, czy ktoś Cię wyhaczył skillem, czy właśnie cheatem. Pod tym kątem wygrywa u mnie Battlefield 2 (oraz 2142), które nastawione są na duży rejon działania, mapy wieloosobowe (64 graczy) oraz gdzie cheatera łatwiej zdjąć (a sama gra daje Ci substytuty mniej ordynarnych cheatów - vide 2142 z kolejnymi unlockami). No i nie wpadam na co drugim meczu na polaków z ichnim "no co, mam wallhacka".

Tak czy inaczej, zarówno MW jak i BF2 skończą się 10 marca, wraz z wyjściem Battlefield Bad Company 2.
 
Awatar użytkownika
kaduceusz
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2843
Rejestracja: śr lut 11, 2004 12:15 am

Re: Call Of Duty - ogólne

pn sty 04, 2010 10:41 pm

Właściwie nie miałem na myśli Ciebie, Łukaszu; ogólnie było trochę szumu anty-MW2, który skończył się tak, jak bojkot Left 4 Dead 2 :-) Nie jestem przekonany czy tak łatwo odkryć, czy ktoś Cię załatwił skillem, czy cheatując, choć ta cała propaganda rzeczywiście ciutkę obniża fun z gry - jest to chyba bardziej efekt psychologiczny niż faktyczny. Nie wiem w każdym bądź razie skąd taka wiedza u Ciebie, skoro w MW2 nie przegrałeś ani minuty, a MW1 od MW2 znacznie się różni :P

Natomiast co do BF:BC2 - o kurde, na chwilę obecną, z tego co pokazali w trailerach, kopie MW2 tyłek na całego :-) i rzeczywiście zachęca do zagrania w któregoś ze starszych Battlefieldów "na rozgrzewkę". Czekamy, czekamy, także na to co pokażą w singlu. Z innych singli bardzo podobało mi się to, co na razie pokazali z Medal of Honor. W 2010 będzie się grało - to pewne :-D
 
Awatar użytkownika
daamian87
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1315
Rejestracja: wt gru 29, 2009 10:39 am

Re: Call Of Duty - ogólne

wt sty 05, 2010 9:15 am

Deckard pisze:
@Daamian87:

Strasznie długo grasz w MW1 - ja w tym czasie już 40% mapy i 20 leveli w Falloucie 3 nabiłem. Arcade'a robisz?


Si, ponadto staram się znaleźć wszystkie laptopy na mapach :P co chyba do łatwych nie należy :) ponadto wystarczy że skręcę w lewo a nie w prawo,i już się kilka rzeczy zmienia :) także gra mi się nadal miło, mimo większości niezmiennych momentów. Niewątpliwie zakupię 2 część, mam nadzieję że się nie zawiodę :)
 
Awatar użytkownika
Deckard
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2097
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:50 pm

Call Of Duty - ogólne

wt sty 05, 2010 7:13 pm

@Kaduceusz:

Od znajomych, których opinia o MP w MW2 brzmi niemal identycznie, jak u Tommy Guna i innych postujących, oraz z you tube. Plus pamiętaj Tomku o jednej rzeczy - nowe gry przyciągają mnóstwo ludzi, w tym także tych, którzy szybko chcą mieć wszystko i nie wahają się instalować softu.

BC2 - singiel singlem, multi ;)


@Daamian87:

Poszukaj modów do MW1, możliwe, że twórcy albo scena fanowska wypuścili coś ciekawego (tak jak Project Reality, Forgotten Hope i mnóstwo innych do BF2). I jak skończysz, zagraj w Fallouta 3 - tam dopiero jest zabawa ;)
 
Awatar użytkownika
daamian87
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1315
Rejestracja: wt gru 29, 2009 10:39 am

Re: Call Of Duty - ogólne

śr sty 06, 2010 8:39 am

Deckard pisze:

@Daamian87:

Poszukaj modów do MW1, możliwe, że twórcy albo scena fanowska wypuścili coś ciekawego (tak jak Project Reality, Forgotten Hope i mnóstwo innych do BF2). I jak skończysz, zagraj w Fallouta 3 - tam dopiero jest zabawa ;)


Powiem Ci że w 1 i 2 Fallouta grałem, grałem również w Brotherhood of Steel, ale jakoś mnie do 3 nie ciągnie,mimo tego, że poprzednie części bardzo mi się podobały :) Nie wiem czy chcę psuć sobie opinie na temat tej świetnej i kultowej gry, po przeczytanych komentarzach i recenzjach :)
A Twoja opinia na temat gry jest jaka? Jeżeli ktoś jeszcze w to grał, to chętnie przeczytam opinie :)
 
Awatar użytkownika
Landovsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 366
Rejestracja: śr mar 11, 2009 5:36 pm

Re: Call Of Duty - ogólne

śr sty 06, 2010 4:50 pm

W Fallout'a 3 grało mi się z ogromną przyjemnością. Gra zapewnia dużą ilość rozgrywki (po 20 godzinach byłem w połowie wątku głównego, ale i kilka questów pobocznych mi zostało), na dodatek jest jeszcze spora liczba DLC. Myślę, że warto zagrać - tym bardziej, że jesteś już obeznany z postapokaliptycznym uniwersum Fallouta. :)
 
Awatar użytkownika
Deckard
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2097
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 9:50 pm

Call Of Duty - ogólne

śr sty 06, 2010 8:18 pm

@Daamian87:

W mojej opinii warto zagrać w F3, z lub bez znajomości poprzednich gier (ja akurat spędziłem ogromną ilość czasu w F2 i F:T, w jedynkę grałem epizodycznie już po dwójeczce).

Siadając do F3 poszedłem za radą twórców - "graj jak chcesz" - przekonałem się, że mieli rację:

*świat - robi wrażenie swoją wielkością - idąc drogą eksploracji plus wykonywania questów pobocznych przez 82 godziny gry zbadałem ok. 40% mapy - i dodam, iż celem uzupełnienia zapasów bądź zrzucenia znalezionego sprzętu w domu podróżowałem między najważniejszymi lokacjami z użyciem trybu fast travel. O tym, co i z jaką frajdą odkrywasz łażąc tu i tam warto tylko napomknąć; zwykłe przejście korytarzami metra z jednej części miasta do drugiej możesz równie dobrze zamienić w wypad w opuszczone korytarze i pomieszczenia itp.

*questy - praktycznie identyczne z tymi z dwójki, choć imo wymagające wręcz większego nakładu zasobów i czasu - jest mnóstwo smaczków, podobnie jak przy lokacjach;

*NPC-e - świat trójeczki niektórzy gracze oceniają jaką wyludniony - nie zgadzam się z nimi: lokacje główne (osady) mieszczą w sobie więcej NPCów, z którymi możesz wchodzić w relacje powiedz/kup/napraw/zleć questa; poza osadami trzeba naprawdę sporo się natrudzić (nawet z wysokim skillem Ukrywania się), aby nie przyciągnąć uwagi nieprzyjaciół,

*sprzęt - pod względem broni, medykamentów, części do konstruowania nowego sprzętu, unikatowych egzemplarzy, czy chociażby przydatnych dropów - trójeczka bije na głowę F2 i F:T. Świetną sprawą są różne rodzaje kombinezonów i części garderoby, które mając różne osiągi (waga/ochrona/koszt naprawy) dają jeszcze rozmaite modyfikatory cech.

To co przeszkadza - pancerze do walki, i tutaj F2 i F:T są lepsze. Dzięki zwiedzaniu i szabrowaniu lokacji i ofiar dość szybko dochrapałem się Combat Armora i Combat Helmet, które imo są najoptymalniejsze, jeżeli chodzi o ochronę, wagę, koszta naprawy, brak kar do cech i szansę na odnalezienie innych egzemplarzy (celem naprawy własnym skillem). Power armory różnych klas są tutaj zdecydowanie gorsze od ich odpowiedników z wcześniejszych części.

*rozwój postaci - w przeciwieństwie do F2 i F:T w najnowszej części opłaca się inwestować nie tylko w skille związane z walką, ale także science, repair i lockpick, również ukrywanie się jest w cenie. Chyba tylko w F:T można było tak optymalizować postać, aby bądź skupić się na walorach tecnicznych, zrobić z postaci zwiadowcę albo szturmowca. Perki są tutaj nieco odmienne, ale wbrew pozorom mając te maksymalne 20 poziomów na styk wziąłem wszystkie perki, które chciałem.

*walka - z diabelną rezerwą podchodzę do recek, gdzie ktoś uważa, iż można bez większych problemów przejść F3 w trybie czasu rzeczywistego - nie wyobrażam sobie, jakim kosztem amunicji, zużytej (czyli coraz mniej skutecznej) broni, stimpaków itp. Grając szedłem zarówno w walkę w VATSie (strzały mierzone, uszkadzanie konkretnych partii ciała ofiary, wytrącenie jej broni!), jak i taktykę - korzystałem z min, wpędzałem w pułapki itp. Niektórych starć bez tego nie jestem sobie w stanie wyobrazić, po prostu.


Warto. Dla mnie gra dostaje 5+/6 i czekam na jej edycję kolekcjonerską, która zawiera wszystkie dodatki DLC (w tym Broken Steel, dodający kolejne 10 leveli rozwoju).
 
Awatar użytkownika
daamian87
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1315
Rejestracja: wt gru 29, 2009 10:39 am

Call Of Duty - ogólne

czw sty 07, 2010 10:15 am

Hmm.. w takim wypadku chyba skuszę się i zobaczę co oferują twórcy gry :) mam nadzieję że będzie mi się miło grało :) i teraz nie wiem czy kupić Fallouta 3 czy Moder Warfare 2 :P ale jesteście :P
 
Awatar użytkownika
Landovsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 366
Rejestracja: śr mar 11, 2009 5:36 pm

Re: Call Of Duty - ogólne

czw sty 07, 2010 10:17 pm

Fallout 3 to jednak więcej zabawy i niższa cena...
 
Gamesmith
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: pn kwie 20, 2009 9:01 am

Call Of Duty - ogólne

ndz sty 10, 2010 6:56 pm

Cóż, modern warfare 2 za pierwszym razem przeszedłem w niecałe 7-8 godzin... a wiem że spokojnie można szybciej. Ale wrażenie jakie gra generuje jest po prostu przytłaczające.
 
Awatar użytkownika
daamian87
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1315
Rejestracja: wt gru 29, 2009 10:39 am

Call Of Duty - ogólne

pn sty 11, 2010 9:05 am

W takim razie poczekam albo na los na loterii, albo na przeceny w empiku i zakupie oba tytuły :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości