Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Matus_the_1st
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 73
Rejestracja: wt paź 07, 2003 6:07 pm

Wolsung - ArtFan

czw lis 24, 2005 12:19 pm

Tak sobie zacząłem czytać o Wolsungu... i spodobał mi się ten świat.
W temacie nt. raz było co-nieco o krasnoludach, a konkretnie o ich płci żeńskiej. Ktoś (nie pamiętam kto) coś rzucił, że kojarzą mu się z Pink. Pomysł przypadł mi do gustu i w ten oto sposób powstał ten rysunek:
Obrazek
Nie wiem, czy jest on bardzo Wolsungowy (o ile wogóle), w zamierzeniu miał przedstawiać krasnoludkę/półkrasnoludkę (gorha?) (krasnoludka - brzydkie określenie, jakieś takie nieestetyczne) - konstruktora automatonów (w tle najnowsze "maleństwo").
Co sądzicie?
 
Awatar użytkownika
zolta
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 25
Rejestracja: pn lis 21, 2005 10:29 am

pt lis 25, 2005 7:24 am

z tym ze Wolsung to dekadencki wiktorianizm nie manga :D

ale rozumiem ze to wizja fana wiec nie bede bardziej krytykowal ...
 
Lenartos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1805
Rejestracja: czw lis 06, 2003 6:25 pm

wt gru 20, 2005 8:40 pm

Musiałem być w ciężkim okresie życia, że tego nie zauważyłem wcześniej. Matus, pozwolenie na publikację na www.wolsung.w.pl ?

W końcu pierwszy fan-art zrobiony przez mężczyznę ;)

Faktycznie dość mangowe, ale fajne. Mam tylko jedną uwagę - krasnoludki mocniej chronią się przed światłem. I to nie filtrem UV-99 Dorobił byś wysoki kołnierz i czapkę...
 
Awatar użytkownika
wannolot
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: śr lut 23, 2011 5:25 pm

Wolsung - ArtFan

śr lut 23, 2011 6:06 pm

Trochę już przedawnione, ale nowy użytkownik nadrabia/rozrabia :D

Wiele było mang/anime ze steampunkowym posmakiem, czy nawet w tejże konwencji, więc manga mi się osobiście z Wolsungiem nie kłóci. Nawet kiedyś stworzyłem postać na podstawie schwarzcharaktera z D-Gray Mana :D Ale zgadzam się, że pinkowatej krasnoludzicy przydałby się jakiś cylinder i gogle czy inny kołnierz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości