Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Boogaloo
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 585
Rejestracja: pn gru 29, 2008 10:41 pm

[D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

ndz sie 08, 2010 4:40 pm

Tym razem spytam:
Grixis, czy życzysz sobie aby pomóc ci w ulepszeniu mechanicznym twojej postaci?
 
Awatar użytkownika
Trullumpum
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 384
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:51 pm

Re: [D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

ndz sie 08, 2010 5:08 pm

Player's Handbook 3 pisze:
When wielding the weapon as an implement, the weapon's characteristics - proficiency bonus, damage die, and weapon properties like defensive or high crit - are iirrevelant to your implement powers.

Forum wizards.com pisze:
Because non-magical weapon properties (such as profeciency bonus, high crit, and size of weapon) only function with weapon powers, non-magical weapon properties only matter for melee basic attacks (like OAs and charging). For example, assuming everything else is the same, a monk using a fullblade as an implement is just as damaging as a monk using a shuriken or parrying dagger as an implement.


Tak więc raczej zdolność zamiany dmg na frost działa, zwłaszcza że raczej nie widzę żadnego powodu aby miała nie działać - ta moc ma podtyp frost, nie weapon, więc gdyby ona nie działała, to by oznaczało iż nie powinny również działać wszystkie pozostałe moce bez podtypu weapon, w tym również premie do dmg za umagicznienie do krytyków, a to byłoby IMO bez sensu.

Obrazek



Zaraz zamieszczę tutaj opis i historię postaci.





Ostatnio zmieniony ndz sie 08, 2010 6:08 pm przez Trullumpum, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Erlebrion
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 357
Rejestracja: ndz gru 21, 2003 6:29 pm

Re: [D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

ndz sie 08, 2010 5:28 pm

Zamiast atutu Improved initiative wziąłbym atut Hafted Defence
Zamiast Action Recovery wziąłbym Invoker's Blaze
Na 7lvlu wziąłbym chyba Word of Fiery Condemnation
Odnośnie eq, to wziąłbym z 13 lvlu Staff of Ruin i Imposter's Armor.


Wziąłem Hafted Defence zamiast Coordinated Explosion. Zauważyłem, że mam za mało mocy obszarowych `ally-friendly` żeby się opłaciło. Za to Word of Fiery Condemnation faktyczie może się przydać. Co do reszty - od zadawania dmg są strikerzy, których przecież mamy aż trzech w teamie. Tą postacią skupię się na ogólnie pojętym debuffowaniu przeciwników, czyli tzw. przeszkadzajkach :).

Uaktualniona wersja postaci:
Obrazek

Zatrzymałem się na dobieraniu rytuałów. Tego jest za dużo, żeby jedna osoba to ogarnęła :(. Proponuję zrobić listę rytuałów, które drużyna uzna za przydatne, a potem podzielimy się nimi z grixis9. Będę też wdzięczny za dofinansowanie na residuum, bo mi już zupełnie nie starczy $$$ na magiczne zabawki :) .
Ostatnio zmieniony ndz sie 08, 2010 6:45 pm przez Erlebrion, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Ferr-kon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 540
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 12:01 pm

[D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

ndz sie 08, 2010 5:38 pm

Karrvesh
A tutaj już karta raczej oficjalna

Tak więc - Boogaloo - DZIĘKI CI! Dzięki podaniu mi Urgosha do ręki uczyniłem tą postać inną i wydaje mi się - silniejszą :D

I proszę mimo wszystko o już niezmienianie tego, chyba, że ktoś znalazłby pomyłki :D
 
Awatar użytkownika
Bajer
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: wt cze 01, 2004 11:40 am

[D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

ndz sie 08, 2010 5:59 pm

Boogaloo pisze:
Grixis, czy życzysz sobie aby pomóc ci w ulepszeniu mechanicznym twojej postaci?
Życzysz sobie? :) Więcej luzu :)
 
Ferr-kon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 540
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 12:01 pm

[D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

ndz sie 08, 2010 6:07 pm

Jeszcze tylko zmieniłem jednak przedmioty - wypada mieć coś na odległość mimo wszystko. A teraz dokańczam historię :D
 
Awatar użytkownika
grixis9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 8:18 pm

Re: [D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

ndz sie 08, 2010 6:44 pm

Życzę sobie pomocy mechanicznej bo jestem początkującym więc nie za bardzo wiem czy wszystko dobrze wybrałem :D
 
Awatar użytkownika
Bajer
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: wt cze 01, 2004 11:40 am

[D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

ndz sie 08, 2010 6:52 pm

Trullumpum, został jednak przy Anjin-san. Będzie waszym pilotem w świecie :) Może kiedyś nawet pilotem-shogunem ;)
 
Awatar użytkownika
grixis9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 8:18 pm

Re: [D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

ndz sie 08, 2010 7:08 pm

A znacie może jakąś stronkę internetową z opisanymi powerami do 4 edycji DnD?
 
Awatar użytkownika
Bajer
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: wt cze 01, 2004 11:40 am

[D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

ndz sie 08, 2010 7:55 pm

grixis9, takich rzeczy niestety nie uświadczysz - jedynie wyjście to subskrybcja DDI. Wydaje mi się, że dostęp do Player's Handbook i Divine Power powinien Ci w zupełności wystarczyć.

---edit---
Po dłuższej chwili zastanowienie doszedłem do wniosku, że nie będę Was karał tzw. feat-taxes. Innymi słowy każda z postaci otrzymuje premię +1 do testów ataku, atut z serii Expertise zostają zbanowane. Dodatkowo każda z postaci otrzymuje premię +2 do Fortitude, Reflex oraz Will. Atuty zwiększające statystyki obronne są nadal dostępne, jeśli ktoś czuje potrzebę dalszego maksowania obron.
---
Osoby, które podesłały mi już postaci na PW, niech po prostu napiszą tutaj jaki zamiennik biorą za Expertise, ewentualnie za atuty zwiększające obrony.
 
Awatar użytkownika
Boogaloo
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 585
Rejestracja: pn gru 29, 2008 10:41 pm

Re: [D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

ndz sie 08, 2010 8:24 pm

Grixis, a więc jak na początkującego gracza nie było źle, jednak moim zdaniem starałem się zrobić zbyt uniwersalną postać. A tego niestety w 4.0 specjalnie zrobić się nie da.

Po pierwsze statystyki. Masz aż 4 średnie statystyki, a żadnej dobrej. Jedna z nich powinna być przynajmniej 20 (moim zdaniem nawet 22). Constitution moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie dawałeś na 16. Kilka HS'ów więcej i 6hp nie jest tego warte.
Z tego co zauważyłem próbujesz zrobić postać walczącą i wręcz, i zasięgowo. Nie jest to najprostsze, zwłaszcza dla początkującego gracza. W takim razie powinieneś postarać się mieć siłę 18 i wisdom 20. Jak zostanie kilka punktów to możesz dać albo w charyzmę (o ile będziesz brał moce z niej korzystające) albo intelekt czy trochę consta (ale 14 maks przy tych statach). Warto przy tym jedną cechę (dla kapłana chyba zręczność, ewentualnie const) dać na 8.
Jako weapon profficiency z twojego paragon path szczerze polecam Fullblade [dwuręczna (ale kapłan i tak nie ma bieglości w tarczach więc to nie wada), k12, high critt, +3 proficiency]

Przejdźmy do mocy, będę starał się podpowiadać jedynie te z Player's Handbooka albo wrzucać ich krótki opis:
Jeżeli będziesz chciał móc zawsze walczyć i wręcz i zasięgowo, to warto jednego at willa zmienić na jakiegoś mellee (np Lance of Faith na Righteous Brand lub Invigorating Assault [Mellee Weapon, Str vs AC, hit: 1w + str, effect jeden sąsiadujący sojusznik dostaje Wisdom Temporary HP][źródło PH Heroes Series 2, wątpię abyś tym dysponował więc wrzuciłem statystyki ataku].
6lvl utility: Moim zdaniem lepsze od Divine Vigor są Cure Serious Wounds.
Na 9lvlu: Divine Power wydaje mi się lepsze do twojego builda. Chociaż twój wybór na pewno nie jest zły.
10lvl utility: Szczecze wątpię, by ktokolwiek z drużyny chciał być wyłączony z walki na 3 rundy, i dlatego proponuję wziąć coś innego. 3 rundy w walce PBF może trwać ponad tydzień, albo i dłużej jak ktoś się ociąga. Wszystkie pozostałe propozycje z Player's Handbook'a wydają się ciekawe.

Atuty:
Po pierwsze: atut Versatile Expertise (jeden do ataku w jednym typie broni i w jednym implemencie [źródło PH 3]
Po drugie: skoro będziesz również sporo walczyć wręcz heavy blade'm to atut Headsman Chop tez się przyda (+5 do obrażęń w walce wręcz ciężkim ostrzem lub mieczem przeciw leżącym przeciwnikom)
Po trzecie: proponowałbym atut Superior Implement Training - Accurate Symbol. Dają one +1 do wszystkich ataków z implementem. Wybierasz je z pośród normalnych świętych symboli i po prostu z przodu dopisujesz Accurate.
Przydatny może też być Radiant Vessel [divine power, paragon tier] - po trafieniu przeciwnika mocą radiant, do końca twojej następnej rundy następny cel uleczony przez ciebie Healing Wordem odzyskuje dodatko dodatkowe 2k6 hp.
Ciekawą opcją jest też Weapon Focus - +2 do obrażeń wręcz wybranym typem broni.

To chyba najważniejsze. Powybieraj z tego co ci będzie pasować, albo pisz do mnie na gg w razie problemów.
Pozdro

Edit: Zamiast weapon expertise.. hm... weapon focus chyba... :P
A bonusów do Forta szkoda by mi było, ale ewentualnie Strength from Pain
Ostatnio zmieniony ndz sie 08, 2010 8:31 pm przez Boogaloo, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Bajer
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: wt cze 01, 2004 11:40 am

[D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

ndz sie 08, 2010 8:51 pm

Boogaloo pisze:
Zamiast weapon expertise.. hm... weapon focus chyba... :P
A bonusów do Forta szkoda by mi było, ale ewentualnie Strength from Pain
To się decyduj :) Jak pisałem, atuty zwiększające obrony są nadal dostępne :)
 
Awatar użytkownika
Querdis
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 100
Rejestracja: czw lut 25, 2010 7:09 pm

Re: [D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

ndz sie 08, 2010 9:53 pm

Znajdzie się miejsce dla jeszcze jednego poszukiwacza przygód, bogactw i prawdopodobnie tez batów? :razz:
 
Awatar użytkownika
Trullumpum
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 384
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:51 pm

Re: [D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

ndz sie 08, 2010 9:57 pm

Bajer pisze:
Po dłuższej chwili zastanowienie doszedłem do wniosku, że nie będę Was karał tzw. feat-taxes. Innymi słowy każda z postaci otrzymuje premię +1 do testów ataku, atut z serii Expertise zostają zbanowane. Dodatkowo każda z postaci otrzymuje premię +2 do Fortitude, Reflex oraz Will. Atuty zwiększające statystyki obronne są nadal dostępne, jeśli ktoś czuje potrzebę dalszego maksowania obron


Long live the GM! :)

Wie ktoś jak to ustawić w builderze?? :P

Ok, zapomniałem że to przecież wytwór panów z WotC i że nie pozwolą grzebać w swojej mechanice :P . Zaraz coś wykombinujemy :P
Ostatnio zmieniony ndz sie 08, 2010 10:20 pm przez Bajer, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Bajer
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: wt cze 01, 2004 11:40 am

[D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

ndz sie 08, 2010 10:05 pm

Querdis, na chwilę obecną jest szóstka graczy. Siedmiu to już trochę za dużo. W razie czego dopisuję Cię do kolejki. Jak zwolni się miejsce dam Ci od razu znać. Niczego innego niestety nie mogę Ci na chwilę obecną zagwarantować.

Trullumpum pisze:
Wie ktoś jak to ustawić w builderze?? :P
Primo, nie przeklinaj, łamiesz w ten sposób regulamin forum ;) O kartę się nie martw. Podaj mi tylko zastępcze atuty. Podczas sprawdzania buildów sam będę tworzył postać na nowo, żeby poznać jej mechanikę i sprawdzić czy coś Wam nie uciekło. Później tak stworzoną kartę dołączam do wątku z sesją, aby każdy miał do niej dostęp. Uzupełnię tam co trzeba.
 
Awatar użytkownika
Trullumpum
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 384
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:51 pm

Re: [D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

ndz sie 08, 2010 10:12 pm

Bajer pisze:
Później tak stworzoną kartę dołączam do wątku z sesją, aby każdy miał do niej dostęp. Uzupełnię tam co trzeba.


Aha, no to spoko. Bo tak to teraz zacząłbym się bawić z builderem, pewnie bym coś zepsuł i nic by z tego dobrego nie wyszło :P . A tak to zostawiam cały fun tobie :P .

Bajer pisze:
Primo, nie przeklinaj, łamiesz w ten sposób regulamin forum ;)


Ach te angielskie zapożyczenia, tak weszły w mowę potoczną, że się zapomina o ich zdecydowanej niepolityczności :D . Sorry... Hmm... Znaczy się, przepraszam :P . Walczmy o czystość polskiej mowy! ;)
Ostatnio zmieniony ndz sie 08, 2010 10:17 pm przez Trullumpum, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Bajer
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: wt cze 01, 2004 11:40 am

[D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

ndz sie 08, 2010 10:20 pm

Trullumpum pisze:
Ach te angielskie zapożyczenia, tak weszły w mowę potoczną, że się zapomina o ich zdecydowanej niepolityczności :D . Sorry... Hmm... Znaczy się, przepraszam :P . Walczmy o czystość polskiej mowy! ;)
Jestem redaktorem i jednocześnie moderatorem. Po prostu to mój obowiązek. Wiem, że to nic wielkiego, ale jakiś mniej wyrozumiały mod może się tu zjawić i niepotrzebnie nam mieszać :)

PS. Dokonałem edycji Twojego poprzedniego posta.

---edit---
Ferr-kon przesłał postać na PW. Półmetek za nami. Zabieram się sprawdzanie postaci Boogaloo - trzymaj kciuki :)

---edit 2---
Postać Boogaloo sprawdzona. Nie widzę większych wad. Zabieram się za postać Trullumpum.
Ostatnio zmieniony ndz sie 08, 2010 10:42 pm przez Bajer, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
kotul
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 632
Rejestracja: czw cze 10, 2004 10:44 pm

[D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

ndz sie 08, 2010 11:10 pm

Co do +1 do ataku. Czy to jest feat bonus? Czy też można brać inne featy dające feat bonus do ataku?

Postać dam jutro koło 16, jak się zdecyduje czy grać drowem czy dragonbornem.
Ostatnio zmieniony ndz sie 08, 2010 11:18 pm przez kotul, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Trullumpum
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 384
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:51 pm

Re: [D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

ndz sie 08, 2010 11:33 pm

Hmm, jeżeli chodzi o feat to zastanawiam się między Sneak in the Shadows (+3k6 dmg/encounter wydaje się być dosyć sympatyczne dla mojego strikera, no i jak jeszcze Tievery dają gratis, to jak tu pogardzić :P ), lub Weapon proficiency (Parrying dagger) (to dałoby nudny, statyczny bonus +1 do AC, ale w sumie dobrego AC nigdy nie za wiele. No i musiałbym dopisać przy rythm blade jeszcze parrying :P ). Osobiście byłbym chyba za pierwszą opcją, ale nie jestem na 100% pewien, czy zadziała ukradkowy z mocami opartymi na implemencie. Bo wg PH1 nie ma przeciwskazań, ale mam co do tego trochę wątpliwości, bo jak PH1 wychodził to się filozofom jeszcze takie rzeczy jak broń-implement nie śniły :P . W sumie to niczym się nie różni od takiego Warlock's Curse - więc jeżeli w 1 stronę można, to czemu nie w drugą? Idę szukać uściślenia na ten temat. Zastanawiam się jeszcze ewentualnie nad Two Weapons Fighting, albo Skill Power i Spot Weakness (10u). Hmm, tylu atutów to się nie spodziewałem :P .

edit: Więc zrobimy w ten sposób - jak ukradkowy zadziała z atakami mnicha (broń jako implement), to wezmę Sneak in the Shadows. W przeciwnym wypadku wybiorę Uncanny Dodge
Ostatnio zmieniony pn sie 09, 2010 12:13 am przez Trullumpum, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Bajer
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: wt cze 01, 2004 11:40 am

[D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

ndz sie 08, 2010 11:52 pm

kotul pisze:
Co do +1 do ataku. Czy to jest feat bonus? Czy też można brać inne featy dające feat bonus do ataku?
Raczej tak. Nie bez powodu Expertise ostatnio tak zmieniono. W razie czego pytaj, a może będzie Ci dane.

Trullumpum, headsman's chop też niczego sobie biorąc pod uwagę, że Twoja postać i bohater Boogaloo będziecie często przewracać wrogów. Co zaś do Sneak Attack implementem to jednak zamysłem autorów tej zdolności był atak wręcz. Muszę to na spokojnie przemyśleć, bo już dzisiaj umysł gdzieś odpływa :)
Ostatnio zmieniony ndz sie 08, 2010 11:53 pm przez Bajer, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Trullumpum
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 384
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:51 pm

Re: [D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

pn sie 09, 2010 12:22 am

Bajer pisze:
Trullumpum, headsman's chop też niczego sobie biorąc pod uwagę, że Twoja postać i bohater Boogaloo będziecie często przewracać wrogów.


Tak, ale wymaganie heavy blade lub axe sprawia poważny problem :P .
 
Awatar użytkownika
Bajer
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: wt cze 01, 2004 11:40 am

[D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

pn sie 09, 2010 12:25 am

Trullumpum pisze:
Tak, ale wymaganie heavy blade lub axe sprawia poważny problem :P .
Fakt :)

Co do tego SA to możesz używać go nawet przy atakach implementem. Nie będę sadystą :) Zresztą skoro można SA wykonać kuszą lub łukiem, to czemu nie w inny sposób.
 
Awatar użytkownika
Trullumpum
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 384
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:51 pm

[D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

pn sie 09, 2010 10:22 am

Bajer pisze:
Co do tego SA to możesz używać go nawet przy atakach implementem. Nie będę sadystą :) Zresztą skoro można SA wykonać kuszą lub łukiem, to czemu nie w inny sposób.


Ok, dzieki :) . Czyli w takiej sytuacji biorę Sneak in the Attack.
 
Awatar użytkownika
grixis9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 8:18 pm

Re: [D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

pn sie 09, 2010 10:36 am

Oto moja poprawiona postać.http://www.myth-weavers.com/sheetview.p ... tid=230690
Jak myślicie będzie już dobra do wysłania MG?
Obrazek
Ostatnio zmieniony pn sie 09, 2010 9:05 pm przez grixis9, łącznie zmieniany 4 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Erlebrion
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 357
Rejestracja: ndz gru 21, 2003 6:29 pm

Re: [D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

pn sie 09, 2010 10:52 am

Grixis9, moim zdaniem powinieneś zainetesować się podwyższeniem Defences i zamiast Battlestrider Greaves wziąć jakiś amulet. Jako główny uzdrowiciel powinieneś być twardy :spoko: .

W karcie w AC nie dopisałeś +3 za umagicznienie. Ponadto, możesz za darmo ulepszyć swoją zbroję do wersji Masterwork. W Advanturers Vault jest zbroja Wyvernscale Armor, która daje bazowo +9 do AC, a resztę statów ma jak zwykła zbroja łuskowa.
 
Awatar użytkownika
grixis9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 8:18 pm

Re: [D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

pn sie 09, 2010 12:23 pm

Już poprawiłem kartę i wziąłem amulet of resistance+2
 
Awatar użytkownika
Bajer
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: wt cze 01, 2004 11:40 am

[D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

pn sie 09, 2010 12:26 pm

grixis9, i w zasadzie wszystkim innym osobom, radzę postarać się o zwiększenie swoich obron (FOR, REF, WILL) do poziomu przynajmniej 24. Pamiętajcie, że daję wam +2 do tych obron gratis. W innym wypadku może zdarzyć się sytuacja, że będziecie bardzo łatwo trafiani. Dla przykładu. Na 12 poziomie średnio atak w obronę to +15-17. Sami zróbcie sobie przeliczenie :)
Ostatnio zmieniony pn sie 09, 2010 12:28 pm przez Bajer, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Boogaloo
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 585
Rejestracja: pn gru 29, 2008 10:41 pm

[D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

pn sie 09, 2010 3:11 pm

Skoro tak naciskasz na te obrony to ja też się trochę pobawiłem moimi statystykami. Końcowy efekt (wartości w nawiasach bez ulepszeń):
Str 22 (17)
Con 11 (10)
Dex 20 (15)
Int 11 (10)
Wis 9 (8)
Cha 14(13)

I zmienię skilla Heal na Intimidate.
Zawsze to +1 Will kosztem jednego HS'a.
I jeszczę poproszę zwykły Spiked Gauntlet do Eq. A tak się dziwiłemczemu taki skromny atak tymi moimi unarmed atakami... a w pięści chyba nie ma doliczonego żadnego profficiency.
Ostatnio zmieniony pn sie 09, 2010 3:32 pm przez Boogaloo, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Bajer
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: wt cze 01, 2004 11:40 am

[D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

pn sie 09, 2010 11:30 pm

Boogaloo pisze:
Skoro tak naciskasz na te obrony to ja też się trochę pobawiłem moimi statystykami.
Nie tyle naciskam, co Was uświadamiam. Jak ktoś dokona celowo danego wyboru, nie widzę w tym nic złego - jego sprawa :)
 
Awatar użytkownika
Erlebrion
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 357
Rejestracja: ndz gru 21, 2003 6:29 pm

Re: [D&D 4E][Points of Light] Szybkostrzał

śr sie 11, 2010 12:38 am

To już raczej ostateczna wersja. Czekam na komentarze/rady/requesty do jutra wieczorem i wysyłam Miszczowi.

Opis:

Karta postaci:

Obrazek:
Ostatnio zmieniony śr sie 11, 2010 1:10 am przez Erlebrion, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość