Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Krackus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 198
Rejestracja: ndz lut 17, 2008 2:52 pm

Zestaw map

śr lut 24, 2010 1:39 am

Witam
postanowiłem opisać i wrzucić kilka mapek mojego autorstwa, być może komuś się przydadzą.
Podaję miniaturkę mapki oraz link do galerii jeśli w danej części jest kilka obrazków. Jeśli komuś nie pasuje imageshack to jestem otwarty na inne propozycje. Czekam na wszelkie uwagi i komentarze, aczkolwiek zaznaczam, że mapki jak dotąd były tylko pomocą dla mnie i niektóre z nich nie są zbyt dobrze obrobione (postaram się też jutro trochę ładniej poukładać żeby nie zajmowały tyle miejsca :).
Mapki stworzone za pomocą programu AutoRealm.
Obrazek.........................Obrazek.........................Obrazek
Część 1 – Akademia magiczna................. Część 2 – Dolina Lodowego Wichru.................Część 3 – Thunderkeep
.........................
.........................




Obrazek......................................Obrazek.....................Obrazek
Część 4 – jaskinia w Podmroku ...............Część 5 – jaskinie gargulców ...............Część 6 – prosta łamigłówka
................
..................



Obrazek......................... Obrazek..............Obrazek
Część 7 – Obóz olbrzymów........................Częśc 8 – obóz orków ..............Część 9 – tajemnicze podziemia - schemat
..............
8. Obóz orków - niewiele do dodania, w założeniu misją BG miało być odbicie niewolników
................



Obrazek.............................Obrazek
Część 10 – schemat wieży kilku magów...............Część 11 – mapa Wysp Pirackich
.......................
Ostatnio zmieniony śr lut 24, 2010 12:40 pm przez Krackus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Ancient Lord
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 2:27 pm

Zestaw map

ndz kwie 11, 2010 3:53 pm

Część 1, 4, 5, 8, 9 i 10 podobają mi się.
Lubię takie naszkicowane plany bez szczegółów. Świetnie wtedy pracuje wyobraźnia graczy, a i MG może obdarzyć drużynę co bogatszymi opisami ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości