Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

Świat się skończył :D (Duke Nukem Forever)

ndz wrz 12, 2010 2:21 pm

Niewiarygodne, przeczytajcie:

http://gry.onet.pl/28061,1625057,artykul.html

Kurde były jakieś newsy o tym? Wszedłem na onet z nudów i nie mogę uwierzyć w to co widzę. Świat naprawdę się skończył, głowę bym sobie dał obciąć jeszcze 5 minut temu, że to już nigdy nie wyjdzie... A tu już jest ! : D
Aż się łezka w oku kręci : P
Ostatnio zmieniony pn wrz 13, 2010 7:17 pm przez Hezor, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Dr_Greenthumb
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:26 pm

Re: Świat się skończył :D

ndz wrz 12, 2010 3:39 pm

Kilka dni temu o tym czytałem, pytanie brzmi - czy ktoś będzie chciał w to jeszcze zagrać? :razz:
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

Re: Świat się skończył :D

ndz wrz 12, 2010 4:03 pm

Ja na pewno, choćby po to, żeby przypomnieć sobie te czasy kiedy była 'wojna' między fanami quake'a i duke'a, kiedy grywało się w quake 1 po sieci w kafejkach i z przyjemnością jakiej dziś nie raz brakuje. Duke Forever ! : )
 
Awatar użytkownika
Largus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 899
Rejestracja: wt lut 08, 2005 10:39 pm

Świat się skończył :D

pn wrz 13, 2010 4:08 pm

Również ostatnio o tym czytałem, i nie mogłem uwierzyć. Jeżeli się to ukaże to na pewno zagram, ba, nawet kupie :D Przypomną się dawne czasy, kiedy będąc przedszkolakiem grało się w Duke Nukem jedynkę, a grając już w podstawówce w trójkę nieraz się strasznie bałem (najbardziej tego bossa na końcu epizodu w kosmosie, i jeszcze tych pomniejszych bossów, takich dryblasów wielkich z karabinami obrotowymi).

Ale szczerze mówiąc to wydaje mi się, że lepiej jednak jakby ta gra się już nie ukazywała, bo obrosła zbyt wielką legendą, co pewnie spowoduje, że jaką by nie była to i tak większość osób się zawiedzie.
 
Awatar użytkownika
Hezor
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3788
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:31 pm

Świat się skończył :D (Duke Nukem Forever)

pn wrz 13, 2010 7:17 pm

Zmieniłem nazwę wątku na więcej mówiącą i wracam do przygotowywania się do usuwania kaktusów wyrastających z dłoni.
 
Kotylion
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 209
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 5:25 pm

Świat się skończył :D (Duke Nukem Forever)

pn wrz 13, 2010 10:24 pm

Ja tam nie uwierzę póki nie zobaczę na sklepowej półce :)
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

Re: Świat się skończył :D (Duke Nukem Forever)

wt wrz 14, 2010 1:41 pm

Ha! Niewierni, ja tam nie mogę się doczekać aż zagram. Wtedy orzeknę czy warto było czekać te kilka lat (bo od dobrych 6-7 lat nie czekałem już: P).
 
Awatar użytkownika
AN4RCH
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 301
Rejestracja: sob lip 30, 2005 6:42 pm

Świat się skończył :D (Duke Nukem Forever)

śr wrz 15, 2010 10:30 am

No coz sie dopiero okaze jak Ksiaze powroci. Ciezko bedzie mu dorownac starenkiej odslonie ktora wprost ociekala humorem i litrami swinskiej krwi. Ciekaw jestem czy tak dlugi czas rozwoju gry wplynie na plus czy raczej an minus (podejrzewam niestety ze to drugie raczej bedzie mialo miejsce). No ale bez czarnowidztwa - czekajmy na premiere - no bo co to jest kolejnych kilka tygodni w porownaniu do ostatnich 10 lat :D
 
Awatar użytkownika
Ramirez Kel Ruth
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 526
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 4:18 pm

Świat się skończył :D (Duke Nukem Forever)

czw wrz 16, 2010 9:06 am

AN4RCH pisze:
gry wplynie na plus czy raczej an minus (podejrzewam niestety ze to drugie raczej bedzie mialo miejsce)


Mi się zdaje, że może czekać nas pozytywne zakończenie. Przez te wszystkie lata tworzenia, mogli wpaść na naprawdę ciekawe pomysły. Być może nie ich jakość, a ilość w tej grze będzie powalająca?

Pożyjemy, zobaczymy.
 
Kotylion
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 209
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 5:25 pm

Świat się skończył :D (Duke Nukem Forever)

czw wrz 16, 2010 6:06 pm

Przecież Gearbox przejął DNF dopiero niedawno, a większość czasu kiedy gra była "zamrożona", zapewne nie została przeznaczona na jakiekolwiek prace.

Niezależnie do tego jaką grą będzie DNF, to i tak na producenta spadnie fala krytyki. Po 11 czy 12 latach, Forever jest już pewną ikoną. I na pewno sprzeda się świetnie, ale nie spełni pokładanych w nim nadziei, bo wszyscy będą spodziewać się nie wiadomo czego. I choćby to była najlepsza gra we wszechświecie, to i tak nie będzie to "stary dobry Duke" - i za sam ten fakt DNF zbierze spore cięgi. O ile w ogóle rzeczywiście uda się go wydać.
 
Awatar użytkownika
AN4RCH
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 301
Rejestracja: sob lip 30, 2005 6:42 pm

Świat się skończył :D (Duke Nukem Forever)

pt wrz 17, 2010 11:32 am

to i tak nie będzie to "stary dobry Duke

Chyba ze po prostu skopiuja starego Diuka z uzyciem np Unreal Engine 3. To byloby cos :) Z dzika rozkosza pogralbym w starego DN3D w nowej szacie graficznej
Ostatnio zmieniony pn wrz 20, 2010 9:32 am przez AN4RCH, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Kotylion
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 209
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 5:25 pm

Świat się skończył :D (Duke Nukem Forever)

pt wrz 17, 2010 11:42 am

Gwarantuję, że i tak znalazło by się stado malkontentów, krzyczących, że to profanacja legendy :P
 
Awatar użytkownika
Dr_Greenthumb
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:26 pm

Re: Świat się skończył :D (Duke Nukem Forever)

sob wrz 25, 2010 1:05 am

Kotylion pisze:
Niezależnie do tego jaką grą będzie DNF, to i tak na producenta spadnie fala krytyki. Po 11 czy 12 latach, Forever jest już pewną ikoną. I na pewno sprzeda się świetnie, ale nie spełni pokładanych w nim nadziei, bo wszyscy będą spodziewać się nie wiadomo czego. I choćby to była najlepsza gra we wszechświecie, to i tak nie będzie to "stary dobry Duke" - i za sam ten fakt DNF zbierze spore cięgi. O ile w ogóle rzeczywiście uda się go wydać.


Racja. To samo było z Fallout 3...
 
Awatar użytkownika
Ramirez Kel Ruth
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 526
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 4:18 pm

Świat się skończył :D (Duke Nukem Forever)

sob wrz 25, 2010 9:58 am

Dr_Greenthumb pisze:
To samo było z Fallout 3...


Może i na Fallouta spadła fala krytyki, ale gra się obroniła i zdobyła chyba więcej nowych fanów, niż straciła starych.
 
Awatar użytkownika
Dr_Greenthumb
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 231
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:26 pm

Re: Świat się skończył :D (Duke Nukem Forever)

sob wrz 25, 2010 10:46 pm

Ramirez Kelebrin Ruth pisze:
Może i na Fallouta spadła fala krytyki, ale gra się obroniła i zdobyła chyba więcej nowych fanów, niż straciła starych.


No właśnie mam wrażenie, że większość opinii jakie słyszałem, to marudzenie że to "nie to, co stary dobry Fallout". Bo nie ten humor, bo 3d zamiast izometrii, bo dialogi słabe, bo postacie płytkie, bo główny wątek za krótki... Wydaje mi się, że w przypadku niektórych tytułów nieważne co zrobisz, i tak będzie źle - a Duke do nich należy :razz:
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

Re: Świat się skończył :D (Duke Nukem Forever)

wt wrz 28, 2010 11:50 am

no nie ma się co dziwić, mnie też ostatni fallout zadziwił jak pierwszy raz go zobaczyłem, ale już testują kolejnego to zobaczymy co z tego wyjdzie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości