Zrodzony z fantastyki

 
Luke81
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: śr cze 09, 2010 5:41 pm

Setki kart FOIL na wymianę

pn sty 24, 2011 10:12 pm

Cześć
Jestem akurat w trakcie "oczyszczania" swojej kolekcji kart i pomyślałem, że ktoś z Was może poszukiwać jakiejś specyficznej karty z danej edycji.

Wymienię każdą z niżej wymienionych kart na karty z edycji Urza's Saga oraz foile z Urza's Legacy (nie muszą być anglojęzyczne), bądź też jakiekolwiek gadżety związane z tymi edycjami.
Posze pisać w tym wątku, co chcecie wymienic za co. Jestem otwarty na propozycje.

Co do moich kart: większość z nich jest w stanie NMint+/Mint. Jeżeli ktoś chce to mogę przesłać skany danej karty - jestem osobą uczciwą. Tego samego oczekuję od potencjalnych Traderów.
Mam jeszcze kilkaset kart foil do wpisania jednak brak czasu nie pozwolił mi na wpisanie ich tutaj... Postaram się w najbliższym czasie o uaktualnianie tego spisu. (Aktualnie w spisie znajdują sie 1033 karty)

Jako że zgodnie z regulaminem musze podać ceny kart to commony 2,00 zł uncommony 4,00 zł. (ceny zaporowe gdyż chcę się wymieniać za karty które podałem powyżej. Jeżeli komuś NAPRAWDE zależy na jakiejś karcie ze spisu to proszę o wiadomość na priva...)

Oczywiście wszystkie karty w tym spisie są w wersji FOIL.



Scars of Mirrodin:
Dissension:

Shards of Alara:

Rise of the Eldrazi:
Time Spiral:

Scourge:

Champions of Kamigawa:
Shadowmoor:
9th Edition:
Onslaught:
Zendikar:
Alara Reborn:
Conflux:
Odyssey:
Lorwyn:

Mirrodin:
Future Sight:
Invasion:
Saviors of Kamigawa:
Timeshifted:
Torment:
Fifth Dawn:
Prophecy:

Mercadian Masques:
7th Edition:
8th Edition:
Judgment:
Guildpact:
Morningtide:
10th Edition:
Legions:

Betrayers of Kamigawa:
Nemesis:

Ravnica:
Coldsnap:
M10:
Planeshift:
Apocalipse:

Planar Chaos:
Eventide:
Darksteel:
Unhinged:
Ostatnio zmieniony sob lut 05, 2011 4:07 pm przez Luke81, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Luke81
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: śr cze 09, 2010 5:41 pm

Setki kart FOIL na wymianę

sob lut 05, 2011 4:07 pm

up...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości