Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
 
Awatar użytkownika
meduzzzz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 66
Rejestracja: sob wrz 24, 2005 9:25 am

Re: Polska edycja Savage Worlds

śr lut 17, 2010 10:02 pm

ah.. gdyby byla mozliwa przedsprzedaz przedsprzedazy:)
Artykul juz rozeslalem do znajomych, dwoch jest juz zarazonych na dobre:)

hm... ciekawy jestem jakie beda pierwsze setting'i...
O nemezis juz slyszalem i swietnie sie zapowiada... z okladki jazdy probnej moznaby wywnioskowac ze Krzyzacy... Wszedobylska Nelly podpowiada ze bedzie klimat pulp... Dziwne Pola - to byloby zbyt piekne by bylo prawdziwe:)

...a ja mam chrapke na deadlands w polsce, XIX wiek polska pod zaborami, powstanie styczniowe, odkrycie upiorytu i pobódka demonów :evil:
 
Awatar użytkownika
wild beast
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 785
Rejestracja: czw wrz 25, 2003 3:58 pm

Polska edycja Savage Worlds

czw lut 18, 2010 7:50 am

meduzzzz pisze:
z okladki jazdy probnej moznaby wywnioskowac ze Krzyzacy...


A ja sie zastanawiam czy to przypadkiem nie "Arkona 200 lat później" nie jest... :wink:

meduzzzz pisze:
Dziwne Pola - to byloby zbyt piekne by bylo prawdziwe:)


W jeździe próbnej jest jeden rysunek niczym wyciagniety z Pana Wołdoyjowksiego, więc kto wie, kto wie... :wink:

Ja przepraszam że mówię o tym przed premierą podstawki, jednak mi sumienie żyć nie daje - jeśli byłaby możliwości, wspaniałe byłaby elektroniczna wersja karty EDYTOWALNA. Często zlecam zrobienie kart swoim graczom samym w domu, albo chce u siebie na kompie trzymać ich kopie - elektroniczna wersja jest wtedy nie zastąpiona. No i zawsze, jak zgubi się wersja papierowa, mamy kopie elektroniczna do wydruku. Troche to wiecej robory, wiem o tym, ale za pare godzin ekstrta pracy ( sam kilka przerabiałem zwykłych ), wasi fani będą was całować po rekach ( ja będe napewno :razz: ). :wink:
Ostatnio zmieniony czw lut 18, 2010 7:58 am przez wild beast, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Farindel
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 56
Rejestracja: pn gru 19, 2005 5:58 pm

Polska edycja Savage Worlds

czw lut 18, 2010 8:31 am

Co do settingu przedstawionego sekretnie w podstawce to myśle ze chodzi o Dwa Miecze, wymienione w wstawce fabularnej o strzelaniu. Myśle że bedzie to poprostu setting w czasach Grunwaldu plus fantasy. (Szkoda ze nie było jakiegoś konkursu na odgadnięcie tego ;) )
Co do Evernight to jestem nawet pozytywnie zainteresowany po przeczytaniu Histori Savage Worlds - to możę być ciekawa i orginalna kampania.
 
Awatar użytkownika
meduzzzz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 66
Rejestracja: sob wrz 24, 2005 9:25 am

Polska edycja Savage Worlds

czw lut 18, 2010 6:32 pm

wild beast pisze:
z okladki jazdy probnej moznaby wywnioskowac ze Krzyzacy...




A ja sie zastanawiam czy to przypadkiem nie "Arkona 200 lat później" nie jest... :wink:

Dokladnie:) bedzie wtedy mozna szybko i latwo przerobic to na Arkone.

a co do setingow to ja bardziej trzymalbym sie maskotek

Staś Szyderca - W miare uniwersalny, ale to przeciez Jagielonski kuzyn Smilin Jack'a wiec krzyzacy pasuja jak ulal...:)
Licho - Krzyzacy?:) (arkona:)niby polskie sredniowiecze, ale w sumie tez uniwersalny i pasuje do kazdego polskiego klimatu nawet do XIXw.)
Brand - Nemezis
Boreyko - Dziwne Pola
Nelly - Pulp
Ostatnio zmieniony czw lut 18, 2010 6:35 pm przez meduzzzz, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
wild beast
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 785
Rejestracja: czw wrz 25, 2003 3:58 pm

Polska edycja Savage Worlds

czw lut 18, 2010 7:42 pm

meduzzzz pisze:
Staś Szyderca - W miare uniwersalny, ale to przeciez Jagielonski kuzyn Smilin Jack'a wiec krzyzacy pasuja jak ulal...
Licho - Krzyzacy?:) (arkona:)niby polskie sredniowiecze, ale w sumie tez uniwersalny i pasuje do kazdego polskiego klimatu nawet do XIXw.)
Brand - Nemezis
Boreyko - Dziwne Pola
Nelly - Pulp


O, ten pan dobrze mówi!!! Wygrywa pan statuetke i wreczamy nagrody za wspaniały pomysł. <nastrojowa muzyka z gali oskarowej>

Niech Staś będzie w ogólnych podręcznikach, ale wszystki inne maskotki niech będą w pasujących settach. Nawet w artykule o historii był napisane ze ludziom Smiling Jack się przejadł ogladać wszedzie a tak każda z "linii" będzie miec swoje, a nadal będzie można oznaczać Figur itp. I wilk syty i owca cała. :wink:
 
Ramel

Polska edycja Savage Worlds

czw lut 18, 2010 9:02 pm

Ha, odpowiem zbiorczo. Dwa Miecze nie maja byc Arkona tylko pozniej. To tak w skrocie, bo i tak pracujemy nad tym jeszcze. Mamy pare (dziesiat) pomyslow, ale na razie walczymy z SWEPL i Nemezis. Farindel, brawo, doskonale zgadles. Ale jakbym robil konkurs, to bym bardziej to schowal :) meduzzzz, wild beast - taki jest plan z maskotkami. Aczkolwiek Dwa Miecze beda mialy inna maskotke, juz niedlugo bedzie o tym wiecej :)
 
Awatar użytkownika
Bleddyn
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 885
Rejestracja: wt maja 25, 2004 1:25 pm

Re: Polska edycja Savage Worlds

czw lut 18, 2010 9:08 pm

Każdy świat ma własny oznacznik Figur, np. w Weird War II jest główka szkopa, w Kane'ie jest głowa Kane'a. Więc może w Dwóch Mieczach będzie główka krzyżaka.;)
 
Awatar użytkownika
wild beast
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 785
Rejestracja: czw wrz 25, 2003 3:58 pm

Polska edycja Savage Worlds

czw lut 18, 2010 9:44 pm

wild beast pisze:
jeśli byłaby możliwości, wspaniałe byłaby elektroniczna wersja karty EDYTOWALNA


A co z tą moją propozycją?

Ramel pisze:
Aczkolwiek Dwa Miecze beda mialy inna maskotke, juz niedlugo bedzie o tym wiecej


A Licho to gdzie mogło by trafić? Az żal mi było tak dobrej grafik po prostu zostawić... :(
Ostatnio zmieniony czw lut 18, 2010 9:48 pm przez wild beast, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Ramel

Re: Polska edycja Savage Worlds

czw lut 18, 2010 10:32 pm

wild beast pisze:
wild beast pisze:
jeśli byłaby możliwości, wspaniałe byłaby elektroniczna wersja karty EDYTOWALNA


A co z tą moją propozycją?


Jak na razie, chce skupic sie na SWEPL. Jak to juz trafi do druku, to pomyslimy i nad tym. Ale to dobra propozycja i sam bym chetnie taka karte mial. Wiec przypomnij mi o tym, Bestio, za juz niedlugi czas, ok?
 
Awatar użytkownika
wild beast
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 785
Rejestracja: czw wrz 25, 2003 3:58 pm

Polska edycja Savage Worlds

czw lut 18, 2010 10:53 pm

Ramel pisze:
Wiec przypomnij mi o tym, Bestio, za juz niedlugi czas, ok?


Masz to jak w banku. :wink:
 
Awatar użytkownika
Baltram
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: czw lut 04, 2010 8:23 pm

Polska edycja Savage Worlds

śr lut 24, 2010 2:22 pm

Karta edytowalna i w wersji fantasy też :D Oczywiście przyłączam się do prośby.

ŚRODA :D
Aż mnie rozpiera na kolejnego newsa, chyba ważnego :P

No i póki co, niektóre rzeczy, o których mówicie to dla mnie czarna magia. (Choć u RPGowca "czarna magia" nie oddaje chyba tego samego XD)

Każdy świat ma własny oznacznik Figur

Podoba mi się to.
 
Craven

Polska edycja Savage Worlds

śr lut 24, 2010 3:16 pm

Oj tak wypełnialne karty online to fajna sprawa.

Co to jest oznacznik figur?
 
Awatar użytkownika
wild beast
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 785
Rejestracja: czw wrz 25, 2003 3:58 pm

Polska edycja Savage Worlds

śr lut 24, 2010 4:37 pm

Craven pisze:
Co to jest oznacznik figur?


W podręcznikach do SW mamy Smiling Jack'a jako oznaczenie ważnych postaci i BG ( to właśnie figur ). :wink:

Ramel'u, newsa... :protest:
 
Awatar użytkownika
Majkosz
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 234
Rejestracja: sob maja 24, 2003 7:57 pm

Re: Polska edycja Savage Worlds

śr lut 24, 2010 5:12 pm

Ramel ma dzisiaj strasznie dużo załatwiania różnych spraw biurowo-produkcyjnych. Aktualizacja będzie, jak się z nimi upora (zresztą, pisał o tym w drugim wątku). Cierpliwości, moi mili.

pozdrowienia!
 
Ramel

Polska edycja Savage Worlds

śr lut 24, 2010 5:59 pm

Jak już Tomek powiedzial, mialem dzis straszny dzien - ale news juz jest :) Milego czytania :)
 
Craven

Polska edycja Savage Worlds

śr lut 24, 2010 6:10 pm

A ja powiem tylko, że taki domagania się aktualizacji sugerują, że ludziska mocno czekają na polskie SW :)
 
Ramel

Polska edycja Savage Worlds

śr lut 24, 2010 6:27 pm

Craven, na to licze :) A na marginesie - mala zmiana na stronie.
 
Craven

Polska edycja Savage Worlds

śr lut 24, 2010 6:34 pm

Ładnie. Szczególnie Nazi-wilkołak.
PS - dzięki Majkosz za szwabskiego wilkołaka ostatnim razem.
 
Awatar użytkownika
wild beast
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 785
Rejestracja: czw wrz 25, 2003 3:58 pm

Polska edycja Savage Worlds

czw lut 25, 2010 10:30 pm

Ja wiem że to teraz typowy pomysł w najróżniejszych branżach, ale może stworzyć konto wydawnictwa ( bądź samego Savage Worlds PL ) na Facebook'u? Z chęcią bym rozreklamował system mym bliższym i dalszym znajomym MG... :wink:
 
Ramel

Polska edycja Savage Worlds

czw lut 25, 2010 11:34 pm

Wild Beast - juz niedlugo i tam bedziemy :)
 
Sawosz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 9:19 pm

Re: Polska edycja Savage Worlds

czw lut 25, 2010 11:49 pm

no to jeszcze twitter zostaje ;)
 
Awatar użytkownika
meduzzzz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 66
Rejestracja: sob wrz 24, 2005 9:25 am

Re: Polska edycja Savage Worlds

pt lut 26, 2010 12:33 am

Sawosz pisze:
no to jeszcze twitter zostaje ;)

hah:) spoko:) twitter twiterem...
...ale spolecznosc na facebooku to w sumie fajna sprawa. Bedzie sens grania w The Rippers. Nie polecam bez znajomych - nudno
:kiss: = :papieros:
Ostatnio zmieniony pt lut 26, 2010 12:34 am przez meduzzzz, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
wild beast
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 785
Rejestracja: czw wrz 25, 2003 3:58 pm

Polska edycja Savage Worlds

pt lut 26, 2010 6:51 pm

meduzzzz pisze:
Bedzie sens grania w The Rippers


A propos... Czy istnieje realna możliwość wydania tego settingu PL? Bo zastawiam się ewentualnie nad zakupem wersji angielskiej i wolałbym wiedzieć z góry...
 
Ramel

Polska edycja Savage Worlds

ndz lut 28, 2010 8:23 pm

wild beast, jakby co, to licencje mamy. Ale z zakupem angielskiego bym jednak poczekal :)
 
Baldwin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: wt wrz 15, 2009 12:52 pm

Re: Polska edycja Savage Worlds

pn mar 01, 2010 9:38 pm

Jeżeli jesteśmy już przy temacie settingów Savage Worlds to kiedy, i czy w ogóle, możemy liczyć na oficjalne informacje w tej sprawie od wydawnictwa? Nie chcę pytać czy wydacie ten setting czy może ten a najbardziej to chciałbym żebyście wydali tamten :razz: . Chciałbym tylko wiedzieć , pewnie nie tylko ja :wink: , jak to będzie wyglądać od strony wydawnictwa? Czy na przykład podacie listę settingów, nad którą teraz pracujecie, z przybliżonym terminem ich wydania? Czy może każdy kolejny będzie wielką niespodzianką i jego wydanie będzie ogłoszone na krótko przed? Przyznam, że najbardziej pasowała by mi wersja pierwsza i rozwiała wątpliwości pt. "kupić wersję angielską czy czekać na polską?".

Pozdrawiam

Aha no i dawać przedsprzedaż edycji kolekcjonerskiej!!! :judge: :razz:
 
Ramel

Polska edycja Savage Worlds

pn mar 01, 2010 10:18 pm

Baldwin, bedziemy starali sie informowac odpowiednio wczesnie, czyli mniej wiecej wariant pierwszy. Na przyklad, teraz mamy podane ze pracujemy nad Nemezis.
 
Awatar użytkownika
wild beast
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 785
Rejestracja: czw wrz 25, 2003 3:58 pm

Polska edycja Savage Worlds

śr mar 03, 2010 10:15 am

<Słodkim głosem psychopaty ze slashera> Dziś środa, Ramelu... </Słodkim głosem psychopaty ze slashera>
Ostatnio zmieniony śr mar 03, 2010 10:17 am przez wild beast, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Ramel

Polska edycja Savage Worlds

śr mar 03, 2010 10:18 am

Bedzie, bedzie - ale ja teraz jade do drukarni i do paru innych miejsc, wiec news moze byc pozniej. Jak pozniej - trudno mi powiedziec.
 
Awatar użytkownika
Hastour
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 44
Rejestracja: czw wrz 04, 2003 3:24 pm

Re: Polska edycja Savage Worlds

śr mar 03, 2010 10:51 am

Oooo, ta drukarnia brzmi bardzo dobrze. Jedź Ramelu do drukarni, jedź nie zwlekając! :)
 
Awatar użytkownika
raskoks
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 195
Rejestracja: czw paź 15, 2009 8:02 pm

Re: Polska edycja Savage Worlds

śr mar 03, 2010 11:41 am

Jedź Jedź - bo mi już zaostrzyliście apetyt na te SW - akurat system dla takiego starego ramola bez czasu jak jak :P
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości