Zrodzony z fantastyki

 
Glorenthal
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 7:16 pm

D&D 4E core rulebooks sewn/glued

ndz maja 02, 2010 7:31 pm

Witam,
Kupiłem jakiś czas temu Player's Handbook do czwartej edycji dedeków w wersji angielskiej, jednak co mnie trochę rozczarowało - podręcznik jest klejony, a nie szyty. Jeśli chodzi o ogół książek to czy książka jest szyta czy klejona nie gra dla mnie większej roli, aczkolwiek w przypadku RPG, gdzie podręczniki są często używane, wydanie klejone jest znacznie mniej praktyczne. Pomijając fakt, że żywotność takiej książki jest mniejsza, nie da się jej otworzyć wygodnie książki na stole pod kątem 180 stopni, co przynajmniej dla mnie jest sporym mankamentem. Tyle tytułem wstępu.

Chciałbym zatem zapytać, gdzie mogę dostać resztę podręczników do D&D 4e po angielsku, ale w wersji zszywanej lub jak odróżnić w sklepie internetowym książkę szytą od klejonej (chyba jedyna opcja, to zapytać obsługę :P)? Słyszałem, że te drukowane w stanach są klejone, reszta jest szyta, ale to niepotwierdzone informacje.

Poza tym witam na forum :)
 
damba
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: wt lut 16, 2010 9:29 pm

Re: D&D 4E core rulebooks sewn/glued

pn maja 03, 2010 10:21 pm

Glorenthal pisze:
Chciałbym zatem zapytać, gdzie mogę dostać resztę podręczników do D&D 4e po angielsku, ale w wersji zszywanej lub jak odróżnić w sklepie internetowym książkę szytą od klejonej (chyba jedyna opcja, to zapytać obsługę :P)? Słyszałem, że te drukowane w stanach są klejone, reszta jest szyta, ale to niepotwierdzone informacje.

Poza tym witam na forum :)


Wszystkie są wykonane tak samo. Niektórym po prostu wydaje się, że jak są w twardych oprawach, muszą być szyte :wink: .
 
Glorenthal
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 7:16 pm

Re: D&D 4E core rulebooks sewn/glued

pn maja 03, 2010 10:27 pm

Szkoda. Optymizmem napełnia mnie natomiast pogłoska, że polska edycja jest szyta. Przyjdzie zatem wybierać - oryginalny język albo solidne wydanie :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości