Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Adahl
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 594
Rejestracja: sob cze 17, 2006 3:33 pm

Saboteur

ndz sie 30, 2009 8:19 pm

Co Irlandczyk robi w Paryżu? Hmm... na to pytanie odpowie wam najlepiej film poniżej...

Trailer

Jest to od dawna oczekiwana przeze mnie gra, która z każdym nowym materiałem przedstawia się jeszcze apetyczniej. Więcej filmików znajdziecie na podstronie o samej grze (również na gamespot).
 
Awatar użytkownika
twilitekid
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 61
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 11:30 am

Saboteur

czw sty 07, 2010 8:49 pm

No i jak? Grali? Opinie ogólnie są podzielone, oceny raczej tylko dobre i średnio-dobre.
Ciekaw jestem Waszych opinii.
 
Awatar użytkownika
Adahl
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 594
Rejestracja: sob cze 17, 2006 3:33 pm

Re: Saboteur

czw sty 07, 2010 9:01 pm

Gra bardzo średnia. Grafika na poziomie ps2, wiele błędów i technicznych niedociągnięć. Wielka szkoda, bo gra mogła zawojować, a tak jest słabiutko. Nie skończyłem jeszcze wątku fabularnego, ale gra ode mnie otrzymuje nie więcej niż 6/10.
 
Awatar użytkownika
Kiender
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 182
Rejestracja: wt paź 12, 2004 4:15 pm

Re: Saboteur

pt sty 08, 2010 7:38 am

Mnie też średnio się podoba. Gra jest jakaś taka szara i smutna. Nibt wymusza to konwencja, ale mnie nie przekonała. Zdecydowanym królem jest nadal GTA 4
 
Awatar użytkownika
Khelben
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 146
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:19 pm

Saboteur

wt sie 17, 2010 12:41 pm

Kiender pisze:
Mnie też średnio się podoba. Gra jest jakaś taka szara i smutna. Nibt wymusza to konwencja, ale mnie nie przekonała. Zdecydowanym królem jest nadal GTA 4
Królem czego? A tak pozatym to mam pytanko, jest już napewno dużo patchów do tej gry i mam pytanko? Czy jak jestem fanem Assasyna to ta gra mi się spodoba ?

Podzrawiam!
 
Awatar użytkownika
Kiender
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 182
Rejestracja: wt paź 12, 2004 4:15 pm

Re: Saboteur

wt sie 17, 2010 1:10 pm

Khelben pisze:
Królem czego? A tak pozatym to mam pytanko, jest już napewno dużo patchów do tej gry i mam pytanko? Czy jak jestem fanem Assasyna to ta gra mi się spodoba ?"


Podzrawiam![/quote]

Królem sandboxów, przynajmniej 8 miesięcy temu kiedy pisałem tego posta...Na resztę pytań nie odpowiem bo nic z tego bełkotu nie rozumiem :razz:
 
Awatar użytkownika
Khelben
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 146
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:19 pm

Saboteur

wt sie 17, 2010 1:36 pm

Bełkotów, czyli ?
Ostatnio zmieniony wt sie 17, 2010 1:37 pm przez Khelben, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość