Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
necroza
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: czw lip 13, 2006 11:17 pm

Banki Pamięci

pt lut 05, 2010 11:41 am

Ogólnie rzecz biorąc cykl pośmiertny opisany w podstawce (1edycja, bo tylko taką mam) jest w miarę spójny choć nie łapię motywu opuszczania ciała w naszej rzeczywistości tylko po to, by po drugiej stronie przyjąć kolejne, identyczne jak poprzednie, które będzie poddane torturom. Ponadto zastanawia mnie funkcja nefarytów w Piekle czym się różni od funkcji razyd?
To tylko drobne problemy, z którymi można sobie poradzić, aczkolwiek chętnie posłucham na ten temat jakichś opinii. Prawdziwą zagwozdką są dla mnie Banki Pamięci i zwiazane z nimi Morze Pierwotne. Przeczytałem fragmentarycznie dodatek Metropolis i zupełnie zagmatwał mi się porządek świata Kultu (o ile coś podobnego istnieje). Niestety dodatek został stworzony przez innych autorów niż podstawka i szczerze mówiąc totalnie mi tu nic nie pasuje. Jacy ludzie trafiaja do Banków? Skąd te stosy ciał? Nie łapie też motywu z płodami w Pierwotnym Morzu, które czekają na odrodzenie. Jak dostają się do Iluzji? Może coś źle zrozumiałem. Mój angielski nie jest wybitny. Jeśli ktoś coś wie na ten temat to skrobnijcie kilka zdań.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości