Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
 
Awatar użytkownika
wild beast
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 785
Rejestracja: czw wrz 25, 2003 3:58 pm

Polska edycja Savage Worlds

śr mar 03, 2010 7:55 pm

Powiem szczerze - już zacząłem się niepokoić że info nie będzie... Ale jest!!! Nareszcie. Nie pozostaje nic innego jak napisać na podanego maila, zarezerwować sobie podrecznik, przy okazji pomóc ze sklepem. :wink:
 
Ramel

Polska edycja Savage Worlds

śr mar 03, 2010 8:03 pm

Strona zaktualizowana :) http://wydawnictwogramel.pl/2010/03/pro ... a-piszczy/

Uprzedze pytanie - to, ze Kuznia jest dystrybutorem oznacza, ze nasze produkty beda w sklepach, ktore maja ich produkty, czyli rebel, bard i inne.

Edit
O, Bestio - szybki jestes :)
Ostatnio zmieniony śr mar 03, 2010 8:04 pm przez Ramel, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Hastour
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 44
Rejestracja: czw wrz 04, 2003 3:24 pm

Re: Polska edycja Savage Worlds

śr mar 03, 2010 8:09 pm

A ja jestem jeszcze szybszy, bo już zdążyłem zamówić :razz:
 
Ramel

Re: Polska edycja Savage Worlds

śr mar 03, 2010 8:11 pm

Hastour pisze:
A ja jestem jeszcze szybszy, bo już zdążyłem zamówić :razz:


Zauwazylem :) Hastour, zakladam, ze tez chcesz potestowac sklep?

A na marginesie - na stronie uaktualnilem posta.
 
Craven

Polska edycja Savage Worlds

śr mar 03, 2010 8:12 pm

Kto by nie chciał :P
 
Awatar użytkownika
Hastour
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 44
Rejestracja: czw wrz 04, 2003 3:24 pm

Re: Polska edycja Savage Worlds

śr mar 03, 2010 8:16 pm

No, w zasadzie to chcielibyśmy potestować głównie artykuły ze sklepu, ale jak się nie ma co się lubi, to i sklep chętnie :)
 
Baldwin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: wt wrz 15, 2009 12:52 pm

Re: Polska edycja Savage Worlds

śr mar 03, 2010 8:24 pm

Mail poszedł. Jeżeli w ten sposób, w jakimś stopniu, przyczynimy się do szybszego uruchomienia przedsprzedaży ,to ja jestem jak najbardziej na TAK :wink:
 
Cyrus

Re: Polska edycja Savage Worlds

śr mar 03, 2010 8:34 pm

Czy jeżeli nie zaklepie sobie edycji kolekcjonerskiej mailowo, to później mogę już nie mieć możliwości zakupu (skoro ilość egzemplarzy jest ograniczona)?
 
Ramel

Polska edycja Savage Worlds

śr mar 03, 2010 8:44 pm

Cyrus, nie rozumiem? Jezeli nie kupisz edycji limitowanej w sklepie naszym, to nie dostaniesz jej nigdzie indziej. Ona jest tylko u nas.
 
Baldwin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: wt wrz 15, 2009 12:52 pm

Polska edycja Savage Worlds

śr mar 03, 2010 8:47 pm

Cyrus, chyba po prostu źle zrozumiałeś newsa. Akcja z mailami nie dotyczy rezerwacji edycji kolekcjonerskiej ale zgłoszenia się do testowania sklepu wydawnictwa.
 
Awatar użytkownika
meduzzzz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 66
Rejestracja: sob wrz 24, 2005 9:25 am

Polska edycja Savage Worlds

śr mar 03, 2010 8:56 pm

zimno, cieplo, gorąco, ukrop! hihihi :lol:

nie moge sie doczekac, chetnie potestuje sklepik, dla wprawy bo cos czuje ze troszke w nim rzeczy kupie :kiss:

Akcja z mailami nie dotyczy rezerwacji edycji kolekcjonerskiej

a ja maila absolutnie traktuje jako rezerwacje :razz: :wink:

edit.
okladka: wlasnie zauwazylem ze na miesjce fajnej laski w nowoczesnym pancerzu i czapce polskiego zolnierza wcisnal sie jakis lysy koles :huh:
Ostatnio zmieniony śr mar 03, 2010 9:14 pm przez meduzzzz, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Ramel

Polska edycja Savage Worlds

śr mar 03, 2010 8:57 pm

Cyrus - tak, jak Baldwin powiedzial. Akcja z mailem nie ma nic do tego.

Meduzzz - laska swoje miejsce bedzie miala :) I to wazne miejsce. Ale ze wiekszosc ludzi jej nie chciala, to wyleciala. I bedzie sie mscic ;) Wiecej juz w Nemezis :)
Ostatnio zmieniony śr mar 03, 2010 9:18 pm przez Ramel, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Cyrus

Polska edycja Savage Worlds

śr mar 03, 2010 9:23 pm

Kajam się. Faktycznie źle zrozumiałem newsa. Myślałem, że poza testowaniem dotyczy także rezerwacji edycji limitowanej.
 
Vatran
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: ndz gru 13, 2009 10:04 pm

Polska edycja Savage Worlds

śr mar 03, 2010 10:17 pm

Dla Savage Worlds PL mogę zrobić bardzo wiele, zgłosiłem się do testowania sklepu i wszelkiej pomocy :D . Liczę na spektakularny sukces!
 
Awatar użytkownika
raskoks
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 195
Rejestracja: czw paź 15, 2009 8:02 pm

Re: Polska edycja Savage Worlds

czw mar 04, 2010 12:25 am

SWEPL nadzieją RPG w Polsce :P
Ramel w takim razie kiedy sie można spodziewać że ruszy przedsprzedaż ?
 
Awatar użytkownika
wild beast
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 785
Rejestracja: czw wrz 25, 2003 3:58 pm

Polska edycja Savage Worlds

czw mar 04, 2010 8:39 am

Ramelu, skoro wysłałem maila z chęcią pomocy w sklepie, kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi? :wink:

EDIT: Doczytałem że dziś do 18 zbierasz maila. Okej, to czekać tylko do wieczora. :wink:
Ostatnio zmieniony czw mar 04, 2010 8:40 am przez wild beast, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Ramel

Polska edycja Savage Worlds

czw mar 04, 2010 9:05 am

Beast - przepraszam, ze jeszcze musisz czekac, ale po prostu dzis zaraz jade dalej zalatwiac sprawy wydawnictwa, jak wroce to spokojnie napisze wszystko, co chce.

Raskoks - jak tylko bedzie w druku podrecznik.
 
Awatar użytkownika
Erpegis
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1095
Rejestracja: sob cze 28, 2003 9:18 am

Re: Polska edycja Savage Worlds

wt mar 09, 2010 9:31 am

Jakby ktoś z Podkarpacia czy innych, równie pięknych regionów naszego kraju, chciał posłuchać trochę o Savage Worlds, to zapraszam na moją prelkę na R-konie i oczywiście na cały konwent w ten weekend.
Jak mi się uda, to i poprowadzę coś, ale generalnie będę się produkował, pokazywał, i obiecywał różne dziwne rzeczy. Zapraszam jeszcze raz!
 
Awatar użytkownika
wild beast
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 785
Rejestracja: czw wrz 25, 2003 3:58 pm

Polska edycja Savage Worlds

wt mar 09, 2010 10:21 am

A ja zamierzam na koniec swojej dyskusji ( w programie i na konwencie jako Litwin stoje ) pochwalić Gramel'a jako wydawce za podejście do klienta. :wink:
Ostatnio zmieniony wt mar 09, 2010 10:21 am przez wild beast, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Ramel

Polska edycja Savage Worlds

wt mar 09, 2010 8:41 pm

Wild Beast - dziekuje.
 
Awatar użytkownika
wild beast
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 785
Rejestracja: czw wrz 25, 2003 3:58 pm

Polska edycja Savage Worlds

śr mar 10, 2010 1:43 pm

No to jak, rozumiem ze wysyłka rozpocznie się w przyszłą środę, tak? :wink: Przedpremierowy zakup miała być kiedy wszystko będzie w drukarni na magazynach już, a kolejna aktualizacja jako wysyłka podręczników to wspaniała wiadomość by była. :)

BTW: Karty wyglądają naprawdę wspaniale. Ciesze się że je mam. Teraz tylko będę miał problem co na sesje Dzikiego ( a może Brawurowego ) Wolsunga korzystać - kart dołączonych do systemu, czy tych do SWEPL'a. Naprawdę wielki dylemat. :mrgreen:
 
Craven

Polska edycja Savage Worlds

śr mar 10, 2010 1:46 pm

przeginasz wild :P Przedsprzedaż miała być jak ruszy drukarnia a nie jak skończy :P
 
Ramel

Polska edycja Savage Worlds

śr mar 10, 2010 1:55 pm

Jak skonczymy machine czasu, to tak, planuje na przyszla srode :)

A na serio - nie, raczej nie uda sie.
 
Halfling

Re: Polska edycja Savage Worlds

śr mar 10, 2010 2:37 pm

Czy można się spodziewać przedsprzedaży także w Rebelu (interesuje mnie edycja kolekcjonerska)?
 
Awatar użytkownika
wild beast
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 785
Rejestracja: czw wrz 25, 2003 3:58 pm

Polska edycja Savage Worlds

śr mar 10, 2010 2:42 pm

Craven pisze:
przeginasz wild


Dopiero zacznę. :razz: Jako stary prowadzący nMaga, używam Czasu 4 i mojeje Sympatii do Ramela ( no co, facet jest naprawde sympatyczny :mrgreen: Poza tym już parę maili z nim wymieniłem. :) ) by przyśpieszyc czas w drukarni i wszysko było gotowe na następny tydzień... Niestety Paradoks mnie zjada, i Ramel pisze że nie da rady na przyszłą środę, a ja zataczam się w otchłań beznadziejnego czekania z Depresją jako zaburzeniem. :cry:

W takim razie moje pytanie - kiedy, realnie, możemy spodziewać się wysyłki? :wink:
 
Baldwin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: wt wrz 15, 2009 12:52 pm

Polska edycja Savage Worlds

śr mar 10, 2010 2:54 pm

W opisie produktu podany jest początek kwietnia. Musimy uzbroić się w cierpliwość. Najważniejsze,że kolekcjonerska zaklepana, pieniądze w drodze. Pozostaje tylko czekać :wink:
 
Awatar użytkownika
Chavez
Dreamer
Dreamer
Posty: 3529
Rejestracja: ndz lis 13, 2005 3:42 pm

Polska edycja Savage Worlds

śr mar 10, 2010 6:06 pm

Halfling pisze:
Czy można się spodziewać przedsprzedaży także w Rebelu (interesuje mnie edycja kolekcjonerska)?

Z tego co mi wiadomo, to kolekcjonerska tylko w sklepie Gramela.
 
Ramel

Polska edycja Savage Worlds

śr mar 10, 2010 6:09 pm

Chavez ma racje, a ja przepraszam, przegapilem pytanie.
 
Ramel

Polska edycja Savage Worlds

pt mar 12, 2010 9:36 am

Serdecznie zapraszamy na R-kon, który odbędzie się w najbliższy weekend w Gimnazjum nr 1 przy ul. K. Pułaskiego 11 w Rzeszowie. Jakub “Erpegis” Osiejewski zaprezentuje na tym konwencie polską edycję Savage Worlds. Będzie można zobaczyć, jak wygląda podręcznik (co prawda, w wersji edytorskiej) oraz posłuchać, co mamy dla Was przygotowane.
 
Awatar użytkownika
Erpegis
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1095
Rejestracja: sob cze 28, 2003 9:18 am

Polska edycja Savage Worlds

ndz mar 14, 2010 6:02 pm

No, było raczej kameralnie, ale trochę osób się zjawiło :-) Szczegóły później, jak się wyśpię.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości