Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Morel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4566
Rejestracja: śr mar 03, 2010 10:59 am

Wyścigi, wyścigi - które wybrać?

śr mar 31, 2010 2:11 pm

Z racji tego iż jestem bardziej tzw "niedzielnym graczem" chciałem się zwrócić do Was o poradę.
Moja kobieta chciałaby pograć ze mną na PS3 w jakieś wyścigi. Z racji tego, że z czasów PCtowych dobrze wspominaliśmy Colina, to nasze zdziwienie było niesamowite kiedy okazało się, że tenże tytuł nie posiada opcji gry w dwie osoby na jednej konsoli.

Z racji tego, że ja z kolei w gry ścigane nie grywam zbyt często to chciałem zapytać Was, czy jesteście w stanie polecić mi jakąś dobrą w miarę ścigankę na PS3, gdzie istnieje możliwość gry w dwie osoby na jednej konsoli na raz.
 
Awatar użytkownika
Adahl
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 594
Rejestracja: sob cze 17, 2006 3:33 pm

Re: Wyścigi, wyścigi - które wybrać?

śr mar 31, 2010 6:28 pm

Ja fanatykiem wyścigów nie jestem ale WipEout HD sprawdza się na kilka osób rewelacyjnie. Owszem to może nie normalny wyścig, ale gra jest niesamowicie miodna i wciąga. Tak więc polecam.
 
Awatar użytkownika
ExiledDiclonius
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 46
Rejestracja: śr lis 04, 2009 4:55 pm

Wyścigi, wyścigi - które wybrać?

śr mar 31, 2010 10:22 pm

Niestety nie wiadomo czemu na PS3 jakoś mało jest wyścigów w które można porgrać sobie na s[lit screenie. Tak jak napisał Adahl spróbój Wipeouta. Podobno jest to bardzo dobra gra,a do tego można ją dostać praktycznie za grosze. Ja osobiście najbardziej bym polecał Midnight Club Los Angeles, aczkolwiek nie można grać w 2 osoby.
 
Awatar użytkownika
Dr_Greenthumb
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:26 pm

Wyścigi, wyścigi - które wybrać?

czw kwie 01, 2010 2:06 am

Wipeout, choć świetny, to jednak nie wydaje mi się zbytnio user friendly, co jest imho dość istotne w przypadku (jak to ujął autor wątku) "niedzielnych graczy" :razz: No i ten futurystyczny klimat, ni w ząb może nie podejść, jeśli się wcześniej grało w Colina.

EDIT: osobiście sugerowałbym Motorstorm Pacific Rift. Cena jest już całkiem przyjemna, jest split screen, fajne trasy, ładne widoczki, zróżnicowane pojazdy i hektolitry miodu :) No i z piąchy można przywalić :razz:
Ostatnio zmieniony czw kwie 01, 2010 2:10 am przez Dr_Greenthumb, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Morel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4566
Rejestracja: śr mar 03, 2010 10:59 am

Wyścigi, wyścigi - które wybrać?

pt kwie 02, 2010 12:30 am

Wielkie dzięki za pomoc !

Sprawdze sobie dokładnie sugerowane przez Was tytuły i na pewno coś się ciekawego znajdzie.
Jakby komuś coś jeszcze wpadło do głowy to niech się nie krępuje ;)
 
Awatar użytkownika
Kiender
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 182
Rejestracja: wt paź 12, 2004 4:15 pm

Re: Wyścigi, wyścigi - które wybrać?

pt kwie 02, 2010 10:54 am

Dla niedzielnych graczy polecam Burnout Paradise i Dirt 2. Z kolei przy Midnight Club 3 Będziesz gryzł pada z nerwów ( była nawet specjalna łatka obiżająca poziom trudności, ale mało to dało..), trochę mniej hardkorowy jest Motorstorm który pod koniec bywa absurdalnie głupio trudny
 
Awatar użytkownika
twilitekid
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 61
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 11:30 am

Wyścigi, wyścigi - które wybrać?

pt kwie 02, 2010 5:05 pm

W Burnout Paradise chyba też nie pograją na split screenie. A o to się rozchodzi.
 
Awatar użytkownika
Gonz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 496
Rejestracja: pn sty 18, 2010 3:34 pm

Wyścigi, wyścigi - które wybrać?

wt kwie 06, 2010 1:15 pm

osobiście Wipeouta jednak odradzam. Gra jest rewelacyjna, ale sam jestem nie niedzielnym, a częstym graczem, a przy niej jednak wymiękam, o ile nie robię sobie cyklicznego treningu, co by skill nie zanikł.

Ja bym Burnout Revenge polecił, bo to czysta rewelacja zjadająca Paradise, ale niestety ten tytuł akurat PS3 ominął...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości