Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Teith
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 04, 2007 10:09 pm

potrzebuje pomocy z dalszą budową postaci

czw lip 21, 2011 9:19 pm

grałem jak dotąd paladynem i zamierzam poświęcić jego poziomy i zostać rycerzem ciemności , czy powinienem czekac jeszcze kilka poziomów by uzyskać jeszcze dodatkowe premie czy zrobić to już teraz ? bo z tego co mi sie wydaje poswiecajac 10+ poziomow staje sie 10+ poziomowym rycerzem ciemności , wtedy można traktować go jako klase podstawową i rozwijać z niego prestiżówki ( osobiście myśle o skrytobójcy ). Poza tym czy moze ktoś mi powiedzieć czy ingerencja w tą klase aby zamiast Czarciego Sługi miał Cień tak jak Tancerz cieni jest możliwe, lub inaczej czy jest w granicach dopuszczalności . I aby ten cień zyskiwał wraz z poziomami postaci cechy jak owy chowaniec czyli wspolne czary itd. Rycerz ciemnosci otrzymuje go na 4 swoim poziomie a Tancerz cieni na 3 . A moze uznac to za szczególną premie od złych bóstw za przejscie na ich strone . Oczywiscie mój rycerz miałby jedynie jeden cień a nie 3 jak tancerz cieni.


Przeniosłem do odpowiedniejszego działu.
Pozdrawiam
Klebern
Ostatnio zmieniony pt lip 22, 2011 5:48 am przez Klebern, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód:
 
Awatar użytkownika
Bortasz
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 880
Rejestracja: wt paź 10, 2006 4:35 pm

potrzebuje pomocy z dalszą budową postaci

pt lip 22, 2011 1:37 pm

Może tak.

Masz 11 poziomów paladyna. (minimalna ilości by móc się zamienić w rycerza ciemności. ) Zgłaszasz się do mrocznego bóstwa. Ono cię błogosławi i możesz się zdecydować stać się 1 poziomowym paladynem i 10 poziomowym rycerzem ciemności.

Masz w tedy czarciego sługę który jest czarcią wersją jednego z stworów tam wymienionych. niema żadnej specjalnej mocy. Dopiero jak zyskasz 12 poziom postaci, zyskuje jakieś moce, za twój poziom.

Co do zamiany... ciężko powiedzieć. Jesteś na pewno na duży plus przy takiej zamianie. Czarci złowieszczy szczur to tam pikuś.. co najwyżej lekko wzmocniony chowaniec. dopiero od 16 poziomu postać to będzie znośne... ja bym raczej na to nie poszedł.
 
Awatar użytkownika
Teith
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 04, 2007 10:09 pm

Re: potrzebuje pomocy z dalszą budową postaci

pt lip 22, 2011 6:39 pm

a z tą zmianą na mrocznego rycerza to wiem jak jest , tylko ze pytam czy np nie zostac 15 poziomowym paladynem wtedy 10 idzie na mrocznego rycerza a te 5 dodatkowo paladyna z tableki daje nakladanie rak , dodatkowa ukradkowy atak itp . I pytam czy oplaca sie w to bawic czy nie lepiej szybciej awansowac i wybierac potem kolejna klase. O i dodatkowe pytanie skoro zamieniam 10+ paladyna na rycerza ciemnosci trace 10 poziomow paladyna czyli dostaje 10 za 10 , typowy rycerz ciemnosci to klasa prestizowa wiec zwykle ma sie 10 poziomow jakiejsc klasy po czym np 10 rycerza ciemnosci co daje nam optymalnie 20 i potem sa poziomy epickie czyli kolejne poziomy jak 11, 12 itd rycerza ciemnosci to juz poziomy epickie i nie wiem teraz czy skoro nie mam tej podstawowej klasy a sama prestizowa z jakiej tabelki wpisywac kolejne umiejetnosci rycerza czy z tej epickiej czy dziala to na innej zasadzie jako nie przekroczylem 20 poziomu ? A co do cienia wiem ze jest silniejszy ale chcialem w zamian za to przez np kolejne 2 poziomy nie dodawac premi do kosci tak jak z chowancem czyli +2 itd lub tez wymyslilem ze ten cien bylby zywa tarcza , czyli nie atakowalby a jedynie blokowal pewne ciosy padajace na rycerza i ciagle sie go trzymal wlasnie jak cien i powiedzmy po otrzymaniu jakiegos obrazenia chowal sie przerazony . Nim zdobede poziomy by chowaniec zyskal mozliwosc rozmowy ze mna minie troche czasu i dopiero wtedy zezwolic mu na ataki na zasadzie komendy.
 
Awatar użytkownika
Teith
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 04, 2007 10:09 pm

potrzebuje pomocy z dalszą budową postaci

ndz lip 24, 2011 2:18 pm

czy Shadow Knight to odpowiedz na moje pytanie ? jest analogiczny do rycerza ciemnosci z tym ze zamiast czarciego slugi ma nieumarlego sluge reszte pozostawilbym z rycerza ciemnosci .

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości