Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Błażej
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 08, 2003 1:35 pm

Repo Men

pn mar 14, 2011 8:32 pm

Uwaga! W wątku możliwy spojler!

Oglądałem tylko raz i mam prośbę: czy ktoś umiałby objaśnić na czym polega twist w tym filmie? W którym momencie bohater odpływa do innego świata i w jaki sposób?
Ostatnio zmieniony wt mar 15, 2011 7:59 pm przez Błażej, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
NoOne3
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1908
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 4:42 pm

Re: Repo Men

pn mar 14, 2011 10:46 pm

Oflaguj temat, jako spoiler, bo może ktoś nie widział.
Na przykład ja nie widziałem, ale ciocia Wiki pisze, że facet dostał w głowę hakiem i od tego momentu resztę wyśnił...
http://en.wikipedia.org/wiki/Repo_Men
Ostatnio zmieniony pt paź 26, 2012 8:38 am przez NoOne3, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Umbra
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1158
Rejestracja: wt paź 07, 2003 10:59 am

Re: Repo Men

śr mar 16, 2011 10:37 am

Ostatnio mi znajomy polecił ten film.
Nie zabrałem się jeszcze za niego, bo ów znajomy ma bardzo, hmm, inny gust niż ja (głównie podobają mu się filmy typu american pie 8 i inne zmierzchy). Dlatego ucieszyłem się z tematu i pomyślałem, że poczytam tu może opinii na temat filmu. To jak, widział ktoś jeszcze? Opłaca się po niego sięgać?
 
Awatar użytkownika
Błażej
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 08, 2003 1:35 pm

Re: Repo Men

śr mar 16, 2011 6:56 pm

Przy tej posusze na SF jaką mamy od paru lat? Na pewno. Klimat miejscami Dickowski, tematyka zresztą też jak z Dicka. Raport Mniejszości + Ja, Robot + IA Kubricka. Tylko bez większej głębi, czy refleksji. Fabuła przewidywalna, wpadałaby w straszliwy banał gdyby nie ten twist na końcu. Lepsze takie SF niż stwory burzące LA.
Ostatnio zmieniony śr mar 16, 2011 6:57 pm przez Błażej, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Czarna Owca
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: pt lis 17, 2006 1:49 am

Repo Men

czw mar 17, 2011 11:58 am

Oglądałam i polecam, myślę, że śmiało możesz sięgnąć po ten film. Na pewno nie ma nic wspólnego z American Pie ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości