Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Marecki_17
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 33
Rejestracja: pn wrz 06, 2010 5:55 pm

CAS Talia (znowu elfy)

czw cze 30, 2011 9:27 pm

Witam

Mam GB talie na elfach którą chciałbym ulepszyć oto lista z proponowanymi zmianami.


4x Elvish Warrior chciałbym wymienić na 4x Twinblade Slasher lub na 4x Winnower Patrol
4x Ezuri's Archers
4x Jagged-Scar archers
4x Elvish Visionary chciałbym zamienic na 4x Aphotic Wisps albo 4x Viridescent Wisps
4x Giant Growth
4x eyeblight's Ending
4x Llanowar Elves
4x Nettle Sentinel
2x Imperious Perfect mam zamiar miec 4 te karty
1x Talara's Battalion chce dokupić jedną
1x Ezuri, Renegade Leader
1x Nath of Gilt-Leaf

Wiec oto moja tali z zmianami które chciałbym przeprowadzić.Chciałbym zauważyć że gram towarzysko , na karty mam 50-60zł
Taktyka mojej tali jest prosta jak najszybciej pokonać rywala tanimi elfami które są wspierane bonusami oraz tokenami.
 
Awatar użytkownika
Vozu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 273
Rejestracja: ndz gru 26, 2010 7:16 pm

CAS Talia (znowu elfy)

czw cze 30, 2011 9:45 pm

Masz prawie same stwory w decku a to oznacza... że potrzeba ci Lead the Stampede - w takim decku to praktycznie dociąg pięciu kart za 3 mana :) Znacznie wydajniejsze niż inne dociągarki które mógłbyś skołować.
Zamiast dodatkowych dwóch Imperious Perfect możesz pomyśleć o Elvish Archdruid - nie ma dużej różnicy w cenie a daje na tyle many, że może ci pomóc się szybko wysypać, zwiększając parcie na wroga :)
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

CAS Talia (znowu elfy)

czw cze 30, 2011 11:03 pm

Jeśli grasz na Nettle Sentinelach idealnym wręcz rozwiązaniem jest Heritage Druid który jest niesamowitym mana engine. Dodatkowo za najlepszy draw w elfach uchodzi Regal Force którego wystarczy 1 sztuka (niestety 8-10zł), a przy takiej akceleracji wystawiasz go śmiało w 3-4 turze dociągając nawet 6-10 kart.

Średnio podoba mi się natomiast Giant Growth. niby dopak się przydaje, ale ja działał bym globalnie. W tym celu dwie sztuki klasycznegoOverrun jest chyba najlepszym wyborem, bo daje trample, więc relatywnie tanim kosztem zabijasz przeciwnika.
 
Awatar użytkownika
Marecki_17
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 33
Rejestracja: pn wrz 06, 2010 5:55 pm

Re: CAS Talia (znowu elfy)

czw cze 30, 2011 11:28 pm

Hmmm ciekawe propozycje, szczególnie podoba mi się Lead the Stampede.Miałem kiedyś overruna ale zrezygnowałem z niego bo nie dokładnie rozumiałem moce "mano-dawaczy" ale chyba wróce do niego.
A co sądzicie o moich pomysłach z Elvish Warrior
 
Awatar użytkownika
Specu
Moderator
Moderator
Posty: 3303
Rejestracja: sob maja 03, 2008 4:11 pm

CAS Talia (znowu elfy)

pt lip 01, 2011 6:27 pm

Warrior zły nie jest, ale w tym samym koszcie masz Nissa's Chosen który ma dodatkową abilitkę do potencjalnego wykorzystania, przez co jest lepszy.
Ostatnio zmieniony pt lip 01, 2011 6:28 pm przez Specu, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Awatar użytkownika
p4v
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1052
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 10:03 pm

CAS Talia (znowu elfy)

sob lip 02, 2011 2:15 pm

Marecki_17 pisze:
moce

Umiejętności :)

Marecki_17 pisze:
x Elvish Visionary chciałbym zamienic na 4x Aphotic Wisps albo 4x Viridescent Wisps

Nie warto zamieniać.

Marecki_17 pisze:
4x Ezuri's Archers
4x Jagged-Scar archers

Twój przeciwnik gra na dużej ilości latających kreatur? Jeśli nie, to wyrzuciłbym te elfy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość