Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 
Awatar użytkownika
beacon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2186
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 7:08 pm

pn cze 01, 2009 12:15 am

Jak pisze się o stylu zwracania uwagi przez M. w tym temacie to wiadomo o co chodzi. Nie bierz go za tępaka, Specu.

EOT.
 
Awatar użytkownika
kaduceusz
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2843
Rejestracja: śr lut 11, 2004 12:15 am

pn cze 01, 2009 8:39 am

Specu pisze:
Moderator Malaggar, bardzo dobrze wykonuje swoje obowiązki. Nie widzę żadnych zastrzeżeń jeśli chodzi o jego styl wypowiedzi.


Nie wiem, może Tobie poniższe wydaje się zabawne:

Malaggar pisze:
W porządku. Nie pomogło, więc zacząłem odchudzać temat.
Ktoś ma ochotę bym postarał się o bana?
Go ahead... Make my day...


Ale mi nie. Moderator nie jest od tego, zeby pozować na kozaka. Zwłaszcza taki moderator, któremu zdarzało się moderować w tematach, w których sam się wypowiada :> (W dodatku po zwróceniu uwagi odpisał, ze został "upoważniony do wpisywania się na czerwono w tematach, w których uczestniczy", co nie było zgodne z prawdą. Podałbym linkę, ale temat już nie istnieje.)

Poza tym wybacz, Specu, ale o tym, czy Malaggar dobrze wykonuje swoje obowiązki autorytarne sądy powinien wygłaszać szef moderatorów, jeżeli już.
 
Awatar użytkownika
SethBahl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3331
Rejestracja: sob lip 09, 2005 12:17 am

pn cze 01, 2009 11:32 am

Ulżyło Ci już kadu? Czy odkopiesz jeszcze jakąś zamkniętą i przyklepaną dyskusję w wątku o zupełnie innym temacie? :>

Nie chcę nic mówić, ale w tym serwisie dalej fukcjonują PW, a ten topic jest jakby... użytkowy.
 
Awatar użytkownika
Gruszczy
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2775
Rejestracja: wt sty 20, 2004 10:25 pm

pn cze 01, 2009 11:33 am

kadu +1
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

pn cze 01, 2009 11:48 am

Kadu -fafdziesiąt. Działa na Polterze, w działach przeze mnie oglądanych, moderator, który jest aktywny i stanowczy. Dla mnie może nawet chodzić w stroju klauna, byleby dalej robił to co robi.

Nie widziałeś wskakujących, mimo wcześniejszego posta, kolejnych pyskówek. Sam nieopatrznie odpowiedziałem jeszcze, natychmiast się kasując, gdy się połapałem. Malaggar tupnął i flejm się skończył. Więc ciszej już nad tą trumną, niech wątek może jednak służy do tego, do czego ma.

Chyba, że jest jakiś techniczny problem z Malaggarem :razz:
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

pn cze 01, 2009 12:01 pm

Moderator Malaggar podobno moderuje, ale jawnego łamania regulaminu nie tyka.

Kastor Krieg pisze:
Pytanie za sto punktów. Można prosić o ocenianie artów, a nie tylko produktu? Czytam na przykład recenzję, która jest słaba jak trzecia herbata z tego samego szczura, a produkt zasługuje na 8/10. Chciałbym móc sprawiedliwie ocenić jedno i drugie.


To z całą pewnością punkt poniższy:

2.1.1. Obrażania w wypowiedziach osób bądź instytucji, w szczególności innych użytkowników Forum, poprzez lżenie, pomawianie, poniżanie, szyderstwa i okazywanie pogardy.


Jeżeli zostaję zmoderowany, a właściwie całkowicie wycięty ponieważ zwracam na to uwagę, to jak dla mnie to nie jest dobra moderacja. Wychodzi na to, że łamanie regulaminu jest bezkarne, a próba zwrócenia uwagi doczekuje się skasowania posta...
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

pn cze 01, 2009 12:25 pm

Jeśli próbą zwrócenia uwagi nazywasz obrażanie usera przez wyzywanie go od trolli, to nic dziwnego. A na to, co podkreśliłeś, uwagę zwrócił mi hallucyon dopiero i, co wygodnie było ci przeoczyć, przeprosiłemza frojdówkę.

Możesz, proszę, przedstawiać zdarzenia zgodnie z faktami, a nie Faktem?
 
Awatar użytkownika
kaduceusz
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2843
Rejestracja: śr lut 11, 2004 12:15 am

pn cze 01, 2009 12:59 pm

SethBahl pisze:
Ulżyło Ci już kadu?


O co Ci chodzi? Tłumaczę Specowi mój punkt widzenia.

Kastor Krieg pisze:
Dla mnie może nawet chodzić w stroju klauna, byleby dalej robił to co robi.


"Dla mnie"? I kto to mówi... :-)

Malaggar tupnął i flejm się skończył.


Godna pochwały skuteczność, szkoda że styl odpychający. Rozumiem, że jak moderator coś robi, to juz mu nie można zwrócic uwagi? Ranga moderatora ma chyba służyć czemuś innemu niż kreowaniu sie na kozaka.
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

pn cze 01, 2009 1:09 pm

kaduceusz pisze:
Kastor Krieg pisze:
Dla mnie może nawet chodzić w stroju klauna, byleby dalej robił to co robi.


"Dla mnie"? I kto to mówi... :-)


Podobnie jak Macko, czy ty, przedstawiam SWÓJ punkt widzenia i swoją ocenę sytuacji. Więc tak, DLA MNIE. Jeśli masz mi coś do powiedzenia, to może powiedz to otwartym tekstem, duce. Tylko uważaj na słowa, moderacja czuwa.

Malaggar tupnął i flejm się skończył.

Godna pochwały skuteczność, szkoda że styl odpychający.


Wolę skutecznego opryskliwego moda, niż typowo Polterowy brak aktywnej i czuwającej nad niektórymi działami moderacji. Jeśli muszę za każdym razem iść szukać moda, bo coś się dzieje, to znaczy, że moderacja śpi, czyli nie wykonuje swoich obowiązków. Malaggar jest proaktywny, zdusił flejma. Zrobił swoje.

Rozumiem, że jak moderator coś robi, to juz mu nie można zwrócic uwagi? Ranga moderatora ma chyba służyć czemuś innemu niż kreowaniu sie na kozaka.


Oczywiście, że można zwrócić uwagę - jego przełożonym. Przez PW, a nie smęcenie w wątku technicznym.
 
hallucyon

pn cze 01, 2009 2:42 pm

Pozwolę sobie przypomnieć, że ten wątek nie jest poświęcony ocenie zachowań użytkowników, moderatorów czy administratorów, a tym bardziej nie jest to odpowiednie miejsce do obrzucania się błotkiem. Jeśli takowe potrzebujecie, załóżcie sobie proszę w dziale Offtopic temat zatytułowany "Piaskownica", "Bagienko" czy jakoś tak. :)
 
Awatar użytkownika
beacon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2186
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 7:08 pm

pn cze 01, 2009 6:38 pm

Nie widziałeś wskakujących, mimo wcześniejszego posta, kolejnych pyskówek. Sam nieopatrznie odpowiedziałem jeszcze, natychmiast się kasując, gdy się połapałem.

Nie ma to jak zgrabnie wycofujący się rakiem, autousprawidliwiający Kastor. Eh... Pozdrowienia, Bartosz!
 
Awatar użytkownika
kaduceusz
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2843
Rejestracja: śr lut 11, 2004 12:15 am

wt cze 02, 2009 8:50 am

Kastor Krieg pisze:
Oczywiście, że można zwrócić uwagę - jego przełożonym. Przez PW, a nie smęcenie w wątku technicznym.


Jestem sceptyczny co do skuteczności powiadamiania przez PW.

Jeżeli ta rozmowa nie na temat komuś tutaj wadzi, to proszę się zwrócic do jakiegos moderatora - na pewno wydzieli te kilka postów. Mi się akurat tutaj napisało, więc tutaj odpowiadam, proste.
 
Awatar użytkownika
Drejfus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 123
Rejestracja: ndz lis 09, 2008 6:49 pm

śr cze 10, 2009 7:43 pm

Dlaczego Kastor Krieg został zbanowany? Jeśli to nieodpowiedni temat na zadanie pytania, to przepraszam, ale dziwi mnie, gdy z dnia na dzień przy jednym z ciekawszych dyskutantów pojawia się dopisek "zbanowany".
 
Anonim_1

śr cze 10, 2009 8:47 pm

Został zbanowany za posta z bluzgami. Zresztą, sam zaczął notkę od "zdaję sobie sprawę z tego, że może to być mój ostatni post na Polterze"...
 
Awatar użytkownika
Drachu
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1617
Rejestracja: sob cze 26, 2004 1:50 pm

śr cze 10, 2009 9:27 pm

Kolejny ostatni post Kastora na Polterze? A takiego długiego posta mu odpisałem.
 
Anonim_1

śr cze 10, 2009 9:38 pm

Do trzech razy sztuka. Jeszcze wróci.
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

czw cze 11, 2009 8:25 pm

Enc pisze:
Do trzech razy sztuka. Jeszcze wróci.

Nie strasz, Encu.
 
Aureus

czw cze 11, 2009 8:37 pm

One zawsze wracają.
 
Awatar użytkownika
Ardavel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 341
Rejestracja: czw kwie 03, 2008 3:26 pm

pn lip 20, 2009 9:48 am

Moje pytanie dotyczy wieści, a mianowicie miejsca, w jakim powinna znaleźć się (jeśli w ogóle powinna) wiadomość tego typu. Pytam, ponieważ ciężko było znaleźć mi podobną, zważywszy na to, że wyszukiwarka wieści na stronie nie przenosi po otwarciu do ich "oryginalnego" działu.
Przy okazji: czy pole "tagi" wypełnia osoba wysyłająca wieść, czy moderator? Proponuję dodać tę informację w artykule Jak dodawać wieści :)
 
Awatar użytkownika
TOR
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1188
Rejestracja: wt maja 11, 2004 1:04 pm

pn lip 20, 2009 11:23 am

Ardavel pisze:
Moje pytanie dotyczy wieści, a mianowicie miejsca, w jakim powinna znaleźć się (jeśli w ogóle powinna) wiadomość tego typu. Pytam, ponieważ ciężko było znaleźć mi podobną, zważywszy na to, że wyszukiwarka wieści na stronie nie przenosi po otwarciu do ich "oryginalnego" działu.
Do działu konwentowego, rzecz jasna. :)

Ardavel pisze:
Przy okazji: czy pole "tagi" wypełnia osoba wysyłająca wieść, czy moderator? Proponuję dodać tę informację w artykule Jak dodawać wieści :)
Wypełnia osoba wysyłająca wieść, korzystając z automatycznych podpowiedzi, a kontroluje i ew. poprawia moderator.
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

pn lip 20, 2009 11:24 am

1. http://konwenty.polter.pl/

EDIT: Poprawiona inicjatywa u TORa robi swoje :)
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

Re: Pytania do redakcji Poltera

sob wrz 19, 2009 1:51 pm

Pytanie pod wątkiem o Klanarchii:
Muchhause pisze:
Może nie na temat, ale mam pytanie: kiedy ogłosicie zwycięzców sierpnia z Pratchettem?


Rebound jeszcze nie wrócił online, ale...

Istnieje spora szansa, że nie będzie ogłoszenia nazwisk zwycięzców. W konkursach smsowych otrzymujemy pulę numerów komórek i kontaktujemy się ze zwycięzcami. Ten, kto wygrał, dostaje smsa z prośbą o podanie adresu do wysyłki.

Pozdrówka
 
Awatar użytkownika
Cubuk
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 844
Rejestracja: pt maja 25, 2007 2:31 pm

Pytania do redakcji Poltera

sob wrz 19, 2009 5:16 pm

http://monastyr.polter.pl/Gracze-i-MG-c19410

Bardzo miła inicjatywa, ale świetnie by było jakby znajdowała się we wszystkich działach, nie tylko monastyr.polter. Co o tym sądzicie?
 
Awatar użytkownika
Kot
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2551
Rejestracja: wt lut 03, 2004 11:20 am

Pytania do redakcji Poltera

pn wrz 21, 2009 3:22 pm

Fajne, ale wymaga czegoś więcej niż tylko notki. A dopóki nie będzie odpowiednich mechanizmów na stronie, ja wolę się w to nie pakować.
 
Awatar użytkownika
yabu
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2538
Rejestracja: pt sty 18, 2008 5:34 pm

Re: Pytania do redakcji Poltera

pt sty 29, 2010 3:58 pm

Co znaczy pasek 'online'?
Ostatnio zmieniony pt sty 29, 2010 3:58 pm przez yabu, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Repek
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 8702
Rejestracja: śr mar 24, 2004 4:41 pm

Re: Pytania do redakcji Poltera

pt sty 29, 2010 4:28 pm

Że właśnie jesteś online i przeglądasz forum.

EDIT: Tak jak my obaj teraz. :)

Pozdrówka
Ostatnio zmieniony pt sty 29, 2010 4:28 pm przez Repek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Largus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 899
Rejestracja: wt lut 08, 2005 10:39 pm

Pytania do redakcji Poltera

pn lut 01, 2010 11:31 am

Mam pewne pytanko.
Kiedyś na łamach portalu można było znaleźć świetne artykuły ShadEnca pt. Światotworzenie. Naszła mnie dziś ochota odświeżenia sobie pamięci i ponownego ich przeczytania, a tu... spotyka mnie niemiła niespodzianka. Otóż nigdzie tych artykułów nie ma.
Czemu zostały skasowane czy jakiś to błąd? Można je w jakiś sposób zdobyć?
Jeśli mogę prosić o mail do autora. Skontaktowałbym się z nim z podobnym pytaniem i prośbą.
 
Awatar użytkownika
rincewind bpm
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1931
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 5:24 pm

Pytania do redakcji Poltera

pn lut 01, 2010 12:31 pm

ShadEnc zażądał usunięcia swoich prac z dnd.polter.pl i tak się właśnie stało. Mogę cię zapewnić, że to niemiła niespodzianka także i dla nas, biorąc pod uwagę min. to, jak wiele, wiele godzin spędzilismy nad tymi artykułami podczas korekty...
 
Awatar użytkownika
Largus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 899
Rejestracja: wt lut 08, 2005 10:39 pm

Pytania do redakcji Poltera

pn lut 01, 2010 7:07 pm

I rozumiem, że nie ma możliwości ich zdobycia w jakikolwiek sposób? Np pisząc do niego?

Wielka szkoda, bo były one świetnie napisane, bardzo pomocne i teraz, kiedy chciałbym z tych rad skorzystać i jeszcze raz przeczytać to już nie ma takiej możliwości...
 
Awatar użytkownika
Scobin
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4449
Rejestracja: śr lis 07, 2007 2:04 pm

Re: Pytania do redakcji Poltera

pn lut 01, 2010 7:22 pm

Largus pisze:
I rozumiem, że nie ma możliwości ich zdobycia w jakikolwiek sposób? Np pisząc do niego?

Wielka szkoda, bo były one świetnie napisane, bardzo pomocne i teraz, kiedy chciałbym z tych rad skorzystać i jeszcze raz przeczytać to już nie ma takiej możliwości...


Myślę, że napisać zawsze możesz – jeśli dowie się, że teksty są dobrze napisane i przydatne, to może zgodzi się je udostępnić?

ShadEnc to inaczej Andrzej Stój (jego nazwisko wyskakuje zaraz po wpisaniu linku w Google), więc gdybyś nie mógł dotrzeć do niego przez pseudonim, to próbuj po nazwisku.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości