Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Lasard
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 129
Rejestracja: pn wrz 08, 2008 11:26 am

Wolsungowe pudełeczko

wt paź 19, 2010 10:53 am

Będąc na IIChDF wpadłem na pewien pomysł, jednak zapomniałem wspomnieć o nim Luckowi. Do gry w Wolsunga posiadam:
a) zestaw 54 kart,
b) 15 kości k10 (nie Wolsungowych, ale k10)
c) sporo, bo aż 96 żetonów.
d) przydatnik,
d) oczywiście posiadam jeszcze podręcznik i Operację Wotan
I za cholerę nie mam gdzie tego trzymać! :/ Karty noszę w rozwalającym się powoli pudełku w którym je otrzymałem, przydatnik podobnie, a kostki i żetony w małej sakiewce na kostki. Trochę przez to mam bałagan.
Co sądzicie o takim małym pudełku z przegródkami na te wszystkie przedmioty i stylowym Wolsungowym nadrukiem (np. takim że wyglądałoby to jak taki dżentelmeński humidor- pudełeczko na cygara)? Czy Kuźnia Gier miała by chęci i możliwości by coś takiego wydać? Bo ja bym z chęcią zakupił :D
Ostatnio zmieniony wt paź 19, 2010 10:55 am przez Lasard, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
DeathlyHallow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 276
Rejestracja: pt sie 24, 2007 8:00 pm

Re: Wolsungowe pudełeczko

wt paź 19, 2010 11:13 am

Popieram całym sercem!
 
Awatar użytkownika
Malkav
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 539
Rejestracja: wt lis 04, 2003 9:30 pm

Wolsungowe pudełeczko

śr paź 20, 2010 5:19 pm

Ja też popieram! Sam ostatnio myślę nad tym, by sobie coś takiego zrobić. Z tym, że myślę nie o pudełku, a o torbie, którą można w każdej chwili wziąć ( a nawet wziąść, a także wzionś) i pójść do kumpli ;]
 
Awatar użytkownika
Lukasz_300
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: wt paź 27, 2009 7:45 pm

Wolsungowe pudełeczko

śr lis 03, 2010 3:41 pm

Zgłaszam się jako kolejny chętny nabywca. Bardzo dobry pomysł z tym Wolsungowym pudełeczkiem.
 
Awatar użytkownika
Mag_Mag
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 4:40 pm

Wolsungowe pudełeczko

wt lis 09, 2010 11:34 am

Biorę cokolwiek, co nie będzie przerobionym pudełkiem po telefonie komórkowym, do którego kości mi się już nie mieszczą :P... Też jestem chętny...
 
Awatar użytkownika
Lasard
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 129
Rejestracja: pn wrz 08, 2008 11:26 am

Wolsungowe pudełeczko

pt lis 26, 2010 1:09 pm

Widziałem, że Kuźnia zrobiła zarąbiste! pudełeczko do Veto. Kiedy doczekamy się czegoś takiego do Wolsunga?
Czy ktokolwiek z kuźni w ogóle zajrzał do tego tematu? Granek?
 
Awatar użytkownika
Garnek
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1469
Rejestracja: wt maja 13, 2003 3:32 pm

Wolsungowe pudełeczko

pt lis 26, 2010 3:44 pm

Zaglądamy i myślimy nad tematem. Pomysł zacny, są z nim jednak pewne problemy natury technicznej, których jeszcze nie rozwiązaliśmy - póki co wygląda na to, że jakikolwiek opłacalny nakład pudełka byłby większy, niż nakład wolsunga :)

O tamacie pamiętam i jak wymyślmy sposób, który broni się od strony biznesowej, to od razu dam wam znać.
 
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 261
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 4:16 pm

Wolsungowe pudełeczko

pt lis 26, 2010 5:04 pm

Szybka rozkmina osoby zupełnie nie znającej się na kosztach produkcji itd, ergo nie bierzcie tego zbyt poważnie: mi się marzy takie pudełko, jak od limitki SW plus dodane przegródki, wszystko do własnego wycięcia i montażu. Byłoby naprawdę świetnie, bo Wolsung jest gadżeciarski (i dobrze!), a rzeczywiście nie ma gdzie tych wszystkich kart, kostek i żetonów trzymać.
 
Awatar użytkownika
Sespenar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: pn lis 29, 2010 10:33 pm

Re: Wolsungowe pudełeczko

wt lis 30, 2010 8:39 pm

Ja tam mam taką fajną torbę ( taką reklamową ) z materiału jakiegoś sztucznego ale mam tam 2 przegródki i kilka mniejszych kieszeni idealnie wchodzi Wolsung , Warhammer + Zbrojownia i ew. coś cienkiego jak shadowrun albo wciśnięty Munchkin. Znowu do kieszeni wchodzą karty i koszulki , proste i praktyczne.
A jeśli chodzi o gadżety to trzeba załatwić zegarek i go ... :judge: . Koła zębate , sprężynki razem po przyczepiać i po przyklejać. Tak naprawdę najlepsze wrażenie robią cacka które zrobimy sami !

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości