Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
smaller
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1633
Rejestracja: śr lis 15, 2006 2:55 pm

Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 1:00 am

Moim zdaniem? Zbyt ogólnie. Ciekawsze efekty można by uzyskać poprzez dalszą konkretyzację, np. W poszukiwaniu Ioulauma (jak wspomniałem w swojej pracy, jest to najpotężniejsza nie-boska istota - przy liczeniu w zwykły sposób CR wychodzi jej w okolicy 70). Prace konceptowe zawsze bardzo mi się podobały, bo rozwijały twórczo to, co zostało przez Wizardów perfidnie olane (a może wciąż żyjący, czteroipółtysiącletni Netherilczyk o CR 70 to nic ważnego? Sam nie wiem...).
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 11:38 am

Czy nie wydaje Ci się, że to z kolei byłoby zbyt konkretne? Wyznaczony świat (choć teoretycznie można by szukać Ioulauma po planach), wskazana postać, do tego założenie, że bohaterowie albo ktoś inny jej poszukuje...

Tymczasem mam jeszcze jedno pytanie. Dotarła do mnie gorąca prośba o możliwość dosłania ukończonej wcześniej pracy jeszcze dziś z uwagi na wcześniejsze arbitralne trudności. W zasadzie możemy się na to zgodzić, chciałbym jednak, byście sami wyrazili zdanie na ten temat. Jeśli problem dotyczy większej liczby osób, w wypadku zgody forowiczów oczywiście przyjęlibyśmy wszystkie "dosłane" dzisiaj prace.
 
Awatar użytkownika
Krackus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 198
Rejestracja: ndz lut 17, 2008 2:52 pm

Re: Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 12:06 pm

@praca - jak najbardziej ok, chyba nie ma takich osób, którym zależy na bezwzględnym wykoszeniu konkurencji :P? Jak ktoś się namęczył, przygotował pracę i nie mógł jej wysłać na czas z ważnego powodu to można mu dać szansę. Tylko niech to się nie przerodzi w jakieś tradycyjne tygodniowe przekładanie terminu konkurs(ik)ów xD
@ forma - mi się nawet podobało, chociaż warto by jeszcze zobaczyć jak wyjdą prace. Zwykle mam kilka pomysłów, nad którymi nie mam czasu/ochoty/środków pracować i zwykle da się je dopasować do konkurs(ik)u - także im większa dowolność tym lepiej dla mnie ;). A jeżeli ktoś nie ma pomysłu to konkretniejszy temat np. magia/NPC raczej też nie za wiele pomoże.
BTW jeśli, odpukać, moja praca by się przedostała to już widzę moje komfortowe warunki pracy do poprawiania 10-17.05 sesja, 17-22.05 blackout i powrót do domu ;D. A do poprawiania sporo :)
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 12:24 pm

Dzięki za głos, ucieszyłbym się jednak, gdyby wypowiedziały się jeszcze przynajmniej dwie inne osoby.
 
Awatar użytkownika
Rodriguez
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1252
Rejestracja: wt lip 14, 2009 8:23 pm

Re: Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 12:31 pm

Co do tematu tej edycji konkursiku nie mam większych zastrzeżeń. Muszę jednak przyznać, że "odległe zakątki" średnio przypadły mi do gustu, a to z racji przymusu umiejscowienia stworzonego przez uczestnika miejsca na totalnym odludziu/w odległej krainie/innym planie itp. Do tego dochodzi jeszcze kwestia, w jakim stopniu wizja autora pokrywa się z wyobrażeniem poszczególnych członków Szanownego Żyri, tzn. czy, dajmy na to, Odległa Dziedzina ma większe szanse na zakwalifikowanie się do dalszego etapu niż fragment Pustyni Anauroch. Poza tym drobnym mankamentem temat jak najbardziej w porządku. Daje spore pole do popisu, a to tygryski lubią najbardziej :)

Jak ktoś się namęczył, przygotował pracę i nie mógł jej wysłać na czas z ważnego powodu to można mu dać szansę. Tylko niech to się nie przerodzi w jakieś tradycyjne tygodniowe przekładanie terminu konkurs(ik)ów xD


Popieram przedmówcę. Jeżeli komuś naprawdę zależy, oleje pracę licencjacką, studia, rodzinę, dziewczynę, itp. :wink: A tak na poważnie, spóźnialscy powinni mieć na podorędziu solidne alibi. Inaczej konkursik gotów przerodzić się w jasełka z serii "ok, spoko, dziś już na pewno przyślę".

(jak wspomniałem w swojej pracy, jest to najpotężniejsza nie-boska istota - przy liczeniu w zwykły sposób CR wychodzi jej w okolicy 70).


72 o ile dobrze pamiętam. Nie zdradzaj się z autorstwem, bo Mateusz gotów Cię zbanować, a ja nie głosować na Ciebie, jeżeli praca okaże się za dobra :D
Ostatnio zmieniony czw maja 06, 2010 12:36 pm przez Rodriguez, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Freeeze
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 268
Rejestracja: wt lis 27, 2007 4:33 pm

Re: Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 12:50 pm

Cóż, również byłbym za konkretyzacją. Nie jest to żadna bariera dla wyobraźni, a wręcz przeciwnie - pozwala tworzyć stososwne obejścia i przekuć temat na "własny obraz i podobieństwo". Albo chociaż coś brzmiącego na tyle enigmatycznie, by każdy mógł to rozumieć na swój sposób. Ogólniki często wodzą na manowce i bynajmniej nie są one cudne.

BTW: Czy Ioulaum nie jest obecnie paskudnym starym mózgiem, otoczonym alhoonami i resztą tałatajstwa?
 
Awatar użytkownika
smaller
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1633
Rejestracja: śr lis 15, 2006 2:55 pm

Re: Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 12:58 pm

Zsu-Et-Am pisze:
Czy nie wydaje Ci się, że to z kolei byłoby zbyt konkretne? Wyznaczony świat (choć teoretycznie można by szukać Ioulauma po planach), wskazana postać, do tego założenie, że bohaterowie albo ktoś inny jej poszukuje...

Wydaje mi się, że różnorodność tematyczna może zostać zachowana, bo przecież przy takim temacie można m.in. opisać i rozpisać:
- jego siedzibę
- NPCów z nim związanych
- też wrogów, np. bardzo nie lubią go Illithidzi (wyrżnął raz całe ich miasto, a resztę zmusił do posłuszeństwa), choć sam jest elder brainem z szablonem licza i czterdziestoma poziomami w klasach :D
- efekty netherilskiej magii, jak artefakty, czy efekty Mythallaru
- funkcjonowanie społeczności sprzed kilku tysięcy lat (sesja-retrospekcja? słyszałem o takich podejściach :) )
- broniące go potwory
Nie wspominając o opowiadaniach, bo czego ten typek nie przeżył? :D


Jak dla mnie to do konkursu mogą dojść i ze cztery osoby, jeśli się znajdą :)
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 1:13 pm

Jeśli ktoś naprawdę dotychczas nie zauważył - w dziale nie lubimy opowiadań i ich nie publikujemy, a przy każdej dłuższej (tzn. mającym więcej niż akapit na 1/4 strony) wstawce fabularyzowanej w artykule toczy się mała wojna redakcyjna :wink:.

W kwestii tego, co piszesz - jasne, tyle że to by zakładało porozumienie autorów, a to wykluczamy. Znając życie, jeśli już ktoś by się skupił (to, że dla Ciebie jakiś konkretny temat jest atrakcyjny, nie oznacza, iż tak samo postrzegają go inni - a już na pewno nie wszyscy), pojawiłoby się kilka postaci niezależnych, może opis siedziby, w skrajnym wypadku jedna czy dwie próby rozpiski - wszystko przy bardzo optymistycznych szacunkach.

Pewnie rozważymy konkretyzację, ale nie aż tak daleko idącą.
 
Awatar użytkownika
erman
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1005
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 4:28 pm

Re: Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 1:31 pm

Różnorodność tematyczna mi się podobała. Ale tak jak napisał Smaller. Byłbym w stanie opisać to samo przy kompletnie innym temacie zmieniając kilka rzeczy tylko.

A co do dosyłania prac. Jeśli jest to kilka godzin po terminie to dobra. Ale głupio będzie jeśli Konkursik będzie tak jak zgłoszenia do sesji internetowych. "Wyśle ci dzień po terminie, naprawdę." a potem czeka ktoś tydzień.
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 1:41 pm

Zgadzam się. W takim razie: ci, którzy z różnych względów nie zdołali dostarczyć swoich prac w terminie, mają na to ostatnią szansę do godziny 22:00. Dalsze przedłużanie terminu nie wchodzi w rachubę. By jednak nie stało się to regułą: wszystkie "spóźnione" prace będą oceniane nieco niżej - ich całkowita ocena będzie niższa o 2 punkty (0,5/jurora). Jeśli komuś to odpowiada - proszę bardzo.
Ostatnio zmieniony czw maja 06, 2010 2:17 pm przez Zsu-Et-Am, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Bajer
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: wt cze 01, 2004 11:40 am

Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 3:00 pm

Regułą się to na pewno nie stanie. Dzisiejsza decyzja jest wyjątkiem spowodowanym dobrym nastrojem Zsu. W następnych edycjach spóźnialscy nie mają co liczyć na naszą pobłażliwość :wink:
Ostatnio zmieniony czw maja 06, 2010 3:00 pm przez Bajer, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Namrasit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2079
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 11:12 pm

Re: Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 3:20 pm

Heh, a mnie akurat dziś oświeciło co do tematu... jak zwykle :D. Te konkursiki to chyba jednak za trudne są :P (przynajmniej dla mnie). W każdym razie gratulacje dla tych, co myślą na tyle szybko, że nie dość, że wpadli na to, jak podejść do tematu, to jeszcze zdążyli naprawdę "podejść".
Może następnym razem mi się uda ;).
A co do tematu, to teraz mogę stwierdzić, że był superaśny.
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 3:26 pm

Może spróbuj, z krótkim tekstem "z wykopem" masz szansę się wyrobić przed 22:00 :wink: - a jeśli nawet nie, to po terminie będę przyjmować teksty w normalnym trybie redakcyjnym; nie ma co marnować dobrych pomysłów :).
 
Awatar użytkownika
erman
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1005
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 4:28 pm

Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 3:41 pm

Namrasit do tego 3k znaków na pewno dociągniesz :) A zawsze to jest jeden ciekawy tekst więcej.
 
Awatar użytkownika
Bahior
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 130
Rejestracja: pn mar 24, 2008 10:30 am

Re: Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 6:28 pm

Spojrzenie nowicjusza w konkursiku.

Co to tematu konkursu to dla mnie był całkiem w porządku, dawał wystarczająco swobody i poruszał wyobraźnie. A co do przedmówców, może wykaże się ignorancją ale
smaller pisze:
czteroipółtysiącletni Netherilczyk o CR 70
nic mi nie mówi, tak samo jak
smaller pisze:
W poszukiwaniu Ioulauma
- przy takim temacie ludzie jak ja używający systemu D&D ale swojego świata nawet się konkursem nie zainteresują a co dopiero mówić o udziale.

A jeśli chodzi o dosyłanie prac to popieram pomysł, sam nic nie dośle ale chętnie poczytam dopracowane wersje.
 
Awatar użytkownika
Rodriguez
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1252
Rejestracja: wt lip 14, 2009 8:23 pm

Re: Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 6:54 pm

W poszukiwaniu Ioulauma


Wspomniany temat faktycznie zbyt wielkiej swobody nie pozostawia. Praktycznie rzecz biorąc byłby skierowany wyłącznie do osób zainteresowanych Zapomnianymi Krainami --> historią Netherilu --> mhrocznym Podmrokiem. Prawdziwie wąskie grono odbiorców, o przesiewie na tych którym się chce/nie chce nie wspominając. Należy też wziąć pod uwagę, że Ioulaum nie jest postacią ikoniczną dla ZK, ba - w ogóle do zbyt popularnych BN-ów nie należy. Przykład jest więc trochę na wyrost, bo nie chce mi się wierzyć, by ktoś liczył na spore wzięcie konkursu o takiej tematyce.
 
Awatar użytkownika
smaller
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1633
Rejestracja: śr lis 15, 2006 2:55 pm

Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 7:23 pm

Jak powiedział do nas ostatnio profesor od prawa karnego: Bana macie na guglach? :lol:
Ioulaum to tylko przykład. Niemniej zwróćcie uwagę, że postać o takiej potędze ma swój interes w tym, żeby być na bieżąco ze wszystkim - do niemalże każdej przygody idzie wcisnąć coś z nim związanego. I do każdego settingu, bo podróże planarne są dla niego takim samym wysiłkiem, jak poruszanie sie :D
A swoją drogą, od kiedy settingi stały się tak ogromnym problemem? Tylko moi gracze masowo wybierają sie na wycieczki do Greya lub Eberronu, jeśli coś tamże przyciągnie ich uwagę? O Sigil nie wspominajac :)

Ioulaum (...) w ogóle do zbyt popularnych BN-ów nie należy

Czy przypadkiem nie o to właśnie chodzi? Komu chce sie pisać o rzeczach/osobach, które zostały przemaglowane na wszelkie możliwe sposoby?

A przy Lulumemie

:lol:
Podręczniki piszą w zasadzie tyle, co wikia z linka powyżej.
Ostatnio zmieniony czw maja 06, 2010 8:49 pm przez smaller, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
erman
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1005
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 4:28 pm

Re: Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 8:11 pm

Smaller chyba chodzi o to żeby nie ograniczać potencjalnych zainteresowanych wiadomościami które muszą znać. Przy takim temacie jaki był nikt nie może odczuć że brak wiedzy z jakiegoś settingu nawet najpopularniejszego ogranicza mu udział lub napisanie dobrej pracy. A przy Lulumemie (przepraszam nie chce mi się szukać poprawnej nazwy w poście wyżej) jest to naprawdę bardzo ograniczone.
 
Awatar użytkownika
Rodriguez
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1252
Rejestracja: wt lip 14, 2009 8:23 pm

Re: Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 9:39 pm

Niemniej zwróćcie uwagę, że postać o takiej potędze ma swój interes w tym, żeby być na bieżąco ze wszystkim

Serio? Skąd te przypuszczenia?

A swoją drogą, od kiedy settingi stały się tak ogromnym problemem?

Od kiedy przykładowy MG zaczyna przedkładać światy autorskie nad "gotowce".

Komu chce sie pisać o rzeczach/osobach, które zostały przemaglowane na wszelkie możliwe sposoby?

Wierz mi, że chętnych na rozgrzebywanie Elma/Emo Drizzta/itd. znalazłoby się znacznie więcej. Mi też to się nie uśmiecha, ale taka prawda... (nie chcę pokazywać palcem, jakby co to pw :wink: )

Podręczniki piszą w zasadzie tyle, co wikia z linka powyżej.

Podręczniki nie piszą. Wikipedia z linka tym bardziej.
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 10:00 pm

Proponuję zostawić ten temat - słabo powiązany z Konkurs(ik)ami. Możecie pomyśleć o przeniesieniu się z dyskusją do innego działu.

Niestety żadne dodatkowe zgłoszenie nie dotarło na skrzynkę konkursową. Tym samym jury oceni jedynie siedem prac nadesłanych w terminie. Ewentualne dodatkowe teksty zostaną przyjęte w zwykłym trybie redakcyjnym - zostaną rozpatrzone poza konkursem i jako takie będą miały szanse trafić na stronę.
 
Awatar użytkownika
Namrasit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2079
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 11:12 pm

Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 10:18 pm

Nic cztery godziny to jednak było za mało :D, ale za to mam już coś na następny raz, to się nie zmarnuje (może się wtedy skończy, jak spasuje). A co do tematu takiego jak poszukiwanie jakiegoś "Lolumala" to też by mogło fajnie wyjść. tak się przecież równie dobrze może nazywać jakiś goblin albo zarządca niskobudżetowego domu uciech :D.
 
Awatar użytkownika
Khemlish Val'Drach
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1055
Rejestracja: czw gru 01, 2005 6:00 pm

Re: Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 10:59 pm

Niestety żadne dodatkowe zgłoszenie nie dotarło na skrzynkę konkursową.

Sorry ja wysłałem prace o 20:55. ok. spoko.
Ostatnio zmieniony pt maja 07, 2010 12:19 am przez Khemlish Val'Drach, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 06, 2010 11:15 pm

Gdyby praca dotarła, wysłałbym od razu potwierdzenie - przez cały dzień nadzorowałem zarówno forum, jak i skrzynkę konkursową. Przykro mi. Jeśli to jakiś błąd serwera pocztowego, uwzględnię zgłoszenie, ale w tej chwili nie widzę takiej możliwości. Nie możemy w dalszym ciągu przedłużać terminu.
 
Awatar użytkownika
Khemlish Val'Drach
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1055
Rejestracja: czw gru 01, 2005 6:00 pm

Re: Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

pt maja 07, 2010 11:41 am

Gratuluje zwycieżcy ładnej pracy i ciekawego pomysłu.
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

pt maja 07, 2010 12:33 pm

...pardon?

Jeszcze nie wyłoniliśmy zwycięzcy :wink:. To jest dwunasta edycja Konkurs(ik)u. Na stronę trafiła praca Ardavela, która zdobyła pierwsze miejsce w poprzednim konkursie.

Po wstępnym ocenieniu prac przez jurorów, najlepsze z nich zwyczajowo będą jeszcze poddane finałowemu głosowaniu użytkowników.
 
Awatar użytkownika
Rodriguez
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1252
Rejestracja: wt lip 14, 2009 8:23 pm

Re: Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

czw maja 13, 2010 10:39 am

No i jak tam? Dzieje się coś ciekawego w redakcji?
 
Awatar użytkownika
Zsu-Et-Am
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9825
Rejestracja: sob cze 26, 2004 11:11 pm

Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

pt maja 14, 2010 9:24 pm

Tak jest - wszystkie prace już ocenione, finaliści wyłonieni... Pozostało nam jedynie określić czas na poprawienie prac. Tymczasem...
W tej edycji konkursu wzięło udział siedem prac. Były one oceniane przez czterech jurorów w skali od zera do sześciu (z możliwością wystawiania ocen z połówkami).

Akademia w Umratharos - 11/24
Klasztor Wiekuistej Myśli - 9/24
Loco Zapatero - 12,5/24
Splątanie żywiołów - 9,5/24


Do finału dopuszczone zostały te zgłoszenia, które uzyskały ponad 14 punktów. Poniżej znajdują się ich tytuły (w kolejności alfabetycznej). Punktację prac zakwalifikowanych do drugiego etapu Konkurs(ik)u ujawnimy po zakończeniu głosowania finałowego:

La raison à cheval
Miasto Ur
Miejsce Czasu


Wymienione teksty, po ewentualnych poprawkach autorów, znajdą się na łamach Forum. Zwycięską pracę wyłoni głosowanie Użytkowników.
 
Awatar użytkownika
Krackus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 198
Rejestracja: ndz lut 17, 2008 2:52 pm

Re: Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

pt maja 14, 2010 9:42 pm

Szkoda że się nie udało ale przynajmniej nie muszę poprawiać w środku sesji :D. Chyba ostatecznie za bardzo skupiłem się w pracy na nieistotnych szczegółach i pewnie nie wyszło z tego nic ciekawego. Trudno ;). W sumie to czy jury miało jakieś udokumentowane uwagi do każdej z prac także tych, które nie przeszły? Można by prosić na PW ;)?
Ostatnio zmieniony pt maja 14, 2010 9:43 pm przez Krackus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
erman
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1005
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 4:28 pm

Re: Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

pt maja 14, 2010 10:34 pm

Hi hi. 9,5 pkt :D Myślałem że będzie gorzej. Gratuluje reszcie obiecuje że zagłosuje :)
 
Awatar użytkownika
Bahior
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 130
Rejestracja: pn mar 24, 2008 10:30 am

Re: Konkurs(ik)i - cykl konkursów dla użytkowników Forum

pt maja 14, 2010 10:48 pm

Wymienione teksty, po ewentualnych poprawkach autorów, znajdą się na łamach Forum. Zwycięską pracę wyłoni głosowanie Użytkowników.

Po ewentualnych poprawkach - jak to rozumieć? Wstawienie przecinków, średników itp? Poprawa błędów w mechanice? Dopisanie więcej treści? (jeśli to głupie pytania to wybaczcie jestem zielony jeszcze).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość