Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
 
Craven

Bleach

pt sie 06, 2010 12:57 pm

Motylek!
 
Kotylion
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 209
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 5:25 pm

Bleach

pt sie 06, 2010 1:17 pm

A to Ci dopiero. Kolejny chapter z cyklu "ile razy trzeba zabić Aizena, żeby faktycznie umarł" ;)
 
Craven

Bleach

pt sie 06, 2010 1:25 pm

No, kto by się spodziewał, że tym razem nie zginie :)
 
Kotylion
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 209
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 5:25 pm

Bleach

pt sie 06, 2010 1:59 pm

We mnie się tlił lekki płomyczek nadziei, że może jednak... ale cóż, nie ma lekko ;)
 
Awatar użytkownika
nerv0
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 869
Rejestracja: pt cze 06, 2008 2:13 pm

Bleach

pt sie 06, 2010 2:19 pm

Przecież to oczywiste, że Aizen musi zginąć z ręki Ichigo. Ale to na prawdę MUSI. To pewnie taka jego ukryta ambicja. ;)

Ale tak na serio, to już od dłuższego czasu robi się coraz bardziej żałosne. Sądzę, że popularność Bleacha maleje w ogromnym tempie i Kubo po prostu chce tę mangę jak najszybciej skończyć (albo dociągnąć ją do końca kontraktu czy cuś), co wiąże się z chęcią pozamykania wszystkich wątków (ot taki Gin oraz ostateczne porachunki Ichigo z samym sobą w sobie ;)). Dalej będzie wyjątkowo kiepska finałowa walka i kuniec, Bleach umrze we własnym kale...

Ale może się mylę? Może jeszcze z tego wyjdzie? Może...?

Motylek.
 
Kotylion
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 209
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 5:25 pm

Bleach

pt sie 06, 2010 2:27 pm

Ponoć planowane są jeszcze dwie serie, po tej obecnej:
1. Wspominkowa seria, wyjaśniająca czemu tatuś Ichigo jest jakimś przegiętym koksem i nikt nic o tym nie wie.
2. Finał ;)

Ale jak dla mnie, Bleach mógłby się skończyć nawet w przyszły czwartek. Nawet chyba wyszło by tej mandze na dobre ;)
Ostatnio zmieniony pt sie 06, 2010 2:28 pm przez Kotylion, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Craven

Bleach

pt sie 06, 2010 4:06 pm

wiecie... dla mnie dobrym momentem na finał było fake karakura - zrobić w jednym czasie walke Ichigo z numerem 4 (w sam raz dwóch emo) a Aizena powinien rozsmarować Yamamoto, uzywajac tylko spirit sense, zeby nie kierować sie halunami. No ale takie rzeczy to nie w japońskich shoen.
 
Kotylion
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 209
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 5:25 pm

Bleach

pt sie 06, 2010 6:32 pm

Nie, nie, nie! Aizena powinien zmasakrować Urahara, z uśmiechem na twarzy :P Wtedy można by było mówić o prawdziwie satysfakcjonującym zakończeniu. Niestety, trzeba poczekać aż zjawi się Ichigo i w zupełnie niewytłumaczalny sposób zdoła pokonać gościa, który jak się go zabija, to po prostu zmienia ubranko ;)
 
Craven

Bleach

pt sie 06, 2010 6:43 pm

Tru, Bleach to rywalizacja na linii Urahara i Aizen (ew. Shinji troszke, ale przyjmijmy, ze on dał d...).
 
Kotylion
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 209
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 5:25 pm

Bleach

pt wrz 10, 2010 11:48 am

Aizen zmienił wygląd. Dacie wiarę?
 
Craven

Bleach

pt wrz 10, 2010 12:26 pm

Ale teraz to juz napeeeeeewno ostatni raz :P
 
Awatar użytkownika
Namrasit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2079
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 11:12 pm

Bleach

sob wrz 11, 2010 8:36 pm

To i tak nic w porównaniu z ostatnim odcinkiem Bleacha...
 
Craven

Bleach

sob wrz 11, 2010 9:54 pm

Fillery znowu dają? Ja już nie oglądam od dość dawna. Ledwie komiks znoszę.
 
Awatar użytkownika
Ranquel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 298
Rejestracja: pt sty 05, 2007 7:13 pm

Re: Bleach

sob paź 23, 2010 3:02 pm

Kotylion pisze:
Nie, nie, nie! Aizena powinien zmasakrować Urahara

Cos w tym jest :P
Ehh bleach rozczarowuje mnie z tygodnia na tydzien co raz bardziej... Co nie zmienia faktu, ze swoim poczatkiem zalozyl na miejsce w pierwszej 3ce u mnie
BTW: Nie wierze, ze zrobiono caly oddzielny dzial na mange i anime o.0 a kiedys nie bylo odzewu jak o to poprosilem. Wiec jak jakas władza to czyta czy moglaby przeniesc ten temat do Anime?
 
Awatar użytkownika
Namrasit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2079
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 11:12 pm

Bleach

sob paź 23, 2010 3:52 pm

Mnie to w ogóle zastanawia, po co oni, jak mają taką dłuugaśną historyjkę, to jeszcze jakieś flirery robią... (i to z nią nie związane). W każdym razie teraz wrócono do nawalanek, choć szkoda, że nie ma bankaja od różowego i kapelusznika. Może będą w drugiej części ;P.
 
Craven

Bleach

sob paź 23, 2010 3:58 pm

Kto jest różowy?
 
Awatar użytkownika
Ranquel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 298
Rejestracja: pt sty 05, 2007 7:13 pm

Bleach

ndz paź 24, 2010 11:17 am

Jakie fillery? Ten odcinek na rocznice czegostam?
Tez sie zastanawiam kim jest rozowy... Kyoraku nosi i kapelusz i rozowe odzienie xD
Ale faktycznie czuje niedosyt zwiazany z brakiem bankai najlepszych kapitanow, walczyli z Aizenem i nie uzyli tej techniki, bo jest zbyt potęzna o.0 Czy to mozliwe, ze autor poprostu nie mial pomyslu na nie?
 
Awatar użytkownika
Namrasit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2079
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 11:12 pm

Bleach

ndz paź 24, 2010 11:33 am

No różowy to oczywiście Kyoraku :P. Kapelusznik to dla mnie Uruhara. No i sinji też nie zrobił Bankaia, ani dziadek...
Chętnie bym też zobaczył drugą formę miecza Yachiru (bo jak jest wice, to na pewno takową ma). Ale na to będzie chyba trzeba czekać do nowego wątku. A co do flirerów, to miałem na myśli wszystkie, które dotychczas się przewinęły (niektóre całkowicie daremne).
 
Awatar użytkownika
Ranquel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 298
Rejestracja: pt sty 05, 2007 7:13 pm

Bleach

ndz paź 24, 2010 11:57 am

Fakt... Sam obu nazywam kapelusznikami przez co, nie moge sie czasami dogadac z kumplem :D
Co do shikai Yachiru to nie bylbym pewny czy w ogole ma... Jest ulubienica Zarakiego wiec jest vice :P
 
Awatar użytkownika
Asthariel
Szef działu
Szef działu
Posty: 620
Rejestracja: ndz kwie 25, 2010 7:56 pm

Bleach

ndz paź 24, 2010 6:18 pm

Niestety, fabuła dobiła dopiero do jakichś 2/3 całej historii, więc najsilniejsi kapitanowie będą trzymać swe bankaje w ukryciu aż do ostatniego arcu.
 
Awatar użytkownika
Namrasit
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2079
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 11:12 pm

Bleach

ndz paź 24, 2010 6:46 pm

Ehh, szkoda, że będzie to jedyny powód, by dalej śledzić Bleacha :P. Mam nadzieję, że przynajmniej będzie warto czekać i w końcu ktoś z tego SS zginie na amen... (ze strony tych dobrych oczywiście).
Ostatnio zmieniony ndz paź 24, 2010 6:47 pm przez Namrasit, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Craven

Bleach

ndz paź 24, 2010 7:13 pm

Po tym co ostatnio wykręcili w komiksie nie liczyłbym na czyjąkolwiek śmierć. Ogólnie olałem anime i chyba z mangą też trzeba będzie dać sobie spokój bo to już nawet nie jest zabawne.
 
Awatar użytkownika
Ranquel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 298
Rejestracja: pt sty 05, 2007 7:13 pm

Re: Bleach

ndz paź 24, 2010 10:09 pm

Asthariel pisze:
Niestety, fabuła dobiła dopiero do jakichś 2/3 całej historii, więc najsilniejsi kapitanowie będą trzymać swe bankaje w ukryciu aż do ostatniego arcu.

Mozna wiedziec skad masz takie informacje? Jesli mowimy o mandze
Aizen skazany i mozna powiedziec bezbronny, Ichigo stracil swoje moce - wydawac by sie moglo historia dobiega konca I MAM NADZIEJE, ZE TAK SIE STANIE. Co jeszcze moze sie stac? Aizen wszystko zaplanowal i dal sie zlapac? Ichigo znowu ktos dźgnie zanpaktou? litości... Osobiście mialem nadzieje, ze wkraczajac do akcji Urahara zabierze Kamien, ktory dzieki Aizenowi osiagna lepszy lvl i sam podbije SS, robiac wszystkich w balona...

Tak btw jako ciekawostka... Wiecie co oznacza imie Aizen? Darzący miłością :stupid:
 
Craven

Bleach

ndz paź 24, 2010 10:12 pm

No niestety mimo, że to idealny moment na skończenie tej przeciągniętej historii, to najwyraźniej nie jest koniec.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości