Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Kumo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 471
Rejestracja: pn maja 05, 2008 3:34 pm

[Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

pn sty 10, 2011 12:47 am

W zasadzie walka już się skończyła (ostatni ganger próbował uciec i nie dał rady), więc kolejność jest w gruncie rzeczy dowolna. Jeśli już, to pierwsza będzie Wyrm, a po niej Dabi. Chyba, że koniecznie chcecie rzucać na inicjatywę.
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

wt sty 11, 2011 8:35 am

Teraz trzeba będzie ich przepytać.

Troszkę żałuję, ze wyszła z tego taka sieka. Zdecydowanie lepiej było tu uzyskać co innego. Myślę, że chłopaki mogli by być pomocni. A teraz no cóż.

Ciekawe czy wie coś więcej będąc w takiej a nie innej sytuacji.

Co do stanu zdrowia to zarwałem siniaka. Nie dał rady przebić się przez pancerz.

Skoro jednak weszliśmy do dzielnicy z gracją buldożera. No to zacząłem się zastanawiać czy cięższa broń nie będzie przydatna 8)
Ostatnio zmieniony wt sty 11, 2011 8:36 am przez Dabi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
slann
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4982
Rejestracja: pt paź 14, 2005 10:35 am

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

ndz sty 23, 2011 8:32 pm

Acha, sesja jednak pada
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

wt sty 25, 2011 11:21 pm

Co szanowna drużyna na ten pomysł ?

Naprawdę chcecie go zabić ?

EDIT
I pytanie do MG - Czy słyszałem słowa Eznara do elfki. Myślę, że szansa na to jest bardzo duża bo zachowanie było dość widoczne a moja postać chciałaby pewnie to usłyszeć.

Jak trzeba to mogę rzucić.

Eznar jesteś bardziej krwiożerczy niż sądziłem :huh:
Ostatnio zmieniony śr sty 26, 2011 3:23 pm przez Dabi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Kumo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 471
Rejestracja: pn maja 05, 2008 3:34 pm

[Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

czw sty 27, 2011 10:14 am

@Dabi: Zakładam, że dosłyszałeś - w knajpie jest raczej cicho, a ty masz dodatkowo podkręcony słuch.
Hmm... powiedzmy, że jeśli chcecie na stałe przekonać typka do zmiany poglądów, to potrzebujecie krytycznego sukcesu na Intimidation - czyli musicie jego rzut obronny na Intimidation + Willpower przebić o 4 hity. Z Waszej strony jest to teamwork test i główna postać ma łączny modyfikator +5, więc jest jakaś szansa.
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

czw sty 27, 2011 10:53 am

Kumo pisze:
@Dabi: Zakładam, że dosłyszałeś - w knajpie jest raczej cicho, a ty masz dodatkowo podkręcony słuch.
Hmm... powiedzmy, że jeśli chcecie na stałe przekonać typka do zmiany poglądów, to potrzebujecie krytycznego sukcesu na Intimidation - czyli musicie jego rzut obronny na Intimidation + Willpower przebić o 4 hity. Z Waszej strony jest to teamwork test i główna postać ma łączny modyfikator +5, więc jest jakaś szansa.


No to w takim razie wiem już jak napisać posta.

Uważam, że warto spróbować bo co innego jest ot tak sprzątnąć kolesia a co innego się bronić. Koleś powiedział co wie i nie kłamał. Jest młodym gnojkiem i kto wie może jeszcze będzie z niego co dobrego.

Dorżnięcie go w tym momencie byłoby czynem jeszcze żałośniejszym niż obicie tego orka. Nie wiemy kim jest nawet. Wątpię aby sam był kryształowy.

Będę próbował to zrobić. Jak nie wyjdzie zmiana poglądów na stałe to chociaż myślę, że wyjdzie na jakiś dostateczny długi okres czasu.

Jeśli usłyszałem to myślę, że moi towarzysze nie będą próbować w tej chwili zabijać.
 
Awatar użytkownika
Wyrm
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:00 pm

[Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

sob sty 29, 2011 1:17 pm

zerkalam na forum zerkalam nic sie nie dzialo a jak zawalila mnie robota to wy sie rozpisaliscie ... a z drugiej strony jezeli ten dzieciak przezyje i odpowiednio go zastraszylismy to pomyslcie jaka fama pojdzie po ulicahc jakim to jestem morderca... zanim mnie ktos zaatakuje przemysli to BARDZO doglebnie :P
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

sob sty 29, 2011 5:33 pm

Wyrm pisze:
zerkalam na forum zerkalam nic sie nie dzialo a jak zawalila mnie robota to wy sie rozpisaliscie ... a z drugiej strony jezeli ten dzieciak przezyje i odpowiednio go zastraszylismy to pomyslcie jaka fama pojdzie po ulicahc jakim to jestem morderca... zanim mnie ktos zaatakuje przemysli to BARDZO doglebnie :P



Myślę, że przeżyje bo w tym momencie zdecydowanie nie mam zamiaru go zabijać. Raczej wynik testu zastraszania okaże się wystarczający aby nie tylko nie sprawiał kłopotów teraz ale aby się zastanowił nad dotychczasowym życiem ;)
Ostatnio zmieniony sob sty 29, 2011 5:33 pm przez Dabi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Wyrm
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:00 pm

[Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

pt lut 18, 2011 8:18 pm

Dabi wiesz co jezeli kamery nagrywaly to na bank sygnal byl przesylany do jakiegos pomieszczenia na zapleczu... wiec warto sie tam wybrac imho...
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

pt lut 18, 2011 9:11 pm

Nom można sprawdzić to chociaż to mam nadzieję powie nam ten oto Ork :)

Nagrania nam nie uciekną... Poza tym mogą być jakoś zabezpieczone a dzięki orkowi nie trzeba ich mam nadzieję będzie łamać.
 
Awatar użytkownika
Wyrm
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:00 pm

[Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

ndz kwie 03, 2011 10:27 pm

E... ponad miesiac albo i dwa nic sie nie dzialo czy gramy dalej?
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: [Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

pn kwie 04, 2011 5:12 pm

Wyrm pisze:
E... ponad miesiac albo i dwa nic sie nie dzialo czy gramy dalej?



A jak tu grać bez MG ? :(
 
Awatar użytkownika
Wyrm
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:00 pm

[Shadowrun 4ed] Cena zrozumienia

czw kwie 21, 2011 1:17 pm

Czy cos sie stalo o czym nie wiem a powinnam czy po prostu Komo znikl???

Z tego co widze jego ostatnia wizyta na Polterze :
Ostatnia wizyta:
Cz kwi 21, 2011 2:04 pm
Ostatnio zmieniony czw kwie 21, 2011 3:40 pm przez Wyrm, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości