Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Rodriguez
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1252
Rejestracja: wt lip 14, 2009 8:23 pm

Jerycho (komentarze)

pt cze 10, 2011 11:56 pm



Temat organizacyjny dla wybranych... czy jak kto woli straceńców, którzy odważyli się na czas przygody wstąpić w szeregi D.O.W.* (wyjaśnienie poniżej - sry że po angielsku, mam nadzieję, że nie będziecie mieli problemu ze zrozumieniem). Sesja najprawdopodobniej na mechanice Savage Worlds (ojj, tu przyda Wam się backup w postaci kostek szczęścia i innych bzdetów ;] ) - nie jest trudna, za to bardzo szybko przyswajalna i - imo - jak znalazł na taką minikampanię.
W dużym skrócie jesteście Jerycho - oddziałem doborowych kozaków trenowanych zarówno w metodach walki konwencjonalnej, jak i najefektywniejszym wykorzystywaniu swoich nadnaturalnych zdolności (o tym poniżej), integralną częścią D.O.W, komandosami, pogromcami duchów i x-menami w jednym.

Na początek prosiłbym graczy (tj. Qrchaca, Dabi'ego, Gottri'ego i Ugamasa) o umieszczenie w temacie pomysłów na swoje postaci. Chwilowo mogą to być ogólne szkice, pomysł na nadnaturalną umiejętność, itp. itd. Co do zdolności, wolałbym, żebyście skłaniali się raczej ku czemuś w klimacie, niż, powiedzmy, mocy przemiany w Hulka czy czegoś w tym guście :wink: .
W razie pytań walcie.

------------------------------------------------------------
*-The Department of Occult Warfare was founded in WWII to investigate reports that the Nazis were pursuing the development of supernatural weaponry. At first, the D.O.W. was concerned only with analysis, poring over reports and intelligence gathered by the Office of Strategic Services. But soon it became clear that Hitler, guided by the mystical Thule Society, was not only obsessed with procuring a supernatural advantage, he was actually succeeding.
Thereafter the D.O.W. began taking a more active role in the war, working closely with their British counterparts on missions ranging from the acquisition of powerful supernatural relics to psychic assassination. It is now the most powerful and clandestine special forces unit in the U.S. arsenal.
 
Awatar użytkownika
Ugamas
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 223
Rejestracja: pt paź 31, 2003 11:20 pm

Re: Jerycho (komentarze)

sob cze 11, 2011 2:28 pm

Witam.

Zapowiada się ciekawe. :) Co prawda mechaniki Savage Worlds nie znam, ale mam nadzieję, że to prawda o tej bardzo szybkiej przyswajalności. ;)

Ciekawych pomysłów jak na razię brak, ale myślę, że do pon się coś urodzi.
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: Jerycho (komentarze)

ndz cze 12, 2011 10:24 am

Dziś wyjeżdżam za jakąś godzinę i wracam wieczorem. Pomyślę co bym chciał i zrobię postać to jakoś jutro pewnie to zostanie podesłane.

Cyferkowo spróbuję rozpisać na poziomie nowicjusz i + ewentualne zmiany jakbym chciał się rozwijać jakby to była postać bardziej zaawansowana.

O mocy pomyślę - Hulka nie lubię więc będzie coś zupełnie innego.

Nie znam świata więc zapytam - poziom technologii jest to współczesność / więcej niż współczesność ?

Sprzęt pewnie będziemy mieli i tak, że tak powiem nadany ale to nieco istotne przy konstrukcji postaci.
 
Awatar użytkownika
Gottri
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 10:26 am

Jerycho (komentarze)

ndz cze 12, 2011 4:48 pm

Co się tyczy systemu nie znam go i nie posiadam do niego podręczników co by się choć trochę dokształcić. Mam nadzieje, że będzie choć krótka lekcja dla nowicjuszy. :razz:

Moja postaci to typowy zabijaka o nieprzyjemnym wyglądzie, uwielbiający broń palną we wszelkich odmianach. Woli działać, niż siedzieć na dupie. Skłony do ryzyka, niezbyt inteligentny. Jego mocą specjalną jest możliwość wytworzenia bariery, która chroni go przed różnorakimi obrażeniami.
 
Awatar użytkownika
Qrchac
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 766
Rejestracja: wt gru 25, 2007 2:00 pm

Re: Jerycho (komentarze)

ndz cze 12, 2011 6:08 pm

Gottri pisze:
Co się tyczy systemu nie znam go i nie posiadam do niego podręczników co by się choć trochę dokształcić. Mam nadzieje, że będzie choć krótka lekcja dla nowicjuszy
Nie będzie takiej potrzeby. Wszystkie potrzebne zasady masz tutaj: http://wydawnictwogramel.pl/download/Jazda%20Probna.pdf

Moja postać już częściowo omówiona i mocno zahaczająca o Nekroskop. Koleś to snajper, strzelec wyborowy o bardzo analitycznym podejściu do życia. Jego talent to geniusz matematyczny - jego mózg przewyższa wielokrotnie możliwościami obliczeniowymi superkomputery (zapewne wszystkie razem wzięte) do tego wręcz stopnia, że potrafi ograniczoną ilość razy skorzystać ze wstęgi/kontinuum Möbiusa (zaznajomieni z twórczością Lumley'a wiedzą o co chodzi).
Ostatnio zmieniony wt cze 14, 2011 5:28 pm przez Qrchac, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Rodriguez
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1252
Rejestracja: wt lip 14, 2009 8:23 pm

Re: Jerycho (komentarze)

ndz cze 12, 2011 9:03 pm

Nie znam świata więc zapytam - poziom technologii jest to współczesność / więcej niż współczesność ?

Świat taki, jaki widzimy za oknem. Teraźniejszość.

Sprzęt pewnie będziemy mieli i tak, że tak powiem nadany ale to nieco istotne przy konstrukcji postaci.

Macie dostęp do najnowocześniejszych technologii (oczywiście w granicach rozsądku), najdroższej broni... ogólnie wszystkiego, co będzie Wam potrzebne do ukończenia zadania. Wielki Brat już o to zadba :wink:
 
Awatar użytkownika
Ugamas
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 223
Rejestracja: pt paź 31, 2003 11:20 pm

Re: Jerycho (komentarze)

pn cze 13, 2011 11:51 pm

Jak by co pomysł już mam, tylko wpierw wolę go omówić z Rodriguezem.

Od razu mówię, że czas żeby szczegółowo ogarnąć system i postać mam dopiero po 21 czerwca. Do tego czasu: sesja + praca + w wolnych chwilach sen ;)
 
Awatar użytkownika
Rodriguez
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1252
Rejestracja: wt lip 14, 2009 8:23 pm

Re: Jerycho (komentarze)

wt cze 14, 2011 12:15 am

UPDATE:

Poziom postaci - weteran (40 pkt. expa). Przez początek przygody będzie Wam towarzyszył kapitan Paul Rawlings - głos MG i cichy pomocnik, pomagający rozeznać się zespołowi w najnowszym zadaniu. Rezerwuję dla niego moc projekcji astralnej ("spaceru" ducha poza ciałem). Tak, to ten moment w którym powinniście spojrzeć na swoje przepackie zdolności i zarumienić się po same uszy :wink: .

Zaczynamy, kiedy dostanę wszystkie postaci. Owocnego tworzenia życzę.

PS: Dabi, wrzuć tu z łaski swojej koncept postaci, coby pozostali wiedzieli, czego sie po Tobie spodziewać ;P
Ostatnio zmieniony wt cze 14, 2011 12:22 am przez Rodriguez, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Rodriguez
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1252
Rejestracja: wt lip 14, 2009 8:23 pm

Re: Jerycho (komentarze)

wt cze 14, 2011 2:51 pm

Przeklejone z pw. Informacyjnie dla wszystkich myślących o nadludzkich umiejętnościach swoich postaci:
Supermoc może być przepacka, nie mam nic przeciwko, ale ważne jest, żeby miała jakieś "logiczne" uzasadnienie swojego jestestwa (jak np.: niesamowita moc "przerobowa" mózgu postaci Qrchaca). Dobrze by było, żeby wiązały sie z nią jakieś ograniczenia (jak np. zawroty głowy, juha z nosa - w skrajnych przypadkach coś gorszego - w przypadku zbyt częstego używania... jak u postaci Qrchaca).
Ostatnio zmieniony wt cze 14, 2011 2:52 pm przez Rodriguez, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: Jerycho (komentarze)

wt cze 14, 2011 5:14 pm

Zgodnie z prośbą. Tu a nie pw.

Tylko, że to jest w sumie jedna moc :P Staram się po prostu jakoś tam dopasować powerem aby nie być kulą u nogi :mrgreen: Ale niech będzie :)

To bez tego co pisałem ostatnio. :)

No więc postać moja będzie pewnym swojego członkiem oddziału który pełni w nim rolę medyka dbając zarówno o kondycję fizyczną jak i psychiczną.

Jego moc to :
- nadnaturalna percepcja. Potrafi zmysłami odbierać to czego nie potrafią inni ludzie. Jest tak wyczulony na emocje innych do tego stopnia, że potrafi niemal idealnie wykrywać ich emocje dodatkowo nie można go okłamać jeśli może słyszeć bez przeszkód rozmówcę. Widzi, słyszy, czuje w szerszym spektrum niż elektroniczne detektory czy też wykrywacze kłamstw. Granice czułości są nieokreślone.
Wyostrzenie zbyt silne jednego zmysłu powoduje jednak przytłumienie wszelkich innych bodźców przez co praktycznie nigdy nie przekracza pewnego poziomu.
- połączoną z tym zdolnością ale zdecydowanie rzadziej używaną jest umiejętność takiej manipulacji głosem, że jego słowa docierają do najgłębszych poziomów podświadomości słuchacza tak aby ten nie mógł oprzeć się treści którą to niesie.
Manipulacja może być zarówno bardzo subtelnym zaszczepieniem jakiejś idei, wywołanie określonego stanu (np. uspokojenie czyjegoś gniewu) aż do bezpośredniego rozkazu.
Moc działa najskuteczniej jeśli zaszczepione myśli oraz działania czy też bezpośredni rozkaz jest chociażby częściowo zgodny z charakterem manipulowanego. Najskuteczniejszy efekt jest kiedy głos działa bezpośrednio a nie przy pomocy komunikacji elektronicznej. Przykładowo nagrany głos i odtwarzany zawierający polecenie wyładowania agresji i niszczenia będzie działał, jednak jego skutki są zbliżone raczej do wielogodzinnego koncertu zwykłej kapeli nawołującej do tego samego.

Pomysł zaczerpnięty z natrafienia przypadkowego na opis Bene Gesserit z uniwersum Diuny.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bene_Gesserit
 
Awatar użytkownika
Rodriguez
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1252
Rejestracja: wt lip 14, 2009 8:23 pm

Re: Jerycho (komentarze)

wt cze 14, 2011 5:51 pm

To dwie moce... Sugerowałbym Ci pozostać przy jedynce, jako że dwójka będzie raczej mało przydatna w tej przygodzie. I unikajcie proszę prześcigania się w "przegiętości" Waszych zdolności. No fun. Dla porównania, Wasze giercowe odpowiedniki miały w zanadrzu "jedynie" takie bajery jak telekineza, jasnowidzenie, magia krwi czy ognisty demon jako pet :razz: .
 
Awatar użytkownika
Qrchac
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 766
Rejestracja: wt gru 25, 2007 2:00 pm

wt cze 14, 2011 6:17 pm

No to może ja też delikatnie rozwinę temat mojej postaci.

Dla niego świat to praktycznie równaniem matematyczne, w którym przy odpowiednim podejściu można obliczyć każdą niewiadomą. Może np obliczyć jak strzelić, żeby pocisk zrykoszetował i trafił zasłonięty cel, samemu przeliczyć wszystkie możliwe zmienne do zabójstw z wielkich dystansów, złamać skomplikowany szyfr, czy jakikolwiek innym problem, który można opisać matematycznie.
Kwestią są tylko czas i koszty. Te ostatnie stanowią właściwe ograniczenie - każdy wie, że wysiłek umysłowy czasami jest bardziej męczące niż praca fizyczna. Im większe i skomplikowane obliczenia, tym większe zapotrzebowanie na energię przez jego mózgu i jeśli przesadzi to wchodzi w stan totalnego wycieńczenia. Stąd też jest częściowo uzależniony o środków pobudzając, które idąc na akcję zawsze ma przy sobie - od red bulli, przez typowo medyczne, do narkotyków w zależności do czego chwilowo ma dostęp.

Kilka słów o kontinuum to Möbiusa - to jest raczej duża ilość materiału, ale postaram się to jak najdokładniej streścić. Jest to miejsce (o ile można je tak nazwać) gdzie pojęcia takie jak materia, czy czas nie istnieją. Jedyne co tam jest to pustka, "wola". Wszystko poza tym jest tam obce i niechciane. To jakby druga strona świata materialnego. Za to daje ono dostęp do każdego miejsca i poniekąd czasu. Nie umożliwia jednak podróży w czasie, gdyż oczywiście w świecie materialnym istnieją opisane przez fizyków i matematyków prawa, które tego zabraniają. Nie pozwala też na podglądanie tego co było lub będzie, a przynajmniej moja postać togo nie potrafi. W teorii można prze nie dostać się do światów równoległych, ale to również leży poza jej możliwościami. W praktyce sprowadza się to do użycia kontinuum jako bramy teleportacyjnej w dowolne miejsce na Ziemi. Otwarcie bramy wiąże się z bardzo skomplikowanymi obliczeniami (zarówno wejście jak i wyjście) przez co sił starcza mu naprawdę na pojedyncze skoki. Zabieranie tam kogoś też rzadko wchodzi w grę, a przynajmniej jeśli myślimy o zwykłych śmiertelnikach, gdyż łatwo się tam "zgubić" i dryfować w pustce przez wielki (odczuwalne przez umysł nieszczęśnika), aż nie zostaniemy z niej wyrzuceni w całkowicie przypadkowym miejscu i czasie (np w pustce kosmicznej czy świecie równoległym opanowanym przez wampiry). Ale w razie konieczności może pojawić się nagle w zbrojowni D.O.W. żeby zabrać potrzebny sprzęt/broń i wezwać posiłki. Oczywiście rozmiar bramy ma znacznie i co innego, stworzyć ją dla objuczonego człowieka, a co innego dla czołgu.

W sumie tyle słów wstępu. W razie pytań odpowiem w miarę możliwości.
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: Jerycho (komentarze)

wt cze 14, 2011 6:41 pm

To dwie moce... Sugerowałbym Ci pozostać przy jedynce, jako że dwójka będzie raczej mało przydatna w tej przygodzie. I unikajcie proszę prześcigania się w "przegiętości" Waszych zdolności. No fun. Dla porównania, Wasze giercowe odpowiedniki miały w zanadrzu "jedynie" takie bajery jak telekineza, jasnowidzenie, magia krwi czy ognisty demon jako pet :razz: .


Ok MG ;) Wpisałem obie bo na PW zrozumiałem, że to ok :P

Niechaj będzie w takim razie ta nadnaturalna percepcja w szerokim rozumieniu tego słowa.

Odpowiedniki z gry miały mocno bojowe zdolności co sugeruje hmm... a póki co nikt takiej mocy nie ma.
Tak z tych to akurat telekineza mogła by być bojową dyscypliną którą bym wybrał. Ale nie ma przymusu to zostanie jak jest.

Cóż - zostanie nam po prostu sprzęt od ubijania potworów =) A moce będą smaczkiem.
 
Awatar użytkownika
Qrchac
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 766
Rejestracja: wt gru 25, 2007 2:00 pm

Jerycho (komentarze)

wt cze 14, 2011 7:42 pm

Dabi pisze:
Cóż - zostanie nam po prostu sprzęt od ubijania potworów =) A moce będą smaczkiem.
I to jest podejście jakie w pełni popieram ;)
 
Awatar użytkownika
Rodriguez
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1252
Rejestracja: wt lip 14, 2009 8:23 pm

Re: Jerycho (komentarze)

śr cze 15, 2011 2:38 pm

Ok. Mamy więc superczujnego medyka(?), snajpera "ścisłowca" i (prawie) niezniszczalnego tanka. W sumie możecie już powoli zabrać sie do rozpisywania swoich postaci. Z Ugamasem wciąż sie mijam, więc konceptu jego postaci jeszcze nie poznałem.

PS: Gottri, mógłbyś rzucić nieco więcej światła na swoją zdolność? Czy to jakiś rodzaj psychokinezy? Jakie ma właściwości, zasięg, czas działania, źródło (tj. skąd się wzięła u Twojej postaci) itp.?
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: Jerycho (komentarze)

śr cze 15, 2011 3:04 pm

Mamy więc superczujnego medyka(?)


Tak będę go rozpisywał jako kompetentnego członka oddziału dodatkowo pełniącego rolę medyka ;)
Wczoraj się nie wyrobiłem. Jutro mam swoją obronę mgr secundo więc troszkę z tym zamieszania :)

Mechanicznie rozpiszę dziś.
 
Awatar użytkownika
Rodriguez
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1252
Rejestracja: wt lip 14, 2009 8:23 pm

Re: Jerycho (komentarze)

śr cze 15, 2011 3:36 pm

O kurna, trza było mówić! Nie spiesz się. No i good luck soldier.
 
Awatar użytkownika
Gottri
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 10:26 am

Jerycho (komentarze)

śr cze 15, 2011 6:28 pm

Mojego bohatera otacza aura/bariera(przezroczysta kula), która chroni, bądź też redukuje obrażenia zadawane mu przez różne czynniki zewnętrzne(broń palna, nadmierna temperatura itp). Oczywiście nie działa ona cały czas, musi zostać ona aktywowana. Czas jej aktywacji jest bardzo krótki, bohater odpala ją na żądanie, trudniejsze jest podtrzymanie jej: z każdą minutą podtrzymania bariery, bohater traci na siłach.

Nie wiem jak będzie wyglądało to mechanicznie…dlatego jak coś można coś jeszcze zmienić bądź też do niektórych kwestii się dogadać. Postać zacznę robić na weekend.
 
Awatar użytkownika
Rodriguez
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1252
Rejestracja: wt lip 14, 2009 8:23 pm

Re: Jerycho (komentarze)

śr cze 15, 2011 6:44 pm

A źródło? Koncentracja, jakiś magiczny przedmiot czy coś w tym stylu? Czy poza bg pod barierą mogą schronić się inne osoby?
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: Jerycho (komentarze)

śr cze 15, 2011 6:48 pm

O kurna, trza było mówić! Nie spiesz się. No i good luck soldier.


Się nie dziękuje :)
Bez nadmiernej paniki do tego podchodzę ;)
To już druga w życiu to nie ma tego stresu takiego. Chociaż nieco to jednak absorbujące ^^
Przy doktoracie bym się stresował :D Ale to mi raczej nie grozi. :huh:

Jeszcze muszę coś douczyć się ale postaram się przed 24 wrzucić postać chociażby mechanicznie. Z opisem się nie wyrobię ale to nadrobię po. Na weekendzie będę mało korzystał z komputera bo jadę czcić :)
 
Awatar użytkownika
Ugamas
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 223
Rejestracja: pt paź 31, 2003 11:20 pm

Re: Jerycho (komentarze)

śr cze 15, 2011 6:53 pm

Ja postaram się dzisiaj pchnąć pw, albo wrzucę tutaj bez niepotrzebnej tajemnicy. Pomysł się jeszcze nie skrystalizował, ale chyba jako jedyny w drużynie będę miał nieco bardziej ofensywne moce. Miks tele/pirokinetycznych zdolności.
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: Jerycho (komentarze)

czw cze 16, 2011 4:48 pm

No i jest Magister Secundus

A więc jak już mam to za sobą to mogę postać rozpisywać ;)

Poświętuję i tu wrzucę :)
 
Awatar użytkownika
Gottri
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 10:26 am

Re: Jerycho (komentarze)

pt cze 17, 2011 3:03 pm

Rodriguez pisze:
A źródło? Koncentracja, jakiś magiczny przedmiot czy coś w tym stylu?


Źródłem mojej mocy jest magiczna bransoleta znajdująca się na przedramieniu mojej postaci.

Rodriguez pisze:
Czy poza bg pod barierą mogą schronić się inne osoby?


Niestety nie, bariera chroni tylko moją postać.
 
Awatar użytkownika
Rodriguez
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1252
Rejestracja: wt lip 14, 2009 8:23 pm

Re: Jerycho (komentarze)

pt cze 17, 2011 3:20 pm

Źródłem mojej mocy jest magiczna bransoleta znajdująca się na przedramieniu mojej postaci.


Trochę słabo, bo widzisz... gdybym był "personel managerem" D.O.W., to raczej nie przyjąłbym Cię w szeregi organizacji tylko ze względu na zabawkę, którą posiadasz. Chyba, że mnie do tego przekonasz (np. przedmiot jest jakimś starożytnym artefaktem, którego tylko Ty potrafisz używać lub coś w ten deseń).
 
Awatar użytkownika
Gottri
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 10:26 am

Jerycho (komentarze)

ndz cze 19, 2011 9:41 am

No więc tak, co się tyczy bransolety. Jest ona wykonanego z nieznanego materiału(który jest niezwykle wytrzymały) , pokryta jest nieznanymi symbolami. Kiedy została prze ze mnie znaleziona, sama przytwierdziła się do mojego przedramienia, od tamtej pory nie mogę jej zdjąć. Jej pochodzenie, całkowita moc itp. Są mi bliżej nie znane.

Myślę, że to mogło by zainteresować „personal managera” :razz:
 
Awatar użytkownika
Ugamas
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 223
Rejestracja: pt paź 31, 2003 11:20 pm

Re: Jerycho (komentarze)

pn cze 20, 2011 10:29 pm

Sesja już na ostatniej prostej więc mogę się zabrać za Jerycho. Cały czas czekam na jakiś komentarz odnośnie postać od Rodrigueza. To tak żeby nie było, że się obijam czy straciłem chęci. Jutro zabieram się za "jazdę próbną" no i ogólnie już jestem 'dyspozycyjny'.
 
Awatar użytkownika
Rodriguez
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1252
Rejestracja: wt lip 14, 2009 8:23 pm

Re: Jerycho (komentarze)

pn cze 20, 2011 11:51 pm

Postać spoko. Wybacz, że dopiero odpisałem. Dabi tak mi skrzynkę zaspamował, że Twoja pw gdzieś mi w tym bałaganie umknęła ^^'.
Ostatnio zmieniony pn cze 20, 2011 11:51 pm przez Rodriguez, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Dabi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 321
Rejestracja: pn wrz 20, 2010 10:08 pm

Re: Jerycho (komentarze)

wt cze 21, 2011 8:00 am

Oj tam zaspamował od razu :razz: - raptem cztery wiadomości aby sobie wyjaśnić coś wcześniej :huh:

Polter ma za małe skrzynki ^^
 
Awatar użytkownika
Rodriguez
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1252
Rejestracja: wt lip 14, 2009 8:23 pm

Re: Jerycho (komentarze)

pn cze 27, 2011 3:11 pm

Gracze żyjo?
 
Awatar użytkownika
Qrchac
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 766
Rejestracja: wt gru 25, 2007 2:00 pm

Jerycho (komentarze)

pn cze 27, 2011 4:41 pm

Si, w tym tygodniu zrobię postać. Był długi weekend więc wiesz, nie sprzyja to trzeźwemu myśleniu :P

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości