Zrodzony z fantastyki

 
RG

pt cze 29, 2007 10:07 am

Polsat znów emituje pierwsza serię. :) Tym razem w czwartki.
 
Awatar użytkownika
DibiZibi
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4316
Rejestracja: śr lis 15, 2006 9:50 pm

pt cze 29, 2007 2:11 pm

I będą ja powtarzać i powtarzać, a jako że polska jest zacofana to drugiego sezonu już w tym roku nie ujrzymy.
Zna ktoś datę premiery drugiego sezonu w Polsce?

Nie, żeby nie to obchodziło, bo drugi sezon już widziałem :D
Prison Break jest fajny, ale Lost do pięt nie dorasta.
Fabuła fajna, ale brak jakiejkolwiek tajemnicy. Chodź przyznam że momentami zaskakuje. Np. zakończeniem drugiego sezonu.

p.s. Wie ktoś kiedy zaczyna się sezon trzeci?
 
RG

pt cze 29, 2007 3:24 pm

DibiZibi pisze:
polska

Nieładnie.


Zna ktoś datę premiery drugiego sezonu w Polsce?

Wrzesień lub październik 2007 w Polsacie. :wink:

DibiZibi pisze:
p.s. Wie ktoś kiedy zaczyna się sezon trzeci?

Parę miesięcy po zakończeniu emisji drugiego. :razz:
 
Awatar użytkownika
DibiZibi
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4316
Rejestracja: śr lis 15, 2006 9:50 pm

pt cze 29, 2007 3:37 pm

RG pisze:
Parę miesięcy po zakończeniu emisji drugiego.


Nie w Polsce tylko na świecie. W USA sezon drugi już dawno się skończył.
 
Awatar użytkownika
Krakonman
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 653
Rejestracja: pt gru 12, 2003 9:14 am

sob cze 30, 2007 11:26 am

W USA tez pare miesiecy po zakonczeniu emisji drugiego.
 
Awatar użytkownika
DibiZibi
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4316
Rejestracja: śr lis 15, 2006 9:50 pm

sob cze 30, 2007 12:29 pm

Parę miesięcy to bardzo ogólny termin.
Nie ma jeszcze dokładnej daty?
 
Awatar użytkownika
Queer_As_Folk
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: wt lut 27, 2007 4:49 pm

czw lip 12, 2007 3:01 pm

Najpierw podejrzenia, a później fakty - Wentworth Miller rzeczywiście jest gejem!

Jak podaje jeden z moich ulubionych serwisów (http://www.mostbeautifulman.com) Wentworth jest w poważnym związku od ponad 6 miesięcy z innym aktorem Lukiem McFarlane (ale to chyba nie brat Todda)! Luke wcześniej spotykał się z Theodorem Knightem grającym przesłodkiego stażystę Georga O'Malley w zapewne znanym Wam również serialu "Chirurdzy". Wentworth do tej pory usilnie ukrywał swoje związki ponieważ dotąd nie ujawnij swojej prawdziwej orientacji. W sumie porównując go do Bagwella z "Prison Break" to się mu nie dziwię. Wentworth i Luke są tak w sobie zakochani, że nawet planują razem zamieszkać. Życzmy zatem naszym chłopcom wiele szczęścia i odwagi!

Oto oryginalna treść tej "plotki" z http://www.mostbeautifulman.com/gossip/ :

Wentworth Miller in Gay Relationship

Prison Break heartthrob Wentworth Miller has been in a serious relationship with another actor Luke McFarlane for the past six months. As many of you remembers, McFarlane previously dated Grey's Anatomy star T.R. Knight.

A report claims, the handsome couple have been secretly dating for almost six months now but they’ve been very quiet about their relationship as Wentworth is not out of the closet.

Things between the pair are so serious that the couple are talking about moving in together.

A source close to the pair tells gossip guru Perez Hilton. “They spend a lot of time at each other’s houses. Wentworth has been pretty reclusive since he’s become famous and he’s been even more of a shut-in since he started dating Luke.”

Wentworth has previously denied rumours that he is gay.

 
Awatar użytkownika
Didek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 391
Rejestracja: pt sty 25, 2008 7:56 pm

ndz lut 10, 2008 3:23 pm

Gej czy nie, ważne że dobrze spełnia swoją rolę w PB. Ja tam i tak wolę Bagwella... xD On jest spoko :P A tak poza tym to trzeci sezon jest zarąbisty :P
 
Awatar użytkownika
Caitleen
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 193
Rejestracja: pn lut 28, 2005 8:16 pm

ndz sie 17, 2008 10:06 pm

Właśnie kończę oglądać drugi sezon, zostały mi dwa odcinki i nie zgadzam się z opiniami, że napięcie siada. Co prawda pierwszego sezonu jeszcze nie miałam okazji obejrzeć a w drugim jest trochę klisz i śmieszności typu brat Michaela wciąż latający w rozpiętej koszuli, tak żeby było widać umięśnioną klatę :razz: ale serial oceniam wyżej niż 'Lost' - ciekawsze postacie, naprawdę wartka akcja, świetnie przeplatające się wątki fabularne i cliffhangery gorsze niż w '24' (to akurat komplement :wink: ) Trzecia seria leży na półce a pierwszą będę mieć za parę tygodni, jak obejrzę całość to podsumuję tutaj, na razie bardzo polecam.
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

wt sie 26, 2008 12:09 pm

A od poniedziałku rozpoczyna się czwarta seria - na start dwa odcinki:)

Myślałem, że będzie lepiej. Ale to co się teraz dzieje to nie wiem czy wytrzymam do końca:D

Michaleowi usunęli tatuaż:P
 
Awatar użytkownika
Krakonman
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 653
Rejestracja: pt gru 12, 2003 9:14 am

czw maja 21, 2009 1:43 pm

No i po finale. Jak wrażenia?

[spoiler]Wewnętrznie się buntuję przeciwko śmierci Michaela. Aż się popłakałem, choć jak usłyszałem Lay it down slow, to wiedziałem, czego się mam spodziewać. Po tym co przeszedł, mogliby mu scenarzyści dać szczęśliwe zakończenie.[/spoiler]
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

czw maja 21, 2009 2:03 pm

Końcówki nie oglądałem, zostały mi 4 odcinki jeszcze. Ostatni sezon, a zwłaszcza końcówka to chyba nieznaczne poprawieni formy. Napisze więcej, jak tylko skończę oglądać.
 
Awatar użytkownika
Erykz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1235
Rejestracja: pt lip 06, 2007 12:02 pm

pt maja 22, 2009 8:29 pm

Niedawno skończyłem oglądać ostatni odcinek. Nadal chłonę ;]

[spoiler]Jak dla mnie bardzo ckliwy koniec. Te dzieci, szczęście. Blah. Bardzo mi się nie spodobał tak samo jak śmierć Majkela. Cóż, w ogóle I sezon PB był genialny. Potem z odcinka na odcinek coraz mniej mi się podobał[/spoiler]
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

sob maja 23, 2009 2:14 pm

Skończyłem oglądać. Generalnie końcówka jest całkiem ciekawa - zupełnie odstaje od tego czym myślałem, że zakończą. Podobało mi się przeniesienie w czasie i takie dokończenie wątków wszystkich bohaterów. Jak dla mnie w dość honorowy sposób zakończyli serial, który faktycznie chylił się ku całkowitemu upadkowi od końca drugiego sezonu. W pewnym momencie ilość głupot, jakie były w serialu stała się dobrą zabawą samą w sobie.

[spoiler]Ja najwięcej się uśmiałem jak w pewnym momencie, jeden z zabójców, rozwala ofierze głowę strzelając z pistoletu w tył. Potem ktoś powiedział, że ofiara popełniła samobójstwo:P[/spoiler]
 
Awatar użytkownika
jaro65
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pn cze 13, 2011 2:57 pm

Re: [tv] Prison Break

pn cze 13, 2011 3:07 pm

Kiedy jakaś powtórka bo przegapiłem ostania serię i nie wiem czy Michel żyje czy nie? I co z piękną pani doktor?
 
Awatar użytkownika
szelest
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1680
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

Re: [tv] Prison Break

pn cze 13, 2011 3:39 pm

Michael nie żyje zginał albo od raka, albo podczas próby ratowania pięknej pani doktor z więzienia:)
 
Awatar użytkownika
earl
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 9047
Rejestracja: śr mar 21, 2007 4:10 pm

[tv] Prison Break

pt cze 17, 2011 5:32 am

Ja próbowałem oglądać ten serial, ale po kilku odcinkach dałem spokój. Jakoś nie przemawiała do mnie treść całego cyklu.
 
xoron
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 19, 2015 10:47 pm

[tv] Prison Break

czw lis 19, 2015 10:55 pm

bardzo ciekawyy serial, motyw z wytatuowanym planem więzienia - jak dla mnie super sprawa
 
Awatar użytkownika
katherinewoj
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 25, 2016 11:53 am

Re: [tv] Prison Break

śr maja 25, 2016 12:00 pm

Fajny ten serial? Słyszalam od wielu osób że warto i od jeszcze więcej że nie. Kiedyś miałam zaczać ogladać ale jakoś zabrakło czasu. teraz zblizają się wakacje to szukam seriali do obejżenia. :D
Polecacie?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość