Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Kosmology
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pn sie 30, 2010 12:20 am

Pierwsza poważna karcianka!

pn sie 30, 2010 12:34 am

Hej. Moim alternatywnym wyborem dla planszowki jest gra karciana. Pewnie zdazyliscie przeczytac w moim poscie o planszowkach: prosze-o-podpowiedz-w-wyborze-vt60680.html ze lubie jednostki a nie prowadzenie pojedynczego bohatera. Ostatnio czytalem duzo o karciance "Warhammer Inwazja". Gra przedstawia sie naprawde ciekawie. Prowadzimy swoj oddzial aby zniszczyc zamek przeciwnika. Do tego dochodza zadania i system "ekonomiczny?" .
Co sadzicie o tej karciance? W sumie to chyba jedyna karcianka z elementami planszowki, strategii.
 
Awatar użytkownika
Crane
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 76
Rejestracja: wt lut 01, 2005 10:39 pm

Pierwsza poważna karcianka!

pn wrz 06, 2010 7:43 pm

Nie jedyna, ale w sumie ta akurat jest bardzo żywa. Pograłem w nią trochę, jest przyjemna, ma dobrą mechanikę, znana otoczka fabularna, ale akurat dla mnie za bardzo drenuje kieszeń :) mimo że nie jest to gra stricte kolekcjonerska.
 
Awatar użytkownika
ogryplanszowe
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: czw lip 21, 2011 5:18 pm

Pierwsza poważna karcianka!

pt lip 22, 2011 12:53 pm

Tak się składa, że nasz zespół, Ogry Planszowe, zrecenzował tę karciankę w wideo-recenzji ;). Jest naprawdę całkiem niezła! Myślę, że część fanów MTG może się na nią przerzucić, choć jest pod wieloma względami prostsza od większości TCG. Recenzję znajdziecie TU.

Na razie na stronie są recenzje gier planszowych i karcianych, ale będziemy też pisać (i kręcić) filmiki o RPG i grach bitewnych, więc tym bardziej zapraszam ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości