Zrodzony z fantastyki

 
borat000
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 18, 2011 9:20 pm

Wild Pair

czw sty 27, 2011 11:53 pm

Witam,

Mam pytanie związane z kartą Wild Pair. Przytoczę przykładową sytuacje, która najlepiej zobrazuje moję wątpliwości. Posiadam talię na Sliverach, na stole mam Wild Pair i Muscle Sliver, wykładam kolejnego slivera przykładowo Crystalline Sliver, w rulsach na gatherze jest opisane, że Wild Pair sprawdza kartę tak jakby była już Ona w grze, czyli Crystalline jest w tym momencie 3/3. Moje pytanie odnosi się do karty wkładanej właśnie z Wild Pair, należy szukać w bibliotece kolejnego slivera 3/3, czy 2/2? Jako, że wszystkie slivery dostają boosta +1/+1 to wkładając z Wild Pair slivera 3/3 w grze On będzie 4/4 i nie będzie identyczny w sile i obronie do tego, którego wkładam za manę, a kiedy włożę 2/2 i doliczę do niego boots +1/+1 również będzie 3/3, czyli spełnię warunek Wild Pair.
Ostatnio zmieniony czw sty 27, 2011 11:55 pm przez borat000, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Ajki
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1023
Rejestracja: śr maja 18, 2005 12:16 am

Wild Pair

pn sty 31, 2011 11:42 pm

Bonus z MS działa tylko na slivery w grze, te w bibliotece mają oryginalne P/T.

Szukasz stwora o sumie P+T = 6. Może być 3/3, może 2/4, 5/1 itd.

To jaki będzie na polu walki nie ma znaczenia, liczy się jaki jest w bibliotece.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości