Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Shady
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: śr sie 18, 2010 3:38 pm

Magic Online - Trade

sob lut 05, 2011 10:34 pm

Znalazlem taka strone http://mtgolibrary.com/wiki.php i nie wiem o co chodzi z tym kosztem, co to znacze ze karta np. karta Vampire Nighthawk kosztuje u goscia 0.008?

Zeby nie zakladac nastepnych tematow, jeszcze 2 pytania:
1.Mialem taka sytuacje, ze przeciwnik mnie zaatakowal kritem (np 6/6 , ale to nie jest wazne), zablokowalem sie na niego kreaturka, ale jeszcze przed wymiana dmg, przeciwnik wrocil mi blokujaca kreaturke do lapy.Logicznie patrzac po tym zadna kreaturka nie blokowala krita przeciwnika wiec powinien mi zabrac 6 zycia a nie zabral, tylko dmg polecial "w kosmos". Dlaczego? Tak ma byc? bo wydaje mi sie ze nie;/

2. Czytalem na necie ze na Trade'ingu byly jakies boty ktore dawaly karty za free. Jest jeszcze takie cos?
@ http://www.mtgoacademy.com/tutorials/ - tutek od tego.
 
Awatar użytkownika
vaultboy
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 63
Rejestracja: czw lip 02, 2009 12:23 am

Re: Magic Online - Trade

ndz lut 06, 2011 1:20 am

0:
No przecież masz podpisane rubryki:
Bot Name, Sell Price, Quantity for sale, Buy Price, Buying quantity (mam nadzieję, że tłumaczenie jest zbędne)
Nie zawsze działa (a właściwie to działa tylko czasami) pokazywanie "sell price" czyli to co trzeba ale lista uporządkowana jest rosnąco. No i nie zawsze jest nieaktualna ale zawsze możesz sprawdzić
0.008 to cena po jakiej bot prawdopodobnie od ciebie kupi tę kartę jeśli w rubryce obok czyli "Buying quantity" będzie coś innego niż 0 (no i te ceny nie są już oczywiście posortowane)

1:
Tak ma właśnie być. Nie straciłeś życia i jeszcze ci źle? :)

2:
mtgotradersfreebot - co miesiąc 64 karty
freecardbot - jednorazowo 64 karty
Ostatnio zmieniony ndz lut 06, 2011 1:23 am przez vaultboy, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Shady
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: śr sie 18, 2010 3:38 pm

Re: Magic Online - Trade

ndz lut 06, 2011 10:48 am

vaultboy pisze:
0:
No przecież masz podpisane rubryki:
Bot Name, Sell Price, Quantity for sale, Buy Price, Buying quantity (mam nadzieję, że tłumaczenie jest zbędne)
Nie zawsze działa (a właściwie to działa tylko czasami) pokazywanie "sell price" czyli to co trzeba ale lista uporządkowana jest rosnąco. No i nie zawsze jest nieaktualna ale zawsze możesz sprawdzić
0.008 to cena po jakiej bot prawdopodobnie od ciebie kupi tę kartę jeśli w rubryce obok czyli "Buying quantity" będzie coś innego niż 0 (no i te ceny nie są już oczywiście posortowane)

1:
Tak ma właśnie być. Nie straciłeś życia i jeszcze ci źle? :)

2:
mtgotradersfreebot - co miesiąc 64 karty
freecardbot - jednorazowo 64 karty


0: wiem ze to cena ale jaka. 0.008 zl , $ czy afrykanskiego gowna?
1: Zle mi bo wydaje mi sie ze powinno byc tak, ze jak przeciwnik wrocil mi ta kreaturke do reki, czyli zadna kreaturka juz tamtej nie blokuje wiec dmg powinien wejsc w zycie.

Jak sie kogos pytalem (tu an forum) o dzialanie karty Smite to uslyszalem, ze jak zniszcze kreaturke ktora blokuje moja to dmg wejdzie w zycie przeciwnika, a nie poleci "w kosmos"
Ostatnio zmieniony ndz lut 06, 2011 10:49 am przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
vaultboy
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 63
Rejestracja: czw lip 02, 2009 12:23 am

Re: Magic Online - Trade

ndz lut 06, 2011 1:07 pm

1:
Powiedzmy, że chodzi o $/tixy (taka wewnętrzna waluta o kursie wymiany $/tix zbliżonym do 1:1), bo niby dlaczego miałoby być to PLN
2:
Jak stwór jest zablokowany to nie zada obrażeń przeciwnikowi jeśli nie ma trample. Nawet jak ci wrócił na rękę to i tak była wyznaczona do blokowania.
 
Awatar użytkownika
Shady
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: śr sie 18, 2010 3:38 pm

Magic Online - Trade

pn lut 07, 2011 11:41 am

2:
mtgotradersfreebot - co miesiąc 64 karty
freecardbot - jednorazowo 64 karty


freecardbota juz nie ma ;/ a mtgotradersfreebot cos nie chce dzialac ;/
Wie ktos czy bedzie jeszcze dzialac?
 
Awatar użytkownika
Shady
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: śr sie 18, 2010 3:38 pm

Magic Online - Trade

wt lut 08, 2011 5:39 pm

A wiecie cos na temat tych zlotych kart (Planeswalker), nie da sie nimi trade'owac , mozna tylko grac w formacie Planeswalker, ale czy sa jakies turnieje na ktorych sie nimi gra? Bo widze w Store mozna kupic je za 5$ i nie wiem jaki to ma sens jesli mozna tylko towarzysko grac.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości