Zrodzony z fantastyki

 
Shine_lobo

Ungral i jego rozwój

śr gru 08, 2010 9:16 am

Jeden z graczy miał absolutnie niesamowitego farta na ostatniej sesji.
Dostał tyle ran, że umarł, powrócił natychmiast jako ungral i zachował zdrowe zmysły.
Pytanie co teraz?
Dostał pdki za zakończenie kampani, może się dalej rozwijać w swojej klasie?
Bynajmniej nie stroni od ludzkiego mięsa, więc jego ciało powinno się leczyć a inteligencja nie będzie spadała.
Nałożył sobie szablon Ungral, ale teraz nie wiem, czy rozwija się jako "potwór" według szablonu czy jako Pogranicznik według swojej klasy?

Pozdrawiam.
 
Lgaard
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 115
Rejestracja: pn sie 25, 2008 10:52 am

Ungral i jego rozwój

śr gru 08, 2010 7:39 pm

Nie znam sie na mechanice, ale trafilem kiedys na taki scenariusz do Midnight pt. "Search and Destroy", ktory zaklada granie Upadlymi. Nie ma tam chyba rozwazan mechanicznych, ale moze cos Cie natchnie.

Poszukaj na sieci, np. tutaj (nie wiem, czy ten link dziala):
http://www.4shared.com/file/208576096/3 ... dow_4.html
 
Awatar użytkownika
Snusmumriken
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 151
Rejestracja: wt cze 09, 2009 1:02 pm

Re: Ungral i jego rozwój

czw gru 09, 2010 12:26 am

Tak, może. Równie dobrze może rozwijać każdą inną klasę. Jedyna różnica, która tutaj zachodzi to epp, które rośnie w górę.

Z tego co szukałem to nie ma oficjalnego epp dla ungrala, aczkolwiek na oko można przyjąć to jako +1, gdyż zyskuje podtyp "undead" oraz dodatkowe małe bonusy, jednak nie zwiększają one mocno potęgi postaci(tym bardziej, że degenerujący głód działa na niekorzyść gracza).

Co do samego epp +1 to powoduje to, że traktujesz postać jako istotę o jeden poziom wyżej, ale tylko na potrzeby awansu na kolejny poziom(liczba pd potrzebna do awansu), a nie bazowej premii do ataku czy większej znajomości czarów.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony czw gru 09, 2010 12:30 am przez Snusmumriken, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość