Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
Largus
Zespolony z forum
Zespolony z forum

[Star Wars D20 Saga Edition] Na Krańcu Świata [komentarze]

czw mar 03, 2011 2:30 pm

Ok, skoro jesteście chętni, to jutro jako, że mam w miarę troszkę czasu to pojawi się post do sesji. Później poszukam jeszcze gracza/graczy dodatkowych cobyście sami nie byli.

Awatar użytkownika
Largus
Zespolony z forum
Zespolony z forum

sob mar 05, 2011 12:58 am

Post już jest. Gramy dalej i mam nadzieję, że będzie w miarę żwawo nam szło. Również najprawdopodobniej niedługo dojdzie nowy gracz bo otrzymałem zgłoszenie i jesteśmy w trakcie omawiania szczegółów ;)

Ustalcie tutaj co chcecie zrobić, a raczej jak. Jeżeli będzie potrzebny to narysuję wam plan budynku gdzie są przetrzymywani (potrzebnej części). Jeżeli macie pytania odnośnie jakichś dróg dotarcia do zakładników to pytajcie.

Awatar użytkownika
Morel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob mar 05, 2011 12:42 pm

Dałem krótki odpis, ale poprosiłbym plany :P

A nowy gracz przejmie czyjąś postać, czy będzie nowy-nowy.

Awatar użytkownika
Largus
Zespolony z forum
Zespolony z forum

sob mar 05, 2011 12:46 pm

Ok, plany się pojawią w takim razie. Na poniedziałek mam niestety trochę nauki (poprawka egzaminu), więc wrzucę je w poniedziałek właśnie, wieczorem ;)

A nowy gracz będzie grać nową postacią. Stare postaci najprawdopodobniej po prostu zostaną gdzieś tu na planecie wspierając walki, albo w dalszej fabule się odłączą. Nie planuję uśmiercania ich.

Rodryg
Częsty bywalec
Częsty bywalec

Re: [Star Wars D20 Saga Edition] Na Krańcu Świata [komentarze]

sob mar 05, 2011 10:23 pm

No jest i post. Plany się oczywiście przydadzą a na razie można coś tutaj pokombinować. Zaś co do pytań to może tak:
Jak duży jest ten budynek, jaka jest jego oryginalna funkcja i czy ma jakieś systemy które by można wykorzystać na naszą korzyść ? No i jak dokładnie jest ulokowany czyli czy da się do niego podejść bez zwracania uwagi ? Jak coś jeszcze mi przyjdzie do głowy to spytam się na GG :wink: .

Awatar użytkownika
Morel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt mar 08, 2011 2:28 pm

Ja tak jak napisałem - proponuje zrobić dywersję i pozorowany atak, aby wkraść się od tyłu.
No i czekamy na plany ;)

Awatar użytkownika
Largus
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pt mar 11, 2011 10:51 pm

Przepraszam za kilkudniową absencję ale byłem odcięty od internetu, w klatce obok był pożar i spaliło m.in. kable. No ale już jestem i niebawem pojawią się plany ;)

Aghr, nagły wyjazd, będę jutro. Wrzucę plany wtedy.
Ostatnio zmieniony sob mar 12, 2011 10:33 am przez Largus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: