Zrodzony z fantastyki

 
mikishow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: czw gru 17, 2009 5:50 pm

Nicol Bolas, Planeswalker

sob lut 13, 2010 5:46 pm

Nie wiem gdzie mógłbym zamieścic ten temat więc postanowiłem tu.
Jaki deck stworzyc, po to, by wystawic Nicol Bolas, Planeswalker ?
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

Nicol Bolas, Planeswalker

sob lut 13, 2010 6:44 pm

Grixis. Poza tym zachęcam do zapoznania się z regulaminem dzialu i tagowania kart :)
 
Spas
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 212
Rejestracja: pt sty 15, 2010 11:56 pm

Nicol Bolas, Planeswalker

sob lut 13, 2010 7:34 pm

Także polecam grixis, jak napiszesz ile chcesz wydac na ten deck to na pewno coś dla Ciebie wykminimy
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

Nicol Bolas, Planeswalker

sob lut 13, 2010 8:55 pm

Poza tym Nicol Bolas jest bardzo słabym planewsalkerem. Grałem sporo Grixisem (jeszcze w starym T2 z Lorwynem) autorskim deckiem mojego kumpla o nazwie Bolas Control. Tam Nikoś był głównym killerem, jednak zawsze, gdy grałem tą kosntrukcją to zmieniałem smoczka na Cruel Ultimatum, które bylo po prostu genialne. Gdy zaistniała dobra sytuacja do wprowadzenia Bolasa, zazwyczaj był on tylko opcją win-more, bo kontrolowaliśmy grę i wygralibyśmy prędzej czy później.
 
mikishow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: czw gru 17, 2009 5:50 pm

Nicol Bolas, Planeswalker

pn lut 15, 2010 12:09 pm

Cruel Ultimatum a do tej karty jaki deck polecicie?
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

Nicol Bolas, Planeswalker

pn lut 15, 2010 12:10 pm

 
Awatar użytkownika
Arthas Verley
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: wt lut 27, 2007 9:44 am

Re: Nicol Bolas, Planeswalker

pn lut 15, 2010 5:52 pm

Thoctar pisze:
Poza tym Nicol Bolas jest bardzo słabym planewsalkerem. Grałem sporo Grixisem (jeszcze w starym T2 z Lorwynem) autorskim deckiem mojego kumpla o nazwie Bolas Control. Tam Nikoś był głównym killerem, jednak zawsze, gdy grałem tą kosntrukcją to zmieniałem smoczka na Cruel Ultimatum, które bylo po prostu genialne. Gdy zaistniała dobra sytuacja do wprowadzenia Bolasa, zazwyczaj był on tylko opcją win-more, bo kontrolowaliśmy grę i wygralibyśmy prędzej czy później.


No przepraszam, Bolasa w decku miałem tylko na jednym, może dwóch turniejach w ramach testingu i doszedłem do tych samych wniosków. Kiedy dawałem Ci deck, był może max w 1 sztuce jako zastępstwo Ultimatum, bo nie mogłem go w Olsztynie dostać. Zresztą, jak wiesz, do tej pory z sentymentu mój deck nazywam Bolas Control, choć rzeczony planeswalker już dawno w nim nie gra.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości