Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy - komentarze

wt maja 04, 2010 11:31 pm

O sesji rozmawiamy od teraz w tym wątku. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę zgłaszać tutaj.
Ostatnio zmieniony śr maja 12, 2010 5:59 am przez Kastor Krieg, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

Re: [Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

wt maja 04, 2010 11:32 pm

Zdarzenia te miały miejsce 3 lata temu. Osią wydarzeń jest bliski przyjaciel Dziennikarza. Człowiek ów jest w podobnym doń wieku, ale radykalnie odmiennych przekonań. Jest komunistą i to tym z żarliwie wierzących w ideologię. Nie jest cynicznie wykorzystującym okoliczności członkiem partii, on partię szczerze kocha i widzi komunizm jako coś najlepszego, co Polsce mogło się zdarzyć.

Przyjaciel miał "wizje" drastycznych w swojej wymowie i konsekwencjach sabotaży. Wizje te nie były jednak "głosami w głowie", tylko były bardziej podobne epizodom schizofrenicznym - on odbierał telefony od informatorów, dostawał przesyłki z dowodami, listy potajemnie przekazywane, spotykał się w ciemnych zaułkach z ponurymi typami od których dowiadywał się niesamowitych rzeczy o tym, co "już zaraz" miało się straszliwego wydarzyć. To były rzeczy dla niego przerażające - miliony ulotek zrzuconych przez kapitalistów na miasta Polski. Sabotaże radia i telewizji materiałami propagandowymi. Wytrucie plonów rolnych na polach. Wykolejane pociągi wiozące stal hutom. Wysadzenie obrad KC PZPR. Koszmary.

Oczywiście, jako oddany obywatel, pędem informował władze. Zaraz SB wzięło się za niego, został aresztowany jako pierwszy podejrzany, ale wobec braku dowodów go wypuszczano. Wciąż jednak wracał z coraz to nowszymi "rewelacjami", a teka puchła. Został doprowadzony tym na skraj desperacji. Aby zwrócić na siebie i swoją sprawę uwagę, oblewa się benzyną i podpala przed budynkiem MSW. Ginie na miejscu. Sekcja wykazuje, że obrażenia jakie odniósł to nie tylko poparzenia skóry i dróg oddechowych, ale także liczne punktowe nakłucia i niewielkie darte rany całego ciała. Nieznana jest jednak ich przyczyna, pominięto ten szczegół w dalszych raportach. Sprawę zamknięto.

Trzy dni po śmierci tego człowieka dochodzi do pierwszego aktu sabotażu. Wcale nie takiego dramatycznego jak opisał, ale poważnego. Rozwalone tory na drodze pociągu do huty i wykoleja się tylko lokomotywa. Jedna ofiara. Plenum KC PZPR zostaje zakłócone przez wybuch agresji jednego ze zgromadzonych, który w kuluarach kogoś dusi na śmierć. Spadek wydajności plonów na dużym obszarze kraju, bo "stonka" czy inna choroba zbóż. Albo przodownik pracy ginie w jakimś wypadku. Takie rzeczy. Łączącym elementem tych zdarzeń jest to, że są "lightową" wersją tego, co mu się uwidziało oraz że wszystkie ewentualne ofiary mają na sobie takie same drobne obrażenia. W analizie nasz Patolog doszedł do tego, że są to obrażenia osoby owiniętej drutem kolczastym, oraz tego, że zgadza się to co do joty (co do jednej ranki) z obrażeniami przyjaciela Dziennikarza.

Przyjaciel Dziennikarza domagał się konkretnych rzeczy w swoich listach do MSW - wzmocnienia ochrony plenum KC PZPR, większej ilość kadr do zwalczania sabotażu, etc.; Ze względu na zachodzące wydarzenia, teoretycznie dostał co chciał. Sabotaże się urwały. Przestano znajdować osoby z takimi obrażeniami. Ale np. jeśli zginął jakiś oficer MO w trakcie akcji z tym związanych, to też lądował z tymi nakłuciami. Każda z tym związana śmierć była tak naznaczona. Oczywiście SB mogło odtrąbić sukces, ale tak naprawdę nie wiecie, czy to przeszło, czy już? Od 3 lat nie było już takiego przypadku.

Punkty zaczepienia w tamtej historii znajdą się dla wszystkich. SBek jest oczywisty, to jego branża. Glina, wtedy jeszcze na służbie, choć już na wylocie, ostatnia sprawa, zmierzch kariery. Cinkciarz na pewno esbekowi się przydał jako źródło kasy i wszelakich różności, plus język. Dziennikarz jest bezpośrednio zaangażowany i na pewno został zmuszony do współpracy podejrzeniami o prowadzenie wraz z denatem „siatki terrorystycznej” – co jeszcze mocniej wbiło go w antyreżimowe nastroje. Potem zaś przenikały do niego na pewno szokujące informacje o przepowiedzianych przez przyjaciela zdarzeniach, analogicznych obrażeniach ofiar. Patolog, wiadomo, nie odpuści tak fascynującego przypadku idealnego odwzorowania obrażeń. Dodatkowo, dla chronienia wzajemnych kontaktów, esbek musiał ze wszystkich poza gliną zrobić oficjalnie TW – co dodatkowo jest niezłym hakiem i motywacją dla Dziennikarza.


Gramy w stylu „X-Files”, postaci są jedynymi w ogóle zważającymi na aspekt nadnaturalny sprawy. Dla SB to kwestia terrorystów i elementu wywrotowego, wrogów Narodu, etc.; Beton partyjny nie uwierzy w nic nadnaturalnego. Sama sprawa jest zamknięta i przyklepana. Odtrąbiono propagandowe zwycięstwo w sprawach które były jawnie powiązane, po czym całość zakopano. Nikt w MSW nie pozwoli tego ruszyć.

Zanim wrzucicie notki do tematu aktywnego, proszę o komentarze tutaj, pogadanie na GG/Skype, takie tam. Niech to trafi do wątku już dopieszczone.
Ostatnio zmieniony śr maja 12, 2010 6:05 pm przez Kastor Krieg, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

wt maja 04, 2010 11:32 pm






Ostatnio zmieniony wt maja 18, 2010 9:42 pm przez Kastor Krieg, łącznie zmieniany 44 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Gerard Heime
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3299
Rejestracja: czw mar 20, 2003 9:02 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

śr maja 05, 2010 1:06 am

Wysłałem Ci statystyki postaci mailem.
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

śr maja 05, 2010 1:12 am

Wlepiłem i przełożyłem. Przy okazji, fajnie wygląda jako [code]. W zasadzie możemy i tak trzymać karty postaci, nie zajmuje tyle miejsca. Jeśli dajecie staty plain textem, to dawajcie po polsku proszę.
Ostatnio zmieniony śr maja 05, 2010 1:20 am przez Kastor Krieg, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

śr maja 05, 2010 12:25 pm

OK, Nikołaj proszę o twoją postać. Wszystkich, poza Gerardem który już to zrobił, proszę o nadesłanie statsów - choćby w plain text (wtedy po polsku), jak powyżej. Qendi, proszę cię o deklarację co do tego czy będziesz grał - jeśli tak, proszę o komentarze co do ustaleń i postać ze statsami.

Dziś najprawdopodobniej wyślę wam już ramki preludium, chciałbym by możliwie szybko pojawiły się wpisy to preludium podsumowujące in-character.

W razie jakichkolwiek pytań, łapcie mnie jakkolwiek. Jestem dziś online.
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

śr maja 05, 2010 5:53 pm

Dodałem statsy postaci Reveranta i uzupełniłem statsy postaci Gerarda (o statsy pochodne). Riot, Nikołaj, czekam na karty postaci. Qendi, czekam jakikolwiek odzew.
Ostatnio zmieniony śr maja 05, 2010 5:54 pm przez Kastor Krieg, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 12:49 am

Statsy od Nikołaja mam obiecane na jutro, czekam na statsy od ciebie Riot. Nie mam wciąż ani krztyny odzewu od Qendiego. Zważywszy na to, iż nie miał nawet konceptu postaci, ma czas do skompletowania danych od pozostałych graczy. Potem ruszamy z czterema graczami.
 
Awatar użytkownika
riotpunk
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 65
Rejestracja: wt mar 17, 2009 12:52 pm

Re: [Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 10:24 am

Kastor Krieg pisze:
Statsy od Nikołaja mam obiecane na jutro, czekam na statsy od ciebie Riot. Nie mam wciąż ani krztyny odzewu od Qendiego. Zważywszy na to, iż nie miał nawet konceptu postaci, ma czas do skompletowania danych od pozostałych graczy. Potem ruszamy z czterema graczami.



Dziś, najpóźniej jutro podeślę Ci link do mythweavera.

EDIT:

Tutaj link:

http://www.myth-weavers.com/sheetview.p ... tid=205602
Ostatnio zmieniony czw maja 06, 2010 10:51 am przez riotpunk, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 10:42 am

Mkay, dzięki.
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 11:32 am

Postać Riota uzupełniona o statsy, czekam na doprecyzowanie 2-3 rzeczy. Nikołaj, została tylko twoja postać do opisania.
 
Awatar użytkownika
riotpunk
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 65
Rejestracja: wt mar 17, 2009 12:52 pm

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 12:10 pm

Słuchajcie całkiem przypadkowo trafiłem na stronę http://sheetgen.dalines.net/wiki/WikiStart.

Karty wyglądają dużo fajniej niż na myth-waevers.

Przykładowo Wiśnia: http://sheetgen.dalines.net/sheet/5352

Co więcej jest tam też od razu generator rzutów i wynik można podać w linku:

http://sheetgen.dalines.net/wiki/WikiDi ... h=7bae24aa

Jedyny minus dla nas, to brak Dzikiej Kości, trzeba by to robić jako dodatkowy rzut.
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 12:33 pm

Podoba mi się i to bardzo, choćby ze względu na znacznie większą ilość miejsca na tekst przy Atutach i tym podobnych. Możemy się przesiąść.

Co do generatora, to dziką kością rzucamy i tak tylko jeśli jest exceptional albo jeśli jest 0 sukcesów, więc nie jest to jakiś wielki problem. Podawanie wyników i ich uzyskiwanie jest znacznie klarowniejsze, nie trzeba się bawić w algorytm, a sukce są podkreślone.

Dzięki! :spoko:
Ostatnio zmieniony czw maja 06, 2010 12:35 pm przez Kastor Krieg, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 1:02 pm

Dodałem do ramek [code] nad cechami każdej z postaci linka do karty na tym serwisie. Będę aktualizował zarówno polskojęzyczne jak i tamte karty. Twoją, Riot, kartę postaci też sobie przepisywałem, będę miał nad nimi wszystkimi pieczę.

W porządku, w takim razie jeszcze tylko statsy dziennikarza-opozycjonisty i bierzemy się do roboty :papieros:
Ostatnio zmieniony czw maja 06, 2010 1:29 pm przez Kastor Krieg, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 4:38 pm

Dopisałem statsy od Nikołaja. Qendi się odezwał, przeczytał materiały, generuje postać.

Przy okazji - banda skanerów z was. Trzy postaci z Eidetic Memory. Pierwsza wataha Uratha i macie traumę do końca życia :razz:
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 6:03 pm

Dodałem, anonimową na razie jeszcze, postać Qendiego. Mamy pełen przekrój społeczny, panowie.

  • Cinkciarz, spekulant i malwersant
  • Emerytowany pies gończy, z partyzancką przeszłością
  • Bibularz-wywrotowiec, wróg Narodu
  • Patolog-naukowiec, racjonalista
  • Esbek z wydziału d/s działalności antypaństwowej

Ktoś coś mówił o dynamice społecznej w drużynie? :papieros:
 
Awatar użytkownika
Gerard Heime
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3299
Rejestracja: czw mar 20, 2003 9:02 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 6:10 pm

Widzę, na nasze postacie generalnie się nakładają na siebie kompetencjami (np. 3 postacie z dedukcją 3). Nie wiem czy to dobrze, czy źle.

Quendi ma gdzieś kropkę w Atrybutach za dużo.
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 6:15 pm

Nie wiem czy źle, Reverant przynajmniej odebrał sobie tę nieszczęsną Fotograficzną. Za to jaki teamwork będzie! Może nawet uda się Taktykę jakaś w oparciu o to zrobić ;)

A Qendi ma wszystko OK, sprzedał Moralność postaci, esbeka jednego :razz:
Ostatnio zmieniony czw maja 06, 2010 6:16 pm przez Kastor Krieg, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 6:35 pm

Dodałem notatkę służbową SB podesłaną przez Reveranta. Możliwe, że napisana przez postać Qendiego. Zdecydowanie za bardzo po polsku jak na przeciętnego esbeka :papieros:
Ostatnio zmieniony czw maja 06, 2010 6:36 pm przez Kastor Krieg, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Gerard Heime
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3299
Rejestracja: czw mar 20, 2003 9:02 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 6:35 pm

A można? :-) Hmmm.... :>
 
Awatar użytkownika
Reverant
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 73
Rejestracja: wt cze 09, 2009 2:35 pm

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 6:58 pm

Jakby co Gerard mogę zmienić kropę w dedukcji na science. Ale czy to ma sens nie wiem. Choć szczerze nie widzę żadnej taktyki opartej o akurat tą umiejętność.

Tak w ogóle to po tej rozmowie na skype stwierdziłem, że macie racje i moja postać musi się postarzeć. No to 44 lata mam na karku. A zdjęcie zostawiam bo zrobione za młodu.

Ps. Kastor ja ci coś podsyłałem o SB O.o?
 
Nikolaj
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 97
Rejestracja: pt mar 16, 2007 1:50 pm

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 7:09 pm

Reverant, zapewne chodzi o moją notkę. Czyli wychodzi, że jestem najmłodszy? A nie, Quendi chyba nie podał wieku jeszcze.
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 7:10 pm

Tfu, Nikołaj podesłał. Sorry, mam kołomyję :razz:

Gerard, pewnie że można! Dajesz :spoko:
 
Awatar użytkownika
Gerard Heime
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3299
Rejestracja: czw mar 20, 2003 9:02 am

Re: [Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 9:02 pm

Ok, to postać po obcięciu Moralności z 7 do 5 i zabawie kropami :-)

Postanowiłem też przerzucić Asset Skilla z Zastraszania na Empatię, bo zakładam mimo wszystko, że nie przesłuchiwałem podejrzanych kablem i żelazkiem, tylko właśnie raczej uważnie obserwując ich zachowanie i ich reakcje. Wiesz, taki glina który zna się świetnie na ludziach.

Mam też zasadnicze pytanie: jak nasz obecny ustrój gospodarczy wpływa na nasze Zasoby, tzn. co mniej więcej możemy mieć na danym poziomie zasobów.

Jest to dla mnie ważne, bo w sumie nie wiem jaki poziom Zasobów powinna mieć moja postać: zakładam, że w luksusach nie żyje ale np. ile potrzebuje mieć Zasobów, by mieć stary samochód? (np. zachowała służbowego dużego fiata po przejściu na emeryturę).

Ciekawi mnie to również dlatego, że Wiśnia z tego co rozumiem ma naprawdę wysokie Zasoby, na poziomie wysoko postawionego urzędnika państwowego, który jeździ zagranicznym samochodem, jada w restauracjach, robi zakupy w Pewexie i ma daczę pod Warszawą.

Cnota: Rozwaga
Skaza: Lenistwo

Inteligencja 3, Czujność 3, Determinacja 2
Siła 2, Zręczność 3, Wytrzymałość 1
Prezencja 1, Manipulacja 3, Opanowanie 3

Wykształcenie 2, Informatyka, Rzemiosło 1, Dedukcja 4 (miejsca zbrodni) [Asset], Medycyna 1, Okultyzm , Polityka 3 (biurokracja), Nauka 1

Wysportowanie , Bijatyka , Prowadzenie 1, Broń palna 1, Złodziejstwo 1, Skradanie się 1, Przetrwanie , Broń biała

Zwierzęta , Empatia 3 (motywy) [Asset], Ekspresja , Zastraszanie 2 (przesłuchiwanie), Perswazja 1, Obycie , Półświatek 1, Oszustwo 1

Atuty: Sprzymierzeńcy 2 (Milicja), Trening Zawodowy 1 (Kontakty: informatorzy milicji), Pamięć fotograficzna 2, Zasoby 2, Języki 1 (rosyjski), Szybkie dobycie (b. palna) 1

Broń: PM Makarov (DMG: 2, Range: 15/30/60, Cap: 8+1, Size: 1)

Zdrowie: 6
Siła Woli: 5
Rozmiar: 5
Szybkość: 10
Obrona: 3
Inicjatywa: 6+k10
Moralność: 5
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

Re: [Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 9:54 pm

Gerard Heime pisze:
Ok, to postać po obcięciu Moralności z 7 do 5 i zabawie kropami :-)


Uch, a ja naiwny pomyślałem, że pytasz o to, czy można o sobie teczkę napisać :cry:

Postanowiłem też przerzucić Asset Skilla z Zastraszania na Empatię, bo zakładam mimo wszystko, że nie przesłuchiwałem podejrzanych kablem i żelazkiem, tylko właśnie raczej uważnie obserwując ich zachowanie i ich reakcje. Wiesz, taki glina który zna się świetnie na ludziach.


Luz, pasuje.

Mam też zasadnicze pytanie: jak nasz obecny ustrój gospodarczy wpływa na nasze Zasoby, tzn. co mniej więcej możemy mieć na danym poziomie zasobów.

Jest to dla mnie ważne, bo w sumie nie wiem jaki poziom Zasobów powinna mieć moja postać: zakładam, że w luksusach nie żyje ale np. ile potrzebuje mieć Zasobów, by mieć stary samochód? (np. zachowała służbowego dużego fiata po przejściu na emeryturę).

Ciekawi mnie to również dlatego, że Wiśnia z tego co rozumiem ma naprawdę wysokie Zasoby, na poziomie wysoko postawionego urzędnika państwowego, który jeździ zagranicznym samochodem, jada w restauracjach, robi zakupy w Pewexie i ma daczę pod Warszawą.


Możecie mieć w zasadzie to samo, co w/g podstawki, tyle że odpowiedniki w PRLowskim standardzie. Jeśli w ŚM:PP Zasoby 1 to motocykl i małe mieszkanko, to pewnie klitka-kawalerka się znajdzie i Junak do tego. 2 to samochód i normalne mieszkanie, czyli M-3 i Duży Fiat się znajdzie, ale nie nówka. 3 to mieszkanie wielopokojowe i wypasiony roczny Polonez w wersji trzydrzwiowej. 4 to już w zasadzie duże mieszkanie i działka pod Sochaczewem, albo wręcz domek na przedmieściach, a do tego fura z Reichu, np. "niebity" Mercedes. Na piątce masz willę i olbrzymią działkę, pewnie w Magdalence, a do tego jeździsz jakimś nowym wypasem typu BMW 535i. :papieros:
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 9:58 pm

Statsy poprawione, w obu miejscach.
 
Awatar użytkownika
Gerard Heime
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3299
Rejestracja: czw mar 20, 2003 9:02 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 10:16 pm

A teczkę to sobie napiszę swoją drogą :D
 
Awatar użytkownika
riotpunk
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 65
Rejestracja: wt mar 17, 2009 12:52 pm

Re: [Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

czw maja 06, 2010 11:04 pm

Gerard Heime pisze:

Ciekawi mnie to również dlatego, że Wiśnia z tego co rozumiem ma naprawdę wysokie Zasoby, na poziomie wysoko postawionego urzędnika państwowego, który jeździ zagranicznym samochodem, jada w restauracjach, robi zakupy w Pewexie i ma daczę pod Warszawą.



Te, Anioł. Ty nie bądź taki ciekawski. Bo będzie trzeba Ci szmu narobić.
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

pt maja 07, 2010 12:03 am

OK, czekamy już tylko na notkę biograficzną, imię i nazwisko, oraz portret od Qendiego.

Jutro powinienem wysłać ramki do preludium.
 
Awatar użytkownika
Kastor Krieg
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1310
Rejestracja: śr lut 18, 2009 1:59 am

[Hunter: the Vigil] Strachy na Lachy

pt maja 07, 2010 11:35 pm

.
Ostatnio zmieniony śr maja 12, 2010 6:05 pm przez Kastor Krieg, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości