Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
chelcho
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 23, 2006 11:17 am

Draft WORLDWAKE w CH Carrefour Wola Park 18.02

czw gru 03, 2009 10:08 am

Otworzyliśmy nowe punkty w Warszawie, gdzie będzie można kupić akcesoria, karty do MTG i innych gier.
Postaramy się, aby można było bez problemu zagrać w centrach handlowych; np. na Targówku będziemy mieli własny stolik koło stoiska.
W przyszłości zorganizujemy pierwsze turnieje jak tylko się zadomowimy i dogadamy z dyrekcjami centrów.

Wargamer HQ
Mehoffera 26 lok 25
03-131 Warszawa

Wargamer CH Targówek
ul. Głębocka 15 (przy Trasie Toruńskiej)
03-287 Warszawa

Wargamer CH Bemowo
ul. Powstańców Śląskich 126
01-466 Warszawa

Wargamer CH Wola Park
ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa

Podrawiam
Marcin (Wargamer HQ)
Ostatnio zmieniony czw lut 18, 2010 10:37 am przez chelcho, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Re: Nowe punkty Wargamer-a w Warszawie

czw gru 03, 2009 10:15 am

Bardzo dobra inicjatywa. Jesli jest cokolwiek w czym moge pomóc - śmiało pisz na PW
 
siano
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 90
Rejestracja: sob sty 29, 2005 6:26 pm

Nowe punkty Wargamer-a w Warszawie

czw gru 03, 2009 11:02 am

Jak bedą znane terminy turniejów itp prosze o wiadomość na gg 2621802
mogę wrzucić na moja stronkę
pozdrawiam
 
lubster
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 198
Rejestracja: pt sty 10, 2003 11:36 am

Nowe punkty Wargamer-a w Warszawie

czw gru 03, 2009 5:47 pm

.
Ostatnio zmieniony pt lis 06, 2020 5:41 pm przez lubster, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Awatar użytkownika
chelcho
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 23, 2006 11:17 am

Nowe punkty Wargamer-a w Warszawie

ndz gru 06, 2009 11:06 pm

Na Targówku mamy już własny stół (spory) do grania koło stoiska i 4 krzesła - zapraszamy wszystkich którzy chcą pograć.
 
Awatar użytkownika
chelcho
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 23, 2006 11:17 am

Re: Nowe punkty Wargamer-a w Warszawie

pn lut 08, 2010 10:25 pm

Zapraszamy na booster draft MTG WORLDWAKE
Draft najnowszego dodatku do MTG odbędzie się na stoisku WARGAMERA w CH Carrefour BEMOWO przy ul. Powstańców Śląskich 126 w czwartek 11 lutego.
Zaczynamy o godz. 16.30
Koszt udziału: 36 zł
Każdy uczestnik turnieju po rejestracji otrzyma gratisową kartę DCI promo foil (do wyboru z 5 różnych rodzajów).
Po turnieju odbędzie re-draft kart typu rare i foil.
Zwycięzca turnieju otrzyma kartę Celstial Collonade w wersji DCI foil i ma prawo wyboru pierwszej karty z puli wydraftowanych kart.

Serdecznie zapraszamy!

Za tydzień w czwartek 18 lutego planujemy podobną imprezę w CH Wola Park.
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Re: Draft WORLDWAKE w CH Carrefour BEMOWO 11.02

pn lut 08, 2010 10:47 pm

Kto będzie sędzią turnieju ?
 
Awatar użytkownika
27383
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3267
Rejestracja: śr sie 01, 2007 5:44 pm

Draft WORLDWAKE w CH Carrefour BEMOWO 11.02

wt lut 09, 2010 8:33 pm

Przenoszę do odpowiedniego działu i życzę, aby gracze dopisali :)
 
Awatar użytkownika
chelcho
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 23, 2006 11:17 am

Re: Draft WORLDWAKE w CH Carrefour BEMOWO 11.02

pt lut 12, 2010 6:36 pm

Specu pisze:
Kto będzie sędzią turnieju ?

Sorry, że odpisuje dopiero teraz. Sędziował Martin Waelli. Zebrało się 13 luda
Następny booster draft 18 lutego o 16.30 w CH Wola Park. Draftujemy: 1x Zendikar i 2x Worldwake. Zapraszam!
Ostatnio zmieniony pt lut 12, 2010 6:37 pm przez chelcho, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Gooz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 95
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 2:33 pm

Re: Draft WORLDWAKE w CH Carrefour BEMOWO 11.02

pn lut 15, 2010 12:27 am

Byłem dziś na targówku, jasne jest tam stolik ale... no w sumie nie wiem do czego, kojarzy mi się z przedszkolem bo takiej wysokości stoliki tam występuje właśnie. Sprzedawca powiedział że chciałbym rozgrywać drafty ale nie ma gdzie.
Rozwaliła mnie rozmowa -
"czy przychodzą tutaj ludzie wymieniać, handlować singlami"
"no tak, ja się z nimi wymieniam"
"więc jest jakaś pula kart które można obejrzeć?"
"nie ma".

Nawet nie chcę wiedzieć jak on się wymienia...
Ostatnio zmieniony pn lut 15, 2010 12:31 am przez Gooz, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Re: Draft WORLDWAKE w CH Carrefour BEMOWO 11.02

pn lut 15, 2010 11:47 am

Wiesz co ci powiem? Czepiasz się. Pewnie tego nie pamietasz, ale jak się grało w Strefie, to podziemia pod centralnym oblegane były przez medżikowców. Mały sklepik w podziemiach nie mógł wyjść na przeciw calej rzeszy graczy, mimo tego graliśmy. To samo było z Morionem na Bemowie. Ważna jest inicjatywa, a Ty denerwujesz się że istnieje prawdopodobieństwo zmiejszenia graczy na Twoich draftach? Innego powodu czepiania się nie widzę, i uwierz mi - w moich oczach jest to dziecinne zachowanie. Jeśli komuś się chce - niech organizuje. Niech robi to jak umie, niech robi to na miarę swoich mozliwości, bo najważniejsze jest to że coś się dzieje.

Gra to przedewszystkim zabawa, a to czy się gra w jakiejś szkole podstawowej, w Paradox Cafe, czy też siedziało się na betonie pod dworcem centralnym przy jednym z trzech sklepów gdzie sprzedawali boosterki (i single) w Warszawie, radość z gry jest niezmienna.

Gooz pisze:
Nawet nie chcę wiedzieć jak on się wymienia...


Każdy się wymienia tak jak uważa za słuszne, i nikomu nic do tego.

EDIT:

Gooz pisze:
"więc jest jakaś pula kart które można obejrzeć?"
"nie ma".


Znam bardzo dużo ludzi wyznających zasadę: pokaż co masz na wymianę, a dane Ci będzie zobaczyć co ja mam. Jest to stara dewiza casualowców, już zapomniana w erze dealerów, którzy mają trochę kart niemal zawsze na sprzedaż.
Ostatnio zmieniony pn lut 15, 2010 11:55 am przez Specu, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Ryoga
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 598
Rejestracja: ndz maja 09, 2004 10:56 pm

Re: Draft WORLDWAKE w CH Carrefour BEMOWO 11.02

pn lut 15, 2010 12:27 pm

Gooz
Z tego co się orientuję to sprzedawcy na, szumnie to określimy stoiskach Wargamera nie mają pul kart na sprzedaż, jedynie własne pule kart prywatnych na wymianę.
 
Gooz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 95
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 2:33 pm

Draft WORLDWAKE w CH Carrefour BEMOWO 11.02

pn lut 15, 2010 10:55 pm

Specu pisze:
Wiesz co ci powiem? Czepiasz się. Pewnie tego nie pamietasz, ale jak się grało w Strefie, to podziemia pod centralnym oblegane były przez medżikowców.


Jasne że się czepiam, prościej powiedzieć że się czepiam niż racjonalnie odpowiedzieć mi czemu stoi tam stolik który ma 50 cm i krzesełka 25 centymetrowe Grałem w strefie, nie przeszkadzało mi to bo nie było innego miejsca w warszawie. Co to więc za argument?
Specu pisze:
Ważna jest inicjatywa, a Ty denerwujesz się że istnieje prawdopodobieństwo zmiejszenia graczy na Twoich draftach?

Ależ tak, to też idealne wyjście z tematu. To że nie ma tam warunków i o tym napisałem jest tylko i wyłącznie moim dziecinnym żalem o to że nie przychodzą do mnie ludzie grać. Płaczę po nocach bo na draftach w piątek mam tylko 16 osób, a na pre wpadło tylko 74 osoby. Specu, proszę cię, nie rozśmieszaj mnie.
Specu pisze:
Jeśli komuś się chce - niech organizuje. Niech robi to jak umie, niech robi to na miarę swoich mozliwości, bo najważniejsze jest to że coś się dzieje.


Ile jest miejsc w warszawie gdzie można pograć? 5? 10? Czemu więc NAGLE teraz atakuję JEDNO stoisko? Serio wierzysz w to że ja przeprowadzam zmasowany atak na biedne stoisko bo mi psuje turnieje? Możesz też od razu napisać że Elvis Presley z Jacksonem wpadają tam draftować.

Nie ma tam warunków do czegokolwiek, jasno to napisałem.
Specu pisze:
Znam bardzo dużo ludzi wyznających zasadę: pokaż co masz na wymianę, a dane Ci będzie zobaczyć co ja mam. Jest to stara dewiza casualowców, już zapomniana w erze dealerów, którzy mają trochę kart niemal zawsze na sprzedaż.


Dla mnie sprzeczne jest twierdzenie jakoby się wymieniamy, ale jednak kart nie mamy. Gram w grę sporo lat i nigdy nie miałem problemu że ktoś nie chcę mi pokazać kart bo takowych nie mam przy sobie. Czemu się pytam o wymiany? Bo potem cała masa osób cierpi z powodu jednego czy drugiego takiego typa. Wymianki które niszczą psychikę są powszechne, a leszczą ludzi na lewo i prawo. Pytam się więc jasno jakie wymianki uskuteczniane są przez sprzedawców i czy aby na pewno nie są to wymianki "stary, co ta karta robi... szukasz landa, tracisz życie? Dam ci za to tego typa 7/7!".


btw drogi chelcho - piszę się sprzedaż :) Polecam zmienić podpis.
Ostatnio zmieniony pn lut 15, 2010 10:58 pm przez Gooz, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2230
Rejestracja: pt maja 01, 2009 10:12 pm

Draft WORLDWAKE w CH Carrefour BEMOWO 11.02

pn lut 15, 2010 11:03 pm

Gooz pisze:
Możesz też od razu napisać że Elvis Presley z Jacksonem wpadają tam draftować.


To ja chyba wpadnę. Często bywają?
 
Gooz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 95
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 2:33 pm

Draft WORLDWAKE w CH Carrefour BEMOWO 11.02

pn lut 15, 2010 11:06 pm

Pewnie wpadają na drafty co są co weekend, z racji tego że w tygodniu ciężko pracują żeby klepać kasę - przecież każdy wie ile teraz zarabiają.

Tak jeszcze jedno napisze, w sumie chciałbym tam nawet zagrać drafta, tłum ludzi, każdy się patrzy czemu 2 metrowy typ siedzi na stołeczku który ma 25 centymetrów i bawi się kartami :)
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

Draft WORLDWAKE w CH Carrefour BEMOWO 11.02

pn lut 15, 2010 11:51 pm

Gooz pisze:
Jasne że się czepiam, prościej powiedzieć że się czepiam niż racjonalnie odpowiedzieć mi czemu stoi tam stolik który ma 50 cm i krzesełka 25 centymetrowe Grałem w strefie


Nie chodzi o sam fakt czepiania się, lecz ogólny ton wypowiedzi. Odnośnie stolików zaraz przejdę do meritum.

Gooz pisze:
To że nie ma tam warunków i o tym napisałem jest tylko i wyłącznie moim dziecinnym żalem o to że nie przychodzą do mnie ludzie grać. Płaczę po nocach bo na draftach w piątek mam tylko 16 osób, a na pre wpadło tylko 74 osoby.


Może z innej strony. Jako jeden z nielicznych sędziów, Tobie sie chce coś organizować. Sam czasami mówisz, że nie masz czasu, że kręcenie sceny to ogromny wysiłek pod każdym wzgledem, że czasem poprostu ci się nie chce. Rozumiem to, ale nie rozumiem jednego. Ja uznałbym to jako szansa na lepsze rozkręcenie sceny. To że robisz "tylko" Dwójkę, to jest naprawdę dużo, ale przy większej pomocy, można robić przecież regularne Extended. Założę się, że Cyryl, Pasek, a nawet Berłoś nie pogardziliby turniejami w Ext, a gwarantuję Ci, że i na Legacy znalazłoby się trochę chętnych (nie wspominając do Struz'ie czy po raz kolejny Berłosiu), wszak frekwencja ostatniego legacy nie była tragiczna, a i goscie z innych miast przyjechali. Co stoi na przeszkodzie, żeby Warszawa była stolicą nie tylko geograficznie? Tylko trochę inicjatywy oraz dobre chęci i scena się sama rozrusza, a temat jest przecież możliwy do obgadania :)

Gooz pisze:
Dla mnie sprzeczne jest twierdzenie jakoby się wymieniamy, ale jednak kart nie mamy. Gram w grę sporo lat i nigdy nie miałem problemu że ktoś nie chcę mi pokazać kart bo takowych nie mam przy sobie.


Sam wiesz, że każdy ma coś pod kopułą, ja wkładam Negatory do discard decku, inny mając karty na deal nie chce ich pokazać :) . Może ten typ miał doczynienia z Sępem i mu uraz został? Who knows.

Gooz pisze:
Tak jeszcze jedno napisze, w sumie chciałbym tam nawet zagrać drafta, tłum ludzi, każdy się patrzy czemu 2 metrowy typ siedzi na stołeczku który ma 25 centymetrów i bawi się kartami


A inaczej patrzyli ludzie na grajacych pod strefą? Pozatym do małych ludzi tez nie należę, więc byłoby nas dwóch :)
Ostatnio zmieniony pn lut 15, 2010 11:58 pm przez Specu, łącznie zmieniany 5 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
chelcho
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 23, 2006 11:17 am

Draft WORLDWAKE w CH Carrefour BEMOWO 11.02

śr lut 17, 2010 7:36 pm

Stolik na Targówku ma 150x75 cm i jego wysokość jest dość standardowa. Stołki są faktycznie małe (45 cm wysokości), ale takie były zalecenia Centrum Handlowego. Jeśli zorganizujemy na Targówku drafta to raczej nie przy stoisku.
W CH Carreffour Bemowo draft odbywał się przy normalnych stolikach i na normalnych siedziskach - takich jakie CH dało nam do dyspozycji.
Kart na wymianę sklepowych na razie nie mamy i trzeba liczyć na to co mają sprzedawcy.

Jutro (18.02) nasz pierwszy draft organizowany w Wola Park. Wszystkich serdecznie zapraszamy na 16.30
@Gooz - wpadnij; będzie sporo ludzi z kartami i okazji na wymianę, a jako dobry gracz pewnie wygrasz i zgarniesz najlepsze kart z redrafta
Ostatnio zmieniony śr lut 17, 2010 9:36 pm przez chelcho, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość