Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Bielow
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: sob lip 17, 2010 3:36 pm

Horror w Orient Expresie - pomoc !!

sob lip 17, 2010 3:43 pm

Cześć!
Jestem tu nowy wiec bardzo proszę o wyrozumiałość. Od pewnego czasu zacząłęm się interesować grą Zew Cthulhu i za pomocą Allegro jestem szczęśliwym posiadaczem następujących książek:
-Serce Grozy
-Podręcznik główny
-Przerażające podróże
Ale moje pytanie jest innej treści.. Gdzie mogę znaleźć scenariusz Horror w Orient Expresie ale po polsku ?

Bardzo proszę o pomoc,zwłaszcza starych wyjadaczy. I przepraszam za ewentualny offtopic, choć wydaje mi się że forum w miarę dobrze przeszukałem.

Pozdrawaim
 
Awatar użytkownika
Jean de Lille
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1156
Rejestracja: śr paź 21, 2009 2:21 pm

Horror w Orient Expresie - pomoc !!

ndz lip 18, 2010 12:16 pm

Bielow pisze:
choć wydaje mi się że forum w miarę dobrze przeszukałem.

Tak.
kupie-sprzedam-zamienie-vf85.html - skorzystaj z zasady ekonomii myślenia, daj ogłoszenie w odpowiednim dziale i czekaj na kogoś chętnego do sprzedaży (mała szansa, ale zawsze). Jakiej innej odpowiedzi się spodziewasz? Jeśli przeszukałeś sieć to wiesz już, że w Polsce Horror był wydany w edycji limitowanej i nie jest obecnie dostępny w sprzedaży. Więc pozostaje polować w drugim obiegu (serwisy aukcyjne, stosowne działy for internetowych itp.). Szansa na znalezienie zapomnianego egzemplarza na sklepowej półce jest obecnie... Może nie zerowa, bo są niezwykłe rzeczy na niebie i ziemi, ale raczej dość niewielka.
 
Awatar użytkownika
Bielow
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 30
Rejestracja: sob lip 17, 2010 3:36 pm

Re: Horror w Orient Expresie - pomoc !!

pn lip 19, 2010 9:32 pm

Na cuda liczyłem. Nieważne. Proszę moderatorów o zamkniecie tematu lub usuniecie w celu nie zabierania zbędnego m-ca na forum.
 
Awatar użytkownika
Morel
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4566
Rejestracja: śr mar 03, 2010 10:59 am

Horror w Orient Expresie - pomoc !!

wt lip 20, 2010 3:30 pm

Jean de Lille pisze:
Może nie zerowa, bo są niezwykłe rzeczy na niebie i ziemi, ale raczej dość niewielka.


We Wrocu widziałem ostatnio ;)

Ale tak na poważnie - zarówno jak napisał JDL - daj ogłoszenie tutaj na polterze, jak i poluj na allegro.
Orient akurat na allegro trafić można - fakt, że w różnym stanie - a z tego co zauważyłem pojawia się tam dość regularnie.
 
Awatar użytkownika
bukins
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 627
Rejestracja: śr cze 01, 2005 10:00 pm

Horror w Orient Expresie - pomoc !!

ndz wrz 04, 2011 1:32 pm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość