Zrodzony z fantastyki

 
kadim
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 36
Rejestracja: pn cze 14, 2010 1:47 pm

archenemy

pt lip 02, 2010 3:06 pm

czytałem już sporo o Archenemy, nawet mam zamiar to kupić, tylko ciągle mam jakieś obiekcje, ćzy nie będę tego żałować. mam już grupk.ę, która będzie mnie tłuc w 3, 2.
no ale opłaca się to kupić, warto wydać około 80zl.
doradźcie
 
Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2230
Rejestracja: pt maja 01, 2009 10:12 pm

archenemy

pt lip 02, 2010 4:32 pm

Zawsze, zamiast kupować całe decki, możesz poszukać na allegro scheme cardsów (na pewno niedlugo sie pojawia) lub proxować :)
 
Awatar użytkownika
Kantares
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: czw maja 21, 2009 9:15 pm

Re: archenemy

pt lip 02, 2010 7:25 pm

Sam jestem posiadaczem 2 zestawów do Archenemy. Jeżeli chodzi o same talie, to pewnie nie jest to szczególnie udany pomysł, ale jeżeli masz deck i chcesz same scheme cards (czy jak one tam sie nazywają), to pewnie też nie będzie zbyt dobry pomysł :p. Może to naiwne, ale sama przyjemnosc posiadania oryginalnych kart, jest znacznie wieksza niz grania na proxach. Znam kilka osob, które zamiast skladac normalne decki do casuala drukowaly karty i chcialy nimi grac... Skonczylo sie na tym, ze grali samymi proxami plus basic landy, zero przyjemnosci.

Jezeli znajdziesz kogos kto gra tez jako archenemy to robi sie ciekawie. Niezly mlynek na stole.
 
Awatar użytkownika
Zephyel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2230
Rejestracja: pt maja 01, 2009 10:12 pm

archenemy

pt lip 02, 2010 8:07 pm

Pewnie że nie ma to jak przyjemnośc gry oryginałami. Ale jednak nie każdy jest zdolny wydać 80 zeta dla nowego wariantu casuala ;)
 
Awatar użytkownika
Kantares
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: czw maja 21, 2009 9:15 pm

Re: archenemy

pt lip 02, 2010 8:28 pm

Tak w ogóle jeżeli chodzi o wymyślane przez Wizardów warianty magica (oczywiście opinia całkowicie subiektywna) to ich zakup nie ma większego sensu. Sam "zwykły" magic potrafi być wyjątkowo przyjemny/funduszochłonny.

W każdym razie, kadim, jeżeli możesz lekką ręką wydać 80 zeta to powinieneś zakupić, jeśli Cię to interesuje. W innym wypadku, daruj sobie.
 
kadim
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 36
Rejestracja: pn cze 14, 2010 1:47 pm

Re: archenemy

pt lip 16, 2010 1:07 pm

zakupiłem Archenemy - doomsday maschine.
bardzo dobre, zwłaszcza, że większość stworów to artefakty i w miarę łatwo je przyzwać. fajnie się gra i wogóle ciekawe jest. łatwo wygrana przychodzi, jak również łatwo zincresować sobie więcej .życia.

moje najlepsze zagranie:
-kumple mieli Ajani Goldmane i zebrali aż 7 pkt lojalności, by w następnej turze ściągnąć je i przyzwać Avatara z ilością atk i def jaką jest ich życie (wiecie o co kaman :wink: )
Ja miałem wówczas 79 life. kumple konczą ruch wstawiając 7 pkt lojalności, moja tura nadchodzi, wówczas miałem na polu legendarnego potwora artefakta "Memnarch", i dochodzi karta, której potrzebowałem, land - Island.
Memnarch'em zmieniam Ajaniego w artefakta potwora do końca tury, oraz uaktywniam kolejną zdolność Memnarch'a płacąc kolejną manę i przejmuję artefaktycznego Ajaniego do końca tury, ściagam 6 pkt, dostaję Avatara 79/79, dostawiam do niego takie (tu nie pamiętam nazwy) buty - artefatk, dają shroud i haste, no i lecę Avatarem w gołego kumpla.
fajne rozegranie heh
Ostatnio zmieniony pt lip 16, 2010 1:07 pm przez kadim, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości