Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Silmith
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 24, 2010 3:16 pm

Mgliste Wyspy

śr lut 24, 2010 8:30 pm

Witam!

Od pewnego czasu tworzę własny świat fantasy, który nazwałem Mgliste Wyspy. Ponieważ jest on 'młody' (ma zaledwie kilka miesięcy), nie ma on jeszcze własnej mechaniki.

Mgliste Wyspy są archipelagiem siedmiu dużych wysp, który jest otoczony niezwykłą mgłą - pozostałością po niespokojnej przeszłości tej krainy. Mam na myśli czasy, kiedy to Wyspy miały inną postać, kiedy to żyły na nich cywilizacje uważane dziś za wymarłe. Czasy, kiedy były one w stanie zwrócić uwagę Opiekuna - potężniejszego bytu, który stworzył znany dziś (czy aby na pewno?) świat. Dziś Wyspy ponownie są czymś nieznanym. Są jeszcze raz odkrywane przez nowych mieszkańców, cały czas zaskakując ich swoimi tajemnicami...

Zapraszam do głębszego zapoznania się z tytułowym światem. Zapraszam na stronę Mglistych Wysp. Jak już wspomniałem, świat cały czas powstaje, więc strona cały czas będzie uaktualniana o nowe informacje.

Zachęcam do wyrażania swoich opini.
 
Awatar użytkownika
erman
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1005
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 4:28 pm

Re: Mgliste Wyspy

czw lut 25, 2010 3:54 pm

Zauważyłem że nikt się nie odzywa to ja się odezwse

Na początku od rzeczy mało ważnych.
Bardzo mi się spodobał wygląd strony. Przejrzyste, pasujące do klimatu. Bardzo dobry wybór co do bloga. Wordpress jest najlepszy.

A teraz ważniejsze.
Fajny wstęp. Jedyne do czego się mogę przyczepić to to że krasnoludy zazwyczaj nie ryczą :)
A teraz dalej jest fajnie.
Cała reszta też trzyma poziom. Widać że to nie jest taki szablonowy, d&d-kowski świat kopiowany milion razy. Ale.... piszesz raz o historii po chwili o rasach. Przydałoby się żebyś zajął się jedną kategorią i skończył, a potem następną.

Ogrom informacji nie przytłacza więc nie mam za bardzo o czym pisać ale licze że będzie więcej.

Good luck i byle do przodu :) Powodzenia
 
Awatar użytkownika
Silmith
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 24, 2010 3:16 pm

Mgliste Wyspy

czw lut 25, 2010 5:33 pm

erman pisze:
piszesz raz o historii po chwili o rasach. Przydałoby się żebyś zajął się jedną kategorią i skończył, a potem następną.


Rzeczywiście tak jest. Opisywałem wtedy to, na co miałem największą ochotę i najwięcej 'zebranych' informacji. Jednak zgadzam się z Tobą - muszę się trzymać jednej kategorii i opisać ją całą.

erman pisze:
Ogrom informacji nie przytłacza więc nie mam za bardzo o czym pisać ale licze że będzie więcej.


Tak jak pisałem, informacji będzie wciąż przybywać, tylko nie wiem, w jakim tempie. :)

Dzięki za opinię. :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości