Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Pomniejszy ściekowy Golem
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1881
Rejestracja: pn kwie 14, 2003 9:23 pm

[Warszawa] Szukam ekipy

sob wrz 19, 2009 11:46 am

Witam,
Ponieważ z chęcia bym sobie pograł, a tu w Wawie nie mam z kim, to informuję że szukam ludzi którzy mnie przygarną. Ja mam 21 latek i w RPG gram już jakieś 6-7 lat. Najwięcej doświadczenia mam w DnD 3-3.5 oraz w SW d20, ale grałem też w Wampira: Maskaradę. Dlatego też chętnie zagram albo w jakiekolwiek SW, albo w jakiekolwiek DnD lub Wampira - przy czym ostrzegam, że w przypadku np. SW d6 czy DnD 4ed. trza mnie będzie trochę podszkolić, jeśli chodzi o mechanikę 8) .
 
Awatar użytkownika
Schizofremik
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 633
Rejestracja: czw lut 17, 2005 3:58 pm

[Warszawa] Szukam ekipy

sob wrz 19, 2009 6:42 pm

Jakby znalazł się MG to też chętnie zagram. Obecnie gram SW d6 mam spore rozeznanie w DnD 3.5, wampira trochę znam lecz mogę się przystosować do innego systemu.
 
Awatar użytkownika
malarz1989
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 35
Rejestracja: sob paź 06, 2007 10:36 pm

[Warszawa] Szukam ekipy

wt wrz 22, 2009 5:35 pm

Szalom!

Również poszukuje towarzyszy. Dużo czasu upłynęło od mojej ostatniej poważnej sesji. W Wawie w zasadzie nie znam wielu osób, a już stanowczo wśród tych niewielu nie ma nikogo z kim mógłbym grać. Mam już pare lat doświadczenia z RPG'ami. Głównie DnD i Neuroshima. Otarłem się też nieco o Earth Dawn'a, Monastyr, Warhammera, Star Wars D20. Jestem otwarty na nowe systemy, nawet na systemy autorskie. Szukam drużyny na poziomie. Zwykłe czołganie się przez lochy mnie w sumie nie interesuje.

Jeśli ktoś by szukał gracza to niech się odezwie na gg (2322102 - nie zobaczycie mnie na dostępnym więc piszcie "na ślepo", odpowiem na pewno), lub na maila ([email protected]).

Pozdrawiam
 
t_potega
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: sob sie 07, 2004 10:59 pm

[Warszawa] Szukam ekipy

pn lut 01, 2010 2:33 pm

witam
prowadzę DD,SW d6 jak i d20, i kilka innych rzeczy(nawet KC)
jak jeszcze poszukujecie MG/teamu zapraszam

najlepiej na GG: 1529191


Tomek
Ostatnio zmieniony pn lut 01, 2010 2:35 pm przez t_potega, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości