Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

Re: [D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

pt maja 06, 2011 9:03 pm

Czekam na posty innych.
 
Awatar użytkownika
daamian87
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1315
Rejestracja: wt gru 29, 2009 10:39 am

[D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

sob maja 07, 2011 12:17 pm

Ludu mój ludu, piszta :D Bo nam tempo niebezpiecznie spadło. Wiem, wiem, sam miałem okres wolnego odpisywania, nie bijcie... :P
 
Awatar użytkownika
von Mansfeld
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1778
Rejestracja: wt lip 29, 2008 7:31 am

[D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

sob maja 07, 2011 2:17 pm

Napisałem swoje, myślę że akurat odpowiedź mojej postaci może nadawać się na odpis Nefa zawierający tylko odpowiedź tej Selunitki. ;) Może to dać jakieś inspiracje do odpisu przez innych (choć równie dobrze może stać się zarzewiem jakiegoś dialogu między graczem a MG).

Ewentualnie: jeśli ktoś chce przeprowadzić dialog "retrospekcyjny" (tj.: sprzed wizyty Karashii), to zapraszam. :)
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

Re: [D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

pn maja 09, 2011 5:50 pm

Czekam do środy. Wlekąca sesja mnie nie interesuje. Tych, którzy nie odpiszą pożegnam i będę grać z tymi, którzy są w stanie poświęcić 15 minut na napisanie posta.
 
Awatar użytkownika
AleksanderTheGreat
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 125
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 1:39 am

[D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

wt maja 10, 2011 5:23 am

Wiesz Nefariusie, niby jest okres maturalny (czy coś takiego, dawno skończyłem szkołę, więc się osobiście nie orientuję), możliwe, że ludzie są zajęci nauką (np. MG pewnej sesji do której robię postać jest obecnie trudno dostępny ponieważ pracuje nad magisterką).
To twoja decyzja jako MG, ja tylko tak ostrzegam, byś nie podejmował pochopnych decyzji. ;)
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

Re: [D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

wt maja 10, 2011 4:44 pm

AleksanderTheGreat pisze:
Wiesz Nefariusie, niby jest okres maturalny (czy coś takiego, dawno skończyłem szkołę, więc się osobiście nie orientuję), możliwe, że ludzie są zajęci nauką (np. MG pewnej sesji do której robię postać jest obecnie trudno dostępny ponieważ pracuje nad magisterką).
To twoja decyzja jako MG, ja tylko tak ostrzegam, byś nie podejmował pochopnych decyzji. ;)



Od tego jest pw, żeby posłać wiadomość, iż nie ma się czasu i prosi o kilku-kilkunastodniowe enpecowanie postaci.
 
Awatar użytkownika
AleksanderTheGreat
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 125
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 1:39 am

[D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

wt maja 10, 2011 5:23 pm

Ano racja. Jednakże nie każdy ma dość oleju w głowie by pomyśleć o takiej oczywistości. Łatwiej jest siedzieć cicho dopóki nikt nie narzeka, niż ryzykować denerwowania MG. :)
 
Awatar użytkownika
Amanea
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1629
Rejestracja: wt sty 05, 2010 1:31 pm

Re: [D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

wt maja 10, 2011 5:28 pm

Niektórzy wolą po prostu zniknąć, bez żadnego odzewu :)

Pozdrawiam,
Amanea
 
Awatar użytkownika
von Mansfeld
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1778
Rejestracja: wt lip 29, 2008 7:31 am

[D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

wt maja 10, 2011 6:02 pm

Amanea pisze:
Niektórzy wolą po prostu zniknąć, bez żadnego odzewu :)


I pojawiać się na forum w innych szatach. ;)

Niezależnie od tego, co odpowie Karashia: wybieramy się do tej siedziby licza?
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

Re: [D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

czw maja 12, 2011 4:29 pm

Laveris de Navarro, daamian87, oraz Amanea zostają w sesji. Pozostałym graczom dziękuję za wspólną grę i życzę powodzenia w innych sesjach. Dzisiaj mój odpis.

EDIT: jeśli nie zdążę to jutro najpóźniej.
Ostatnio zmieniony czw maja 12, 2011 5:40 pm przez Nefarius, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
von Mansfeld
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1778
Rejestracja: wt lip 29, 2008 7:31 am

[D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

sob maja 14, 2011 6:11 pm

W tym momencie jestem w trakcie omawiania efektów zwiadu Frantzesa po jaskinii. Stay tuned. :wink:
 
Awatar użytkownika
daamian87
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1315
Rejestracja: wt gru 29, 2009 10:39 am

[D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

ndz maja 15, 2011 7:07 pm

Znaczy się nie pisać że Bodvar poszedł dalej na żywioł? Nie? :(
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

Re: [D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

pn maja 16, 2011 5:59 pm

Tylko ja odnosze wrażenie, że Bodvar chce walczyć z liczem, który zginął X czasu temu?
 
Awatar użytkownika
von Mansfeld
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1778
Rejestracja: wt lip 29, 2008 7:31 am

[D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

pn maja 16, 2011 6:01 pm

Nefarius pisze:
Tylko ja odnosze wrażenie, że Bodvar chce walczyć z liczem, który zginął X czasu temu?


No cóż... każdy przeciwnik jest do tego dobry. :razz:

Chyba nikt z obecnej drużyny nie zaprotestował (Frantzes tylko głośno wyraził dygresję) przeciw zwiedzeniu razem tej jaskinii.
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

Re: [D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

pn maja 16, 2011 6:44 pm

Jutro mój post.
 
Awatar użytkownika
daamian87
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1315
Rejestracja: wt gru 29, 2009 10:39 am

[D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

pn maja 16, 2011 6:51 pm

Bodvar chce walczyć :) Zapewne jego kuzyn również ;) Domyślam się że Altharias też nie będzie się wzbraniał tak jak i Marcon. Frantzes pewnie niezbyt będzie tym zachwycony, ale jednak. Miya nie będzie chętna, druid chyba podzieli jej zdanie. Gerard pójdzie w bój :)
 
Awatar użytkownika
Amanea
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1629
Rejestracja: wt sty 05, 2010 1:31 pm

[D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

pn maja 16, 2011 6:55 pm

Miya powiedziała, co miała do powiedzenia.
 
Awatar użytkownika
daamian87
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1315
Rejestracja: wt gru 29, 2009 10:39 am

[D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

pn maja 16, 2011 7:49 pm

Wiecie, doszedłem do wniosku, że ta sesja już się wypaliła. Bardzo szkoda, bo i grupa była przednia i MG rewelacyjny i przygoda wspaniała, ale to już nie jest to, co kiedyś. Rozumiem że mało czasu ma większość z nas, jednak tak na prawdę Laveris się udziela najbardziej, ja piszę ciągle bo Bodvar to moja ulubiona postać i Ania czasem coś dorzuci, ale to już nie to co było. Michał zrezygnował chyba, Sind też się poddał, Ferr - no cóż, było to do przewidzenia.

Mam jednak nadzieję że uda się nam odbudować klimat sprzed kilku stron gdzie z każdego posta wylewało się zaangażowanie i chęć zobaczenia co też kryje następne zdanie ;) Krótko mówiąc: przyłóżmy się bardziej gracze! A ja zacznę od siebie, co by nie było że dużo gadam a nic nie robię :)
 
Ferr-kon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 540
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 12:01 pm

Re: [D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

pn maja 16, 2011 8:19 pm

Chyba boom na to jaki jestem okropny ponownie powstaje :D w każdym razie, dziękuję za grę, chociaż nie ukrywam, że czuję się niesłusznie osądzony. Po prostu myślałem, że dialog z MG liczy się jako mój post. Ale dobrze, biję się w pierś, nadal byłem mało aktywny. Ale i tak widzę jakiś postęp :D przynajmniej ja.
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

Re: [D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

wt maja 17, 2011 5:22 pm

Czekam do środy. Wlekąca sesja mnie nie interesuje. Tych, którzy nie odpiszą pożegnam i będę grać z tymi, którzy są w stanie poświęcić 15 minut na napisanie posta.


Nie napisałem nigdzie, że wyjątek stanowi postać Ferr-kona. Po za tym, w razie wątpliwości mogłeś pisać pw z pytaniem. Miałeś na to 3 dni.

Co do dopingu Damiana, to już nie wiem jak inni się czują na siłach z grą. Fakt, że postać jest ulubiona, nie znaczy, że musimy ciągnąć sesję na siłę. Sam przyznam szczerze, że mój czas jest ograniczony co raz bardziej, a chęci niestety też mi do gry nie przybywa. Ogólnie to powoli chcę się wycofać z RPG. Jeśli chcecie poprowadzę dalej do końca 2 epizodu, ale potem jak już zapowiadałem jakiś czas temu, sesja się kończy.
 
Awatar użytkownika
von Mansfeld
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1778
Rejestracja: wt lip 29, 2008 7:31 am

[D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

wt maja 17, 2011 5:38 pm

Nefarius pisze:
Co do dopingu Damiana, to już nie wiem jak inni się czują na siłach z grą. Fakt, że postać jest ulubiona, nie znaczy, że musimy ciągnąć sesję na siłę. Sam przyznam szczerze, że mój czas jest ograniczony co raz bardziej, a chęci niestety też mi do gry nie przybywa. Ogólnie to powoli chcę się wycofać z RPG. Jeśli chcecie poprowadzę dalej do końca 2 epizodu, ale potem jak już zapowiadałem jakiś czas temu, sesja się kończy.


Chcę kontynuować dalej. Choćby do końca 2 epizodu. :)
 
Awatar użytkownika
daamian87
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1315
Rejestracja: wt gru 29, 2009 10:39 am

[D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

wt maja 17, 2011 7:29 pm

Z jednej strony też chciałbym kontynuować, ale rozumiem też Szymona. Powiem tak. Jeśli czujesz się na siłach dokończyć tą przygodę, to kontynuujmy. Jeśli ma to być totalnie na siłę, to lepiej odpuścić. Rzekłem.
 
Awatar użytkownika
von Mansfeld
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1778
Rejestracja: wt lip 29, 2008 7:31 am

[D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

pn maja 23, 2011 11:30 am

<puk-puk?>
 
Awatar użytkownika
Nefarius
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3957
Rejestracja: śr mar 08, 2006 6:39 pm

Re: [D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

wt maja 24, 2011 5:13 pm

Kilka razy zbierałem się do pisania ale nic nie mogłem wymyślić. Nie potrafiłem z siebie nic wykrzesać. Przykro mi, że nie doprowadzę tego do końca, tak jak planowałem. Przyznam bez bicia, że będę jeszcze prowadzić moją solówkę a i z sesjami na innym forum również powoli będę kończyć. Było bardzo fajnie z wami tyle czasu spędzić, każdemu MG będę polecać takich graczy jak Wy.

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Amanea
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1629
Rejestracja: wt sty 05, 2010 1:31 pm

[D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

wt maja 24, 2011 5:19 pm

Dzięki Nef za cały ten czas :) Książę goblinów był moją pierwszą sesją PBF i fajnie, że aż tak długo pociągnęliśmy :)
 
Awatar użytkownika
daamian87
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1315
Rejestracja: wt gru 29, 2009 10:39 am

[D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

wt maja 24, 2011 6:38 pm

Cóż, przygotowywałem się niestety do takiego finału. Przykro mi, że losy Bodvara kończą się w tym miejscu. Najprawdopodobniej ta postać pozostanie zawieszona już, jako że nie trafię na tak dobraną ekipę :) Dziękuję wszystkim za grę a Tobie Nef za wspaniałą przygodę i wprowadzenie do świata D&D :)
 
Awatar użytkownika
von Mansfeld
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1778
Rejestracja: wt lip 29, 2008 7:31 am

[D&D FR] Czas bohaterów - komentarze

wt maja 24, 2011 6:44 pm

No cóż. Kiedyś i tak musiał nastąpić koniec, tak samo jak wszystko się kończy.

Dziękuję Nefariusowi oraz pozostałym graczom za wspólną grę. Bywało dobrze bądź mniej dobrze, ale do jakiegoś konsensusu (choćby w rozgrywce) wspólnie dochodziliśmy. Szkoda, że nie udało się dociągnąć do końca tej misji. Niemniej rozgrywać dwie "edycje" tej sesji przez rok (a sama sesja trwała 1,5 roku) to i tak spore osiągnięcie. Co tu dużo nie rozpisywać się: ta sesja podtrzymała "ducha RPG" we mnie, gdy latem i jesienią szukałem okazji, by w ogóle zagrać w sesję RPG "na żywo".

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości