Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Khelben
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 146
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:19 pm

Heroes of Might and Magic VI

sob wrz 25, 2010 12:09 am

Nie zalazłem odpowiednika tematu dlatego moją ispiracją jest stworzenie takiego topicu :razz: . Bardzo fajnie zrobiona grafika, np. pióra gryfa zrobiły na mnie duże wrażenie :razz: . Na razie nie ma zbytnio dużo źródeł, z których można wywnioskować, żę gra będzie wspaniała i oszałamiająca, jednak wrzucę linka. http://www.youtube.com/watch?v=IYZ06L2U-GM

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony sob wrz 25, 2010 12:09 am przez Khelben, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Jean de Lille
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1156
Rejestracja: śr paź 21, 2009 2:21 pm

Heroes of Might and Magic VI

sob wrz 25, 2010 12:21 am

Hm, w ostatnim CD-Action czytałem bodaj zapowiedź i nieco mnie zaniepokoił fakt, że nad szóstką nie będzie - ponoć - pracować Nival, ale studio odpowiedzialne za Armies of Exigo i WH: Mark of Chaos - gry przyzwoite (Exigo zebrały nawet bardzo pochlebne recenzje swego czasu, o ile pamiętam). Ale jednak niepokój lekki pozostaje, bo Nival zdążyło już dowieść, że potrafi sobie z tematem HoMM ładnie poradzić. Ale ponoć ważniejsze priorytety produkcyjne wymagają ich udziału (ważniejsze? co może być ważniejszego niż kolejna część tego cyklu :) ).
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

Heroes of Might and Magic VI

śr paź 20, 2010 1:20 pm

Grafika ładna. Natomiast mnie bardziej ucieszyłoby, gdyby stworzono 10 część "Might and Magic" a na razie chyba na to się nie zapowiada.
 
Awatar użytkownika
Hyareil
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 145
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 5:26 pm

Heroes of Might and Magic VI

śr paź 20, 2010 7:42 pm

Tak, mnie też by ucieszyła kolejna część Might & Magic :) O ile byłaby w stylu wcześniejszych części, nie ostatniej - dziewiąta, chociaż nie była złą grą, nie miała zbyt wiele wspólnego z poprzedniczkami... Równie dobrze mogłaby wyjść jako oddzielna gra, bez "Might & MAgic" w tytule.

Najnowsza odsłona Herosów jest zapowiadana oficjalnie jako Might & Magic: Heroes VI. Być może ta rewersja zapowiada wzmocnienie marki Might & Magic? I powrót cyklu cRPG? Albo nowe serie gier pod wspólnym szyldem Might & Magic?
 
Awatar użytkownika
the czart
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1705
Rejestracja: pn lis 21, 2005 1:52 pm

Heroes of Might and Magic VI

czw paź 21, 2010 2:22 pm

Jak dla mnie 6 na razie przypomina ulepszoną graficznie cz.5 ( samą w sobie bardzo fajną ), ale nie pokoją mnie informacje o tym czy być może nie będzie w stosunku do piątki pewnym regresem - ma być mniej zamków, nie wiadomo czy będą alternatywne ulepszenia, no i czy nival ( które robił też piątkę ) nie da znowu ciała z balansem. Oczywiscie oczekuję niecierlpiwie, ale jeszcze zobaczymy jak bedzie.
 
karpik777
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: sob gru 11, 2004 6:43 pm

Re: Heroes of Might and Magic VI

czw paź 21, 2010 2:34 pm

the czart pisze:
Jak dla mnie 6 na razie przypomina ulepszoną graficznie cz.5 ( samą w sobie bardzo fajną ), ale nie pokoją mnie informacje o tym czy być może nie będzie w stosunku do piątki pewnym regresem - ma być mniej zamków, nie wiadomo czy będą alternatywne ulepszenia,

Alternatyw (przynajmniej w podstawce) ma nie być.

no i czy nival ( które robił też piątkę ) nie da znowu ciała z balansem. Oczywiscie oczekuję niecierlpiwie, ale jeszcze zobaczymy jak bedzie.

Ale to nie Nival robi szóstkę tylko Black Hole Enterntainment (ludzie od Mark of Chaos).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości