Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Szarlih
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 906
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 3:04 pm

Sprzedam podręczniki

ndz sty 09, 2011 5:29 pm

Sprzedam, sprzedam, a jakże!

Witajcie, bracia forumowicze. Zgadnijcie, kto kończy z DnD. Zgadnijcie, kto ma na sprzedaż podręczniki i figurki. I mapy. I plansze. I żetony. I przygody. I jeszcze więcej podręczników.

Tak więc, do sprzedania mam, co następuje:

Podręczniki do DnD:

- Księga wyzwań ++ SPRZEDANE
- Obrońcy wiary ++ SPRZEDANE
- Podręcznik przygód Epickich + SPRZEDANE
- Księga Broni i Ekwipunku ++ SPRZEDANE
- Miecz i Pięść ++ SPRZEDANE
- Księga Plugawego Mroku +++ SPRZEDANE
- Podręcznik Psioniki ++ SPRZEDANE
- Pieśń i Cisza +++ SPRZEDANE
- Władcy dziczy ++ SPRZEDANE
- Podręcznik gracza 3,0 + (jeśli trzeba, to mam dwa egzemplarze)
- Przewodnik Mistrza Podziemi 3,0 +
- Księga i Krew ++ SPRZEDANE
- Przewodnik geograficzny po Greyhawk ++ (z mapą)

Plusy koło pozycji określają stan okładki. Wnętrze wszystkich książek jest idealne lub bardzo dobre. Nie ma żadnych powyrywanych kartek, bazgrołów itp. Ślady zużycia (dobrze znane każdemu rpgowcowi) noszą jedynie okładki książek.

+ to okładka w stanie wyraźnego zużycia, klejona lub zszywana.
++ to okładka ze zwyczajnymi śladami kilkuletniego zużycia, otarciami czy zagięciami.
+++ to okładka w stanie bardzo dobrym lub idealnym.

Cena książek jest do ustalenia, można kupować wszystkie, część lub pojedynczo, przy czym - im więcej kupujesz, tym mniej Ci policzę. Niezależnie od tego, ile jesteś w stanie zapłacić, zachęcam do napisania i zaproponowania ceny - nic na tym przecież nie tracisz!

Dla osób wahających się oferuję zdjęcia książek na zewnątrz i w środku, aby potwierdzić, że wszystkie książki są w środku w stanie bardzo dobrym.

Sposób wysyłki/odbioru/zapłaty jest całkowicie indywidualny i do ustalenia. Wspólnie wybierzemy opcję, jaka najbardziej nam obu się opłaca. Ewentualne koszty wysyłki ponosi klient.

Kontakt ze mną można uzyskać przez PW serwisu poltergeist lub na któryś z moich maili - polecam [email protected], mam do niego najlepszy dostęp z komórki i dlatego najczęściej na niego zaglądam. Jeżeli zajdzie potrzeba, podam nr GG (ten z profilu jest nieaktualny) czy skype. Można także odpowiadać w tym wątku, nic prostszego.

Mam także do zaoferowania zbiór ponad 30 oryginalnych figurek DnD Miniatures, o których napiszę w osobnym ogłoszeniu - jeżeli jednak nie chcesz czekać aż je wystawię, napisz do mnie w sprawie figurek, a ja Ci je przybliżę.
Ostatnio zmieniony pn kwie 18, 2011 7:22 pm przez Szarlih, łącznie zmieniany 12 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Szarlih
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 906
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 3:04 pm

Sprzedam podręczniki

sob lut 05, 2011 12:18 am

Doszły dwie pozycje - Księga i Krew oraz przewodnik geograficzny "Żyjący Greyhawk".

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość