Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

wt sie 10, 2010 7:10 am

Nekomono, chętnie bym cię wziął ale doświadczenie ze skype uczy, że 5 osób to maks bo inaczej strasznie się rwie. Może jak ktoś się wykruszy.
 
Awatar użytkownika
Grimdark
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 53
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 3:13 pm

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

wt sie 10, 2010 1:31 pm

Hmmmmmmm...
Wysłałem hisorię postaci. Mam nadzieję, że przypadnie do gustu. Od dawna nie miałem sesji, nawet nie wieesz jak się cieszę.
 
Awatar użytkownika
Nekomono
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 41
Rejestracja: sob lip 25, 2009 5:10 pm

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

wt sie 10, 2010 4:44 pm

To kto prowadzi Tezaurus czy Fenix bo już nic nie wiem? :help:
 
ObelixusPl
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 26
Rejestracja: śr lip 08, 2009 5:39 pm

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

wt sie 10, 2010 7:41 pm

Kurcze ja to mam pecha . Strzeliła mi karta muzyczna czy coś w tym stylu bo nie mam dźwięku . Więc jedno miejsce się zwalnia .
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

wt sie 10, 2010 8:23 pm

Ja prowadze Klabernowi, Dr Stafikowi i Hezorowi. Mam jedno wolne miejsce jednak więc Nekomono, jak chcesz to wskakuj do mnie.

Tezaurus może poprowadzić jakiejś innej ekipie jak znajdą się szaleńcy na "zamknąć mordy ja jestem MP i powiem wam jak powinniście lubić grać bo grałem w ddeki 20 lat temu" :P
 
Awatar użytkownika
Nekomono
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 41
Rejestracja: sob lip 25, 2009 5:10 pm

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

wt sie 10, 2010 9:42 pm

Ale ja właśnie chce u Tezaurusa w to "staro szkolne", nie w to kostkowe. :judge:
 
Awatar użytkownika
DrStafik
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 501
Rejestracja: wt lut 16, 2010 8:50 pm

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

wt sie 10, 2010 10:24 pm

Feniks, we trójkę + MG da się grać i jest całkiem fajnie.
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

wt sie 10, 2010 10:27 pm

No jasne no to jest nas troje i jest spoko jak znajdzie się czwarty gracz to dołączy w międzyczasie.
 
Awatar użytkownika
tezaurus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 69
Rejestracja: pn lis 09, 2009 4:01 pm

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

śr sie 11, 2010 4:43 pm

Nekomomo, no to czekam na historię postaci. Może jednak się przekonasz do Największej Gry Fabularnej Wszech Czasów.

Grimdark, historia Balina jest ok. Jeszcze dzisiaj przełożę na mechanikę.

Zagra jeszcze mój kumpel z woja, ale wciąż mamy trzy wolne miejsca. Przy trzech graczach mało kto przeżyje przygodę. DrStafik, Klebern, to w końcu piszecie się czy nie?

Feniks, z tego co widzę to sam się rządzisz i mówisz ludziom co mają lubić.
 
Awatar użytkownika
Eliash
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 474
Rejestracja: wt lut 26, 2008 4:34 pm

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

śr sie 11, 2010 5:47 pm

Tezaurus, spokojnie. Feniks po prostu ma bardziej swobodne podejście do gry i nie trzyma się jakiś prawd objawionych, tylko chce się dobrze bawić. Nie dziw się, że nie chce z Tobą zagrać bo ja też bym się bał przyjść do Ciebie na sesję. Nie ze względu na śmiertelność na sesji (bo to nic złego), ale ze względu na Twoje nastawienie.

Ja bym się chętnie zapisał na sesję do Feniksa jako czwarty. Ostrzegam, że nigdy przez skype nie grałem i nie wiem o jakim programie mówicie, ale chętnie się dowiem ;)
 
Awatar użytkownika
DrStafik
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 501
Rejestracja: wt lut 16, 2010 8:50 pm

Re: [Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

śr sie 11, 2010 5:54 pm

tezaurus pisze:
(...)
Grimdark, historia Balina jest ok. Jeszcze dzisiaj przełożę na mechanikę.

Zagra jeszcze mój kumpel z woja, ale wciąż mamy trzy wolne miejsca. Przy trzech graczach mało kto przeżyje przygodę. DrStafik, Klebern, to w końcu piszecie się czy nie?

(...)


Hm, ja wcześniej powiedziałem, że z Tobą nie zagram, przykro mi.
Czy to oznacza, że sam robisz karty graczom, na podstawie ich historii? Nigdy się z czymś takim nie spotkałem i mam nadzieję, że się nie spotkam. Bez urazy, ale to jest dla mnie trochę dziwne, ale pewnie nie dorosłem do tej gry...


Eliash, skontaktuj się z Feniksem na gg, w piątek zamierzamy zrobić spotkanie organizacyjne.
 
Awatar użytkownika
Grimdark
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 53
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 3:13 pm

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

śr sie 11, 2010 6:04 pm

Hmmmmmmmmmmmmmmmmm...
Ja myśle że tu każdy mówi swoje zdanie i prezentuje swoje poglądy na Rpg. Ale te najazdy Feniksa na naszego MP robią się nie przyjemne. Zresztą co to za swobodne podejście, gdzie na sesji wszyscy wszystkim tylko patrza na ręce czy ktoś nie oszukuje albo chcą żeby znać sto podręczników (pewnie po angielsku i do tego kradzionych z sieci). Ja nawet jakbym nie był słabym MP to bym się bał takim graczą prowadzić. Przecież o to chodzi w Rpg żeby się dobrze bawić, nie żeby było kostkowe państwo policyjne.
Skończmy te zwady głupie i szanujmy się wzajemnie.
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

śr sie 11, 2010 9:10 pm

Grimdark, nikogo nie atakuje. To Tazerus wpadł nagle z "poprowadzę wam róbcie co każe bo gram w RPG od 20 lat"

Tak czy siak moja wierna ekipo z Eliashem włącznie spotkanie organizacje w piątek godzina 17:00. myślę, że zajmie nam około godziny maks 2. pogadamy o tym co każdy lubi, później ustalimy jaka drużyna byłaby dla was najsensowniejsza i o tym jak będę prowadził waszej ekipie. Zapoznamy się z vassalem, żeby to wszytsko działało sprawnie i gładko jak zaczniemy grać i umówimy na następne spotkanie już na prawdziwą sesję w przyszłym tygodniu
 
Awatar użytkownika
Grimdark
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 53
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 3:13 pm

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

śr sie 11, 2010 9:34 pm

Hmmmmmmmmmmmmmmmmm...
Nie atakujesz? To kto mnei wcześniej wyzwał od szaleńców z lat 90?
 
Awatar użytkownika
Nekomono
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 41
Rejestracja: sob lip 25, 2009 5:10 pm

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

śr sie 11, 2010 9:47 pm

Tezarus ja namówiłem Koleżankę żeby z nami grała tylko jest jeden problem. Ona nigdy nie grała w gry fabularne i na pewno nie da rady sama napisać historii dla postaci. Może być tak, że ja napiszę za nas oboje dwie historie? :help:
 
Awatar użytkownika
tezaurus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 69
Rejestracja: pn lis 09, 2009 4:01 pm

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

śr sie 11, 2010 11:02 pm

Dobra, tylko się sprężcie jak mamy grać w piątek. Paweł mówi, że też zagra ze swoją kobietą. To by było pięciu graczy w tym dwie graczki. Tylko jeszcze się nie cieszcie, bo to była wodziara. Aha i wyślij mi razem z historią swój skype.

Grimdark, odpuść sobie. Nie ma sensu tracić czasu na frustrata. Najlepiej dodaj go sobie do listy ignorowanych, bez tego nie da się czytać forum.
 
Awatar użytkownika
DrStafik
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 501
Rejestracja: wt lut 16, 2010 8:50 pm

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

śr sie 11, 2010 11:16 pm

Już wszyscy dajmy spokój i proponuje, żebyście założyli osobny temat organizacyjny, stawcie tam krzyż, to nikt tematu nie ruszy.
Pozdrawiam.
 
innsmouth
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 5:18 pm

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

czw sie 12, 2010 1:51 am

Zagram jeśli macie jeszcze miejsce. Jestem tak zgłodniały sesji, że może być nawet D+D.
 
Awatar użytkownika
Nekomono
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 41
Rejestracja: sob lip 25, 2009 5:10 pm

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

czw sie 12, 2010 1:08 pm

Innsnoth z tego co wiem brakuje nam jeszcze szóstego gracza. Sesyjka jutro o 20. Jak wyślesz dzisiaj historie to się załapiesz. Wyrobisz się? :?
 
innsmouth
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 5:18 pm

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

czw sie 12, 2010 3:30 pm

Pewnie, już siadam do pisania. Tylko uprzedzam, że ze świata D&D znam tylko książki A.R.Salvatore, żeby potem nie było.

BTW, innsmouth nie insnoth.
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

ndz sie 15, 2010 11:01 am

Dobra panowie mamy wstepne ustalenia. Sesja z ograniczona iloscia walk, moty wiodacy jakas intryga do rozwiazania bedaca osia wiodaca przygody. Czekam na wasze postacie i mysle nad przygoda. pamietajcie napisac mi poza mechanika opis charakteru. Fajnie by bylo zebyscie dali taki element jak "gdzie widzisz siebie za 5 lat" zebym wiedzialjakie watki poboczne wprowadzac, ktoremoglyby zainteresowac wasze postacie. Nie bojcie siemowic o swoich oczekiwaniach, jezeli chcecie zeby wasz lotrzyk na 5 poziomie zostal assasinem to musze wiedziec to wczesniej zebym mogl w miedzyczasie wprowadzic organizacje assasinow, ktora moglaby go przyjac.
Wazna sprawa z mechanika, wpusujcie mi z jakich podrecznikow korzystacie zebym nie musial przegladac wszhsykch w poszukiwaniu jakiegos atutu ktory macie z jakiegos atutu.
 
innsmouth
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 5:18 pm

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

ndz sie 15, 2010 2:20 pm

Jeszcze nie zagraliście? A my już po sesji.
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

ndz sie 15, 2010 2:37 pm

Nie zagralismy bo w piatek bylo spotkanie organizacyjne, zeby dowiedziec, co kogo interesuje i dopiero prowadzic pod graczy.
 
Awatar użytkownika
DrStafik
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 501
Rejestracja: wt lut 16, 2010 8:50 pm

Re: [Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

ndz sie 15, 2010 2:42 pm

innsmouth pisze:
Jeszcze nie zagraliście? A my już po sesji.


Bardzo się cieszę, na pewno było super ciekawie i interesującą, ale prosiłem wcześniej, żebyście założyli osobny wątek i nie mieszali się w sprawy TEJ sesji! Dziękuję z góry, pozdrawiam, miłego grania...
 
innsmouth
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 5:18 pm

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

ndz sie 15, 2010 3:25 pm

Rety nie można zapytać?

Feniks - dzięki za zaspokojenie ciekawości.
 
Awatar użytkownika
Eliash
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 474
Rejestracja: wt lut 26, 2008 4:34 pm

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

pn sie 16, 2010 5:29 pm

Swoją postać widzę za 5 lat jako ściganego w wielu miejscach sławnego naciągacza i oszusta, na szczęście ściganego pod różnymi nazwiskami, który za pomocą bystrego umysłu i talentu do krętactw dorobił się już niezłej fortuny, sławy, tytułów honorowych oraz wielu wiernych fanek. Najlepiej żeby w jakiś kręgach był po prostu sławnym człowiekiem, który przygód szuka dla popisów na dworze. Tak mniej więcej ;P
 
Awatar użytkownika
Feniks
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5008
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 10:34 am

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

czw sie 19, 2010 12:25 am

Ok panowie sytuacja wyglada tak. Gramy w piatek o 1900.
Co do kart powtaci to odpowiem zbiorczo na wszystkoe pytania bo nie wyrabiam z tym co dostaje na skype, pw, mailu i dodakowo gg. Jezeli uwazacie ze jakas klasa z 132 strony jakiegos 1582 numeru broszurki o dnd moze byc przegieta i lepiej mnie zapytac, to zapewne jest przegieta i nie ma potrzeby mnie pytac. Zrobienie postaci na 20 poziomie rzczywiscie moze spowodowac, ze ludzie maja prawo miec pytania. Ale na milosc boska tworzycie postacie na poziomie 1 macie maks 2 atuty na starcie a dostaje listy z zalocznikami jakbym was co najmniej poprosil o rozpisanie na nowo bogow w faurenie z mechanika wlacznie.

Tak wiec zrobcie co uwazacie sami za stosowne i co nie zepsuje innymrozrywki i gramy w piatek.
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

czw sie 19, 2010 12:40 am

Hm. W takim razie zróbmy tak - link do Wave - jeżeli ktoś ma wrażenie, że mu zepsuję rozrywkę to proszę pisać, będę przycinał. Jeżeli nikt nie będzie miał takich wątpliwości, to przepisze postać na Mythweavers w przedstawionej formie.

Tylko ja tworzyłem tę miriadę pytań jednym zagadaniem czy inni gracze też wyczekują jakiegokolwiek znaku od MG? :)

Gramy o twojej 19 czy naszej 19? :)
Ostatnio zmieniony czw sie 19, 2010 12:41 am przez Hezor, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Eliash
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 474
Rejestracja: wt lut 26, 2008 4:34 pm

Re: [Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

czw sie 19, 2010 12:45 am

A ja mam pytanie czy nasze postaci mają się znać czy dopiero się poznają. To dość istotne pytanie w sumie.

I przepraszam, za zamieszanie jeśli o mnie idzie... Ja po prostu chciałem zapytać o to czy taka postać będzie pasowała do przygody w taki sposób w jaki Ty ją widzisz.
Oczywiście w piątek się stawię o 19.

Zamieszczam jeszcze link do swojej karty, chociaż chyba i tak wszyscy już ją znają.

http://www.myth-weavers.com/sheetview.p ... tid=232173
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

[Skype] D&D 3.5, zbieramy ekipę.

czw sie 19, 2010 1:05 am

I ładnie dowodzimy, że Tezaurus miał rację, haha :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości