Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
Courun Yauntyrr
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

Dom Vrinn [3.5 FR]

pn lut 08, 2010 2:34 pm

Zawsze mi się wydawało, iż był Kharza-kzad Xorlarrin, choć i zwykłego "Kharza" używa autorka. Przejrzałem kilka postaci, niestety sesja nie pozwala przyjrzeć się temu bliżej, ale jestem pod pozytywnym wrażeniem. Z Dzieci Bhaala chętnie ujrzałbym także Illaserę Szybką, choć jak zauważyłem pracujesz nad nią. Trzymam kciuki za Jalynfeina, który interesuje mnie od jakiegoś czasu. Bardziej fachowych porad pewnie ci już udzielili inni.

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Re: Dom Vrinn [3.5 FR]

pn lut 08, 2010 8:32 pm

Courun Yauntyrr pisze:
Zawsze mi się wydawało, iż był Kharza-kzad Xorlarrin, choć i zwykłego "Kharza" używa autorka. Przejrzałem kilka postaci, niestety sesja nie pozwala przyjrzeć się temu bliżej, ale jestem pod pozytywnym wrażeniem. Z Dzieci Bhaala chętnie ujrzałbym także Illaserę Szybką, choć jak zauważyłem pracujesz nad nią. Trzymam kciuki za Jalynfeina, który interesuje mnie od jakiegoś czasu. Bardziej fachowych porad pewnie ci już udzielili inni.

"Kharza" jest w indeksie, bo jest krótsze. Właściwa notka używa jego pełnego imienia.
Jalynfein mnie też interesuje, ale jakoś nigdy nie mogę się za niego wziąć.
A Illasera może być następną opisaną przeze mnie postacią. Na razie czekam na komentarze do opowiadania. Nie po to poprawiałam Rozdział 2, żeby teraz spotkać głuchą ciszę na jego temat.

Bez ilustracji są: Dantrag Vrinn, Brilchan (który oczywiście jej nie będzie miał, sorry), Ashdale, Kael, Laelynrae.
Niestety, wydaje mi się, że panowie pół-drowy pół-czarty ich nie dostaną. Miałam tylko jedną taką ilustrację, a nie mogę jej znaleźć w internecie.

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Dom Vrinn [3.5 FR]

pn lut 08, 2010 10:59 pm

Zireael pisze:
Dantrag Vrinn, Brilchan (który oczywiście jej nie będzie miał, sorry), Ashdale, Kael, Laelynrae.
Niestety, wydaje mi się, że panowie pół-drowy pół-czarty ich nie dostaną. Miałam tylko jedną taką ilustrację, a nie mogę

Co do półdrowa mam tu jedenfajny obrazek dla mieszańca wiernego Loth :) gdzieś jeszcze miałem genialny obrazek diablęcia ale się zgubił :( w każdym razie wstarczy pogrzebać na Deviantarcie żeby znaleźć jakiegoś odpowiedniego pół-czarty.

Co do mojego alter ego to i tak zamierzam poszukać czegoś odpowiedniego do sesji. Wiec jak znajdę jakieś obrazek faceta na wystarczająco ładnym krześle to dam znać :wink:
Ostatnio zmieniony pn lut 08, 2010 11:00 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt lut 09, 2010 10:56 am

Brilchan pisze:
Zireael pisze:
Dantrag Vrinn, Brilchan (który oczywiście jej nie będzie miał, sorry), Ashdale, Kael, Laelynrae.
Niestety, wydaje mi się, że panowie pół-drowy pół-czarty ich nie dostaną. Miałam tylko jedną taką ilustrację, a nie mogę

Co do półdrowa mam tu jedenfajny obrazek dla mieszańca wiernego Loth :) gdzieś jeszcze miałem genialny obrazek diablęcia ale się zgubił :( w każdym razie wstarczy pogrzebać na Deviantarcie żeby znaleźć jakiegoś odpowiedniego pół-czarty.

Co do mojego alter ego to i tak zamierzam poszukać czegoś odpowiedniego do sesji. Wiec jak znajdę jakieś obrazek faceta na wystarczająco ładnym krześle to dam znać :wink:

Dzięki. A teraz sio! xD Czekam na komentarze do opowiadania...

Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum

śr lut 10, 2010 3:50 pm

Akurat miałam pod ręką ELH. Mogę to poprawić, ale żadnej różnicy to nie robi.

Robi. Czytałem (nie powiem w czym bo zwyczajnie nie pamiętam) o zasadzie (opcjonalne co prawda ale sensownej), że zamiast epickiego atutu można wziąć dwa nieepickie czyli Zak miałby jeden atut więcej.

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr lut 10, 2010 8:35 pm

Robi. Czytałem (nie powiem w czym bo zwyczajnie nie pamiętam) o zasadzie (opcjonalne co prawda ale sensownej), że zamiast epickiego atutu można wziąć dwa nieepickie czyli Zak miałby jeden atut więcej.

Nie kojarzę takiej zasady. A jeśli to houserule, to tym bardziej jej tu nie zastosuję.

Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum

czw lut 11, 2010 9:10 am

To nie houserule, ale nie pamiętam z jakiego podręcznika.

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

czw lut 11, 2010 7:23 pm

No dobra. Pomyślę.

A na razie prezent dla Couruna Yauntyrr.

Czekam na uwagi. Następny - Xan, Yoshimo, albo Yaga-Shura.
Ostatnio zmieniony pn maja 03, 2010 11:26 am przez Zireael, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Dom Vrinn [3.5 FR]

czw lut 11, 2010 7:33 pm

heh już myślałem że się na nas pogniewałaś :razz: Illasera zawsze mnie śmieszyła tymi sowimi przechwałkami gdyż w rzeczywistości była strasznie słaba a najzabawniejsze było to że można było ją zabić zanim się odezwie przy pomocy glifów i pułapek a wtedy jej ludzie uciekali z podkulonymi ogonami :lol:

W każdym razie dobra rozpiska

Awatar użytkownika
Ginden
Zespolony z forum
Zespolony z forum

Dom Vrinn [3.5 FR]

czw lut 11, 2010 7:37 pm

Zireael pisze:
Epicka szybkość [ELH]

Nie spełnia wymagań, którymi jest 21 zręczności i atut bieg.
Prerequisites

Dex 21, Run.

Może wybrałaby ta pani epicki refleks (+4 do refleksu)?

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pt lut 12, 2010 9:59 am

Poprawiłam Illaserę. Dzięki, Ginden - moje przeoczenie.

EDIT: A w międzyczasie dorwałam portrety do BG we właściwych dla kapłanów kolorach. Więc Branwen, Quayle, Yeslick mają zmienione ilustracje.

Szary Płaszcz z Evereski!

Czekam na uwagi. Następny - Yoshimo albo Yaga-Shura.
P.S. Czekam też na uwagi do Rozdziału 2. Albo nie będzie Yoshiego.

Scaliłem podwójne posty.
Mod. Helldog.
Ostatnio zmieniony pn maja 03, 2010 11:28 am przez Zireael, łącznie zmieniany 4 razy.
Powód:

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Dom Vrinn [3.5 FR]

ndz lut 14, 2010 4:19 pm

Nie za bardzo kojarzę tą postać bo ominąłem BG I ale wydawało mi się Xan to był jakieś zły człowiek który łaził z niziołkiem Motronem(?) a to księżycowe ostrze to z jakiegoś moda ?

Zireael pisze:
P.S. Czekam też na uwagi do Rozdziału 2. Albo nie będzie Yoshiego.

no ale JAKICH ty chcesz uwag do tego rozdziału 2go! Wszystko co miałem do powiedzenia na temat tego rozdziału powodziłem kiedy po raz pierwszy zawiesiłaś go na forum

Poprawiłaś błędy i wielkie brawa ale co ty chcesz o tym rozdziale się dowiedzieć ? Bo naprawdę nie rozumiem jakich uwag ci trzeba Sinafey poszła pogadała z Chtyniakiem i tyle dobry rozdział zachowanie odpowiednie poprosimy o ciąg dalszy

Naprawdę nie rozumiem o co ci chodzi :?

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

ndz lut 14, 2010 4:56 pm

Nie za bardzo kojarzę tą postać bo ominąłem BG I ale wydawało mi się Xan to był jakieś zły człowiek który łaził z niziołkiem Motronem(?)

To byli Xzar i Montaron. Może się tu pojawią. Ale tylko może. Księżycowe ostrze Xan ma ze sobą zawsze, nie można mu go zabrać i jest tak naprawdę jego znakiem rozpoznawczym.

Bo naprawdę nie rozumiem jakich uwag ci trzeba Sinafey poszła pogadała z Chtyniakiem i tyle dobry rozdział zachowanie odpowiednie poprosimy o ciąg dalszy

Chityniak to rozdział 3, nie 2. Rozdział 2 całkowicie od nowa napisałam i jeszcze się nie doczekałam nawet sugestii co do jego tytułu.

Oto Yoshi. Efekt zastępstw w szkole i paru kartek papieru pod ręką.

Czekam na uwagi. Następny pewnie Qu'ess.

Scaliłem podwójne posty.
Mod. Helldog.
Ostatnio zmieniony czw lip 08, 2010 8:27 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Dom Vrinn [3.5 FR]

pn lut 15, 2010 6:28 pm

Ładna rozpiska ale mam kilka pytań

1. Czemu masz taką awersje do katan? Czy chodzi o to że wymagają dodatkowego atutu broń egzotyczna?

2. Yoshi-kun walczył Wakizashi czyli japońskim krótkim mieczem a to naprawdę spora różnica (sorr japonofil we mnie się odzywa :razz: ) Zresztą dla samego miecza można by ułożyć jakąś fajną historie że niby nagroda od szefa Yakuzy albo pamiątka rodzinna

3. co to za klasa ten badacz podziemi (tak z ciekawości)

4. nie podoba mi się obrazek (Yoshi i kolczyk w brwi O_O) ale doceniam że się starasz i w sumie lepsze to niż standardowy portret z BG

5. Podoba mi się że zrobiłaś z niego wyznawcę płaczącego boga

Podsumowując ładna rozpiska i czekam na więcej :D

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pn lut 15, 2010 8:27 pm

Brilchan pisze:
Ładna rozpiska ale mam kilka pytań

1. Czemu masz taką awersje do katan? Czy chodzi o to że wymagają dodatkowego atutu broń egzotyczna?

2. Yoshi-kun walczył Wakizashi czyli japońskim krótkim mieczem a to naprawdę spora różnica (sorr japonofil we mnie się odzywa :razz: ) Zresztą dla samego miecza można by ułożyć jakąś fajną historie że niby nagroda od szefa Yakuzy albo pamiątka rodzinna

3. co to za klasa ten badacz podziemi (tak z ciekawości)

4. nie podoba mi się obrazek (Yoshi i kolczyk w brwi O_O) ale doceniam że się starasz i w sumie lepsze to niż standardowy portret z BG

5. Podoba mi się że zrobiłaś z niego wyznawcę płaczącego boga

Podsumowując ładna rozpiska i czekam na więcej :D

Po kolei.
1. Dokładnie. To samo jest z mieczem półtoraręcznym.
2. A mnie się zdawało, że kataną....
3. Klasa z podręcznika "Pieśń i Cisza" (3.0 dla łotrzyków i bardów) - całkiem fajna, łazisz se po podziemiach i masz kupę dobrych zdolności.
4. To spróbuję znaleźć inny. Kolczyka nie zauważyłam, mea culpa.
5. Wyznawcą Ilmatera był już w BG.

Altaris
Zespolony z forum
Zespolony z forum

wt lut 16, 2010 1:53 pm

Kataną, niedawno grałem w BG II więc potwierdzam.

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt lut 16, 2010 3:25 pm

Yoshi ma już nowy portret.

A oto Qu'ess.

Czekam na uwagi. Następny - pewnie Yaga-Shura.
Milion dla tego, kto zgadnie, co było inspiracją. A póki nie będzie odpowiedzi, nie będzie portretu (bo bym wam zdradziła inspirację od razu).
Ostatnio zmieniony pn maja 03, 2010 11:29 am przez Zireael, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Dom Vrinn [3.5 FR]

wt lut 16, 2010 7:25 pm

Co do Yosiego to sprawdziłem i rzeczywiście miał katanę +1 na nowym portrecie wygląda na lekko podpitego ale to mu nawet pasuje :D BTW: czy przejrzałaś tę grupę fanów BG na Daviancie do której link jest obok portretu Yoshimo? Jest naprawdę świetna ! :wink:

Qu’ess wydaje się ciekawy choć mam wrażenie że drzemie w nim potencjał który ujawni się w opowiadaniu

Zireael pisze:
Milion dla tego, kto zgadnie, co było inspiracją. A póki nie będzie odpowiedzi, nie będzie portretu (bo bym wam zdradziła inspirację od razu).

Mam dwa skojarzenia pierwsze to ta lektura szkolna z Bohaterem Bajronicznym której tytułu sobie nie mogę w tej chwili przypomnieć :razz: (ta gdzie facet przez lata planuje zemstę)

Drugie to byłaby Achaja (w wersji męskiej o odrobinę zdorwiona ale pasuje :D )

pewnie i tak się mylę :wink:

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt lut 16, 2010 7:28 pm

Brilchan pisze:
Zireael pisze:

Mam dwa skojarzenia pierwsze to ta lektura szkolna z Bohaterem Bajronicznym której tytułu sobie nie mogę w tej chwili przypomnieć :razz: (ta gdzie facet przez lata planuje zemstę)

Drugie to byłaby Achaja (w wersji męskiej o odrobinę zdorwiona ale pasuje :D )

pewnie i tak się mylę :wink:

Owszem, mylisz się.
Podpowiedź: gra komputerowa.
Ostatnio zmieniony wt lut 16, 2010 8:06 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Awatar użytkownika
Dagome
Stały bywalec
Stały bywalec

wt lut 16, 2010 7:50 pm

Prince of Persia :razz:

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt lut 16, 2010 8:07 pm

Dagome pisze:
Prince of Persia :razz:

Zgadza się. Rysunek wędruje na miejsce.

Postacie z Tormenta. Być może w przyszłości pojawi się jeszcze Vhailor.

Czekam na uwagi. Co ty na to, Brilchan? (widzisz, pamiętam jak lubisz Tormenta!)

Scaliłem podwójne posty.
Mod. Helldog.
Ostatnio zmieniony pn maja 03, 2010 11:31 am przez Zireael, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:

Awatar użytkownika
Yuviel
Użytkownik
Użytkownik

Dom Vrinn [3.5 FR]

śr lut 17, 2010 5:51 pm

W Tormenta nigdy nie grałam, więc wypowiadać się nie będę, ale postacie wydają się być w porządku ;)
Qu'ess mnie niesamowicie zaciekawił, może przez ten pierwiastek orientu, nie wiem, w każdym razie podoba mi się. Xan też dobrze rozpisany, nie mogę się przyczepić xD

Wiesz, że w indeksie nie masz Ri'xuna?

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Dom Vrinn [3.5 FR]

śr lut 17, 2010 6:08 pm

Zireael pisze:
Czekam na uwagi. Co ty na to, Brilchan? (widzisz, pamiętam jak lubisz Tormenta!)

Bardzo ładnie szczególnie podoba mi się dobór klas mam jednak kilka uwag

Zireael pisze:
Faroda, przywódcy jednej z frakcji w Sigil.

Frod nie był przywódcą frakcji tylko czegoś w rodzaju gangu działającego na zlecenie Grabarzy(w świecie Planescape to WIELKA różnica) w opisie możesz po prostu wspomnieć że był przywódcą(burmistrzem?) Podziemnego miasta zbieraczy(szefem społeczności?)
w każdym razie na pewno nie był Faktorem

Zireael pisze:
* Ilmater jest bóstwem z FR, nie Sfer. Ale do niej pasuje.

Tu się z tobą nie zgodzę jeżeli już miałbym dobrać jej bóstwo z panteonu FR to byłaby to Shaares albo Sune. Ewentualnie Oghma(w końcu Sława skupia się na szerzeniu wiedzy) ale na pewno nie bóg skupiający się na CIERPIENIU :( pamiętam że gdzieś na forum była mowa o kanonicznym atucie dla kapłanów którzy nieco odstają od kanonów bóstwa ale są akceptowani

Czemu nie chcesz pozwolić jej czerpać wiary z samej siebie ?

I jeszcze jedno nie sława jest córką jednej z najsławniejszych Skkub w sferach (gdzieś na planwalkerze była o tym notka ale nie mogę jej znaleźć )

Zireael pisze:
Dak’konowi towarzyszyła złodziejka Anna i ślepy łucznik

Wtedy towarzyszyła mu jasnowidząca Deionarra a jego miecza nie da się złamać bo rozpływa się sam z siebie gdy Zerth umiera

Ale to szczegóły ogólnie dobra robota (najbardziej mnie ucieszyła rozpiska Skkuby bo sam planuje stworzyć taką postać)

W ramach nagrody zamierzam ci przesłać na PW kilka pomysłów na postaci :D w tym szaloną elfkę Alianistkę, Zhenta ze starożytnego rodu Benalitów, dorwią kapłankę Kreelasnee która po zniknięciu swojego poprzedniego bóstwa nawróciła się na Valsheroona

I parę innych :razz:

Mogę ci jeszcze dosłać zmodyfikowaną biografię mojego alter ego jeżeli jesteś ciekawa co udało mi się z twojego konceptu wycisnąć :wink:

edit:
Yuviel pisze:

a Yoshi źle się zamaskował :)
Ostatnio zmieniony śr lut 17, 2010 6:10 pm przez Brilchan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Awatar użytkownika
Vindreal
Stały bywalec
Stały bywalec

Dom Vrinn [3.5 FR]

śr lut 17, 2010 6:16 pm

Zireael, kocham cię za te rozpiski :)
Może poza tą Dak'kona, coś mi w niej nie do końca leży, choć sam nie wiem co dokładnie.
Za Annę i Nie-Sławę masz ode mnie 5+ :)

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

śr lut 17, 2010 9:14 pm

Brilchan pisze:
Zireael pisze:
Faroda, przywódcy jednej z frakcji w Sigil.

Frod nie był przywódcą frakcji tylko czegoś w rodzaju gangu działającego na zlecenie Grabarzy(w świecie Planescape to WIELKA różnica) w opisie możesz po prostu wspomnieć że był przywódcą(burmistrzem?) Podziemnego miasta zbieraczy(szefem społeczności?)
w każdym razie na pewno nie był Faktorem

Zireael pisze:
* Ilmater jest bóstwem z FR, nie Sfer. Ale do niej pasuje.

Tu się z tobą nie zgodzę jeżeli już miałbym dobrać jej bóstwo z panteonu FR to byłaby to Shaares albo Sune. Ewentualnie Oghma(w końcu Sława skupia się na szerzeniu wiedzy) ale na pewno nie bóg skupiający się na CIERPIENIU :( pamiętam że gdzieś na forum była mowa o kanonicznym atucie dla kapłanów którzy nieco odstają od kanonów bóstwa ale są akceptowani

Czemu nie chcesz pozwolić jej czerpać wiary z samej siebie ?

I jeszcze jedno nie sława jest córką jednej z najsławniejszych Skkub w sferach (gdzieś na planwalkerze była o tym notka ale nie mogę jej znaleźć )

Zireael pisze:
Dak’konowi towarzyszyła złodziejka Anna i ślepy łucznik

Wtedy towarzyszyła mu jasnowidząca Deionarra a jego miecza nie da się złamać bo rozpływa się sam z siebie gdy Zerth umiera

Ale to szczegóły ogólnie dobra robota (najbardziej mnie ucieszyła rozpiska Skkuby bo sam planuje stworzyć taką postać)

W ramach nagrody zamierzam ci przesłać na PW kilka pomysłów na postaci :D w tym szaloną elfkę Alianistkę, Zhenta ze starożytnego rodu Benalitów, dorwią kapłankę Kreelasnee która po zniknięciu swojego poprzedniego bóstwa nawróciła się na Valsheroona

I parę innych :razz:

Mogę ci jeszcze dosłać zmodyfikowaną biografię mojego alter ego jeżeli jesteś ciekawa co udało mi się z twojego konceptu wycisnąć :wink:

edit:
Yuviel pisze:

a Yoshi źle się zamaskował :)

Dzięki wszystkim za wszystkie uwagi. Indeks poprawiłam. Na pomysły Brilchana czekam.
Resztę rzeczy poprawiać będę jutro, jak napisze wypracowanie z polskiego. Opisy pisałam z pamięci w szkole nudząc się niemożliwie (zastępstwo, angielski etc.). Nic dziwnego, że jakieś błędy się wkradły.
A propos Nie-Sławy: Czerpanie wiary z samej siebie. Może. Zależało mi na domenach Dobro i Leczenie, a z bóstw faeruńskich zapewnia obie tylko Ilmater.

Poprawiłam błędy.

A oto nieszczęsny brat Viconii.

Czekam na uwagi.

Scaliłem podwójne posty.
Mod. Helldog.
Ostatnio zmieniony ndz cze 20, 2010 12:42 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 4 razy.
Powód:

Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

Dom Vrinn [3.5 FR]

czw lut 18, 2010 10:51 pm

Rozpiska ciekawa choć miałem nadzieje że zrobisz z tą postacią coś ciekawszego

np, Viconia uwalnia brata spod wpływu Loth i razem się na niej mszczą może mogłaby nawet skorzystać z łask swej bogini i z jej pomocą ofiarować bratu alternatywną formę drowa ?

To byłoby naprawdę ciekawe walczyć z Pajęczą Królową przy pomocy jednego z jej zbuntowanych sług : D

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pt lut 19, 2010 9:17 pm

Dawno dawno dawno obiecana postać. Dawno planowana. I nie mówcie, że nie pytaliście. Pojawił się w Tomie III, pojawi się w prawdziwej postaci w Tomie V.

Błękitny smok Krashos Morueme aka Quevven Jusztiirn!

Czekam na uwagi. Portret jutro, bo mi internet siada.
Ostatnio zmieniony czw lip 08, 2010 8:29 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:

Awatar użytkownika
Khemlish Val'Drach
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pt lut 19, 2010 9:58 pm

pomocą ofiarować bratu alternatywną formę drowa ?

Proponuje Dridera-Pomroka albo jakieś inne stworzenie dotknięte cieniem. Może Shar rozerwała by nawet klątwe Lolth i uczyniła na powrót drowem. Drowem też dotkniętym energią cienia i powstał by taki pomrok.

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob lut 20, 2010 12:30 pm

Khemlish Val'Drach pisze:
pomocą ofiarować bratu alternatywną formę drowa ?

Proponuje Dridera-Pomroka albo jakieś inne stworzenie dotknięte cieniem. Może Shar rozerwała by nawet klątwe Lolth i uczyniła na powrót drowem. Drowem też dotkniętym energią cienia i powstał by taki pomrok.

Niezły pomysł. Tylko raczej nie zrobię tego w najbliższym czasie. W przyszłym tygodniu mam same sprawdziany. :(
EDIT: Never mind. Zrobione. Valas jest już pomrokiem.

Oto dwie postacie z Baldurka. Obaj dość irytujący (mało powiedziane w przypadku jednego z nich).
Ten pierwszy pojawiał się w Tomie II. Garrick zresztą też chyba przez chwilę był widoczny.

Czekam na uwagi. Następna - Rimala Grevos, partnerka Eldiriena. Później Bishop.

No cóż.... czekać na uwagi do tych dwóch to chyba bezcelowe.

Oto chyba najlepszy (w sensie najbardziej dopracowany) towarzysz z czystego NWN2.

Czekam na uwagi. Rimala Grevos będzie następna.

Scaliłem podwójne posty.
Mod. Helldog.
Ostatnio zmieniony czw lip 08, 2010 8:31 pm przez Zireael, łącznie zmieniany 5 razy.
Powód:

Awatar użytkownika
Yuviel
Użytkownik
Użytkownik

Dom Vrinn [3.5 FR]

wt lut 23, 2010 1:46 pm

W Neverwinter nie grałam, ale ten Bishop bardzo mi się podoba. Dobrze rozpisany, z charakterkiem, czyli tak jak lubię ;)

Co do Anomena i Garrika. O ile tego drugiego jakoś znoszę, to Anomen to... Sama wiesz co. Nie każ pisać na ich temat xD
Ostatnio zmieniony wt lut 23, 2010 2:38 pm przez Yuviel, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: