Zrodzony z fantastyki

 
Gooz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 95
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 2:33 pm

Po co jest podział na regionalne?

ndz lut 14, 2010 12:44 am

Fajnie że staracie się coś zrobić ale po co taki podział? Z tego co oglądam od dłuższego czasu forum umiera, fajnie z jednej strony że ktoś próbuje zrobić cokolwiek ale nie wszystkie pomysły mają sens...
 
Awatar użytkownika
p4v
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1052
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 10:03 pm

Po co jest podział na regionalne?

ndz lut 14, 2010 12:12 pm

Od razu wiedziałem, że to będzie fail przy 10 osobach, ale nic nie mówiłem :wink:
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Po co jest podział na regionalne?

ndz lut 14, 2010 1:30 pm

Gooz pisze:
Fajnie że staracie się coś zrobić ale po co taki podział? Z tego co oglądam od dłuższego czasu forum umiera, fajnie z jednej strony że ktoś próbuje zrobić cokolwiek ale nie wszystkie pomysły mają sens...


Polter to nie tylko dział gier karcianych. Jest to społeczność traktująca o ogólnie definiowanej fantastyce, pod każdą postacią. Jak każda społeczność, musi być zorganizowana, więc podział powstaje po to żeby określić pewne standardy i ograniczyć (nawet teoretyczny, bądź też potencjalny) bałagan.

Nie ma co roztrząsać tematu. Każdy niemal z redaktorów, oraz lwia część społeczności jest "międzydziałowa", więc każdy podział nie jest stworzony od tak, dla widzimisię. Wszystko powinno być dobrze uporządkowane, bez względu na ilośc tematów/postów w konkretnym podforum czy ilosci dostępnych materiałów w poszczegołnych sekcjach serwisu.

Jestem związany z Polterem, gdyż treść serwsu pokrywa się z moimi zainteresowaniami oraz odpowiada mi tutaj panujący klimat. Nie interesuje mnie czy działamy dla 10 userów czy dla 10000. Robię to ponieważ lubię/czuję wewnętrzną potrzebę/jest to moje hobby -> podstaw dowolne pasujące słowo. A ponadto, jesli moje wieloletnie doświadczenie w tej grze (jako typowy casualowiec gram od mniejwięcej Mirage/Wizje z długą przerwą między Ons-Xed) może pomóc choćby jednej poczatkującej osobie - jestem tym usatysfakcjonowany.
Ostatnio zmieniony ndz lut 14, 2010 1:34 pm przez Specu, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

Po co jest podział na regionalne?

ndz lut 14, 2010 1:34 pm

+1 do powyższej wypowiedzi, ja tylko dodam tradycyjną, magiczną formułkę "jeśli się nie podoba, to można nie odwiedzac naszego serwisu" :)
 
Gooz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 95
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 2:33 pm

Re: Po co jest podział na regionalne?

ndz lut 14, 2010 4:37 pm

Jasne, jak nie chcesz to nie musisz, takie tam zawsze się wciska komuś jak się mu nie podoba.
Tylko pytanie jest na prawdę proste, po co dla owych 10 osób robić forum które i tak nie będzie zapełnione? Może zrobicie jeszcze jakieś inne fora które nic nie znaczą i są nikomu nie potrzebne?
Nie przeszkadza mi to bo jest to wasza praca, ale zwyczajnie się pytam po co to robić i tyle, gdy mam małą ilość gracz na forum wolałbym scalać tych ludzi niż robić wszystko żeby rozeszli się po różnych działach. Koleś z dolnośląskiego będzie pisał do drugiej osoby z dolnośląskiego? Pewnie i tak się znają, a jak nie to znajdą się na forum ogólnym.
Lepiej mieć wszystkich razem w jednym miejscu, niż dzielić na 10 grup po 2 osoby.
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Re: Po co jest podział na regionalne?

ndz lut 14, 2010 5:23 pm

Po to że pod każdym z tych podforów masz opcję "Obserwuj", co czasem się przydaje. Zaznaczasz interesujace Cię działy i masz nonstop monitoring. Po dajmy tygodniowej nieobecności nie musisz zagladać do kazdego podforum i przeszukiwać 10 tematów, które Cię nie interesują z jakiśtam powodów. Jako osoba zajęta i nie mająca dużo czasu powinieneś umieć docenić takie ułatwienia i funkcie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości